Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

mima (St, 15. 2. 2017 - 10:02)

Krásný den, sluníčkový.Kde zůstal mudrc? Kde je učenec? Kde zůstal světový myslitel? Copak Bůh neobrátil místostarosta světa v bláznovství? Bůh se ve své vmoudrosti NEDAL SVĚTU POZNAT jejich vlastní moudrostí.Kdo z lidí rozumí člověka než jeho vlastní duch? Stejně tak Boha nezná nikdo než Boží Duch.Život v Bohu, Ježíši je jednoduchý, nic člověka nepřesvědčí o Boží existencí jak náš život, který žijeme v souladu s Jeho SlovemPřeji všem křesťanům požehnány den !

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Je vidět, že nemáš o islámu sebemenší ánunk.

Tom... (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

U islámu je to navzájem...Ale no tak ...

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Proč mícháš pořád...U islámu je to navzájem neoddělitelně prorostlé.

Tom... (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

hele,já odsuzuji...Proč mícháš pořád dohromady náboženství a ideologii?

Jahoda (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Proč by měl být islám...hele,já odsuzuji ideologii,neodsuzuji lidi.To bych pak musel na základě kolektivní viny nenávidět i děti a kojence,ale co si mám myslet jenom o loňském roce,kdy bylo pro svou víru zavražděno několik tisíc křestanů islamisty?Jak se tito dostanou někde k moci,ihned teror,krev a vraždění...zhlédl jsi video jak islamista podřezává lidi na jatkách jak dobytek?A nejen toto.Jako odkaz je Drsný svět cz a tam je toho více,stačí zadat do vyhledavače -islamisté.Ještě jsem chtěl podotknou,že ta video jsou opravdu brutální a kdo se na to necítí,at tam radči nechodí.Jenže Kristu miluje i tyto vrahy,je prostě takový že odpouští ,jenže světská spravedlnost někdy nemůže...A tato ideologie má boj přímo naprogramovaný,proč asi IS neůtočil na Israel ?Na to se tamějších vůdců ptali novináři a odpověděli jim,že nejdřív si to musí vyřídit s Iranem a Šiíty.Takže asi toliko k této ideologii,to mě jsou již ti Šiíté milejší jak al kajda,šiítský muslim v davu vraždit nebude a nikdy bombu neodpálí,světový terorizmus není dílo šiítského islámu,pouze ¨sunitského a ten pochází z učení Muhammad ibn Abdul Vahab,co je to vahabizmus na Google,to at si každý najde.

nameless (St, 15. 2. 2017 - 05:02)

Zřejmě to mělo nějakou...Takhle, četba bible a jiných učení stejného významu slouží jako pomůcka, jak se k němu dostat, jak smýšlet, co konat, nemít předpojatosti apod. K tomu je však nutné cítit a to se z knih naučit nedá, dá se to učit jen kontaktem s přírodou a lidmi. Je mnoho lidí, kteří chodí pravidelně do kostela, bibli mají desetkrát přečtenou a po jedenácté jí otevřeli s naděí, že už to půjde, ale takto to nejde. V bibli je pravda ne v samotném podání, ale ve skrytém významu sdělení mezi řádky, v té hloubce. Proto mají i ti nejinteligentnější lidé a největší experti problém ji pochopit a kdejaký obyčejný člověk ji pochopí snadno, protože ona je psaná pro obyčejné lidi, kteří jsou schopni cítit.Díky jejímu stáří a starobylé mluvě, jež má sice kouzlo, vzniklo mnoho předsudků u moderních lidí a díky tomu je považována za mýtus, a oddělena tak od vědy a školství. Je na čase ji přepsat do jazyka současného, aby ji rozuměl každý. Nemůžeme se divit, že dnešní lidé nerozumí a neberou vážně texty staré tisíce let. Tedy nejde o to stavět svatini knize pravdivé, ale přizpůsobit jí do současného jazyka. Takto se budou lidé budit, protože se zavede do škol.Samozřejmě, nemůžeme zazlívat nevěřícím, že ještě nevěří, když jsme pro ně nic neudělali, vždyť jsme jim ani nedali návod jak se napojit. Zkrátka dát bibli nová písmena a zachovat obsah sdělení a spojit vše s vědami o vesmíru a lidech a zavést do škol. Takto se začne vše zase dávat do pořádku, protože pak tomu začnou věřit všichni a budou dle toho smýšlet a konat. Nejbližší modelu společenství je jakási sociální trojčlennost; svoboda v umění a tvorbě, rovnost v právu a povinnostech a bratrství v ekonomice a výrobě. Což je ideální způsob soužití ve společnosti, který ale mocným zde z pochopitelných důvodů nevyhovuje a proto ho nenastolí. Oni ne, musejí to udělat řadoví lidé, na nich stojí síla mocných. Takto to fungovalo v dávných civilizacích včetně Egypta a Atlantidy a lidé byli neporovnatelně vyspělejší a zdravější společnost než teď. Argumenty ve smyslu že to bylo dávno postrádají již z principu smysl, protože čas jaksi v otázce prosperity nehraje roli, to je jen další blud, kterého se lidé drží.

