0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Toníka (anonym)
Pamatuj si, po mně můžeš házet hovnama jak chceš, ale pamatuj, po mně to steče a zůstanu pan Čistý. Ale ty se v těch hovnech a pomluvách utopíš. Ne já, já v tom plavat umím, ale ty v tom zhebneš na smrad.
29. Listopad 2019 - 17:41
Obrázek uživatele Skutečný Hvězdoslav
Skutečný Hvězdoslav
Mare jsem nevrátil ani 10% z toho, čím mě ona častovala na KD. Tady chtěla peskovat jehovisty a vyvyšovat se nad ně, tak jsem se jí akorát vysmál z jejího naparování se. Pokud vím, tak psala, že jí to Kristus udělal, což mně přišlo směšné, a tomu jsem se vysmál. Ale to už je jedno, jsou to staré prdy, kterými žije leda alko dědek. Dědek tady ani jinde tímto způsobem nikoho nezevangelizuje, to je snad jasné. Je to parodie na pobožného. Hrouda sádla, alkoholu, mstvivosti a ublíženectví.
29. Listopad 2019 - 18:42
Rakato (anonym)
Odpověď na Ale Jirko, co má společného
Ježíš v životě udělal mnoho chyb, ale omytí nohou Jidášovi to nebylo. Vždyť podle vaší ideologie Ježíš za vás obětoval svůj život, a jak by to bez Jidáše udělal, jak by ho bez Jidáše drábové poznali, co? Jinak řečeno, jen Jidáš byl Ježíšův pravý přítel, protože ho označil, aby ho mohl Pilát popravit, a Ježíš tak mohl dosáhnout svého vyvrcholení (života). Zatímci ostatní Ježíšovi nohsledové zdrhli a Ježíše zapřeli. --------------------------------------------------- A protože podle vás Ježíš znal svůj osud, zcela logicky poděkoval Jidášovi a omyl mu nohy, vděčný za jeho budoucí službu. Nepomlouvej Jidáše. Možná, že jeho evangelium je to nejcennější, co kdo kdy o Ježíši napsal.
29. Listopad 2019 - 18:43
Rakato (anonym)
Já jako ateista si musím položit otázku, co jsou ti křesťané za lidi, když se tady pořád hádají jako malé děti. Ale prý jsou dospělí. No nevím, je to tady v poslední době hnus, jen osobní napadání a údajné křivdy z minulosti. Toto vlákno je prohnilé a psychotické. Příklad, jak se to nemá dělat.
29. Listopad 2019 - 18:52
Jirka (anonym)
Odpověď na Ale Jirko, co má společného
Mimo, ty mi asi vůbec nerozumíš, jinak bys nepsala tak alibisticky. Jistě, že jenom Bůh vidí do člověka, to nepochybně, ale máme Ducha svatého k čemu? Mimo jiné k rozlišování a zkoumání. A je psáno, že falešné učení nemáme přijímat, nepřijímat ani do domu toho, kdo s tím přichází. Apoštol říká, ať je proklet falešný evangelista! I kdyby šlo o anděla. Silné to slova, že, proti tvému liberálnímu postoji. Mimo, ty totiž nechápeš rozdíl, mezi posouzením člověka samotného a tím, s čím přichází. To je ale pořád dokola. Proč to neumíš rozpoznat? Mimo, kdyby Bůh soudil právě toho muslima, podle skutků, jestli žije dobře podle koránu jako ty podle Bible, dostal by největší odměnu ten, který zprovodí ze světa nejvíce duší nevěřících, tedy i tebe, protože ty jsi pro ně nevěřící, neboť nejsi muslim. Mám špatnou zkušenost s lidmi, kteří se pokládají za křesťany a vůbec jim nevadí hájit knihu, která plive na Krista. V podstatě jádro křesťanství je tím vyjmuto a jim to vůbec nevadí, hlavně, že se všichni máme rádi a máme se dobře. Tak takhle ne! Což ty zjevně ve svojí naivitě nechápeš, ono i v tom "ťuťuňuňu" je právě často pokrytectví, a povyšování, čili farizeismus. Svědkové Jehovovi například velice často lpí slovem na lásce k bližnímu, že, a přitom paradoxně pohrdají každým, kdo nepatří k nim. Nevím kolik je ti, ale psalas, že už jsi babičkou, tak o to více mě občas fascinuje tvoje naivita. Mimochodem, to je hezké, Mimo, že jsi vychovaná pozdravit, poprosit a poděkovat. Z toho tedy zřejmě plyne, že my ostatní, co sem píšeme, co v každém příspěvku něco někomu nepřejeme, asi nejsme dobře vychovaní. Takže když to shrneme, tak jediní slušně vychovaní lidé tady v diskuzi jste vy dva, ty a Milan. A těch ostatních deset patnáct lidí je asi nevycválaná chátra. Vidíš co všechno by se dalo vyčíst z tvých příspěvků. Já hlavně nepotřebuju psát žádné smajlíky, aby někdo poznal kdy co jak myslím. Ale nikomu je neberu, to je každého věc, mně to přijde infantilní nebo povrchní, a to je zase věc moje.
