Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

L (Pá, 22. 5. 2009 - 20:05)

Pavle já jsem démonickej jako prase....to si piš

tak a už aby (Pá, 22. 5. 2009 - 20:05)

tady byl ježíšek,těším se a můžu tě pozvat drahá Ilonko,tak jako v loni-bude i stromeček

kubrte???? (Pá, 22. 5. 2009 - 20:05)

BOHA A JEHO SYNA MICHAELA GABRIELA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kubrt (Pá, 22. 5. 2009 - 17:05)

Někdo se tu zajímal kdy přijde konec světa. Tentokrát to vzali do ruk světští vědci a ti odhadují konec světa 21. 12. 2012 tedy přibližně za 3 a půl roku. Víš L. je dobře, že netrpíš ztrátou sebedůvěry a důvěrou v tvého pána satana ďábla Lucifera; ALE JEŠTĚ LEPŠÍ JE DOUFAT V JEHOVU BOHA A JEHO SYNA MICHAELA GABRIELA (JK), podle Přísloví 3:5,6 - Důvěřuj v Jehovu celým svým srdcem a neopírej se o své vlastní porozumění. Všímej si ho na všech svých cestách, a sám napřímí tvé stezky. Navíc biblické proroctví se splňuje takže věřím, že se splní Zjevení 20:1-3 A viděl jsem anděla (archanděla Michaela, protože žadný jiný anděl takovou výsadu od Jehovy Boha nedostal), jak sestupuje z nebe s klíčem od propasti a s velkým řetězem v ruce. A zmocnil se draka, prahada, který je Ďábel a Satan, a spoutal ho na tisíc let. A uvrhl ho do propasti a zavřel ji a zapečetil ji nad ním, aby již nezáváděl na scestí národy, dokud neskončí tisíc let. Potom musí být na malou chvíli uvolněn. Já sám jsem psal satana ďábla malými počatečními písmi, protože pro mě je tato bytostpouhým póvlem. A ještě k tomu vzývání JK nebo Jehovy. Vy musíte mít Romane a Mare hříšné srdce, a vaše svědomí vám ani nedovolí vzývat Jehovu Boha, a právě vy jste ti kteří sami nevcházejí a druhým nedovolí vejít.

milka (Pá, 22. 5. 2009 - 16:05)

Pavle prosím přečti si tyto verše :
Matouš, 4. kapitola
10. Tehdy mu Ježíš řekl: "Odejdi, Satane! Vždyť je napsáno: 'Pánu, svému Bohu, se budeš klanět a jemu jedinému budeš sloužit.'"
VERSUS
11. Tehdy ho ďábel opustil a hle, přistoupili andělé a sloužili mu.
Marek 3:11-12:
11. A nečistí duchové, jakmile ho uviděli, padali před ním a křičeli: "Ty jsi ten Boží Syn!"
12. Ale on jim velmi hrozil, aby ho neuváděli ve známost.

Mr. Prejudice t (Pá, 22. 5. 2009 - 13:05)

.....bravo, bravisimo :-))

OCELOVEJ (Pá, 22. 5. 2009 - 08:05)

To sou hrozny hovna co sem pisete!!!!!Bezte si lecit ty palice vymasteny!!!

L (Pá, 22. 5. 2009 - 07:05)

haha Kubrte Co je to pravda? Klidně si hledejte to vaše spasení je to ale jen marná práce... Kniha zákona totiž praví:

Zrušeny jsou všechny rituály, všechny ordálie všechna slova a znamení....

Zde jsou hluboká mysteria neboť ke svým přátelům počítám ty kdož jsou poustevníci. Nemysli ted? že je najdeš v lesích nebo na horách ale na ložích z purpuru, jak je laskají nádherné ženské bestie... Uvidíte je vládnout v čele vítězných vojsk...

Nejprve vězte že jsem bůh války a pomsty. Budu s nimi nakládat tvrdě...

Vyberte si ostrov
Opevněte jej
Roztrušte kol válečné stroje
Dám vám válečné stroje...

Jsem tajným čtyřnásobným slovem. Rouháním proti bohům celého světa...
Svoji hlavou sokolí vyklovám oči Ježíšovi an visí na kříži
Svými křídly dám políček Mohamedovi
Svými pařáty roztrhám těla Indů, buddhistů a mongolů
Marie ať je lámána v kole, právě kvůli ní pohrdejte všemi cudnými ženami...

