Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

ShabbaTot (Ne, 21. 1. 2018 - 12:01)

Václav Havel byl...to proto si jej Amerika vzala za svého,protože hlavně její kořeny na kterých je postavena je víra v Boha,který zaručuje člověku svobodu a svoboda je člověku Bohem dána,tudíž ji žádný člověk ¨nemůže vzít druhému člověku.Je v tom lidství,víra ve Stvořitele a člověka a v jeho svobodu a lidská práva,Amerika je na těchto kořenech postavena a protože Václav Havel podle toho jednal ,Amerika si ho vzala za svého a jeho památka tam bude navždy připomínána.Toliko tedy k vláknu,když je zde již řeč o Kristu Pánu.Bůh žehná Americe a dokud bude Amerika postavena na základech svobody dané Bohem,bude nepřemožitelná a neporazitelná,ostrov svobody a bezpečí ,hospodářská a ekonomická supervelmoc kterou nikdo nikdy neporazí.

ShabbaTot (Ne, 21. 1. 2018 - 12:01)

Blábol, pan Havel byl...Václav Havel byl velikán,který se postavil rudé mafii a zasadil těžkou ránu čechčkovství,muž s ocelovýma prsama a mramorově vztyčenou hlavou,velikým srdcem,ikona svobody,práva a demokracie.Václav Havel napojil Česko a Slovensko na západ a do euroatlantické zóny ,Ameriku a byl příčinou vztupu Česka a Slovenska do NATO a nepřímou příčinou vztupu do EU.Díky Václav Havel tak u nás stoupla životní úroveň nejvíce od první republiky z r. 1918-1939.Proto bolševik Václava Havla nenávidí a pomlouvá kde může,protože nás napojil na západ a USA a zajistil tak sféru amerického vlivu ve střední Evropě.Díky tomuto velikánu máme u nás svobodu,demokracii a jsme jedna z nejsvobodnějších zemí na planetě.Václav Havel je nemstelná ikona Českého velikášství a vyjímečnosti a jeho památka bude připomínána po celé generace ve svobodném světě euroatlantické kultury ,USA až po celý tichý oceán do Australia .Jeho památka nikdy nezhyne a vztoupil do světových dějin jako bojovník za svobodu člověka a hrdina,který měl svůj neměnný názor až do konce a nikdy z něj neustoupil i za cenu zkaženého života,pronásledování,věznění a diskriminace totalitního režimu.Václav Havel jako velikán svobody a lidství má svou bustu v Kongresu USA a jako vyjímečná osoba vstoupil do dějin tak skvělé země jako jsou Spojené Státy Americké po boku jejich velikánu jako byl Woshington ,Lincoln a jiní velikáni amerických dějin.Václav Havel nebude nikdy zapomenut,at žije jeho památka!

Ego (Po, 13. 2. 2017 - 20:02)

Teda, tady to ale fakt...je součást každého a pocit výjimečnosti k němu zkrátka patří. Nelze karát toho, kdo jen říká to čemu věří. Ani ty mistře nevidíš druhým do hlavy.I ty lpíš moc na formě a lehko ošálit by ses jí nechal. Ježíš nechce hranou vřelost a tiché slovo, raději pravdu za hluku hromového. Vlídně k tobě i sám ďábel mluvit může a říkat jaké dobro činí.

Katolík (Ne, 21. 1. 2018 - 10:01)

Tomáš Halík není pravý katolický kněz, nýbrž zednář! A to je velký problém! Snad s ním vědec, slušný pán, Jiří Drahoš, nebude v přímé podpoře! To by ak všichni na něj házeli všechno svinstvo! Protože by to bylo všechno horší, než lepší! Já evně věřím, že bude "ctít" i Kardinála Duku! Ale na druhou stranu,"do hlavy" mu člověk stejně nevidí! Jak tady už psal Jan, dějiny se stále opakují.Tony, a co se týče těch hříchů. Tak obžertsví a opilství, jednoznačně, patří mezi sedm hlavních hříchů!

To jako že (Ne, 21. 1. 2018 - 10:01)

Blábol, pan Havel byl...nikoli z hlediska pobělohorského negativního vlivu?

Však (Po, 13. 2. 2017 - 20:02)

Milane, ale teď jsi dojal ty...on také předběhl a spěchal se zastáním dřív než promyslel, což také moudré není. Není mezi námi rozdíl, i on má nedostatky o kterých ho mohu poučit pro změnu já. V tom je to kouzlo, že navzájem doplňovat dokážem se.

Však (Po, 13. 2. 2017 - 19:02)

Teda, tady to ale fakt...vím a kál se mistře. Dobře vědom co působil sem. Nedbal, že i ústy ateisty on promlouvat může, když Mu nenaslouchá. Cožpak slova ostrá avšak přímá jsou tolik zlá, nežli hezky zabalená, však jedovatá. V čem hněvy horší jsou nežli přetvářky... Jsem zmaten mistře, pověz, co teď počít si mám.