29. Listopad 2019 - 18:55
To jo (anonym)
Odpověď na Mimo, ty mi asi vůbec
To víš že jo!
29. Listopad 2019 - 19:45
Jirka (anonym)
Nevím, asi vidím věci, co vy dva ne. Třeba Milan, neustále poukazuje na to, jak by jednal a co říkal Ježíš. Přitom vážně pochybuju, že by ty trhovce z toho kostela dokázal bičem vylifrovat, jako to právě udělal Ježíš, alespoň mám důvod tomu nevěřit, podle jeho soustavného projevu zarputilé mírumilovnosti a zarputilého snažení se nikdy nehněvat. Jestli někdo nepozná, kdy co má dělat, tak jenom podléhá liteře a jako by nežil. Jestli má můj hněv zachránit někomu život nebo někomu pomoci, tak se prostě hněvat budu, místo abych se choval jako pokrytec a myslel sám na sebe jestli náhodou se nehněvám a mám pevnou víru, že to bude Bohu milejší. Zrovna tak jsem se nezřídka setkal s lidmi, kteří mají slovník jako dlaždič, ale neváhají pomoci a rozdělit se, zrovna tak s lidmi, kteří se příliš hlídají, aby jim náhodou něco neujelo, ale jsou to sobci a pokrytci. Opět mám pevnou víru v to, že Bůh více cení ty první. Víru, nevím to, ale doufám v to. Já si nic obhajoval nechci a nepotřebuju, sprostě rozhodně nemluvím, naopak je mi protivné být ve sprosté společnosti, ale já ty lidi za to nijak neodsuzuju. Daleko protivnější mi je ale strojenost, je totiž to pokrytectví, které je nakonec ještě sprostější než všechno sprosté dohromady. Nehodnotím a nemohu kdo jaký je, tedy Milan, nebo členové husitské církve a podobné, mohu jenom to, co z nich vychází, a pro samé snažení milovat bližního, ale způsobem pokryteckým, nezbývá láska k Bohu, Kristu, a tak není žádný živý zdroj lásky opravdové k bližnímu, kterou nám dává Bůh, ne my že si ji nějakou úmornou prací vydolujeme. Jako tady psal někdo ze svědků, jak sám potvrdil, žít dobře, je pěkná dřina. Bodejť by ne, když to břemeno nese sám, a nedal ho Kristu. To je potom jenom tělesná napodobenina, pouhá lidská snaha. Není tam Boží láska, s kterou to jde úplně jinak.
