Reklama

jak se odmilovat ?

Dan (Pá, 2. 11. 2012 - 19:11)

Pati, ale vždyť já se vás ani nechci zbavovat. Všechno popíšu, pro přehled klidně i zopakuju. Já sem mezi vás chodím strašně rád a o to víc se hlídám, abych neztratil soudnost a nebyl otravnej. Kromě toho můj dýchavičný notebook pracuje pomalu; teď musí vyhledat dopravní spojení, v případě úspěchu tady asi 2 dny nebudu.

Nika (Pá, 2. 11. 2012 - 19:11)

Dane, díky za reakci a doufám, že zdárně dojdeme do konce :-)

Dan (Pá, 2. 11. 2012 - 19:11)

Niku u mě překvapuje, že bych vytloukal klín klínem. Ovšem že ne, to ani nejde. Pavla (říkejme jí tak, stejně jsou všechna jména tady smyšlená) mi pomohla hlavně se odmilovat. Dnes už neodhadnu, jak dlouho bych se bez ní v tom ještě plácal, i když ani tenkrát to nešlo hned. Ale ten rozdíl byl obrovský - žádné utajování (číslo mobilu, pracovní doba), zájem jaký jsem neznal ("Co s tebou je? Nepíšeš ani nevoláš"), o schůzkách nad kafíčkem jsem už psal - pod stále dobrou náladou skrývala spoustu problémů, o kterých jsme si do nekonečna povídali. Rád jsem byl vrbou...a na druhé straně jsem dosud nepoznal takového člověka, který by byl připraven při pouhé zmínce o čemkoli mi okamžitě pomoct.Miranda mě asi poznala nejlíp ("má to logiku") a taky správně tuší, že popsaný příběh Běly je zkrácený. Koukám, že jsem vynechal takových 60 procent - bylo to dlouhé i tak.

Nika (Pá, 2. 11. 2012 - 18:11)

Dane, prosím už nemlž a napiš nám jak to skončilo či neskončilo. Záškodník to zřejmě vzdal a trochu mi přijde, že nám to všem dlužíš :-)Fialko, držím palce...není špatné vytáhnout naše ženské zbraně, napsat sms, atd... hlavně, že to splní účel.Mirando,podzim a sychravo dolehl i ke mně, smutno a smutno, i když dnes je to mnohem lepší :-)Ašanah, ustála jsi takový velký zlom, jsi šikula.

Miranda (Pá, 2. 11. 2012 - 18:11)

Neznám Pampelišku a nevím nic o známkách, ale jak nám sem jednou někdo vtrhnul a vydával se za Dana, tak mám guláš i v tom, s kým vlastně Dan chodil - byla to Bělina kolegyně?A když píšeš, Dane, o kamarádství, jde o Bělu?

pati (Pá, 2. 11. 2012 - 18:11)

Fialko, to víš, že máme...Teda Dane, takhle jednoduše se nás nezbavíš. A také pořád nevíme, jak to bylo s těma známkama

Dan (Pá, 2. 11. 2012 - 17:11)

Fialko, to víš, že máme radost s Tebou! Jedna naše šéfová říkala (a dodržovala to) "Přej a bude ti přáno".Jinak samozřejmě vím, že jsem vám dlužen hlavně odpověď nebo dovysvětlení k mému vyprávění (než to úplně zapadne a zapomenete to). Vlastně máte všechny pravdu.Pampeliška neví, není-li ta závěrečná písnička ("...prý se tomu říká láska") ode mě vtip. Já bych řekl jen romantická nadsázka. Přesnější jsou slova "Dál ten příběh znáte", protože jsme znova na začátku, který už znáte. Tehdy se mě některá z vás ptala, když mám tak hezký kamarádský vztah, proč nežádám víc. Teď to víte: nemůžu. Nemám právo rozbíjet její manželství. Toužil jsem po kamarádství a dostalo se mi ho měrou nečekanou a vrchovatou.

Miranda (Pá, 2. 11. 2012 - 14:11)

Napíše tu ještě Mirek?...Nepíše Mirek ani Ivka, ale myslím, že Mirek se úspěšně odmiloval a Ivka úspěšně zamilovala.Ztratit slovíčko by ale mohli...

Valerka (Pá, 2. 11. 2012 - 13:11)

Napíše tu ještě Mirek? Když tu psal, jeho příběh jsem doslova hltala a teď jsem se dostala do podobné situace a potřebuju poradit, povzbudit...