Touha (Po, 13. 2. 2017 - 19:02)

Teda, tady to ale fakt...Milane, ale teď jsi dojal ty mě, víš, že já taková jsem a přece jsme se i spolu o konkretní pomoci a solidaritě bavili. Navíc já si myslím, že tak uvažuje a jedná spousta lidí, prostě dobré činy jsou méně viditelné než zlé. Navíc u mě je to součást osobnosti, kdybych ten krok neudělala, o něco se nepokusila, tak se budu trápit. Takže to vlastně dělám sama pro sebe. A nemysli si, že já jsem nějak" v kolektivu oblíbený" člověk. Jsem introvertní na druhé straně ambiciozní člověk a to není jednoduchá kombinace. Obzvlášť s tím mým bojováním proti špíně všeho druhuTen na koho reaguješ, se kterým jsem včera vedla diskuzi, jak já říkám bez nicku určitě nechce nikomu ubližovat, vše je to jen problém psaného slova na netu. Ke konci večera jsme si vše vyjasnili. Ono, opravdu víc záleží na obsahu než formě a on nenapsal nic ve zlém úmyslu, tomu věřímCo se týká D, tak on je prostě velmi racionální, pragmatický exaktní člověk. Já už jsem s tím asi nudná, ale opět musím napsat, že je velmi sečtelý a stejně jako dokáže někdy extremně zablbnout, tak jindy jsou jeho příspěvky velmi zajímavé. D je mnohdy syrový, naturalistický, ale není to člověk, který by chtěl jaksi prioritně škodit, to se nikdy nestalo, naopak spíš jsem zaznamenala tendence ho šikanovat lidmi, kteří mu obzvlášť na politických diskuzích nesahají ani po paty. Na druhé straně, já chápu, že jeho příspěvky mohou urážet, ale s tím nic nenaděláš, to je problém internetuJsem ráda, že jsi zase tady

Milan (Po, 13. 2. 2017 - 19:02)

protože to dobré co jsem...Teda, tady to ale fakt přeháníš. To co napsala Touha o pomoci potřebným je velice krásné a ušlechtilé, až mne to dojímá. Za to má u mne milión bodů plusů. Takového člověka není možné nemilovat.Za to lidi co se holedbají pravdou, Kristem a přitom snižují opravdovou lásku k člověku, člověka samotného, nedovedou naslouchat argumentům druhých a jen odsuzují, ty na mne působí odpudivě. Těm bych poradil aby si skutečně slova Krista vzaly k srdci. Mezi nimi je i to, že člověka znesvěcují urážky, kterých bylo v tvém případě ve vzájemné výměně názorů s Déčkem až dost. Na to navazuje opovážlivost takto s druhými jednat, nadutost, bezuzdnost (nemáš zábranu k takovému jednání) a zlovolnost neboť to vše pochází ze Zlého.Koho ty tedy chceš budit, když sám pravdu o svém jednání a jeho vlivu na ostatní neznáš. Touha tě na tvůj způsob vyjadřování upozorňovala, ale ty jsi se z toho chtěl vymluvit a přitom ji snižuješ, že tomu nerozumí.Ti co věří, mají povinnost žít vírou, ti budou posuzováni mnohem přísněji, a i kdyby ti ateista/tka vytýká charakterovou chybu, pak je-li to pravda, pak i jeho ústa si používá Bůh aby tě poučil a varoval před případnou pýchou, které předchází pád.Víš, že Ježíš mluvil i o významu slov a mnoho dalších věcí. Tak si nehraj na nic co nejsi a pokud to myslíš vážně s Kristem, tak jistě víš co bys měl v nejbližším okamžiku udělat.

Milane (Po, 13. 2. 2017 - 18:02)

Déčko, existence Krista...mistře, tento komentář jsi napsal velmi působivě a výstižně, hlavně s tím pocitem viny. Na stránce osacr.cz je lidí jako Déčko více (i on tam je) a toto kdybys tam napsal, mohlo by to s někým snad pohnout. Máš dobrý výklad učení.Na zmíněné stránce jde hlavně o diskuzi pod článkem-Bůh neexistuje: Exkluzivní rozhovor s zesnulým fyzikem....