29. Listopad 2019 - 19:49
Ty (anonym)
Odpověď na Nevím, asi vidím věci, co vy
bys prostě potřeboval ženskou, jinak ti ta hlava praskne
29. Listopad 2019 - 20:10
Jirka (anonym)
A s tím úzce souvisí jednání svědků Jehovovích. Oni kážou lásku k bližnímu, také se odmítají hněvat, mnozí z nich bych hádal asi i vegetariáni, takřka všichni abstinenti a nekuřáci, zbraň by do ruky nezvali, vojenskou službu odmítali, protože nechtějí nikoho zabít, ale přitom učí, že pravý svědek má volit raději smrt bližního svého, člena rodiny, vlastního dítěte, než aby se mohl zachránit krevní transfúzí. Ten rozpor ve slově a činu musí každý vidět. Je to zcela jednoznačně životu nebezpečné učení! Je psáno po jejich ovoci je poznáte. To je jenom jeden z příkladů o lidech, kteří jsou velice milí a hodní. Takhle opravdu působí třeba na ateisty. A když se baví s někým, kdo zná Bibli a nesouhlasí s nimi, už je jejich laskavost opouští a začínají být arogantní. I mezi nimi občas se najde člověk, který má pochyby a hledá skutečnou pravdu, ale to jsou výjimky. Tyto výjimky věřím, že Bůh jim pravdu ukáže, protože klepou na vrata.
29. Listopad 2019 - 20:10
Jirka (anonym)
Kdyby to náhodou někomu, kdo se hlásí ke křesťanství a přijímá korán s otevřenou náručí a muslimy by div nenazval bratry, nevadilo, co stojí třeba v sůře 4:157-158 "Oni (Židé) ho nezabili, ani neukřižovali, ale jen se jim tak zdálo." A když přesto takoví lidé řeknou, že oba věříme v jednoho stejného Boha, pak je nutně závažný problém. Protože tato pouhá věta krátká zahazuje celé Novozákonní evangelium, popírá jej a říká, že lže. Když potom lidé, kteří se hlásí ke křesťanství, tuto knihu považují za neškodnou nebo dokonce dobrou, nejsou to vůbec křesťané, ale obyčejní pošetilí sluníčkáři, kteří z toho vůbec nemají rozum. To je potom neštěstí, že to přináší víc škody než užitku. Lidé, co chtějí být hodní, ale neznají Bibli.
29. Listopad 2019 - 20:35
Jirka (anonym)
A jestli si někdo vykládá lásku k nepřátelům, falešným prorokům a podobně, takovým způsobem, že je prostě jenom bude plácat po rameni a říkat jim, že každý v něco věří, že je má rád i s celým jejich učením, tak to nemá s láskou vůbec nic společného, protože mu je defakto lhostejné, že ten člověk přijde nakonec do pekla. A pokud to tak nevnímá, tak sám popírá svou víru, protože dostatečně nevěří tomu, čemu "věří". Lásku mu naopak projeví tak, že mu jeho klamné učení zavrhne, protože je přesvědčen o tom "svém". Hněv může skutečně pomoci někomu od špatné cesty. I rodič se na své dítě hněvá, ne proto, že by ho nenáviděl, ale protože ho miluje a chce ho nějakým způsobem vychovat. Dítě pomocí hněvu pochopí, co je špatně, co hodně špatně a co je dobře. Je hloupost myslet si, že popíráním emocí bude výchova v pořádku, nebude, tak se to dělá v nějakých sektách. Z dětí pak nejspíš vyrostou lidé, kteří neumí vyjadřovat emoce. Kdyby byl špatný, každý, kdo se rozohní, potom by jižní rasa, která je temperamentí skončila v pekle kvůli hříchu hněvu a všichni ve skandinávii byli v nebi. K podobným a mnohým dalším hloupostem bysme mohli docházet, kdybysme to takhle hloupě začali posuzovat. Ještě že soudcem je Bůh a ne člověk.
