Reklama

jak se odmilovat ?

každá (St, 24. 10. 2012 - 23:10)

manipulace se vám vrátí a ještě se zesměšníte

fialka (St, 24. 10. 2012 - 22:10)

Tak určitě platí, že...asi máš pravdu, stále přemýšlím, jak to udělat, abych byla pro něj více nedostupná, ale zároveň aby věděl,že je pro mě žádoucí...je to těžké najít tu hranici. Já jsem vždycky měla pocit, že říkat, co cítím, je normální - správné. Ale asi se s chlapem musí hrát ta jeho hra.A...Mirando...s těmi 6 měsíci - když to v hlavě proberu, tak to přesně sedí - těch 6 měsíců to byloooo!

Sandra (St, 24. 10. 2012 - 18:10)

Tak určitě platí, že...A taky se nevyplaci lhani. Zvlaste po internetu je to nebezpecne. Nekdo vam muze tvrdit jak jste uzasna a jak on je sam a nikoho nema a pak se necekanou nahodou ukaze, ze ma doma zenu a deti. Ale papir snese vsechno, ze?

Miranda (St, 24. 10. 2012 - 17:10)

Tessie, píšeš moc pěkně a pravdivě.Fialka to jistě nějak rozhodne, ona musí vědět co a jak a podnětů tady má hodně.Já bych jen dodala, že muži "hoří" jen první půlrok, potom si dělají co chtějí.A my se můžeme trápit jak chceme.

kla (St, 24. 10. 2012 - 17:10)

Prosim poradte mi , v praci jsem se zamilovala o 2roky mladsiho, byli jsme si parkrat sednout,padly i pekna slova jenomze on je jetse zamilovanej do bejvalky. nevim jak dlouho to bude trvat .Pak mi rek ze tech slov si nemuzu vyvodit nic tak nevim cemu maam verit ale ja ho miluji

Tessie (St, 24. 10. 2012 - 16:10)

Fialko, já bych mu k těm...Tak určitě platí, že muži utíkají před ženami, které za nimi běží a běží za těmi, které utíkají-to je stará vesta. Takže umět se udělat hodně vzácnou je asi počátek výhry, ale musí ta žena přesně znát tu hranici, za kterou nesmí zajít, sice vzácná a trošku tajemná určitě, ale ne nevyzpytatelná, s takovými je těžké mít vztah a ne zas tak vzácná, aby v muži vzbudila jednoznačný dojem, že jí na něm nezáleží a on může jít klidně za jinou snadnější kořistí. Muže si Fialko můžeš připoutat neviditelnou nití, kterou ten muž nevidí, ale ona je dost pevná, on o ní neví a ty ji přesto máš v ruce...nevím, zda nepíšu nesrozumitelně, možná víš, jak to myslím. Žena může vnuknout muži rozhodnutí tak šikovně, že on si myslí,že je učinil dobrovolně a sám. Muži v lásce nejsou složití živočichové a přesto to s nimi umět je umění a vyžaduje to vnitřní sílu, originalitu ženy a její nevšednost. Tak kus sebezapření, statečnost, hrdost. Žena většinou investuje do vztahu víc než muž. Často citově, v podobě mateřství, výchovy dětí, na čas odchází při mateřské od své profese a pak v ní těžce dohání ty s náskokem, celý život zasvěcuje péči o někoho, o slabší, děti, ale i o silného muže. Je otázkou dobře zvážit, který muž vám za tohle všechno stojí a o toho lze i bojovat. Je jich poskrovnu myslím, ale existují. Příliš jim o sobě odhalit všechno, dát jim všechno a dát najevo dodanost za hrob se samozřejmě nevyplácí.

pati (St, 24. 10. 2012 - 16:10)

..uvidím...pocitově bych...Fialko, já bych mu k těm narozeninám taky nepsala. Ale poslouchej svůj instinkt. Myslím, že sama máš pocit, že by to bylo podbízivé. Na druhé straně, nemáš, co ztratit..