NENÍ JINÉHO ZÁKONA NEŽ DĚLEJ CO TY CHCEŠ

Moudry (Pá, 22. 5. 2009 - 00:05)

.....Romane a zkusil jsi jiz psychyatra ?!
Myslis, ze by nepomohl ?

p.s......ovsem to se tyka i Vas ostatnich panbickaru :-)), nad svedky jsem jiz zlomil hul :-))))

Roman (Čt, 21. 5. 2009 - 23:05)

Oprava: Vzývejte Ježíšovo jméno TŘEBA vskrytu.

Roman (Čt, 21. 5. 2009 - 23:05)

Ježíš nebyl dokonalý člověk, narodil se z ženy. Též nedokonalá... Ovšem Ježíš nepoznal hřích, byl spravedlivý. Toť se ví, vykonal zázraky, nezáleží na tom, je-li někdo dokonalý, ale v Duchu svatém neboli svatém duchu od Otce. Spravedlivý je živ z víry v Duchu, tělo je chabé, marné. Tak jako Ježíš, ne dokonalý, krásný, svalnatý jak vidíme na obrázcích s krásným účesem... současnosti. Kdo nemá Ducha, sotva plní Boží vůli, leda unavující...
,Víme, že žádný, kdo se narodil z Boha, nepáchá hřích, ale Ten, kdo se narodil z Boha, na něj dává pozor, a ten ničemný se ho nechopí.... Proto musíme být v Kristu neboli ve spojení s Kristem svatým duchem.
Vzývejte Ježíšovo jméno vskrytu.
,Žádný, kdo se tlačí dopředu a nezůstává v Kristově učení, nemá Boha. Kdo v tomto učení zůstává, ten má Otce i Syna. Jestliže k vám někdo přichází a nepřináší toto učení, nepřijímejte ho nikdy do svých domovů ani ho nezdravte.

Milí SJ, máme být v Kristu a vzývat ho pro slávu Boha Otce dle Písem...

Ateista (Čt, 21. 5. 2009 - 22:05)

.....jdete jiz spat drazi, zrejme jste velice unaveni :-)))), snad nez se opet probudite stane se zazrak a budete uvazovat jako "normalni lide"..........:-))))))))))))

Kateřina (Čt, 21. 5. 2009 - 22:05)

Romane, nevím jestli si verše z Římanům nevysvětluješ špatně.
To, že se cítil slabý v těle, ještě neznamená, že byl nedokonalý.
Dokazuje to jen to, že i dokonalé tělo, má své hranice a Ježíš nebyl žádný komiksový Superman, který lítal mezi hvězdami a měl tělo daleko silnější než pozemšťané.
On měl sice nadpřirozené schopnosti, ale ty mi byli "propůjčovány", jestli se to tak dá říct, většinou až po modlitbě.

Jáchym (Čt, 21. 5. 2009 - 22:05)

Nevzývat !Žít jeho život!

Roman (Čt, 21. 5. 2009 - 21:05)

Mýlíte se, SJ, Pán Ježíš když byl na zemi, nebyl dokonalý člověk, leda v duchu. Ří 8:3 Vždyť vzhledem k tomu, že ze strany Zákona byla neschopnost, zatímco byl slabý prostřednictvím těla, Bůh tím, že poslal svého vlastního Syna v podobě HŘÍŠNÉHO TĚLA a kvůli hříchu, odsoudil hřích v těle, 4 aby spravedlivý požadavek Zákona byl splněn v nás, kteří chodíme nikoli ve shodě s tělem, ale ve shodě s duchem.

V žádném případě by nikdo nemohl nahradit Ježíše, jak jsem se dověděl při studia se SJ. Nějaký anděl by mohl koupit, protože je dokonalý. Bacha, stejně by se narodil z ženy. Dokonalý Ježíš za nedokonalého Adama, to ne, ale první Adam se stal živou duší, poslední Adam životodárným Duchem...