29. Listopad 2019 - 21:00
Jirka (anonym)
Odpověď na A jestli si někdo vykládá
Ani tady si nic neospravedlňuju, kdo mě zná, tak ví, že se nehněvám a ani neumím nenávidět. Zjistil jsem, že mi to už nejde. To jsem psal jenom proto, aby si někteří lidé nemysleli, že budou spaseni za potlačování svých emocí. Jistě, ovládat se, ale to není totéž jako přetvařovat se. Jsou situace, kdy je místo pro spravedlivý hněv. Ježíš se asi moc hádal bych nelísal farizejím ve chvíli, když je zrovna nazýval plemenem zmijím. Vůbec Bůh vyjadřuje v Bibli svůj hněv často skrze proroky, hněv směřovaný k svévolníkům, hambářům apod. ale to zdaleka nevylučuje, že je nemiluje. Ale spíš nenávidí jejich hřích. Hněv k jednání osoby, tedy nijak nevylučuje lásku k osobě samé, ale naopak je jejím důkazem, protože vzniká z pohnutek nezištných. Tj nechce se pouze zalíbit krátkodobé s budoucí škodou, ale myslí na užitek dlouhodobý za cenu časné škody. A tak i Bůh nás často vede blátem a remcáme, protože tomu nerozumíme, ale s odstupem zjišťujeme, jak prospěšné to bylo.
29. Listopad 2019 - 21:28
Black Friday (anonym)
A jéje, v Evropě zase začal Black Friday: " Při útoku na nákupním bulváru v nizozemském Haagu byli pobodáni tři lidé" Refugees welcome!
29. Listopad 2019 - 21:36
Jirka (anonym)
https://m.youtube.com/watch?v=B-Z3DoVufpE&list=:PL27239A9698FDE09D&index=7&t=0s -pěkná středověká
29. Listopad 2019 - 22:19
Jirka (anonym)
https://m.youtube.com/watch?v=xgitjJ0yepE
29. Listopad 2019 - 22:25
Rakato (anonym)
Z vašich textů vidím, že bůh vás potrestal.
29. Listopad 2019 - 23:00
Návštěvník (anonym)
Normální křesťan nemůže denně psát do diskuse. Ten se věnuje Bohulibější činnosti.
30. Listopad 2019 - 0:09
Návštěvník (anonym)
A co se stalo s tou Mare? Už tu nepíše?
30. Listopad 2019 - 0:15
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Mare jsem nevrátil ani 10% z
Na KD jsi šel zcela mimo mne. Byls tam pod nickem Kešumande ale tvé příspěvky jsem tehdy nečetl vůbec, takže nevím ani, co ti Mare vytýkala. Pak jsi tam přišel pod nickem Prozřetelnost, co si tam zkrátil na Próza ale tvé příspěvky jsem tam tehdy také dvakrát nečetl, jenom si z toho pamatuju dvě věci, které jsem tu o tobě na rovinu napsal. Poprvé jsem si tě vážně všimnul, když jsi tam o mě vykvákal mé angažmá na www.nakluky,cz. To mi milé nebylo, jenže tehdy jsi mě nenapadal, napadal jsi evangelikála Joeho, v kterém jsi viděl pokrytce a skrytého homosexuála. Ke mne jsi se tehdy choval neutrálně, napsal jsi, že tam také chodím ale že tam dělám svou určitou osvětu. Byli jsme tam poněkud mimoběžní. Jenomže jsi začal jančit až později, když jsi do sebe na OSACRu plně natáhl hnus od Toliho. Já tehdy nevěděl, od kud vítr fouká, protože když jsi tu začal řádit a nehorázně napadat Mare, na jejíž obranu jsem jsem se musel postavit, tak jsem ještě nevěděl, že existuje nějaký OSACR a a jaké chlísty tam Toli píše. Původně jsem si myslel, že Toli jsi ty ale pak mi docvaklo, že jsi jeho produkt. Toli je odpadlý katolík a ty jsi odpadlý letniční. Ale k tomu se Toli, že tě vyplodil se nikdy nepřizná. Když jsem mu napsal, že jsi jeho produkt, tak mi odvětil na tvou adresu, že psychopata vyprodukovat nedokáže. Dokázal, vyprodukoval, ne ale psychopata ale z hlediska lidských vztahů a napadání na diskuzích zcela zvrácené individuum.
