104633 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na To není zábava, to je vážná
Zachránit o jeden den milióny duší od záhuby je jistě záslužné, ale ne moc. Hoď na plac další články své víry, ať to tady má šťávu.
8. Prosinec 2019 - 16:41
Rakato (anonym)
Odpověď na Ještě ty začínej, že jsem v
Nepodceňuj se, tvoje duše má pro každou církev velkou cenu. A takoví buddhisté ani moc nemanipulují - medituj, nemedituj, jak chceš, a vůbec nevadí, že neumíš polohu lotosového květu. Nirvána pro všechny. A guru Jára byl také nemanipulativně upřímný, a plnil, co slíbil.
8. Prosinec 2019 - 16:45
Rakato (anonym)
Odpověď na Zatím jsem se nepřihlásil.
Tady má koule jen Skutečný Hvězdoslav, protože se přihlásil. Na druhou stranu - teď tady musí být hodný a neprovokovat tabuizovanými tématy nebo genderově či rasově nevhodnými narážkami. Na třetí stranu - policie si IP adresu každého pazgřivce, co sem cokoliv napsal, snadno dohledá, kdyby přišlo na věc. A že na věc přijít může, je klidně možné, protože když se vyjede podle náhubkového zákona po nějakém provinilci, ti první jsou vždy exemplárně potrestaní, aby jejich smutný osud odradil ostatní.
8. Prosinec 2019 - 16:51
Rakato (anonym)
Odpověď na Jen upřesním, pokřtěná
Všichni víme, že jsi pokřtěná, jinak by tě Ježíš krutě ztrestal. Jde o to, zda ve správné církvi. A názory na to zde se velmi různí.
8. Prosinec 2019 - 16:53
Rakato (anonym)
Odpověď na Pravý Hvězdoune, nikde jsem
Ty to mimikrická Mimo nechápeš. Ukrývat se pod nickem ti jde dobře, kázání také, ale o tobě vypovídají skutky, ne líbivé řečičky, které vedeš. A co je lepší čtení o skutcích, než životopis? --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Možná, že někdo teď lituje, že zde o sobě napsal něco osobního, ale jeho smůla - co je jednou na internetu, je tam na věky (a to prosím většinou i přes soudní příkaz pro majitele serveru, aby mazal). Že je ta internetová doba krutá? Je to selanka proti tomu, co zažily generace před námi. Takže se tady moc nelitujme a užívejme si té současné názorové polosvobody, dokud nám ji nezatrhnout úplně.
8. Prosinec 2019 - 17:00
Rakato (anonym)
Jedno je zdejším zákoníkům třeba přiznat - na rozdíl od ostatních, myšlenkově vyčpělých křesťanů, oni tady nahrazují věrozvěsty a hrdě hlásí pravou cestu. A bojují s lidmi, co jsou od ďábla a přesvědčují nebohé křesťany, že jejich víra je podvod. To takový kutňák od kostela se s nečleny sboru o víře nebaví, protože ví, že by se mu lidi smáli.
8. Prosinec 2019 - 17:04
Rakato (anonym)
Všichni zde jsme trapní anonymové, jen Skutečný Hvězdoslav ne. To víte, že Česká obchodní inspekce (tzv. čoika) odmítá anonymní oznámení na potravinové lumpárny?
8. Prosinec 2019 - 17:07
Rakato (anonym)
Odpověď na Všichni zde jsme trapní
A co z toho plyne? Ani nevím.
8. Prosinec 2019 - 17:07
Touha (anonym)
Odpověď na Nepodceňuj se, tvoje duše má
Nech toho, stačilo včera večer, kdy se tu musela bavit celá Doktorka :). Hele já se dnes musela zabývat přízemními věcmi, ty nirváno. 100 kokosových košíčku se slzou třešňnové marmelády a krému z hořké čokolády. To dává smysl
8. Prosinec 2019 - 17:20
Obrázek uživatele Skutečný Hvězdoslav
Skutečný Hvězdoslav
Mima napsala toto: "A víš co mě napadlo, při tvém kopírování Jirkoveho příspěvků, že tady ztrácíš čas, mohl bys do politiky. Udavačství, kopírování, plagiátorství....." ------------ Jaké udavačství, píčo ? Co to meleš? Kde jsem koho udal? Citace příspěvku v téže diskusi je udavačství? Odkdy? Co to meleš o plagiátorství, pobožná píčo? Já mám normální diplom z VŠ. Píšu ti píčo, páč křivě obviňuješ, mrcho. Proč to děláš, pobožná? Do očí bys to nedokázala. Na netu jsi hrdinka. --------- Mima dále napsala: "Nechci tady zasahovat do tvého svědomí, ale určitě za svůj život máš na svém kontě něco co druhý by mohl zneužít o mohl by tě zkompromitovat." -------- Ne, ty blbko. To ti, blbko, nedochází, že kdybych měl jakýkoli problém, že bych netočil videa? Vždyť by mě mohl kdokoli poznat. Právě že nic neskrývám a můžu si dovolit říkat, co říkám i v reálu a kdo mě zná, tak ví, že to, co píšu = co říkám v reálu = co říkám ve videích. Jestli máš ty nějaký problém, tak je to tvůj problém. Já jsem na rozdíl od vás pobožných abstinent, nekuřák, ani drogy, ani automaty, nic, prostě nic. Ale tys tu něco nepřiznala, páč podle sebe soudím tebe. Chceš mi něco vnutit podle sebe.