P. (St, 24. 10. 2012 - 16:10)

Fialko, já bych mu k těm narozeninám nepsala...Vím, že tě to moc láká, je to formální příležitost napsat mu,ale...myslím si, že on počítá s tím, že mu k těm narozeninám napíšeš a když to uděláš, bude mít zase tu svoji jistotu, že tam pořád někde seš, že tě má na blízku i když se jindy neozýváš. Ale pokud od tebe na své narozeniny nedostane sms, s kterou on sebejistě počítal, začne mu vrtat hlavou, jestli tam někde ještě vůbec seš...Rozumím tomu, že to chce velké sebezapření, ale zkus to. Stejně píšeš, že si snad ani nevšimne, tak vlastně o nic nepřijdeš, když to takhle zkusíš. Pokud mu napíšeš, bude tě mít zase jistou. Možná mě tady někdo zase zpraží, že manipulace k lásce nepatří, ale v případě takovýchto lásek, mileneckých, nikoliv partnerských, tam bohužel patří, protože jinak to dopadne, tak jako to tady dopadlo naší většině: budeme se trápit nezájmem.

fialka (St, 24. 10. 2012 - 15:10)

A co fialko třeba jen.....uvidím...pocitově bych chtěla poslat aspon "všechno nejlepší" , ale trošičku se v koutku duše zlobím, tak nevím....a stejně...myslím, že snad ani nezaregistruje, jestli jsem mu napsala...co já vím......moc by mě zajímaly odpovědi na všechny tyto otázky, ale vím, že muži neradi "řeší", že je tím prudíme, tak se snažím neprudit a užívat si ...ale nakonec se trochu trápím... dobře mi tak :-)

Tessie (St, 24. 10. 2012 - 14:10)

Myško, to je smutný...Dane, a co nyní láska v tvém životě a ženy v něm, jaké místo tahle věc u tebe zaujímá dnes ? Ráda čtu, jak láska potkává druhé, ty kolem mně, fandím těm vztahům, pokud se jimi nikomu neubližuje, což jde při silné dávce zopovědnosti a ohleduplnosti a čtu ráda i to, jak se druzí umí vypořádat s její ztrátou a snažím se brát si příklad z těch statečných a vnitřně silných-ne vždy se daří...

Tessie (St, 24. 10. 2012 - 14:10)

život není...A co fialko třeba jen stručné přáníčko bez příkras-vše nej -nebo tak něco-pokud on ctí a registruje tvé jmeniny a narozky ? Prostě se připomenout, ale jen tak ležérně, jakože registruješ, že slaví, takový kompromis, ani velká blahopřání s netovou pohlednicí, ani telefonát, jen jako že sis vzpomněla...

Dan (St, 24. 10. 2012 - 12:10)

Myško, to je smutný případ (asi ještě čerstvý?), ale hezky ti to napsala Miranda. Nakonec největší škodu utrpěl on sám, když od tebe odešel.Fialko, tak co - bude přání k narozeninám? Pro takový pád jsi podle zákona zamilovaných zproštěna svého slibu; to se smí :-). Momentálně nevadí, že se neozývá - já bych se na jeho místě právě teď taky okatě nepřípomínal.

Tessie (St, 24. 10. 2012 - 09:10)

Hvězdy praví, že lidé v mém znamení potkávají osudovou lásku často v pozdějším věku a myslím, že u mně to platilo. Ten vztah mně hodně poznamenal. Hodně mi dal a něco důležitého i vzal. Navenek jsem pořád stejná, i když se nesměju tak často a tak od srdce. Uvnitř jsem jiná. Smyslem života ženy není jen vystudovat a něčím se stát, vdát se, porodit děti, pracovat, starat se o rodinu a umírat pak s pocitem naplněného života. Ano, to vyjmenované je důležité, ale smyslem života je taky jednoznačně láska, prožít ji, je to něco, co život obohatí víc než luxusní vila s bazénem a super bourák v garáži. Všechno nám mohou vzít. Prožitky a zážitky ne. Proto štěstí vidím ve zdraví, lásce, možnosti cestovat a vstřebávat atmosféru a mentalitu cizích zemí. Láska se z mého života vytratila a prostě je tady prázdné místo. Nedá se moc zaplnit něčím jiným. Vše v mém životě už své pevné místo má. Moje rodina, to přední. Tři děti, manžel, moje zvířátka. Práce. Květiny, příroda, která mně pozitivně nabíjí. A přesto něco podstatného chybí. Dnes nevím, zda je to napořád, tento stav, to ukáže čas. Od rána do večera pracuju. To mi pomáhá, relativně. Vysadit se bojím. Že by to na mně dolehlo a zavalilo mně to jako kámen.Hezký den vám všem.