Dle knihy ,Můžeš žít navždy v pozemském ráji´:
Ježíšův dokonalý lidský život byl dán proto, aby lidé mohli být zproštěni pout hříchu a smrti.
Ježíš totiž byl jediným člověkem, který byl kdy roven Adamovi jako dokonalý lidský syn Boží. (str. 62)
Protože Ježíš byl dokonalý člověk stejně jako původně Adam, je označen též jako ,,poslední Adam´´. (1.Ko 15:45)
Ano, ovšem verše pokračujÍ .. Poslední Adam se stal ŽIVOTODÁRNÝM DUCHEM.

Ježíš v hříšném těle v Duchu po křtu plnil Otcovu vůli a dokonal dílo utrpením a láskou. Hřích přemožen, tedy smrt. Ježíš je život, v něm je život. Ježíš je jediná naděje. Toto je vše od Otce. I vzývání...

Mare (Čt, 21. 5. 2009 - 09:05)

Velice se omlouvám za to množství překlepů.
Když jsem chtěla první opravit a klikla jsem na chybné písmeno, příspěvek se mi zařadil, takže už to nešlo. Ještě jednou, promiňte.

Roman (Čt, 21. 5. 2009 - 09:05)

Křesťané se scházejí v domovech, v pronajatých sálech u nás jednou týdně. Vždy žasnu nad jejich učením, i když pokřtěni nejvíc 7 let, jeden 3 roky. Každý dle schopnosti vyjadřit, totéž já, i když v pravdě 20 let. Přesto se chovám jako nemluvně i když jsem vysvětlil mnohé co oni neznají. Přesto mají takovou víru, radost a lásku mezi sebou, že to nemůže být pravda. SJ jsou privilegovaní, jen oni jsou vyvoleni, znající Bibli od A do Z, litují druhé pro neznalost naděje...

Milí SJ, Ježíš řekl, že kdo vidí jeho, vidí Otce, on je přesný Obraz neviditelného Boha. To znamená, že co on dělá, dělá i Otec, mluví, jedná, lituje, miluje, rozhořčí atd.

Podle mého názoru Ježíš zastupoval Otce i ve starozákonní době, proto když mluvil, že Jehova je nejvyšší, nemluvil sám od sebe, on, Ježíš, prostě reprezentoval. On sice není nejvyšší Bůh, ten pravý, ale o sobě řekl např. ,Já, Bůh, vyžadující výlučnou oddanost´ ještě neznamená, že Ježíš doslovně mluvil o sobě, ale mohl. To je ve všech částech Písma...

Proto Ježíš je Slovo, Mluvčí...

On není ten pravý Bůh, je jen jeden, Otec JHVH. Toto jméno Syn použil pro slávu Otce i přesto že mluvil jako o sobě ,Já...´. Jak jsem řekl, uctívání patří výlučně Otci.

Jak Ježíš přišel na zem dle Nové smlouvy, ukázal všem vůli Otce, a zemřel pro naše hříchy a otevřel nám cestu k Bohu, i když jsme stále hříšní...

Díky laskavosti Otce Ježíš dostal od Něho vše i lidi, abychom našli cestu k Bohu. Cesta je jediná skrze Pánu Ježíši, není jiná ani skrze Pannu Marii, různé modly, různé organizace, služebníky, ne jen a jen skrze Ježíše neboli v něm...

Protože nás koupil svou krví, apoštolové pochopili, že Otec je v něm neboli ve spojení s ním a to svatým duchem, tedy směle mluvili s Ježíšem jako Štěpán, Pavel, Ananiáš a další i po jeho vzkříšení do nebe. On je životodárný duch. Jak Otec, tak Syn má v sobě život, protože dostal tento dar.

Boží vůlí je jak píše na mnoha místech Bible, vzývat Ježíšovo jméno ke slávě Boha Otce a před jeho jménem sklonit.

Toto není modla, toto je přání Otce. Kdo zapře Syna, Otec toho zapře. Kdo má Syna, má život.

Mare (St, 20. 5. 2009 - 23:05)

Proto jsem právě tady. Vím, že svědkové jsou vydaní a velmi holivě chtějí být s Bohem.

Přesně, jak říká 10. kapitola Římanům, o které jsem už psala mockrát.

Apoštol Pavel říká, že by i položil život za své bratry, /byli to Židé, jako i on byl Žid/,...... kdyby mohli prozřít ....!