8. Prosinec 2019 - 17:24
Skutečný Hvězdoslav
Rakato napsal. "Tady má koule jen Skutečný Hvězdoslav, protože se přihlásil. Na druhou stranu - teď tady musí být hodný a neprovokovat tabuizovanými tématy nebo genderově či rasově nevhodnými narážkami. Na třetí stranu - policie si IP adresu každého pazgřivce, co sem cokoliv napsal, snadno dohledá, kdyby přišlo na věc." -------------------- To se pleteš. Já si říkám, co chci. Třeba o IQ černochů nebo cikánů. Jednak mám oporu v odborné literatuře a jednak jsem v roce 2007 učil na škole s převahou romského etnika a dělal jsem jim testy IQ. Proto vím, že cikáni mají IQ v průměru 80. Proti tomu na bílé škole jsem vždycky naměřil v průměru kolem 103 - 107. Na střední je to samozřejmě jiné, toto bylo ještě v době, kdy jsem pracoval na základce a tam jsou skoro všichni. Kromě oligofreniků. Co by mi asi tak policie mohla říct? Že testy IQ nefungují? Je to směšné.
8. Prosinec 2019 - 17:34
Jirka (anonym)
Odpověď na Mima napsala toto: "A víš co
Ale očividně se Mima Hvězdoslave tobě někam trefit musila, poněvadž tě to stejně očividně zasáhlo, žes musil sáhnout k takovým výrazivům, hambáři sprostej. Ty jsi mi ale diplomat, to ti řeknu.
8. Prosinec 2019 - 17:34
Jirka (anonym)
Hvězdáři hambáři.
8. Prosinec 2019 - 17:35
Skutečný Hvězdoslav
Znovu vám říkám, pobožní: řešte si vaše mezidenominační půtky. Nechte mě na pokoji. Když někdo zkusí nějakou levárnu, ozvu se. Když dáte pokoj s intrikama, nebudu sem psát. Té pobožné krávě jsem napsal, co si zasloužila. Vymýšlí si, tak schytala reakci. Když není akce, není reakce. Nikdy nenapadám jako první. Znovu nabízím, že odejdu, nebudu sem psát, když se budete věnovat vašim interním problémům, ne mně.
8. Prosinec 2019 - 18:26
Rakato (anonym)
Odpověď na Nech toho, stačilo včera
Základem vánočního cukroví jsou vanilkové rohlíčky a úlečky. Tvé košíčky musí být bomba, když jim věnuješ pozornost. Ale znám lidi, kterým stačí linecké, protože to je ta pravá klasika. Ježíš žehná tvému plechu.
8. Prosinec 2019 - 18:32
Touha (anonym)
Nechutné tady, teď jsem to pročetla. Druhá adventní neděla tady hnus
8. Prosinec 2019 - 18:36
Touha (anonym)
Vy tady porušujete, to co tak rádi hlásáte, tu lásku k bližnímu. Kdybych nevěděla, že je to nesmysl, tak bych si myslela, že je to tady nějaký satanskej spolek nebo naopak haranti s "bejsbolovejma "pálkama.
8. Prosinec 2019 - 18:41
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato napsal. "Tady má koule
Udivils! Gratulace k uchopení tématu. Můj názor na nízkou inteligenci negrů Bantu je zase dán Haiti, kde černoši jsou svobodní už dvě stě let a jsou nejubožejší národ západní polokoule. Momentálně žijí na smetišti, protože si nejsou schopni postavit, co jim zemětřesení před devíti lety zbořilo. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Řekl bych, že i naše vláda a parlament brzo přitvrdí (pod tlakem EU) se zákonem. A posudky si můžeš sehnat skoro vždy dvojí - pro i proti. Pro pořádek tady zákon 40/2009 Sb. cituji: -------------------------------------------------------------------------------------------------------- § 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta. (2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1. (3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist.
8. Prosinec 2019 - 18:42
Tony (anonym)
Odpověď na Znovu vám říkám, pobožní:
Jájínku. Tebe by tu každý nechal na pokoji, kdybys sem nepřicházel prudit a vylévat svou žluč.
8. Prosinec 2019 - 18:55
Jirka (anonym)
Odpověď na Vy tady porušujete, to co tak
Koho máš na mysli? Sprostých urážek se zde dopustili jenom nevěřící a ti přece žádnou lásku k bližnímu nešíří. Nerozumím tedy tomuto příspěvku. Třeba omyl.