nameless (takto (St, 15. 2. 2017 - 04:02)

Ukázka z knihy Boží od...Zřejmě to mělo nějakou souvislost s tím co jsem napsal. Tímto se dostáváme do jakéhosi začarovaného kruhu neporozumění, avšak přitom zároveň myslíme to samé, ale nevíme o tom respektive ty, bratře.Bůh posuzuje dle toho, nakolik čiré úmysly má ten dotyčný. Posuzuje téměř opačně než jak jsou lidé zvyklý dělat soudy nad druhými, tj může být milostiv a odměnit alkoholika i drogově závislého, vyššího politika, protože i mezi těmito může být někdo, jehož konají vychází z ryzích úmysů, toto je hoden zvážit a rozeznat jen bůh, neboť on nemá žádné předsudky, tak jako lidé. A dokáže nás stále překvapovat. On se může projevit i třeba zkrze vyznavače satana (aniž by si toho dotyčný všiml), je mu to jedno, v tom je jeho velikost a nevyspitatelnost. K tomu, abychom ho pochopili, musíme se oprostit od běžného lidského myšlení a zakořeněných soudů, které nám lily do hlavy zdánlivé autority. Měří podle cítění srdce, jenom z něj vychází podstata činů resp. jejich motivů. On hodnotí hlavně motivy, které k činům vedly a v tom je jeho nejhlubší dokonalá spravedlnost. Proto se zdá některým lidem nespravedlivý, ale to je tím, že oni nevidí co on.Nevím jakou cestou jsi ty osobně k bohu jako takovému došel. Ale já nebyl nikdy nábožensky založen, nečetl žádnou knihu žádného náboženství, ze všech co jsou. Jen jsem přemýšlel o vesmíru, lidech, sobě a světě vůbec, a náhle (asi před rokem) se sé mnou kdosi spojil/i. Nevím kdo to je, co to je, ale to je mi jedno. Důležité je jen že to je a vím, že je to dobré. Zbavili mě už skoro všeho co mi znečišťovalo mysl, přestal jsem úplně snadno kouřit (což by bylo jinak téměř nemožné), alkohol nepotřebuju, vědomě ani komára nezabiju, protože mi naučili, byť to zní pro člověka nepřípustně, že vše živé je si ve vesmíru rovno, jen prochází vývojem. Lidé nejsou ničím nad jinými, avšak jsou výjimeční, protože výjimečné je vše živé. Je to jakási jednota společenstva, kde je spolu vše propojeno (někteří na napojení ještě čekají), tohle už zjistila i věda, ale nedokáže to zařadit a díky předsudkům spojit s vírou respektive náboženskými výklady. Přitom je bariérou něco tak banálního jako pojmy čili zase forma, přitom obsah je stejný. Onou hybnou silou je nejvyšší vibrační frekvence, něco co lidé nazvali láska, vědci to nazvali superstruny, možná tím myslí i onu temnou energii, ale to jsou zase jen názvy a ty nejsou důležité. Pokud se výklad vědců a lidí spojí a pochopí, že je to to samé, zavládne zde onen vytoužený klid a mír. O to zde jde především, o návrat k přírodě, a zlé vše pomine.Někteří lidé, ale chtějí k bohu přijít jinou cestou, přes knihu (ne přes srdce) a to není nic platné, protože k němu nedošli srdcem, on se jim musí sám ozvat, jemu je jedno jakého je kdo vyznání. Neřeší zda křesťan, ateista, muslim, hinduista, evropan,,afričan, bohatý, chudý, naoko dobrý, naoko zlý, on má jiná měřítka - nejvýše spravedlivá, je to přírodní zákon, nic víc, on je příroda.