Kateřina tady psala o tom, že to, kteří již několik desítek let žijí věrně s Bohem, nemají sand právo jiným ukazovat cestu, v tom pravém smyslu,.......

Ale milá Kateřino, já jsem ppravdu v několika posledních letech zažila opravdu skupinu Židů,..........ze kterých vyzařovalo totéž, co říkáš ty....!

Oni byli po několik tisíciletí,...nejen jako svědkové něco přes sto let,....těmi, kteřím měli být vzorem a příkladem ...pro všechny pohany.

Bohužel těmto židům, tak jako svědkům, zůstalo to jediné,...velá tvrdost a pýcha.....!

Milí svědkové, ..s těmi Židy, které jsem poznala, se nemůžete vůbec srovnávat,....co se týká toho jejich a vašeho přesvědčení,...že jen vy jste tím vyvoleným národem,.......! !

Židé měli mnohatisíciletou historii,...Bůh s němi viditelně bezpočtukrát jednal,......měli viditelný a velkolepý chrám v Jeruzalémě......, který sám Bůh Jahve postavil rukou svého židovského krále Šalamouna.....!

Byli Božím lidem naprosto nesouměřitelným s kýmkoliv......!

A přesto jim toto vše bylo odňato,......proto, že ....NEPŘIJALI KRISTA...., v tom smyslu, jak znovu opakuji,.......:
Jan.1 : 12-13.
"Těm pak, kteří ho přijali a věří v jeho jméno, dal moc stát se Božími dětmi. Ti se nenarodili, jen jako se rodí lidé, jako děti pozemských otců, nýbrž se narodili z Boha."

Ani vy, svědkové, jste nepřijali KRISTA v tomto smyslu, stejně tak, jako ho nepřijali Židé........!

Myslíte si, že Bůh zbořil chrám svého lidu, který si sám vyvolil,........a vy obstojíte.....!

Proč, protože váš Otrok vám vykládá Boží slovo tak, že ho zdánlivě znáte,....., že je to tak úžasně moudré, logické....a hlavně jste tak jiní a všemu rozumíte líp,...a jednáte líp,...než to hnusné křesťanstvo,........!

To je velká pýcha, která vás totálně zaslepuje,........! Jestliže Bůh byl ochoten vzít zpět určitým způsobem a po určitou dobu,..../já vím, že i v tom jste údajně chytřejší ve znalosti Bible ,..ale není tomu tak, jste jen slepí /,......své rozhodnutí o svém lidu a změnit ho,......oč hůře naloží s vámi, kteří jste údajně Božím jediným ....ne lidem, ale organizací,........! ! !

Kateřina říká, pokud si to dobře pamatuju,....nemají snad ti spravedliví a věrní říkat lidem, co je dobré......!

Já říkám ...NE....!

Tak jako neměli právo to diktovat lidem ani ti, kteří byli po staletí Božím lidem,....a zdaleka to nebyli jen pokratci....! Vždy byli v Izraeli ti, kteří zůstali Bohu věrní,....a určitě v tom, že byli znalci Písem, jako Gamaliel....., jako Nikodém, který byl učitel v Izraeli......., a přesto to nebyli ti, kteří by mohli říkat lidem o záchraně v Kristu......! O skutečné Boží vůli......!

Ne, proto, že generace žili čistě a věrně s Jahvem,....dokonce jako jeho vyvolený lid,.......PROTOŽE NEPŘIJALI KRISTA / nestačilo, že věřili třeba jako Nikodém, protože on Ježíši přiznal, ..že nikdo nemůže činit tyto věci, jestliže nepřišel od Boha,...to nestačilo..!./.........!

Tak mi, prosím tě Kateřino nevykládej, že někdo, jako Otrok to právo má....! ON NEPŘIJAL KRISTA způsobem, o kterým mluví Jan....!

A kdo nepřijal,...nemá Krista,......a nemá ani OTCE.....! /Jak tady citoval Písma sice hezky, ale k žádnému osobnímu užitku, ani k užitku jiných...,Pavel - svědek../ Nemá slova věčného života,............, TAKŽE ::OTROK,....:SÁM:: NEVCHÁZÍ.....A JINÝM BRÁNÍ VEJÍT.....!!!

