Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jehovisté nepat (St, 29. 8. 2012 - 12:08)

.

Jehovisté nepat (St, 29. 8. 2012 - 12:08)

dnes je právo svobodného...Tak s tím svobodným slovem máš pravdu.
Kdo jsou jehisté?

Jehovisté nepat (St, 29. 8. 2012 - 12:08)

dnes je právo svobodného...Tak s tím svobodným slovem máš pravdu.
Kdo jsou jehisté?

jehovisté patří (St, 29. 8. 2012 - 12:08)

dnes je právo svobodného slova,psát si můžou i jehisté kde chtějí a co chtějí,on ten dotyčný má asi nějaký duševní problém,z toho si nic nedělěj,takových magorů je tu víc :-D

Jehovisté patř (St, 29. 8. 2012 - 12:08)

asi máš problém najít dobrého doktora chudinko.řekni mi odkud jsi a já ti z okolí nějakého najdu

Jehovisté nepat (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

No to je diskuse......
tady...TO JE ASI TÍM, ŽE JEHOVISTÉ NEPATŘÍ NA DOKTORKU.

M. (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

No to je diskuse......
tady neze normálně komunikovat,také radši končím na jiných diskuzích taky někteří nesouhlasí se svědky,nebo mají jiné názory,ale je to o diskuzi a ne o ponižování a nadavkách.

Ten kdo tady na svědky nadává jen tiše zavidí,konečně zažívám klid v srdci,protože jsem našla pravdu.
Tak se tu užírejte v pomluvách,Aničko,kašli na ně,stejně ti to nepomůže,víš co řekl Kristus...setřeste prach z nohou.....

nazdar (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

Kdo neodvola umře.Je to bordel, ale je to tak.A je uplně jedno,jestli byl tesař nebo zedním.Naš mistr Jan také neodvolal a jak dopad.Křetanství je jedno velké zlo.

Ilona (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

Aničko,

nestačí se jen...Jo, částečný souhlas, chtěl jsem jenom napsat, že mě vadí, že se tato otázka tzv. "démonizuje" či šprajcuje. Jací Jehovisté jsou, přece všichni ví. Udělali si ze Jména fetiš případně modlu a tlučou tím všechny ostatní po hlavě. Hlava nehlava. To jsou ale SJ.. přece křesťanská reakce ale nemůže být stejná, jen s obráceným znaménkem. Do zblbnutí tvrdit, že je to zas úplný nesmysl, když to zřejme až tak není pravda. A pak - tobě Karle nepřipadá zajímavé, nebo tě neláká vědět, jak se vlastně nazýval SZ Bůh? Proč to nevědět?

Opravdu vím, že v NZ jde o "něco" či spíše "Někoho" jiného. :usmev: Ale měli by jsme měřit spravedlivě.. měli by jsme být svědky Pravdy, a ne předsudků..

Já vím, že s "živými křesťany" není žádná řeč, ani s těmi, kteří mají charismata, mě úplně stačil ten poprask na Doktorce, když člověk použil v argumentu Alláha - že to znamená Bůh, Karle, to ti byl takový poprask, že se mě z toho chtělo až zvracet. Alláh je totiž pro "znovuzrozené" jen "pouštní démon". Neříkám, že ten rozměr v něm také není, ale tudy asi argumentace k muslimům zřejmě nevede. :usmev: Alláh je jen zkreslený - Elloah - El - Bůh. Hodně zákonicky a "bajkařsky" zkreslený.. na druhou stranu, a v tom jsou si "znovuzrození" podobní - krajně monoteistický. Takový "protestantský" by se dalo říci..

Křesťan by ty fakta přece měl brát "bez emocí" a bez filtru. Také se zlobím na HonzuK, že přistupuje na tyto "laciné body".

