Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 21:05)

Milko, myslím si, že ti z řad SJ, kteří touží po Pánu Ježíši osobně, mají velkou šanci, že je Pán přijme. Také touží-li po spravedlnosti Boží, ne lidské. Inu, organizace se vydává za Boží... dle proroctví rovna Pánu.
Sic jsem četl vzývání Ježíšova jména, prostě jsem nebral vážně z důvodu, že oni ostatní křesťané jsou Velký Babylon, tedy falešní, a že oni SJ jsou v pravdě... Jako tehdy v padesátých letech u nás uvězněných a popravených nespolehlivých v očích Moskvy. Někteří přesto věřili ve správnost komun. režimu...

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 21:05)

oprava: spíš než pravdy ...

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 21:05)

Milko, řeknu Ti, SJ se bojí Otroka pro možné vyloučení a následné odcizení a odloučení od Boží společnosti, od záchrany popsané Otrokem spíš pravdy z Bible, neboť nemají dar Božího ducha, dar poznání jako poznání od Věrného otroka. Inu, jsou vtloukáni, sic mezi sebou laskaví. ,Co neví, to nebolí´.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 20:05)

"Žena oděná sluncem" - jak ji nazývá Zjevení - se objevila jako "těhotná" (Zj 12,2).

To je přece Marie,matka našeho pána.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 20:05)

Teď sice pro vás trpím, ale raduji se z toho, protože tím na svém těle doplňuji to, co zbývá vytrpět do plné míry Kristových útrap; má z toho prospěch jeho tělo, to je církev" (Kol 1,24).

milka (Út, 12. 5. 2009 - 20:05)

M.prosím,vždyt víš co ti říká bratr Roman.Evangelium,to je Nový zákon,

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 19:05)

M., proč bych tebe ponižoval? Zlobím se na utajované světlo pravdy skrze Krista, Boží světlo, ne od Bible, ale Otroka, který zapírá Ježíšovu Božství a vzývání jeho jména mnohým upřímným svědkům JHVH... i další bývalí a stejně ostatní křesťané v Pánu. Jen Duchem svatým mohou směle oznamovat evangelium, podřídit se Boží vůlí.
Sic nechodím jako tehdy, ale získám mnohé lidi k obrácení k Bohu lepšími způsoby. Nevěříš? Bůh je mi svědkem. Pokoj Tobě, M.

milka (Út, 12. 5. 2009 - 18:05)

Aleši,v ty jsi krásný člověk a jednou ,věř mi jednou Ti začne v životě cosi chybět.Možná sáhneš jako já po Bibli a budeš v ní hledat svoje místo,sám sebe.Vím nyní mi nevěříš,taky jsem nevěřila.
Nejdřív jsem hledala v rodině,děti odrostly,manželství chladlo,tak byli přátelé,ale nakonec přišel Ježiš,ten který zůstává,ten který nepomíjí.
Takže mám úžasnou rodinu,milý přátele a lásku Ježiše Krista.
Jaký já jsem lidi boháč!!!

Pavle,ty jsi taky krásný člověk.Ty tak dychtivě hledáš,až se tají dech.Prosím Tě, je snad hřích říct Ježiši jsi náš Mesiáš,jsi dle Písma náš Král,ved mě,jak říká písmo,Jen skrze tebe vede cesta k Bohu,děkuji.
Neříkej mi Pavle ,že toto není dle písma a že nemůžeš podle Otroka.

M. (Út, 12. 5. 2009 - 18:05)

Romane ,neodpověděl jsi mi přímo,psal jsi:Jak půvabné jsou nohy těch, kdo oznamují dobrou zprávu o dobrých věcech! a neptala jsem se co jsi dělal,ale jestli toto děláš?Co oznamuješ?
Já věřím bibli,a vše co předkládá otrok,si ověřuji v písmech,zatím mi vše příjde logické,neponižuj druhé.

Pavel (Út, 12. 5. 2009 - 17:05)

Děkuji ti Lucie za pochvalu i když si to ani nezasloužím. Po takovém světě, jaký je popsán v Bibli jsem od dětsví toužil a ani jsem nevěděl, že takhle to chce Stvořitel provést na této planetě, až když jsem se o tom dočetl v Bibli. Já se snažím své přátele neopouštět i když mě někteří občas zradí.
Každý jsme originál, takže se v něčem shodneme a v něčem ne. Bohužel někteří lidé si myslí, že když budou mít hodně majetku, tak že budou šťastní. Jenže štěstí je v něčem jiném. Tím že někomu pomohu a vidím jakou má z toho radost, tak z toho mám taky radost.

Pro Ales Bares: V něčem jsme si podobní. Nechceš jít se mnou dneska na noční?

