Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jahoda (Út, 23. 1. 2018 - 13:01)

No a tak to bylo myšleno ,...ano a toto je filosofie učení Krista Ježíše.Miluj Boha,StořiteleMiluj sebe samého jak sám sebeCo chceš,aby jiný činil tobě,to čiň jemuVšechno v globálu přikázání lásky a to na Befel,žádná demokracie!A jestli si to člověk ve své pyšné zhnilosti a hříšné zkaženosti vykládal jinak,potom není Kristův následovník!

sardanapal* (Út, 23. 1. 2018 - 12:01)

stejně jako českým...No a tak to bylo myšleno , že jestli někomu sekají hlavu , nebo jej upalují z náboženských důvodů anebo ho věší , či střílejí ve jménu jakési ideologie je v podstatě jedno - obojí by se nemělo dít ...

Jahoda (Út, 23. 1. 2018 - 12:01)

Sorryani já jsem to...děkuji za podporu Tony...je bohužel pravda,že středověká ŘKC byla v propojení s politikou a sloužila v tomto k světskému ovládnutí mas.Ještě za Ranesance inkvizice upalovala vědce a nadčasové myslitele jenom za to,že jejich názor byl,že země není středem vesmíru a nic,včetně slunce se kolem ní netočí.Tam je těžká vina a co potom ty desetitisíce upálených čarodějů a čarodějnic po celé Evropě?

Jahoda (Út, 23. 1. 2018 - 12:01)

Třeba , že si...stejně jako českým bolševikům.Jenže ŘKC se kaje a za zločiny v propojení s politikou se omlouvá,sype si popílek na hlavu ...něco,že bolševikovi evidentně schází a za zločiny proti Českému národu ,vraždění a krev na svých rudých rukou se doposud neomluvil...neb je stejný a čerpá z kořenů své ideologie,kterým dal vzniknout Marx,první nacista,rasista,těžký antisemita ,Marx volal jako první v dějinách lidstva po třídění národů,ras a etnik na pod a nad lidi a tím rozdělil společnost na MY a oni,toho mělo být dosaženo v revolučním holokaustu celých národů.Kristus by to odsoudil!Kristus je také spravedlivý a nenávistnou ideologii nikdy neschválí-tam bude Boží soud!A všichni ti služebníci lucipera,satana ,belzelula a jiných knížat pakla tam budou skládat své účty a kát se ze svých zločinů,mnohde i na věky věkův a pokud budou v očistci,potom na pěkně dlouhou dobu.Jedno zda se jedná o vrahy jezuity,inkvizice,bolševiky,nacisty,islamisty a jiných vrahů s rukama od krve,budou skládat účty nejdřív v soukromém soudu a pokud jim to nedopadne dobře,potom v pakle!

sardanapal* (Út, 23. 1. 2018 - 10:01)

Sorryani já jsem to...Třeba , že si černoprdelníci mohou ručičky umývat , jak chtějí , ale ta krev jim z nich pořád kape ...

Tony (Út, 23. 1. 2018 - 10:01)

Sorryani já jsem to nepochopil jako sarkasmus. Tentokrát to Jahoda trefil správně. Ve středověku, ale i v raném kalvinismu bylo u křesťanů náboženství prorostlé s ideologií téměř jako u islámu.Dnes je v katolické církvi křesťanů málo. Je tam samej okultista, jako například Halík.

Karel (Út, 23. 1. 2018 - 10:01)

Často to vypadá, že ano....Pardon, platilo na Jahodu.

Karel (Út, 23. 1. 2018 - 10:01)

a jaký je rozdíl mezi...Často to vypadá, že ano. Třeba ne vždy, ale většimou. :-/

sardanapal* (Út, 23. 1. 2018 - 09:01)

a jaký je rozdíl mezi...To sem mohl tušit , že budeš první co se chytne .Jestli nerozeznáš sarkasmus , pak se nepouštej do žádných rozborů ...

