Reklama

Gamblerství

Mirek Brno (Po, 11. 7. 2016 - 19:07)

A jak se držíš Bikere? Pořád jsi na horách?

11.7. (Po, 11. 7. 2016 - 17:07)

Aleši neflákej se. Mě a sviště zase zajímá jak to zvládáš finančně...

BIKER (Po, 11. 7. 2016 - 17:07)

Ahoj vsem,
tak ai zde ctu co se udalo a info pro Alese:
v Brne se da chodit bud do A-KLUBY, to je kousek od hlavasu, nebo PODANE RUCE, to je ulice HILLEHO, uroven je stejna, v obou je to zdarma!
Prvni dny jsou nejhorsi, aji kdyz projde recidiva, tak to neni konec sveta, ale chapu tvoje deprese a zmar, a neni to tak dlouho.
AZ

Tragik (Po, 11. 7. 2016 - 15:07)

Ahoj všem,

Martine.. taky nic ve zlém ale blbě čteš. Psal jsem několikrát o tom že opatření není samospásné stejně jako AG.. stejně jako léčebna nebo toto forum. Psal jsem například i to že nepiju i když jsem neměl problém s alkoholem ani s hraním v opilosti. Psal jsem i to že jsem upřímný ke svým blízkým protože lež a přetvářka už nepatří k mému životu. O AG jsem psal taky.. o tom co pro mne ta komunita znamená a proč tam chodím pravidelně i když bych možná tak pravidelně už nemusel.

To je jedno.. i kdybych nic z toho nepsal. Nemůžeš posoudit něčí žívot jen podle tohoto fora. Vem si Lemoga. Na začátku tu psal o své cestě, svých alternativních metodách atd atd. V podstatě nic z toho tady nikdy neosvětlil. To není kritika Lemogu.. jen fakt do kontextu.

Já v současné době mám takovou internetovou krizi. Takže nevím jak sem budu chodit a psát atd. Na jednu stranu mě to už nějak unavilo a narozdíl od osobního kontaktu s gamblery mě to přijde jako snový a neskutečný svět. Vždyť i já možná neexistuju nebo jsem Radkovo alterego. Nebo dokonce ve skutečnosti gamblím a vám tady jen kecám.

Na druhou stranu nechci ten prostor uplně opustit protože jsem před devíti měsíci zoufale hledal pomoc a chytal se všech stébel a tohle bylo jedno z nich které pomohlo že jsem se odrazil na správnou cestu.

No a do deníku jsem si tehdy napsal že neodmítnu nikomu pomoci budu-li o ni požádán. A neohrozí li to mne nebo rodinu.

Takže i já se tu snažím nechávat nějakou cestu z drobečků pro každého kdo chce z toho kolotoče smrti ven. Pak je to na každém z nás.

Mějte se

Tragik

Lemog (Po, 11. 7. 2016 - 14:07)

Ahoj mirku Brno,

Je to tak ....na zacatku každý, kdo hleda odhodlani k abstinenci a doufa, ze nekde v nekonecnu sviti ono svetlo nadeje, je první mesic , tri nebo pul roku strasne vzdalen realite.

Jsem rad, ze se tady na doktorce, ikdyz se to tady casem roztrhlo, vytvořila skupina, která dokázala svepomoci, při sdelovani si vlasnich pocitu, opatreni, nalad apod. , nastartovat a ted nevim presne ale myslim ze priblizne s 50% uspesnosti abstinenci. Takovym procentem /když pro tuto chvili pomineme ze jsme na zacatku cesty/ se nemůže chlubit zadna lecebna /myslim/.

Strasne jsem se v polovine zari lonskeho roku vzeprel sve zavislosti a ikdyz tehdy sam ve sve době s timto problémem zacal na rovinu tzv. komunikovat.
Za dva dny to bude 10 mesicu co nehraji. Stalo se toho hodne, a hlavne jsem nabral hodne pozitivni energie, která je všude kolem, jen si dle potřeby brat, pripadne rozdávat dal.

Nejhorsi je před odhodlanim něco s tim delat ta
beznadej, kdy ještě ten zbytek zdravého rozumu chce normalne zit, zit bez gamblu.....a ta druha, v te chvili silnejsi část mozku te nechce pustit a nuti te stále dokola delat tu stejnou hloupost.

Před 10 mesici jsem mel vizi /at jiz tady na doktorce budu ještě tyden nebo 10 let/, ze chci byt prikladem, pro další nestastne gamblery. Dari se mi to.
Proto pokud tady někdo nakukuje a cte pribehy na této diskuzi, neváhejte, okamzite prestante hrat at jiz v tuto chvili mate v kapse 100 kc nebo 100000 kc - uz nikdy nehrajte. Neda se vyhravat - to jen ty libive reklamy a zvuky doprovazejici prokleti gamblera vas lakaji a vždy to skonci stejne - vase peníze v kapse majitele herny.