8. Prosinec 2019 - 18:55
Tony (anonym)
Odpověď na Všichni zde jsme trapní
Víme, jak vypadá jeho xicht a hlas, nic víc.
8. Prosinec 2019 - 18:57
Návštěvník (anonym)
*Nikdy nenapadám jako první.*--------------------------Dovol, abych se zasmál.
8. Prosinec 2019 - 19:02
Milan (anonym)
Jirko, je jasné, že Tonda tě zbytečně prudí tím, že tě neustále zmiňuje protože má pocit, že má nad tebou diskusní převahu v tom, že pro svá tvrzení najde zde více těch, kteří budou na jeho straně. Mnohdy používá zbytečně minulost k rozpoutání staronových sporů. Je to jako kdyby hojící se ránu znova otvíral a drásal. Je fakt, že v minulosti jsi sem přišel dávat, ve své terminologii, pobožným co pro to. Ale já bych byl proto, nechat minulost minulostí a diskutovat k podstatným věcem současnosti. Na druhou stranu při své inteligenci zbytečně prudíš. Jsi-li tak inteligentní, měl bys dokázat ustát i dost nelibou kritiku a adekvátně inteligentně na ni odpovědět nebo mlčet. Dnes už toho asi máš dost a možná to ještě od tebe pěkně schytám, ale i tak se na tebe nezlobím a přeji ti pohodový zbytek večera. Já sám budu na tebe reagovat jen v případě, že to bude mít smysl. Faktem zůstává, že máme na život rozdílný pohled, ale ani to mě nebrání abych s tebou jednal jako s člověkem k němuž necítím pohrdání. Zkus se Jirko na celou věc podívat s odstupem, uvidíš, že to není tak hrozné jak se ti to momentálně jeví. Víš sám moc dobře co tě sem dříve vedlo, proto nemůžeš počítat s tím, že někdo bude sdílet s tebou tvou nesnášenlivost k pobožným. A že to na tebe nemá vliv? Kdyby tomu tak bylo, nikdy by jsi sem nepřišel a nic z toho co se kvůli tomu děje by se nestalo.
8. Prosinec 2019 - 19:09
Tony (anonym)
Naopak, u mne se jedná vždy o reakci na akci. U Hvězdouna ne, on to tu celé začal, když začal napadat Mare. Jinak bych si ho ani nevšiml, jako jsem si ho po celou dobu téměř nevšímal na KD. Nebyl totiž pro mě vůbec zajímavý i přes ty blbosti o docentu Zvěřinovi a andělech, co tam psal, což tu vehementně popírá.
8. Prosinec 2019 - 19:18
Skutečný Hvězdoslav
To alko prase ví, že když napíše nějaký svůj fejk, jako třeba o andělech nebo zvěřinách, že mě vyprovokuje k reakci. Proto to dělá. Má to jako zábavu.
8. Prosinec 2019 - 19:32
Milan (anonym)
Odpověď na Naopak, u mne se jedná vždy o
Tondo, nech už toho. Jak už dlouho zde Mare není, a ty jsi vždy při nějaké příležitosti se o Jirkovi (Hvězdoun) zmiňoval a bylo to v době kdy nějaký čas už na nic nereagoval. Řekni, reagoval by takto Ježíš? Ani dnes na nikoho druhým nežaluje, ale vždy nabádá aby se člověk především věnoval nejprve sobě a pak potřebným. Sebe má nechat posvětit pravdou, aby podle ni mohl žít.
8. Prosinec 2019 - 19:33
Skutečný Hvězdoslav
Tak jo. Jednou jsem viděl létajícího anděla. Lítalo to tady nad barákem. Mělo to 120 kilo, velká křídla, bylo to umaštěné, zpocené, sotva to dýchalo, ale kupodivu se to drželo v luftě. Pak mu vypadla z ruky kořalka a spadlo to na zem.
8. Prosinec 2019 - 19:38
Rakato (anonym)
Už to tady říkám poněkolikáté - Jahve není a) ani jediný, b) ani živý, c) ani bůh.
8. Prosinec 2019 - 20:10
ústavní soudce (anonym)
Takže proč tolik nenávisti proti komunismu a nacismu, když nemáme šířit nenávist proti přesvědčením? Co chudinka nácek? To samé islám... "Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (1) Kdo veřejně podněcuje k nenávisti k některému národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta. (2) Stejně bude potrestán, kdo se spolčí nebo srotí k spáchání činu uvedeného v odstavci 1. (3) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, nebo b) účastní-li se aktivně takovým činem činnosti skupiny, organizace nebo sdružení, které hlásá diskriminaci, násilí nebo rasovou, etnickou, třídní, náboženskou nebo jinou nenávist. "
8. Prosinec 2019 - 20:46
ústavní soudce (anonym)
Zajímavé je, že ten paragraf zakauje šíření nenávisti proti náboženstvím, ale některá náboženství sama šíří nenávist, co pak? A teď babo raď :o
8. Prosinec 2019 - 20:52

Stránky

Přidat komentář