Jahoda (Út, 23. 1. 2018 - 09:01)

Jenže černoprdelníci to...a jaký je rozdíl mezi jménem něčeho a ideologií?A tu bych si položil otázku,zda by zakladatel toho,či onoho směru schvaloval činy svých následníků?Jestli by třeba Marx schvaloval zločiny komunistické ideologieJestli by Mohammed schvaloval zločiny ISJestli by Kristus Ježíš schvaloval zločiny inkvizice a náboženských válek mezi jeho následovníky?A zde je třeba hledat odpovědi.

sardanapal* (Út, 23. 1. 2018 - 06:01)

Tou církví, patrně...Jenže černoprdelníci to páchali ve jménu Božím , ale Komanči pouhé ideologie ;-)

mima (St, 15. 2. 2017 - 12:02)

Jde o to z jakého pohledů a pro koho.Stačí se trochu zamyslet. Člověk říká, že je moudrý, může mít vysoké vzdělání a ničí sebe, svou rodinu, děti alkoholem, nikotinem, gamblerstvim, podvody.....pak nač nám je moudrost toho světa, když nechápeme základní hodnoty, pravidla života. Kdežto ten upřímný pambickar v té věci není blázen. Moudrost od Boha ho poučila.

luci (Po, 22. 1. 2018 - 23:01)

Náboženství a ideologie...Tou církví, patrně myslíš svatou církev Římskou,Katolickou.Ano ve své zlaté době měla moc obrovskou.Rozhodovala nejen o plebsu,ale i o hlavách korunovaných.Pokud někdo překážel církvi svaté byl jako černokněžník,nebo antikrist,kacíř odstraněn většinou upálen na hranici.Neváhali říznout ani do vlastních řad.Tragedie řádu templářů je všeobecně známa.Proto mi připadá poněkud pokrytecké od představitelů KDU/ČSL kteří poukazují na politické vraždy,kterých se dopustili komunisté.Dnes už církev takovou moc nemá a neobviňovala bych ji z potlačování svobody.Spousta lidí potřebuje na cestu životem " berličku "víry a tu jim ochotně podávají církve a sekty.Ti lidé k nim přicházejí dobrovolně,takže se nic protizákonného neděje.Oni totiž to oblbování opravdu potřebují a kněží a různí kazatelé těmto lidem říkají to,co oni chtějí slyšet a to není trestné.

jarek (Po, 22. 1. 2018 - 23:01)

Proč mícháš pořád...Náboženství a ideologie spolu ůzce souvisí,veškerá svinstva decimující lidstvo odjakživa řídíla církev a její ideologie jediné pravdy,ovšem dokonale postavené na bludech a lžích.V podstatě se i dnes jedná o potlačování svobody jednotlivce- tudíž jednoznačně ideologie mimo platné zákony,- a to u všech církví oblbujících naivní jedince.

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

Blahoslabení, kteří neviděli a pevně uvěřilibudou nít život věčný.

Neobrátil. (St, 15. 2. 2017 - 11:02)

Oprava, mobil mě zradil...Nicméně pámbíčkáři jsou blázni.

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

Beati qui non viderunt et firmiter credideruntvitam aeternam habebunt.

luci (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

Jeden jediný...Ve všech náboženstvích přece nejde o důkazy,ale o víru.Nevěřící Tomáš navštívil Krista protože nevěřil,že po ukřižování vstal z mrtvých.Ježíš mu řekl:vstrč prsty do ran po hřebech v údech mých a polož ruku v bok můj.Když Tomáš tak učinil a Ježíši se omluvil,že nevěřil.Ježíš odpověděl:Tomáši tys uviděl a uvěřil,blahoslaveni nechť jsou ti,co neviděli a uvěřili.

mima (St, 15. 2. 2017 - 10:02)

Oprava, mobil mě zradil :-)Copak Bůh neobrátil moudrost světa v bláznovství ?

mima (St, 15. 2. 2017 - 10:02)

Nejen křesťanům :-) ale i ostatním !!

Reklama

Přidat komentář