D pro Milana (Út, 14. 2. 2017 - 22:02)

: Pověz, jak hmota z ničeho nic vymyslela a vytvořila vědomí o životě, bytí a existenci. Jak vymyslela myšlenku, pocit, schopnost cokoliv vidět, vnímat, posuzovat, rozlišovat, analyzovat, přijímat nebo odmítat, milovat nebo nenávidět, smát se plakat......Proč to vůbec udělala a z čeho daná hmota vnikla, to ona si sama řekla, tak teď z ničeho udělám se hmotou a vším projevem co je z ní možné učinit? Proč by to vůbec dělala, a kde se v ní vzala ta schopnost vůbec vzniknout.Proč v ohrožení života nebo v jeho konečné fázi by dělala, tebou řečené takové fantazmagorie? Ona v sobě má tolik soucitu s trpící hmotou, že se sama sebe bude před vlastním zánikem konejšit? Jak hmota přišla vůbec na takový fígl, iluzi. Ona je vlastně o mnoho chytřejší než člověk, proto v člověku, těle a jeho psychice probíhá tolik procesů o kterých nemá ani ponětí a spí v něm tolik neprobuzených schopností a možností, které hmota nechce nechat projevit. a) I jakýkoli lidský jedinec není nic jiného než hmotný objekt.b) Z evolučního hlediska představuje člověk současnou fázi jisté evoluční linie, která ještě nevymřela. Nevymřela proto, že se jí dosud dařilo se adekvátně adaptovat na měnící se prostředí. Z toho ovšem nijak nevyplývá, že přežívat má nějaký hluboký smysl. Nabíledni pouze je, že v přežívání, podobně jako v řadě jiných věcí, jsou životní formy úspěšnější a méně úspěšné, a naše lidská životní forma je momentálně v daném ohledu úsěšná extrémně.c) Již jsem též uvedl, že v některých extrémních situacích, jako je třeba stav klinické smrti, může být pro mozek výhodné fantazírovat o nějaké neexistující podpoře organismu ze strany nějakých mocných benevolentních sil. Většinou to sice už tak jako tak nepomůže, nicméně organismus díky tomu nepřestane bojovat, a šance na přežití tak vzroste, byť by to bylo třebas jen o několik promile.A o Kristu, Panence Marii, světcích a světicích tak blouzní při umírání samozřejmě i ti, kteří danou agónii nepřežijí, a záhy zemřou.Z toho, že někteří z takto blouznících svou agónii přechodně překonají, tak vůbec nic nevyplývá. Rozhodně pak z toho nevyplývá, že by jim nějaký Ježíš či Marie v jejich agónii opravdu pomohli.d) Existují i jiné mechanismy, které stopově zvyšují šanci na přežití v extrémních situacích. K nim patří například tendence posrat se strachy. Smrdící a kadící jedinec je nepatrně méně atraktivní jako kořist pro velké kočky či medvědy, takže existuje nepatrná šance, že jej právě díky tomu smradu nakonec nezabijí a nesnědí. Proto se tento srací reflex též vyvinul v evoluci.e) Zbytek nemá smysl rozebírat zde, ale někde na vláknu "Evoluce nebo kreace".: ...existence Krista nemůže být pro jeho odpůrce, přijata argumenty. Pokud by existovaly nějaké dobré argumenty ve prospěch existence Ježíše jako historické postavy, žijící na počátku 1. století n.l. v Římem okupované Palestině, neměl bych s tím problémy.: Ale ty si žádáš pořád poznání, důkazy Kristovy existence a dokonce to vyžaduješ po druhých místo toho aby jsi si našel zdroj, který jasně říká, za jakých okolností k tomu dojde.Ten zdroj máš přímo v Bibli,..Jenže co je to bible? Arbitrárně skolovaný soubor pár desítek hebrejských a řeckých textů, jejichž nejstarší dochované exempláře jsou vesměs z prvních dvou staletí našeho letopočtu, zřídkakdy pak z konce prvního tisíciletí př.n.l. Obsahuje plno absurdních nesmyslů, rozporů s obecně známými fakty, jakož i vnitřních protiřečení. Věřit proto něčemu jen proto, že je to napsáno v bibli, proto nemohu nepovažovat za nesmyslnou zaslepenost.