Abstinenci zdar

Mirek Brno (Po, 11. 7. 2016 - 12:07)

992.
Aleši, jak jsi na tom? Gamblíš nebo se držíš?
Lemogu, za chvíli máš za sebou rok, co by za to většina gamblerů ( abstinujících i neabstinujících ) dala.
Martine, ven si, kdyby jsi nikdy negamblil, teď byl třeba ukrutně bohatej a choval se jak správnej zbohatlík. Doma rodinu, milenku, vymetal ožralej bordely, večírky s bandou podobných pičusů".:) Takhle jsi dostal od života tafku a vydal se správným směrem.

Lemog (Po, 11. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 302. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Lemog (Ne, 10. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 301. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Martin 10 (So, 9. 7. 2016 - 13:07)

Tak po prvnim prazdninovem predkrmu zpet a chystam se na velkej vandr pristi tyden. Ted dva dny neskutecny prace prede mnou, uz abych byl pryc. Na gambl chut nemam, pouze mne nekdy pronasleduji vycitky svedomi o co vsechno jsem okradl rodinu. Toho casu, co jsem v tech dirach zabil! To mne vzdycky dostane down. Na druhou stranu je to dostatecny duvod, proc uz se nikdy do tech sracek nevratit.

Reakce na veci minule.

Tragiku, nic ve zlem, ale tvoje popisy opatreni hovorily za vse, Tebe neznam a tak cerpam pouze z toho co sam o sobe napises a o duchovni ceste jsem se u Tebe nikde nedocetl. Takze pokud jsem spatne cetl, omluva je na miste. Ale i tak jsem to nemyslel nijak zle.

Alesi, tvuj zpusob psani mi prijde stejny jako onehda radkuv. Trosku vaham nad tim, jestli nejsi pouze dalsi falesny nick a netahas nas za fusekli, ale samozrejme se mohu mylit a pokud je tvuj pribeh pravdivy, jses vazne nemocny clovek a tvoje kroky by meli vest k odbornikum a to neodkladne. Jinak je dalsi prognoza tve nelecene nemoci velmi temna. Bezdomovectvi, kriminal, nebo marnice nebo vsechno najednou.

Mejte se dobre a nehrajte hazard. Zivot bez zavislosti je krasny.

A.Z.

Mirek Brno (So, 9. 7. 2016 - 09:07)

990. den
Aleš dostal od všech spousty rad. Teď už je to jen na něm. Svůj život má ve svých rukou.

Lemog (So, 9. 7. 2016 - 06:07)

Ahoj všem: dnes 300. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Tragik (Pá, 8. 7. 2016 - 10:07)

Tak co Aleši?
Další den. Psal jsi že chceš bojovat. Zatím jsi nebojoval. Jen se utápěl v pití a sebelítosti.

To období si pamatuju. Nevedlo nikam.

Lemog (Pá, 8. 7. 2016 - 08:07)

http://www.akluby.cz

Koukni na jejich stranky, psychologicke poradenstvi zdarma

8.7. (Pá, 8. 7. 2016 - 07:07)

Alesi,nás zase zajímá kurzovní lístek,který jsi si přinesl sem sebou na zem...

Lemog (Pá, 8. 7. 2016 - 07:07)

Tak Alesi, za poslednich par dnu tady mas rad a doporuceni co oci raci.
Deprese jsme meli vsichni, to prejde.
Nema cenu te tady dal utesovat, musis zacit jednat. Zavolej na podane ruce a okamzite dnes tam val a potom napis jake mas z toho pocity.
Chodil tady pred nejakou dobou Biker, taky z brna a byl tam nekde v nejakem , nevim jak se to jmenuje , KLUBU, je to nekde v brne, googluj nebo bez zpetne a hledej Bikerovy prispevky. Jsou tam taky psychologove na tuto zavislost, velmi si to pochvaloval.

Tak zacni neco delat, jina cesta neni

Abstinentka (Pá, 8. 7. 2016 - 07:07)

Ahoj Mirku Brno,

Dekuji za optani - mam se vyborne protoze nehraji. Ostatni je sekundarni.

Hezke leto vsem a abstinenci zdar

Lemog (Pá, 8. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 299. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Ales (Pá, 8. 7. 2016 - 00:07)

Jo,
Vsem gratuluji k uspesne abstinenci, ja jssm ten spatnej
Jsem se ozral, ale mam cistou hlavu a chci bojovat!!!?!?
Jestku to dokazu nrvim, chci a hotovo!!!!!

Mirek Brno (Čt, 7. 7. 2016 - 22:07)

Ahoj Tragiku, na 95% z Brna. Tady je spousta variant léčení: psychologové, psychiatři, podané ruce, AG atd.
Ahoj Abstinentko, jak se vede?
Aleši, vykašli se na nějaký čas na alkohol a hospody s kamarády. Hodně tím riskuješ recidivu. Ztrácíš zábrany a zvyšuješ si následné deprese.

Tragik (Čt, 7. 7. 2016 - 22:07)

Alesi... Odkud jsi?

Ostatní ti toho sem napsali dost. Drtivou většinu podepíšu.

Za mne ale tvůj první krok nyní by mel vest k odborníkovi. Je toho zkratka moc.

Pomalu končím dovolenou. Tak pak taky napisu vic. Zatím jen - NEPIJ.
Alespoň nějakou dobu. Podrazi ti to nohy a věřím ze mas jiny starosti.

Reklama

Přidat komentář