Reklama

Gamblerství

David (Čt, 14. 7. 2016 - 23:07)

Mirku, já vlastně chodil jen do takových těch zaplivaných heren, tak možná i proto jsem se s nikým neseznámil. Asi je to ještě o to horší, pokud tam člověk má nějaké přátelské pouto. Je to tak nelogické prohrávat tolik peněz, člověk má z toho velký zmatek v hlavě, rozháže mu to různé životní hodnoty.

Mirek Brno (Čt, 14. 7. 2016 - 22:07)

Ahoj Davide, jako štamgast v sázkovkách, kasinech, pokerových hernách, tam poznáš spousty lidí, s některýma se i stýkáš mimo gambl. Při sázení sedíš ve sportbaru hodiny a pokecáš, seznámíš se se spoustou lidí. Radíte si, fandíte. Na pokeru zase promarníš stovky, tisíce hodin sezením u stolu s lidmi a kecáte o všem možném. I když sem chodil třeba na VLT do Bonveru a měl tam vše zadarmo, tak tam posedíš, popiješ, pokecáš. Samozřejmě, když sem občas hrál v nějaké zaplivané herně, tak sem tam byl sám nebo s kámošem a neseznamuješ se tam s kdekým. Chodil sem, ale do jedné herny za kámoškou barmankou a seděl na baru a tam se seznámil taky se štamgastama hráčema. No a to všechno je pryč a vůbec mi to nechybí.

David (Čt, 14. 7. 2016 - 22:07)

Ahoj Bikere, je pěkné, že si pamatuješ, že jsem z jihu Moravy. Kdybych si spočítal ten čas, co jsem strávil v hernách, tak je to fakt jen kousek do Brna. Ano, psal jsem docela rozumně a to se mi vymstilo a připadal jsem si, že jsem nad věcí a to byl omyl. Aleši, ze 17t nahrát 60t? Anebo dlaší fake? Toto se mi nějak nezdá kurva... Ale jestli je to real, tak je to zajimavé sledovat, jak člověku z toho mrdá. Něco podobného jako u mě, ale naštěstí to zní jen v mé halvě a o konkrétních hrách tu nepíšu. Jen chci napsat Mirkovi z Brna, že ten jeho příběh je pro mě zajímavý v tom, že on se setkal s tolika gamblerama. Já jsem za těch skoro 10 let hraní skoro s nikým při hře nemluvil a vždycky to byla taková ta atmosféra, že k tomu ani nebyla šance, že nikdo z těch lidí neměl chuť se s nikým bavit. A jak tu píšeš Mirku o tom čipu pod kůži, to by bylo něco. Člověk by zašel k psychologovi, ten by ho vyšetřil a pokud by zjistil, že má problém, tak by mu dla čip. Při vstupu do herny by člověk zapípal a nebyl by tam vpuštěn. Stejně jako když někdo zapípá u poklady:-) Je to hudba budoucnosti, ale asi to nikdy neprojde, ti druzí by krachli. Zaručeně.

Lemog (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

Každý to bude mit jinak. Treby ty Tragiku, jak jsem pochopil z tvého komentare , v nejake vyherni linii jsi pokracoval dokud to slo.

Ja jsem cilene v urcite fazi vyher prerusoval hru a teoreticky by tedy byl prostor pro napsani komentare sem - v době mobilu a pripojeni k internetu.
Zanechal bych debaty na toto téma at nenavadime další nestatstniky :-)

Tragik (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

Netvrdím že nejde nic napsat. Třeba sms se lží že jsem jinde atd atd. Jen tvrdím že gambler uprostřed hraní. To zdůrazńuji.. uprostřed hraní.

Dokonce po výhře kdy si všichni myslíme že DNES je ten den že jsme na to přišli.

Bude mít myšlenky na to psát někam na forum.
Tomu nevěřím.
Mýlit se mohu.

Tragik

14.7. - psychou (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

jsi v pořádku jinak vid?

Lemog (Čt, 14. 7. 2016 - 15:07)

Ani pro me nabyl problém při hrani napsat napr sms. Pokud je Ales Ales, tak bud se tady vecer bude chvástat kolik vyhral, taxikari neda nic a zítra všechno prohraje. Nebo vse prohraje ještě dnes a nenapise sem, protože ten psychicky stav , ktzery ho potka po prohre, ho naprosto zlomi a bude se tlouct do hlavy, ze jsme měli pravdu. U Alese vidim jedinou moznou záchranu v nastupu do blazince.

14.7. (Čt, 14. 7. 2016 - 15:07)

To není žádnej debil,ten výřad to jsou všechno bankovní společnosti.Má internet banku a ne jednu,internet v mobilu.My hledáme nové zajímavé tváře,kteří umí pracovat s plným nasazením...