Miranda (Pá, 2. 11. 2012 - 08:11)

...nevydržela jsem...Fialinko, kdo by tě tu bil ???Můžeme všichni jen tiše závidět.:-)Ne, vážně, já tě naprosto chápu, udělalas dobře, a jsem moc ráda, že jsi spokojená. Muži prostě někdy potřebují jen postrčit.

fialka (Pá, 2. 11. 2012 - 08:11)

No - a nalákal tu David......nevydržela jsem to...večer nešel na trénink a já jsem místo ke kamarádce na kafe jsem šla za ním......nebijte mě! bylo to moooc fajn...asi budu muset v naší dvojici převzít roli iniciátorky setkání já ...Nebo že by překvapil? No, nevím...

Miranda (Pá, 2. 11. 2012 - 08:11)

No - a nalákal tu David někoho na svou revoluční příležitost?Když já někde vidím slovo "registrace", tak okamžitě vyklízím prostor, výjimkou je jen nákup na internetu, tam to jinak nejde.Ašanah - je dobře?Fialko - odolalas?Dane - proč nepíšeš???Všechny zdravím.

pro Igora def. (Čt, 1. 11. 2012 - 22:11)

Revoluce (z lat. revolvere - převracet) je lidové povstání, jehož součástí je mimoprávní akce mas, kterou se usiluje o změnu politického systému, nikoli jen vládnoucí elity.[1] Podle jiné definice je to "rychlá změna státní moci" provázená zhroucením státu.[2] Podle Ottova slovníku je revoluce "násilný převrat, který se děje ... silami vnitřního rozkladu."Kromě revolucí politických mohou být jako revoluce metaforicky označeny zásadní změny i v jiném oboru, příkladem může být třeba průmyslová revoluce v 19. století nebo vědecká revoluce.

Igor (Čt, 1. 11. 2012 - 22:11)

co jsou techle-mechtle vím jen zprostředkovaně, co je však revoluční příležitost to netuším ani v náznacích :-)

pati (Čt, 1. 11. 2012 - 22:11)

techtle-mechtle, mne neNás zase neláká revoluční příležitost :)

lákají vás (Čt, 1. 11. 2012 - 21:11)

techtle-mechtle, mne ne

David (Čt, 1. 11. 2012 - 21:11)

!Super přivýdělek! Potřebujete si přivydělat a nevíte jak, nebo nemáte čas? Buďte mezi prvními, kteří vyzkouší tuto revoluční příležitost! http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2= 14468- Žádné vstupní poplatky - Registrace je nezávazná - Můžete se kdykoliv odhlásit Není co ztratit, můžete jen získat.

Dan (Čt, 1. 11. 2012 - 15:11)

Fialinko, "baba radí": ještě vydrž, vždyť jsi dobrá! :-) A třeba náhle nastane příležitost k napsání typu "Představ si, že včera...", kde se ani odpověď nečeká.Líbí se mi Tvoje myšlenka, že dotyčný člověk v okamžiku psaní věnuje vlastně tu chvilku tomu druhému; to mě dřív nenapadlo. A což teprve, když mi přišla smska "Mam ted chvilku volna a chtela bych se s tebou sejit, ale jenom jestli mas cas". No samozřejmě jsem nepřiznal, že jsem se omluvil z ředitelské porady, zákeřně vynechal sraz spolužáků, odložil nákup a ještě jsem se cestou málem srazil s motorkou... Přeju všem jenom samé hezké zážitky.

Tina (Čt, 1. 11. 2012 - 10:11)

Jo - a daří se mi dobře,...Také jsem na Seznamu četla a opravdu to sedí. Jinak mi mluvíš z duše o tom, že věci přicházejí úplně jinak, než je člověk očekává.

fialka (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

JEZEVEC - tak to sedí :-)...číslo nezahazuj, když ti bude po něm smutno, můžeš aspoň napsat nebo zavolat.A kdyby volal ON, tak aspon uvidíš na displeji, že volá.Já jsem jedno období měla sevření u žaludku, když pípla smska. To bylo trochu řív, když jsme trochu víc komunikovali.Přeji ti, abys ty smsky dostávala pravidelně. Je příjemné vědět, že někomu stojíš za tu chvilku - i když napíše něco "normálního", tak tu chvíli psaní věnoval i v myšlenkách tobě :-)

Reklama

Přidat komentář