fialka (Út, 23. 10. 2012 - 23:10)

Fialko - cože?? Ten tvůj je...život není černobílý...je sice rozvedený, ale má přítelkyni, se kterou bydlí...a k tomu časově náročnou práci (..a kdo dnes ne, že) ....nic si neslibujeme...ale vzpomínám, ze začátku, když jsem se hned neozvala třeba při psaní na netu, tak měl strach, že něco napsal špatně, že jsem se urazila...a já se třeba odmlčela proto, že někdo stál v práci u mého stolu. Když to tak píši, tak si uvědomuji, že tenkrát se připojil na net i v pracovní dobu - sice vždy na kratší dobu, ale ano. No..fakt je, že to byla asi nějaká fáze "balení". Teď už asi má pocit, že mě balit nemusí, že stačí se občas domluvit a užít si.To já chci taky, ale i aspon malý kontakt mezi tím.. Prý ženy neví co chtějí :-)

Ivka (Út, 23. 10. 2012 - 22:10)

Po odmlce se ozývám s novinou. Zjistil si na mě číslo a už si píšeme:)

Miranda (Út, 23. 10. 2012 - 21:10)

Miranda má pravdu, nezeptám...Fialko - cože?? Ten tvůj je rozvedený???To jsem nečekala, myslela jsem, že jste zadaní oba. Je hezký, že se stará o syna, ale i tak by nějaký čas pro tebe vyšetřit měl, šikovně ho přimáčkni.Smutná Myško, život jednou láskou ani jedním manželstvím nekončí, ale i kdybys to tak cítila, snad tě hřeje vědomí, žes tu velkou lásku mohla zažít.Mnoha jiným to není dáno.

fialka (Út, 23. 10. 2012 - 17:10)

Fialko a odůvodňuje Ti pak...Miranda má pravdu, nezeptám se. Někdy řeknu, že je hrozný, že se neozve...většinou to přizná a řekne, že je na zabití, ale omlouvá to prací a starostí o syna (je rozvedený, ale syn žije ve stejném městě s matkou a ta prý nějak nestačí na to pomáhat mu s učením).

Myška (Út, 23. 10. 2012 - 17:10)

Když se se mnou rozešel můj manžel, chtěla jsem se odmilovat, abych se mohla zamilovat do někoho jiného. Zjistila jsem, že to nejde. Tak jsem se smířila s tím, že už budu svého manžela milovat navždy a nikoho jiného si už nenajdu. Moc mě trápí, že nemůžeme být spolu, že nám to nevyšlo. Ale pořád ho miluju a budu až do smrti, bude se mnou aspoň v mém srdci, když ne fyzicky.

Miranda (Út, 23. 10. 2012 - 17:10)

Fialko a odůvodňuje Ti pak...Niko - a co ty???Jste zase spolu?Co se týká fialky, tak myslím, že ona se asi nezeptá, proč se neozval. Já jsem taky někdy psávala bez odezvy a raději jsem se neptala, abych nebyla otravná.Je ale fakt, že z jeho strany to bylo o sexu (z mé strany naprosto o všem).

Nika (Út, 23. 10. 2012 - 15:10)

Fialko a odůvodňuje Ti pak to jeho nereagování? Třeba, že sice nepíše, ale myslí na Tebe, nebo že má hodně práce....atd..Je to takové zvláštní, přečte od Tebe sms a telefon zase někam zastrčí bez odpovědi...vždyť je to chvilka...Říkáte si takové ty věci..mám Tě rád/a, miluji Tě..? Nebo máš pocit, že je to jen o sexu? Promiň jestli píšu nějak přímo.

Reklama

Přidat komentář