Milan (Út, 14. 2. 2017 - 22:02)

Ukázka z knihy Boží od mystičky Boženky Cibulkové:Rozhorlil jsem se na nehodné bratry, jimž jsem svěřil Slovo své a oni svými skutky po něm šlapali. Rozhorlil jsem se na duchovní vůdce lidu, kteří se zavázali k této službě, aby nalezli světskou slávu a čest. Rozhorlil jsem se na učitele zbožnosti, kteří z ní učinili chrámové břemeno a uvedli ji do služebnosti mocným tohoto světa. Rozhorlil jsem se na způsoby života křesťanů žijících podle těla a nikoli podle ducha, jak je přikázáno. Rozhorlil jsem se na nedbalé pastýře, kteří utíkají od stáda za různými marnostmi světa, starajíce se více o domy a pole, věci nepřítelovy než o zušlechtění a duchovní výchovu lidí. Rozhorlil jsem se na lenivé správce mého majetku, kteří se usadili na měkké stolici a rozkazovali zavírat dveře vyrušovatelům. Rozhorlil jsem se na vykladače Písem, kteří se povýšili na rozhodčí o mém Slovu, o osudu a spáse věřících, i o tom, komu mám věnovat přízeň, koho odmítnout a zavrhnout. Rozhorlil jsem se na modloslužebníky, kteří mě položili do zlatých nádob, ač jsem se netajil tím, že zemské zlato je mi protivné, že je odmítám jako ďábelský prostředek ke svádění duší. Rozhorlil jsem se na hlasatele víry, kteří ji přioděli šatem prosťáčka, jako bych já ji chtěl mít slepou, hluchou i chudobnou na moudrosti ducha. Rozhorlil jsem se na své obhájce a ctitele, kteří dávají špatný příklad svým životem, sami nevstoupí do šlépějí Ježíše a jiným zabraňují do nich vlastní cestou vcházet, novým způsobem duchovně žít. Rozhorlil jsem se na nesvornost církví, které ke mně volají: Pane! – pohrdají však bratry, s nimiž je pojí mé jméno a jejich zbožnosti znevažují. Rozhorlil jsem se na duchovní pracovníky, kteří zneužili mého jména pro volání duchů, chráníce se jím, provádějí všeliká kouzla, žádajíce si výhody pro tělo i pro duši. Odvrátil jsem oči od nepravostí světa a pohleděl na ty, kteří se mi zachovali čistí mezi satanstvím přišlým na svět k dovršení zkázy zkažených, k vyzkoušení lidu pravého se znamením Beránka na čele své duše. Odvrátil jsem oči od Babylonu vystavěného na hlouposti bláznů, říkajících: není Boha, a proto si učiňme vše ke své potěše a žijme pro radosti světa, a pohlédl na ty, kteří stavějí věž Davidovu s bohabojností Izraelských. Odvrátil jsem oči od chrámu zbudovaného lidem lačným krve, a pohleděl do středu zbožných ctících mne nejen ústy, ale srdcem a mně zasvěceným životem. Odvrátil jsem oči od těch, kteří volají Hosana a při tom mají v rukou tvrdá mučidla na mé nohy, ruce i hlavu, políčkují mne slovy nenávisti, bičují mě jako katané hříchem mamonu, a pohleděl na tu stranu, kde se mi duše klaní ve vší tichosti a skromnosti – vydávají lásku všem.  Odvrátil jsem oči od národa, který prodal své vyvolení za válečnickou slávu a za mrzký peníz světské cti, a pohleděl tam, kde se země napojila mučednickou krví. Odvrátil jsem oči od nehodných služebníků oltáře, kteří má slova znevažují svým životem, nedostatečně vyučují, chabě vedou lid, a pohleděl na vyznavače vnitřní čistoty duše, na jejich hlubokou vroucí zbožnost srdce, jeho touhu po spojení se mnou. Odvrátil jsem oči od učených, kteří rádi rozhodují o významu tajemství Písem, kteří se skryli za tituly a odtamtud míří odsouzením na ty, kdo srdcem přemýšlejí, jím a v něm se poučují o tom, co ukládám člověku, a pohlédl na tyto jimi odsuzované a zhrdané, protože se mi líbí jejich skutky, rychlá cesta k dokonalosti. Odvrátil jsem se od ctitelů Bála – boha nepravého, který se zdá laskavým a moudrým, ale nemluví pravdy o věcech ducha, – a pohlédl na duchovní pracovníky, kteří vytrvale a srdcem hledají pravého Boha – ve jménu Spasitele. Odvrátil jsem oči od nepravé zbožnosti konané za platy a daně a pohleděl tam, kde obětaví pracují bez odměny, uznání, vděčnosti a ocenění služby. Odvrátil jsem se od nešlechetníků, kteří mučili pro kacířství, ač se snažilo o lepší život křesťanů, a pohleděl na snášenlivé, kteří každému přejí svobodu, kterou jsem dal do vínku lidskému duchu, aby ji používal při hledání věcí nejlepších. Odvrátil jsem oči od mocných tohoto světa, jejichž viny sahají výš než babylonské věže, stavěné z chytrosti rozumu a cihel nepálených v peci spravedlnosti mé, a pohlédl na ponížené chudé u chrámových dveří, kteří jsou pokorní a nereptají nad svým osudem. Odvrátil jsem oči od všech vládců hájících mé věci a víru tvrdým slovem a násilím – odvrátil jsem se a pohlédl na mé přátele, kteří odhodili mamon, slávu světa a oblékají se do prostého šatu pracujících, láskou a obětí sloužících všem.

