Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

.

M. (Po, 27. 8. 2012 - 13:08)

Ahojte,tak jsem byla na sjezdě v Ostravě a musím říct že nic úžanějšího jsem neviděla!!Tolik lidí a všichni tak jednotní,tomuhle říkám náboženství v lásce.
A moc krásné témata,vše jsem si vyhledavala v bibli ,nevidím zatím nic co by mi nesedělo jak tady něktěří píšou.Naopak člověk ,který neustále nadává a uráží druhé pro mne není křesťan,takhle se nemá chovat!!
Není možné aby jen nějaké lidské vedení z brooklinu mělo takovou moc!!V tomhle musí být svatý duch.A jestli se najdou jedinci,kteří se vymykají pravidlům,tak je to možné,neříkám že jsou mi všichni sympatičtí,ale o to nejde,jde o ten soulad,jednotu,a stejný cíl!!!
Vy co tu píšete nesmysly o sj,měli byste si zajít na sjezd,jste zapčklí,závistiví lidé,nic víc.

Mare (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

A dokonce tento způsob obvinění druhého vás učí VRO !

To není jen tvá nectnost Pavle !

Jak by to mohl být Boží služebník !

Mare (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

Acharys, Acharys ty nevíš o...Pavle,

není tomu tak, že by Acharys byla individualistka a sobec.

Proč musíš obviňovat ji, proč se raději nezamyslíš, jestli něco není v podstatě vašeho náboženství špatné.

Člověk by měl začít nejdříve od sebe.

A ne se očišťovat tím, že druhého ušpiním, ponížím, obviním...!

Už toto samotné tvé chování svědčí o tom,....že je něco zkaženého ve státě Dánském....u svědků...

Svědkové nejsou křesťané, nejsou očištěni Kristem, ale starozákonním způsobem, že znají Bibli a chovají se podle ní.

Starozákonní záchranný princip je,....když toto budeš činit, budeš živ.
Takto to dělají svědkové.

Podívej se do Galatským do 3.kapitoly, jak to dopadá s těmi, kteří se navracejí pod zákon.

V reálném životě to dopadá tak, že se lidé možná mění navenek, ale uvnitř jsou ještě horší. Protože, jak říká ap. Pavel:....zákon ROZHOJŇUJE HŘÍCH ...a vede ke smrti.

Starozákonní princip nemůže nikoho zachránit, sloužil Bohu tím, že si to lidé měli uvědomit, že nemohou naplnit dokonalý Boží zákon a tudíž, že na jeho základě nemohou být nikdy zachráněni !

Aby hledali lepší záchranu, aby mohli nalézt Krista, až přijde !

Ale nalézt ho, znamená se nechat očistit jeho krví, takže pochybné znalosti o Kristu rozhodně Pavle k očištění nestačí.

A zákon vypůsobuje strašlivě tvrdý
přístup k sobě a k jiným. Nezná ...VYLITÍ bOŽÍ LÁSKY DO NAŠICH SRDCÍ, SKRZE dUCHA, KTERÝ NÁM JE DÁN..../5.KAP.řÍM./.

Pavle, Acharys má smyty hříchy přijetím Krista.

To jediné je u ní jiné a co ji můžeš vyčítat !

Ale Bůh ji to rozhodně nevyčte, naopka , díky tomu ji přijal do své rodiny s otevřenou náručí.

A to, že si zažila určitě neuvěřitelně tvrdé peklo u svědků, to mi nemusí ani říkat, stačí mi, že vím, že žila mezi lidmi pod zákonem.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Jehovisté nepat (Po, 27. 8. 2012 - 11:08)

.

Anna (Po, 27. 8. 2012 - 10:08)

Acharys, Acharys ty nevíš o...Pavle, áno. Boh dáva unavenému silu. Málokto ale vydrží v osamotení ako sestra Valentína-vojnová generácia /Jeremiáš 15:16/, a pak duchovne ochorie /Jeremiáš 17:9/- a niet toho,kto by pomohol a ubolené srdce potešil/stáva sa, že ani starší/. Stáva sa, pretože sme rôzni a mnohí nemáme rodinné zázemie /ani v zboroch/, ani materiálne zabezpečenie a pre mnohých platí Jeremiáš 15:18. A dochádza aj k Jeremiášovi 15:10.
A ja skutočne obdivujem ak niekto dodržuje zásadu Jeremiáš 15:17 /dve veľmi staršie sestry ešte vojnová generácia - som poznala ako príklad -VYDRŽALI AKO VERNÉ AŽ DOKONCA/.
Čo skutočne musím vyzdvihnúť a teší moje srdce je, že jeden veľmi starší Róm sa naučil čítať a písať a ostal verný až do konca /zomrel/ a následuje ho vo vernosti Bohu Jehovovi jeho rodina - potomkovia včetne manželky. A sú šťastní a skromní ľudia. Taktiež ešte jedna rómska rodinka. Takíto ľudia sú skutočne povzbudením, ak vytrvávajú.
Ja tiež mám osobné skúsenosti, že to nieje ľudské, ale Božie Dielo.
Takže mám presvedčenie, že Boh Jehova je nad všetkým, a všetko vidí. Dokonca aj tu na diskusii. Aj mne práve tu sa dostalo pomoci pochopenia mnohého.A verím, že bude pomohnuté vždy každému, kto pomáha.
Vydržať ako napríklad Jeremiáš, alebo Jozef, ktorý bol bratmi predaný do otroctva v Egypte /mnou obdivovaný bibl.príklad/.

Valentýne (Ne, 26. 8. 2012 - 20:08)

Důvod proč se nemusím...Co tím chtěl básník říct?!

Acharys (Ne, 26. 8. 2012 - 19:08)

Acharys, Acharys ty nevíš o...PRYČ ODE MNE KLID SE ZA MĚ.

.. (Ne, 26. 8. 2012 - 18:08)

.

Reklama

Přidat komentář