30. Listopad 2019 - 1:15
Tonda Vlas
Odpověď na A co se stalo s tou Mare? Už
Asi to samé co mně před pár lety. Když jsem objevil KD, tak jsem tu na doktorku asi tři roky vůbec nepsal. Nakonec jsem tam Mare přetáhl a tak ani ona nepsala sem. Jenže na KD mne to omrzelo, tak jsem se sem vrátil. Pak KD (Křesťanské Diskuze) zrušili a tak se sem vrátila i Mare. Psala mi na email, že si našla jiné diskuze, už nevím jaké, ale prosila mě, abych jejich jména nezveřejnil, aby se tam nenatáhli lidé, kteří ji tu těžce uráželi. Já tam ale nepřešel a o jaké diskuze jde už si nepamatuju. Ale i kdybych to ve starých emailech vyhledal, tak s ohledem na její prosbu nemohu napsat o jaké diskuze jde.
30. Listopad 2019 - 1:43
Tonda Vlas
Jirka tu napsal román na pokračování ale pod tím, co tu napsal se úplně klidně podepíšu. Já si ho tu pamatuju ještě jako okultistu a jeho znovuzrození vůbec tehdy nechtěla uvěřit mima a pod jejím vlivem ani i Mare.
30. Listopad 2019 - 1:49
Tak (anonym)
Odpověď na Jirka tu napsal román na
pokud jsou pro něj ty kecy lékem, tak OK. Zahrávat si s okultizmem je na zblbnutí. Jinak je to sebestřednej fanatik (jen změnil firmu) zřejmě bez koruny a bez práce. Nežije,přežívá. Zdarec
30. Listopad 2019 - 2:11
Skutečný Hvězdoslav
Ten alkoholik nedá nikdy pokoj, už tu straší i přes celou noc a píše svoje fantasmagorie. Asi byl zase ožralý. Nejsem žádný následovník nějakého Toliho. To je jen další blábol ožralého mozku. Já jsem volil SPD, jsem proti EU, nesouhlasím s Milionem chvilek apod. Toli je zcela konformní s mainstreamem, má vypláchlý mozek propagandou. Nemá vlastní názor, jen papouškuje, co mu předhodí k věření. Jestli tu je někdo psychopat - tak leda alkáč s vypitým mozkem. Antonín Vlas. Lůzr, co už je na tom tak špatně, že si vymýšlí další a další smyšlenky a křivá obvinění, páč mě tak donutí k reakci. Jinak bych tu nepsal a nereagoval na bláboly vypitého mozku s nulovou hodnotou. Ale ta alko krysa zjistila, že když napíše něco lživého o mně, tak mě vyprovokuje k reakci a to tu alko krysu náramně baví. Tak to je teď život alko krysy - psát provokace a nesmysly. Samozřejmě mám možnost nereagovat. Ale to by znamenalo, že to nerozporuji a že s tím souhlasím. A toto dýchavičné opilecké prase bez morálky, které jen provokuje a trollí si říká křesťan?
30. Listopad 2019 - 9:04
Skutečný Hvězdoslav
Hele, alko prase, já jsem udělal dekonverzi dávno předtím, než jsem si kdy začal psát na nějakém osacru. Ty jsi produkt alkoholismu. Dej už mi konečně pokoj, stará tlustá píčo s mozkovou alko demencí. Běž si provokovat jinde a někoho jiného!
30. Listopad 2019 - 9:24
Tonda Vlas
V té základní věci jeho produktem evidentně jsi. Rupají ti nervy a tak tu soptíš a napadáš. Marně natáčíš videa na kterých se tváříš jako milius.
30. Listopad 2019 - 9:24
Skutečný Hvězdoslav
Nejsem žádný milius. Co to zase skládáš za další fantasy story? Ostatní mě tady momentálně křivě neobviňují, tak nemám důvod jim na něco reagovat. Jenom ty, alkoholická krysa se jménem Antonín Vlas mi nedáš pokoj. Proč to děláš, proboha? Co z toho máš? O co ti jde? Co po mně chceš?