Mě dnes dorazilo tohle:
http://www.jiriarnet.cz/katolicizmus/otazky-a-odpovedi/
je to z webu, který jsem vložil Bohdan na vlákně satanismus či tak nějak. Ten člověk - klučina - jinak nesmírně sympatický tam píše ale hroznou věc - zjistil, že v KC, resp. řádu se nemůže duchovně realizovat a Ježíš mu "řekl" nebo "ukázal", že lidské organizace - struktury (jako Církev) jsou na tom ještě mnohem hůř. Takže dostal pokyn k vystoupení z "Římskokatolické organizace". No fajn.. A co jako čekal, hladkou a širokou Cestu? Kdy ta "organizace" na tom byla lépe? No možná byla ale protivenstvý a duchovní boj v ní byly vždy. Už od založení.. Ale budovat "křišťálovou Církev" je tak "nesnesitelně nutné" asi.. A nejlepší o jednom členu :mrknuti: fakt dobrý.. Jinak jsem si všiml, že Jirka vesele užívá termínu "svobodný křesťan". Přitom nepíše, že je pod vlivem učení KS a tak.. ale to se vycítí. Je jako Kotec - nemusí už nic psát, a hned vím, v co nevěří. Ale ke všemu tomu došel "skrz Ježíše". No, strašně hezké.. pomalu začínám věřit, že ti Ježíši jsou asi dva.. jeden něco "založí" a druhý to pak "napravuje a seškrtává". Možná je jich i víc..

Ilona (St, 29. 8. 2012 - 11:08)

A já s vámi.

Mare (St, 29. 8. 2012 - 10:08)

Dobré ráno !
Zísť sa u...Aničko,

nestačí se jen obrátit a ..."snažit se o laskavost jako synové Království".....

To nemusel Kristus umírat....

Jen skrze Krista se vůbec můžeme stát ...syny Království....!

hele datume (Út, 28. 8. 2012 - 22:08)

Ale no tak.Pst...
Budeme...Jak zní tvoje psychická porucha? Napadá mě několik diagnóz.

28.8. (Út, 28. 8. 2012 - 20:08)

Datume (aleno) to je tvoje...Ale no tak.Pst...
Budeme provádět seance nad magickým kruhem rozděleným na 12 částí.

zajímavé (Út, 28. 8. 2012 - 20:08)

Kromě toho,cítím z toho...datume nějakej zbabělej.

zajímavé (Út, 28. 8. 2012 - 18:08)

Kromě toho,cítím z toho...Datume (aleno) to je tvoje osobní zkušenost z minulého života feťáka(zdechne ve špíně...)? Máš pravdu tak končí feťáci. Ikdyž jedna poznámka, napsát že někdo zdechne, jde napsat i slušněji.

. (Út, 28. 8. 2012 - 16:08)

Již se nechci ani zde..... ale vrátíš se, tak jak se vrací Anna a Mare. Je to vaše poslání, nebo né?

Acharys (Út, 28. 8. 2012 - 16:08)

Již se nechci ani zde vyjadřovat nebot toto není cesta Pána.Ne pro mě.Je to jen diskuzní web.Je čas pro mě zde skončit.

Mare ty máš na mě kontakt.Tak mi piš tam.A nebo mužeš na mobil pokud chceš.Ale sem ti ho dávat nebudu.Jedině na email.Tak pak se ozvy na email.

Navíc věnuji se po celý den Pánu čtením o něm.A také nemám čas mám manžela a trávit čas zde je nepřínosem.Je to už více méně chaosní diskuze.Ostatně ,jako každá podobná.

Nesoudím Vás ...,ale muj rust duchovně nic nepřináší.Učel byl naplněn a já si z Pánem vystačím jit sama.Děkuji všem ,které mi tak pomohly ze začátku.AT JE S VÁMA SVOBODA ....V KRISTU NAŠEM..NA VĚKY.

28.8. (Út, 28. 8. 2012 - 07:08)

Kromě toho,cítím z toho člověka dost negativní,vyčerpávající energie a zasahovat do něčeho takového nebudu.Co je psáno,to je dáno,zdechne ve špíně,bez nejbližších,možná i spáchá sebevraždu,jako tehdy...

28.8. (Út, 28. 8. 2012 - 07:08)

Opět tvrdím,pokud se Astrolog připlete do něčeho takového má ruce od krve. Samozřejmě víme,že Hitler těchto rád využíval.Kromě toho,ten člověk není schopný cokoliv dělat. Je pozdě. K rozmotání takové Karmy bude zapotřebí několik staletí...

28.8. (Út, 28. 8. 2012 - 07:08)

http://www.orthodoxia.cz/spirit/stvoreni.htm#9

Reklama

Přidat komentář