Milan (Po, 13. 2. 2017 - 18:02)

To bylo i v...Déčko, existence Krista nemůže být pro jeho odpůrce, přijata argumenty. On má v sobě víru, že Ježíš neexistuje a tak jí také tak prožívá. Snažit se přesvědčit takového člověka je zcela zbytečné, ale přijde chvíle, kdy i onen člověk pozná pravdu až bude s těla odvolán. Duše pak přestoupí před Krista a bude dotázána na to, jak naložil se svým životem. Ona duše bude nesmírně milována, ale zároveň bude sebou hluboce zarmoucena před skutečností zrcadla svého života. Víš jak se někdo zdí, když třeba dlouhou dobu přesvědčoval druhé o svém názoru, navíc, když jeho mylné chápání nešťastně ovlivňovalo i ty co mu uvěřili. Vidí-li pak svůj omyl s jeho následky, tak jsi již asi viděl jak se cítí takový jedinec. Ale ty si žádáš pořád poznání, důkazy Kristovy existence a dokonce to vyžaduješ po druhých místo toho aby jsi si našel zdroj, který jasně říká, za jakých okolností k tomu dojde.Ten zdroj máš přímo v Bibli, ale jestliže informace z Bible považuješ za něco, čemu není potřeba věnovat pozornost, pak ti tato informace, ono slovo, nevstoupí do srdce, neoživí jej, proto nedojde k poznání dokud budeš v těle.Ten, komu je již dáno porozumět, u něj dané Slovo probouzí, co dávno již bylo zapomenuto a začne poznávat to, co mu pro bylo zastíněno narušováním Řádu života. Není to Řád, dle představy pomýleného člověka, je to Řád Boží a tak jak dlouho se mu člověk vymyká, tak dlouho zůstává v nevědomosti, obtížích a nesnázích.Každý jiný druh poznávání od toho skutečného je jen pouhým útěkem, unikem od pravého Poznání.

Katolíku (So, 20. 1. 2018 - 22:01)

Milane, mě by zajímalo,...ty nevíš, že v Bibli jeSATAN SE PROMĚNIL V ANDĚLA SVĚTLA?

Tony (So, 20. 1. 2018 - 22:01)

Tak to je docela veliký...Blábol, pan Havel byl antikrist, který hlásal falešné evangelium bez Krista. Nikdo nepoškodil český národ více než Havel, z hlediska současného negativního vlivu.

Tony (So, 20. 1. 2018 - 22:01)

Milane, mě by zajímalo,...Milý katolíku!!!Pan profesor Drahoš je evidentní vítač muslimů, takže je ve službách Antievangelia, což ing. Zeman, který sice trpí nižšími hříchy opilství až tak není, což na rozdíl od kněze Halíka rozpoznal kardinál Duka.Už Jan Drda rozpoznal, že nejnebezpečnější je Dr. Solfernus,horší než slaboduchý Lucifer.

On (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

Milane, nepiš sem, laskavě,...Milan jen cituje ateistu co tu byl a psal takové bludy. Nahlédni dále do historie.

luci (So, 20. 1. 2018 - 22:01)

Tak to je docela veliký...Ano,Tomáše Masaryka se dovolával i pan prezident Havel.Když pánové Klaus a Mečiar bourali Masarykovu republiku/respektive to co z ní zbylo,když nám Stalin ukradl Podkarpatskou Rus,/nehnul prstem a abdikoval.On se totiž zrušením zbrojní výroby v Dubnici,Turčanském Svatém Martinu a Detvě o rozpad republiky také zasloužil.Ale lidé většinou mají krátkou paměť a jsou snadno manipulovatelní.Nu uvidíme koho si blahoslavení chudí duchem zvolí.

Milan (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

Milane, nepiš sem, laskavě,...Ahoj katolíku,ten první odstavec je reakce pisatele "D", který jsem zkopíroval z jeho příspěvku a odstavec pod ním je reakce na daný příspěvek, aby on sám se zamyslel nad tím co vlastně píše, čemu věří a mohl si v sobě udělat trochu jasno.To není nic proti víře, ba právě naopak.

Milan (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

Snad ještě na doplnění:...Takže až nastane tvoje chvilka, tak řekneš, "hmoto, co to, prožívám poslední chvilku a ty mě tady oblbuješ nějakou útěšnou fantazmagorií, nech toho, jsem rád že to končí a hotovo", "vždyť víš, že jsem ty a na mě ty tvoje fígle neplatěj".No, máš se na co těšit :-).

Katolík (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

Milane, nepiš sem, laskavě, ty tvoje ateistické blbosti! Jak můžeš zpochybňovat existenci vize Ježíše Krista, Panny Marie, světců, svých bližních, v klinické smrti?! Tohle já absolutně nechápu! Takové hlouposti sem psát! Prosím tě, jaké fantasmagorie? Ty asi nevěříš v nic, viď? Katolíky a všechny křesťany asi budeš pokládat za blázny!Chtěl bys všechno pochopit pouze hmotně! Lidská duše-lidský duch, jsou nehmotné! Nedají se proto uchopit! To je Boží tajemství, od samotného Stvořitele.

Máme (Po, 13. 2. 2017 - 16:02)

máš, prosím Tě, v Bibli...se poučit nejen jako celek, ale i jako jednotlivci, a to z vlastních chyb a nedostatků z minulých forem, které nám dali. Škoda, že někdo čte bibli a nerozumí větám např. "Bůh stvořil člověka k obrazu svému"....Víš co tato věta vůbec znamená?

Reklama

Přidat komentář