Pavel (Út, 12. 5. 2009 - 14:05)

Aleši Bareši potvrzuješ že jsi opravdu dítě, když se tady vytahuješ se svým slohem. Pýcha předchází pád. To jsme dělali v pubertě, že jsme se něčím vytahovali. Je to s vámi dětmi těžké. Chcete na sebe upozornit a dokázat si, že už jste dospělí. Snad dospějete.
Měj se fajn a polepši se.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 13:05)

Mat.11:25 utajil si tyto věci před moudrými a intelektuály a zjevil si je nemluvňatům

Ales Bares (Út, 12. 5. 2009 - 12:05)

.....jak rad bych v one puberte byl :-)),
Nuz,co s Tebou Pajo ?! Je to stale stejne,neni Ti pomoci :-).....

.....apropo, az Tvuj sloh dosahne alespon vzdalene me urovne, pote, snad budeme
polemizovat..........:-)))))

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 12:05)

Milí SJ? takže se nedá přesvědčit, kdyby se vám někdo objevil byť třeba sám Pán Ježíš Kristus? Ne, nepřesvědčí, pokud neotevřete své srdce... a nebudete pokorní, že i jiní mají poznání, toto pravé poznání, které převyšuje přesné...marné...

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 11:05)

Pro M. Dřív jsem procestoval celou republiku, Prahu, Mladou Boleslav, Pardubici, Tábor, Olomouc, Brno, Ostravu, Opavu, další města ... s naději na nový život pod Božím královstvím v rukou Ježíše Krista v dohledné době. Mnozí uvěřili, jenže naděje byla planá, ne podle Bible, ale Otroka. Proč? Moc dobře víš!

Nyní jsem povinen napravit a ještě víc, protože jsem dostal Boží vnuknutí. Ježíš Kristus je Základem uhelného kamene, je Bůh, který nahrazuje starozákonního Boha JHVH, o kterém se zmiňovali všichni proroci.

Milí SJ, vy to moc dobře víte, kdo je Kristus, nebo ne? Věřte spíš Bibli než Otroku, ano? Děkuji.

Mimochodem, my křesťané vydáváme evangelium, dobrou zprávu o Kristu, našem Pánu.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2009 - 10:05)

Milá Blond už ses na chatu dost zklamala,proč pokračuješ dál?Sami tě uráželi,a teď to děláš ty?

M. (Út, 12. 5. 2009 - 10:05)

Romane a ty oznamuješ lidem dobrou zprávu?Chodíš za lidmi?O čem s nimi hovoříš?Příjde armagedon dle tebe?

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 09:05)

Luk. 16:26 A kromě toho všeho byla mezi námi a vámi ustanovena velká propast, takže ti, kdo chtějí přejít odtud k vám, nemohou, ani lidé nemohou přejít odtamtud k nám.

Roman (Út, 12. 5. 2009 - 08:05)

Aleši, už to, že se zapojíš do diskuse, hledáš smysl života. Uznáváš existenci chaos, pokrytectví, sobectví, které v sobě jakž takž potlačíš, ale se nakonec jimi necháš vláčet.

Víra křesťanů, SJ je založena na Bibli. Běž se tam podívat, a ne chodit okolo horké kaše. Chce to upřímnost. I já jsem byl SJ, katolík, nyní mám Ježíše, a přesto vidím, že i oni jsou v podstatě v ,pravdě´, ne proto že se hádáme o pravdu, jako se svět hádá kdo je v právu i jak svět vznikl...

Abys věděl, Ježíš řekl obyčejným lidem, že mohou poslouchat v synagogách kázání židovských představitelů, oni mají v podstatě též pravdu, jen ne je následovat.

Kdo jsme my, že soudíš? Jsi v pubertě, ne-li, chováš se tak, vždyť to máš jedno, jsi v anonymitě. Koneckonců máš právo. I já jsem byl tvrdohlavý katolík, posléze SJ, dlouho jsem byl nevěřící, vychovaný za totáčů, kteří vtkloukali učení Darwinovo, Leninovo, Marxovo jen proto, abychom neměli místo na Boha.

Zkus, Aleši, vytlačit z učení Darwinovo nebo děje okolo sebe jako pokrytectví, moc, chaos, a připravit místo pro hledání smyslu života a existenci Boha...

Myslím na Tebe upřímně. I já jsem byl jako Ty.

Pavel (Út, 12. 5. 2009 - 07:05)

Alesi Baresi jak vznikl vesmír? Když jsi tak vzdělanej jak říkáš.
Ale já si myslím podle toho jak se pubertálně vyjadřuješ a používáš naučené fráze z filmů že tě bude těch 14 let. Bohužel na internetu se těžko poznává kolik komu je let. Hodně dětí se zde vydává za dospělé, ale nakonec se prozradí.
Logicky vesmír i naši planetu Zemi musel někdo vymyslet a naplánovat. Pak udělat projekt a nakonec to vyrobit. Tento geniální mozek si zaslouží naší úctu. My lidé to akorát svojí chamtivostí ničíme.

Reklama

Přidat komentář