Mirek Brno (Čt, 14. 7. 2016 - 15:07)

Hele, já sem za 20 let gamblení a recidiv nikdy nedošel do stádia, že bych neměl uhrazeno 3-5 ( maximálně jednu )splátek, musel spát u kamaráda, zrušil vztahy s rodiči, odešel z domu, že by mne někdo naháněl po zlým, žádní vymahači, že by mi hrozila exekuce. Vždycky sem tím nějak tak proplouval, i když to často bylo psycho a splátek byl celej seznam 20 let. Měl sem jeden měsíc 12/2012, kdy sem sečetl co všechno mám zaplatit do konce měsíce a bylo toho snad za 1,5mil. Ale někde sem dokázal půjčit nakonec, něco se odložilo a nakonec to klaplo. Ale poznal sem gamblery co seděli u bedny a psali od ní na facebooku, že končí a páchají sebevraždu a tak. Ale Tragiku samozřejmě může bát Aleš další fake. A nemusí a je jen v předposledním stadiu před sebevraždou. Kolik gamblerů se zabilo od revoluce, 20 000? Kolik jich skončilo ve vězení a prostituce? Statisíce? Kolik ženskej a mladejch kluků na dně potravního řetězce končí u prostituce, aby mělo na gambl, dluhy své nebo partnera, splátky? Kolik lidí je na ulici kvůli gamblu? Kolik dětí je zrovna dneska polohladových nebo hladových, protože rodiče gamblí a chlastají? No a tak nějakej Aleš třeba zrovna prohrává svou poslední výplatu.

14.7. (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

Jdete vsichni do hjazlu, seru...Vem část těch peněz a vrať mu je.Přistoupí i na splátky,svoje peníze chce zpět.Doporučuji to i nějak sepsat...

14.7. (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

Jdete vsichni do hjazlu, seru...Vem část těch peněz a vrať mu je.Přistoupí i na splátky,svoje peníze chce zpět.Doporučuji to i nějak sepsat...

Tragik (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

Vycházím ze zkušenosti. U bedny jsem nikdy neseděl ale na netu jsem sázel jak blázen. Přitom jsem nikam nepsal. Celýmozek byl zaměstnán jen tímto.

Mirek Brno (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

Tak může sedět u VLT a psát sem z mobilu. Víš jak to je, když je člověk z gamblení už napůl blázen. Všichni sem psali rady, které mohou zachránit život, existenci nějakým gamblerům. Někdy. Ano, Aleš, pokud je opravdovej, je tak silnej pacient, že prohraje úplně všechno a bude si půjčovat kdekoliv a zase to prohraje. A pak, třeba, bude chtít opravdu přestat. Zatím je ve fázi, že bude shánět peníze všude a bude se snažit vyhrát na dluhy. A bude se propadat hloub a hloub až na dno.

Tragik (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

tak bohužel tohle je celé FAKE.

1. pochybuju že by si aleš udělal pauzu v hraní a šel to sem napsat.
2. takhle blbej není níkdo.

Takže zase zábavička nějakého "radka".

Ales (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

Aai me fakt mrdlo, ale ja to dokazu, chci ty penize zpet a normalni zivot!!!!!!!
Pokud to da jeste tak 5x jsem z nejhorsiho venku:-)

Ales (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

Jdete vsichni do hjazlu, seru na vas.
Ji, sel jsem do toho jeste za tu desitku a mam vyhrano 36000 proste to padalo, joooooo
A od tedka na to seru!!!!

Tragik (Čt, 14. 7. 2016 - 14:07)

Aleši,

požádej někoho o pommoc. Ideálně se jdi léčit.
Potřebuješ ochranu. Už dávno nad tím nemáš moc. Pokud neuděláš nic nikdy ji mít nebudeš.

Ty ale nic dělat nechceš a to je ten rozdíl. Neudělal jsi žádný krok. Jen si stěžuješ a lituješ se. To není k ničemu dobré.

Ve skutečnosti prostě chceš hrát dál pokud to půjde. Pokud budeš mít alespoń pár korun tak je prohraješ. Pokud budeš mít kde
získat další tak je získáš a prohraješ.

Nechceš dělat nic. Chceš hrát. Proto hrát budeš.

Jsou jen dvě cesty. Na konci jedné je cíl v podobě alternativ:

Kriminál
Blázinec
Márnice.

Na druhé je jen jedna:

Naděje.

Nic mezi tím. Vybral jsi si. Šťastnou cestu.

Mirek Brno (Čt, 14. 7. 2016 - 13:07)

Tak tam hoď ještě těch 10 ať to nezdržuješ a pak si tady postěžuj. Počítám, že máš byt na hypotéku, tak půjde do nedobrovolné dražby a nějakej vykuk ho vydraží na čtvrtinu ceny a Ty budeš do konce života v exekucích.

Ales (Čt, 14. 7. 2016 - 12:07)

Kurwa kirwa, kurwa, kurwa ,jo tak su fakt blbec, nedalo to , ja proste musim prestat 7000 v hajzlu, do hajzlu

Tragik (Čt, 14. 7. 2016 - 11:07)

Alesi potřebuješ alespoň nyní někoho kdo ti bude spravovat finance!!
co si jako myslíš? Že dáš alkoholikovi flašku rumu a on s ní bude chodit po městě a nenapije se protože prostě ví že nesmí?

Dokážeš pochopit že tohle je nad síly kohokoli? Nedá se domluvit s rodinou:

"ok vím že mi nevěříte, chci to zmenit. Potřebuju pomoc. Tady jsou peníze nechcte si je zatím u sebe. Vždykcy řeknu na co potřebuju a kolik a prokáažu účtenkou nebo tak"

Pokud ne s rodinou tak s dobrým kamarádem atd.

Nemůžeš tohle vyhrát.. pochop to!

Tragik

Reklama

Přidat komentář