30. Listopad 2019 - 9:28
Tonda Vlas
Odpověď na Hele, alko prase, já jsem
Dáváš tu vysvědčení sám sobě. Ta dekonverze s tebe dobrého člověka neudělala. Naopak, je vidět co z tebe udělala. Otevřela stavidla tvé psychopatii dokořán. Problémový jsi byl už dříve ale dříve ses dokázal brzdit.
30. Listopad 2019 - 9:29
Skutečný Hvězdoslav
Takže ty mě úmyslně dráždíš, píšeš jedno křivé obvinění za druhým. Když to rezolutně odmítnu a napíšu na tvoji adresu, co si skutečně myslím - tedy že jsi prolhané opilecké mstivé prase - tak si mneš ruce. Podařilo se ti mě vyprovokovat. A na to konto já jsem nedobrý a ty jsi dobrý. Je mi z tebe na zvracení, nemám slov....
30. Listopad 2019 - 9:38
Tonda Vlas
Odpověď na Takže ty mě úmylslně dráždíš,
Jen si sopti a zvracej. I kdys takto soustavně zvracel rok beze spánku tak ze sebe všechnu svou vnitřní špínu stejně nevybleješ.
30. Listopad 2019 - 9:50
mima (anonym)
Odpověď na A jestli si někdo vykládá
Jirko, uvědomujes si, že jsme na diskuzi, kterou navštěvuje více kategorií lidí. Že to tady čtou i nevěřící, děti, mládež, jiná vyznání......to není o synagodze, nebo o nějakém kostele. Přece musíš pochopit, že jinák budeme vést komunikací s dítětem, ateistou, křesťanem, či člověkem s jiným vyznáním v soukromí. A tady pokud chceš psát a dělat službu Bohů, musíš mít vážně Ducha Svatého, aby tě poučil, jak máš s kterou osobou komunikovat. Protože s člověkem, který nevěří Božímu písmu, v Boha, ten nikdy neporozumí tvoje evangelium. K takovému člověku se musíš snížit na jeho úroveň, spadnout z těch výšin...... lidé nehledají v nás moudrost Boží, ale život a pokud říkáš, že máš Ducha Svatého, Boha v sobě, tak ten život se v tobě musí manifestovat. Ty uzdravíš ucho, které ve své horlivostí a přesvědčení, že slouží Bohů, někdo uťal. Podívej, jakou radu dává Ježíš svým učedníkům, když je povolál ( tady stoji upozornit, že je to doba před smrtí Ježíše, ještě platí Staré Zákony, pohané ještě nejsou zahrnutí do spasení a učedníci jsou poslání ke ztráceným ovcím Izraele. V té době ještě platí zákon....oko za oko, zub za zub...) A jakou lekcí jím dává Ježíš..... " Posílám vás jako ovce mezi vlky, proto buďte chytří jako hadi a nevinní jako holubice.......a ještě jedno upozornění. Lidé jsou tak unavení, tak zklamání, všude vládne nepoctivost, nevěra, nenávist, zloba,honba za bohatstvím v rodině není láska, chybí soucit....... lidé jsou žíznívi jak ta poušť, které chybí voda, na které roste jen bodláčí, kaktusy, které mají jen ostny..... a teď si představ, že křesťan nic jiného neumí, jen pichat, bodat svým bodláčím, ale kdyby v něm byl Duch Svatý, jak píšeš a ten je ta oživující voda, tak ty kapky Ducha Svatého by oživily tu poušť. Listy by zazelenaly, změkly by, daly by stín znavenemu poutníkovi...... Křesťan je pro tuto zemí voda, přes kterou Bůh probouzí jeho semeno........ až někoho takového probudíš, pak budeš muset nejdříve vařit kašičku, krmit ho mlékem, musíš ho obklopit láskou jak ta matka.........až povyroste, budeš měnit jídelníček, ale nikdy nezkoušej svůj pokrm, svou stravu dospělého dávat dítěti, zabiješ ho...... všechno pomine Jirko, proroctví, poznání.....ale láska zůstane. Není to naše láska, naše láska se mění okolnostmi....... Je to ta věčná Boží láska, která nám odpouští......
30. Listopad 2019 - 10:34

Stránky

Přidat komentář