mima (Po, 22. 1. 2018 - 15:01)

křes%tané opět...Ty řešíš Rusko jako stát, já zase z pohledu lidí, kteří žijí v tom státě. Nevím proč, ale mám je ráda :-) Stačí když slyším jejich hudbu, tóny, každý člověk musí vycítit z této melodie, těžký život tohoto národa, který od počátku svého vzniku musel tvrdě pracovat, aby se dostal, tam kde je dnes. Je to rozlohou největší země, její rozloha je dvakrát větší než Spojené státy.... nebojím se toho národa. Neznamená, že minulý režim, když v Moskvě zapršelo v Praze ve vládě roztahovali deštníky, že za to vše může SSSR :-) Vždyť v Sovětském svazu na školách tehdy učili angličtinu a nás tady naší straníci izolovali od celého světa....ale to jen, pro ten stud v očích...

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 14:01)

Proč by měl být islám...A nenapsal Václav Budovec z Budova - český pán popravený na Staroměstském náměstí knihuANTIALKORÁNANEBPROTI KORÁNU Z ĎÁBLA POŠLÉMU?

mima (Po, 22. 1. 2018 - 14:01)

To ale bylo referendum. Ve...Tome, ok referendum, ale voleb se to taky týká :-)

mima (Po, 22. 1. 2018 - 14:01)

Jen tak na okraj. Rusko je...Svůj příspěvek musím opravit a to druhý odstavec, tam jsem zaměnila království ( je to již dlouho co jsem se věnovala knize Daniela....) citace z Bible .... království silné jak železo......se netýká Ruska, ale Spojených států. Pak,bude ještě jedno království a to bude mít .....Bude však mít v sobě něco ze síly železa, neboť si viděl do té obyčejné hlíny přimíšené železo. Prsty nohou zčásti železné a zčásti hliněné znamenají, že to království bude zčásti silné a zčásti křehké.......(tady je řeč o Rusku )Za dnů těch králů však Bůh nebes nastolí království, které se nikdy nezhroutí.....

mima (Po, 22. 1. 2018 - 14:01)

Ahoj Milane :-) máš naprostou pravdu, včera jsem měla jít spát, lépe bych udělala :-) protože jsem včera byla nějak mimo ( náročný den ) Dokonce jsem domotala i knihu Daniela. Ráno je moudřejší než večer, vše mi došlo....proto je dobře, když nespoléháme na člověka a zkoumame i tu mimu :-) Poskedni tvůj odstavec - vysvětlil všechno.Měj krásný den!

Tom... (Po, 22. 1. 2018 - 13:01)

islám je dílo...Proč by měl být islám dílo satana? Protože si to myslíš?

Jahoda (Po, 22. 1. 2018 - 13:01)

islám je dílo satana.vznik roku 666 číslo 666 je dílo lucipera,belzubula a knížete pakla,démonů a luciperů aproti číslu 333.Boží bojovník se ubránil již před Vídní léta Páně a hnal mahmedánského antiktista,satanova nevěřícího psa svinským krokem přes bojová pole prasečím svinským krokem za pokřiku-MOJE VÍRA JE PRAVÁ.A mahmedán utíkäl, a ani půst u toho nedržel....