Pavle a Kubrte,....prosím, probuďte se....! Vím, že jste si jistí,...myslíte si, že čelíte bludům, ale....já vím dobře, jako všichni ti, kteří jsou chrámem Ducha svatého, že víra bez skutků je mrtvá,.......mockrát jsem tady o tom psala,........

ale ,....v Jakubovi není napsáno,....že z těch skutků ...člověk získá věčný život,....nebo snad ano.....!

Naopak, apoštol Pavel píše nesčetně krát, právě pro vás,.....že princip....budeš-li tyto věci činit,...budeš živ,...je princip zákona, a není tímto způsobem možné získat věčný život !!!

Znovu kopíruju.
Gal. 3:11-12 :
"Je jasné, že nikdo není před Bohem ospravedlněn na základě zákona, neboť čteme: ,Spravedlivý bude živ z víry.' Zákon však nevychází z víry, nýbrž praví: ,Kdo bude tyto věci činit, získá tím život.' "

Pavel, já vím, že ti Otrok , vysvětlil, že nemůžeš být král a kněz v Kristu, ale vstávají mi vlasy hrůzou na hlavě, když to chceš tvrdit,....že nikdo tady nemůže vládnou s Kristem......,...když já vím, že mohu.....nad pohany..., jak jsem už kopírovala verše ze Zjevení........!

Tak jak o tom svědčí Duch svatý tříčtvtě miliardě křesťanů na téhle zemi,.....tak jak to Ježíš zaslíbil..., a OTROK vám to vzal,....toto je ta dobrá zpráva,.....a zatím Kristus v soudu nepřišel, takže pořád platí, pro všechny....., široko,...daleko ,...vám,...i vašim dětem,......už nemám ani sílu to tady znovu a znovu..... kopírovat ze Skutků.......

Někdo vám ukradl evangelium,..........a nemusel ho ani pálit,........tak jako katolíci pálili Bible.....! To je mi moc líto,.........

Milan (St, 20. 5. 2009 - 22:05)

Drazí přátelé,
pokud kážete a nežijete onu pravdu,pak to lidi spíše odradí a odvrátí se od vás.
Pokud v sobě máte onu lásku ke všem a všemu,pak o tom nemusíte druhým kázat,lidé si sami všimnou této odlišnosti,sklidní se a začínají sami sobě klást otázky o smyslu a významu života,nebo se začnou přímo dotazovat vás, proč žijete zrovna tak jak žijete a jaký to má všechno smysl.Život vám pak připraví mnoho různých možností pro vzájemné se učení.
Pokud to pořád berete jako úkol od pána,žijete v neporozumění a možná to děláte pro tu odměnu/věčný život/,pokud to nežijete pro to,že je to potřeba,pořád budete ve vztazích vytvářet jen konflikty.
Což nejste schopny sami za sebe vidět a cítit tu naléhavou potřebu lásky jedni k druhým.
Lásku je potřeba žít a né jen o ní mluvit,ale copak mohu milovat druhého člověka pokud se na něj dívám jako na křesťana,muslima,katolíka,protestanta,
jehovistu nebo Čecha,Němce,Itala atd..
Mohu milovat,pokud sám chci být milován,ale práva ostatních nerespektuji a přehlížím?
Jak může člověk milovat,pokud své fyzické požadavky uspokojuje upraveným mase z jiných živých bytostí,kteří museli pro tuto potřebu zemřít?
Je toto projevem lásky a pochopení?
Neberte to prosím jako kritiku,jen společně zkoumáme jaký je rozdíl mezi opravdovým vztahem a tvrzením.
Dokud prostě děláme jisté věci které popírají lásku,nedojdeme k poznání pravdy.
Tam kde je láska omezená je i omezené vnímání a chápání skutečnosti.
Je-li láska opravdová,život má úplně jiný rozměr a chuť,tato láska je nositelkou štěstí a blažeností jenž nemuže být dosaženo žádnou vírou,vzýváním nebo uctíváním.
Tato láska je projevem hlubokého soucitu,milosrdenství a pochopení.
K tomuto způsobu života nesmí být nikdo tlačen,pokud to někdo takto cítí a chápe,ví sám moc dobře co má dělat.
Mějte se hezky.

milka (St, 20. 5. 2009 - 19:05)

Máš pravdu.

Reklama

Přidat komentář