Milan (Po, 22. 1. 2018 - 12:01)

Zdravím Milane, píšeš co...Ahoj Mimo :-),zkopíruji svůj první příspěvek na dotaz, koho mají volit křesťané.Přečti si jej prosím v klidu, nespěchej a uvidíš, že k pochopení jistě dojde.Nemám teď čas a pokud bude potřeba, ještě se k tomu vyjádřím. Měj se zatím hezky :-).Kopíruji:Dobrý den ve spolek,padla zde otázka koho budou volit křesťané. V tom případě je dobré se podívat na to, kdo je to křesťan. Je to člověk, lidská bytost věřící v Boha. Věří-li v Boha, měl by ctít Jeho přikázání a jedno z prvních praví, že máš svého Boha milovat z celé své síly srdce, mysli a duše. To znamená, že jej miluješ jako svého duchovního Otce, který uděluje dobré rady pro život, aby se dobře vedlo pokud možno všem, a to z lásky k nám. Kdo tedy věří, vydává svůj život Bohu, upravuje jej dle přikázání, která jsou zároveň Božím věčným zákonem pro život.Ježíš jej pak završuje přikázáním, milovat své nepřátele.Pojďme se podívat, kdo z kandidátů na prezidenta vydal svůj život Bohu, tak aby ctil a prosazoval Otcovu vůli žít dle Jeho Zákonů a Ustanovení pro život. Oba dva kandidáti jsou obětí mylných představ o tom jak má být společnost správně vedena a jak mají být formovány též mezinárodní vztahy. Zde na zemi je několik mocností, které usilují o nadvládu a bojují o svá teritoria, což po většinou řeší vojenskou silou. Mír se však nadá vynutit silou, ale rozumnou dohodou, což prakticky nechce ani jedna ze stran a tak malé státy se přiklánějí svou politikou na jednu či druhou stranu, čímž ke smíru nemůže dojít a všichni souhlasí nejen doktrínami daných velmocí, ale i s případnými vojenskými zásahy, nemluvě o dalších věcech. K tomu aby s tím souhlasili i občané jednotlivých zemí, je třeba je přesvědčit o nezbytnosti jejich počínání, vytvořit v nich představu, že né Boží řešení je správné, ale to jejich, a to na základě strachu a trvalého utváření takového přesvědčení. Lidé co dávají politikům a státníkům své hlasy, nutně jsou ztotožněni s jejich mínění a tím se zavazují k tomu prosazovat ve společnosti jejich pojetí světa. Jsou stoupenci oné představy, která vnáší do života zmatek, chaos, bídu a utrpení. Komu dává člověk svůj hlas, tak aniž by o tom věděl, ustanovuje nad sebou vládce, kterého bude muset být poslušen, jinak by jej přeci nevolil. Nyní se vrátím k pokušení Krista na hoře pokušení, kam byl satanem vyveden, ukazujíc mu všechna království světa, říkaje mu "když se mi budeš klanět (což znamená, že si jej zvolí za svého pána, dá mu svůj hlas), dám ti moc nad všemi, mám moc ti tuto moc udělit". Ježíš to pochopitelně odmítl s tím, že je psáno, že jen Otci nebeskému se máme klanět, což znamená, žít dle Otcova přikázání a ustanovení pro život lidí.Z pohledu člověka by si někdo mohl říci, kolik dobrého by Ježíš udělal kdyby nabídku přijal. Ale jak je vidět, nic dobrého by z toho nevzešlo, protože satanovo království je založeno na tvrdému odporu toho co je Bohem stanoveno pro život člověka. On se tváří, že mu jde o dobro člověka, ale v celé historii jeho panování zde na zemi vládne rukou krutého zotročování rozumu i srdce člověka, tak aby nedbal Božích rad, které člověka mohou vykoupit z tohoto světa, brutality a násilí pod rouškou lásky k člověku. Satan si vždy do svých úřadů dosazuje své lidi, kteří mají druhé přesvědčit o správném konání toho co jim oni jako správné konání předkládají.Koho by tedy měl křesťan volit? Pro mne je to jasné, měl by zasvětit svůj život Bohu a zvolit si za svého Pána, Krále a spasitele Krista. Rozhodnutí ostatních je na jejich vztahu a pochopení Boží vůle.Mějte krásný den, přeji všem aby jejich rozhodnutí vedla vždy je k jejich Bohem zaslíbenému prospěchu :-).

Jana (Po, 22. 1. 2018 - 08:01)

To ale bylo referendum. Ve...to bych taky odsouhlasila...

zkus se probrat (Po, 22. 1. 2018 - 08:01)

to,že je Rusko velmoc...a zapojit mozek."A jestli Rusko vyjede v dnešní době vojensky po pobaltí a Ukrajině otevřenou válkou."Považuješ rusáky za totální bezmozky? Proč by šli do otevřené války? Můžeš zde nějak racionálně popsat, co by tím asi získali? Pobaltské státy se hlavně bojí své páté kolony, tedy Rusů, proto tak halasně křičí.

Reklama

Přidat komentář