Reklama

Gamblerství

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 23:07)

Seru na vas

David (Pá, 15. 7. 2016 - 22:07)

Aleši, já to tak nějak čekal že to dopadne, dlouho se na těchto vlnách udržet nedá :-(

Mozkomor (Pá, 15. 7. 2016 - 18:07)

Blbe ti radili Alesi vid? Tvrdili ze nesmis mit many u sebe jinak prohrajes - nebyla pravda

Tvrdili ze nemas za posledni prachyhrat - LEZ!

Rikali po tve vyhre vse prohrajes - kecy!

A posilali te k doktorovi mekoty vid?
Ser na ne! Nerozumi tomu!

15.7. (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Alesi,až to zaplatíš.Buď tak laskav a měj od toho papír,nebo mě nepustí za nebeskou bránu...

Mirek Brno (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Aleši, měj se krásně a až budeš chtít opravdu přestat, tak zase napiš. Teď tady jen ztrácíš čas lidí co se Ti snažili pomoct.

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Aleš totiž čekal že mu někdo řekně ať si třikrát deně vezme nějakou tabletku a za 14 dnů je to ok.

Ono to tak nění Aleši. Hodně štěstí a vrať se když pochopíš budeš opravdu chtít. Chtít znamená něco pro to dělat. Něco objetovat. třeba to ego a tak.

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Alesi, nebylo tezke odhadnout, jak tvoje vcerejsi nadseni z vyhry skonci. Moje prognóza ze včerejška 15.59h se naplnila - s tim tlucenim do hlavy - to ještě prijde, neboj.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Seru na vsechno a hlavne na tuhle diskuzi!!!!

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Jasne.milion korun vydelam a ....

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 15:07)

Aleši, a ty jsi cekal, ze v tom krasnem prostředí, které jsme my všichni gambleri zaplatili ze svých penez, na tebe cekaji s otevrenym trezorem - a tady mas vem si co uneses?

Vzpamatuj se a volej do Bohnic, to je tvoje jedina sance, protože jestliže to ted hned neudelas, první tisícovku, kterou budes mit priste v ruce nahazes do automatu. V Bohnicích se uklidnis, uklidíš na cas před taxikarem a v klidu s chladnou hlavou zacnes premyslet nad splatkama, na které si vyděláš praci.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 15:07)

Pica a su na nule.

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

to je divný že to nevyšlo Aleši...dyť přece dávaj.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

Z 17 tis jsem udelal 36tis a dneska pad na 5tis:-(
Poca,ze ja se na to nevysral.curak

Mirek Brno (Pá, 15. 7. 2016 - 12:07)

Ahoj, dneska mám 996. den bez gamblu. Když už tady zaznělo od pár lidí, že se dali na práci na sobě a s tím spojený duchovní a osobní rozvoj, tak podle jednoho nejmenovaného výkladu znamená číslovka 996: oproštění se od hmotných statků, zvláště pokud jste trpěli posedlostí a hamižností po majetku jako gambleři. Bezpracné a rychlé zisky. Tato číselná řada vás žádá, abyste se jej vzdali a oprostili se od něj. Je to také vzkaz, že něco, co jste prodali nebo ztratili, bude brzy nahrazeno čímsi lepším. Buďte otevření novým věcem, a ty předčí vaše očekávání, neboť jste na toto povýšení připraveni.
Číslovka 999. pak: Dokončení. Toto je konec důležité fáze vašeho osobního nebo celkového života. A také znamená: "Dejte se do ještě intenzivnější práce pro sebe i pro druhé a buďte ještě lepší než jste teď.
Je to už nějaký čas, co si svůj život, realitu tvořím. Podle šamanů a senzibilů mám už brzo více pomáhat lidem jako šaman, mág, čaroděj, léčitel, duchovní učitel nebo průvodce. Co z toho si vyberu a jestli se do této oblasti nakonec vrhnu více, to záleží na mě. Držím všem abstinujícím palce, aby se snadno drželi a všem co o tom uvažují, aby co nejdříve změnili svůj život k lepšímu.

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

Drž se Biku v Bikeparku :o)

15.7. (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

Aleši,doufám,že jsi šel hledat práci a né lelky...

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 10:07)

Ahoj davide,
Uz zacatkem unora jsi psal, ze jdes na ( nevim presne ) ale bylo to vic nez 100% na ag v brne. Zde na doktorce snad nebude vadit kdyz te trochu postouchnu v teto verzi zocelovaci diskuze.
Mel bys tam konecne jit a byt prikladem pro dalsi, kteri navstivi toto forum s prosbou o radu.
Muzes byt ty v cele s Bikerem (jste tady jiz nekolik mesicu) zakladatel dalsi generace diskuteru na doktorce.

Bylo by dobre sdilet zde sve kroky, vedouci k trvale abstinenci. Radek vam to tady chvilema pokali ale tady to nevafi, tady se s tim pocita

BIKER (Pá, 15. 7. 2016 - 10:07)

Ahoj Davide,
Jako clovek to zde musi brat s rezervou...
Jinak jdem taky neci nabehal po hernach a opravdu jsem se hooodne malo bavil z jinejma lidma, treba u rulety me prislo, ze ti lidi hodne mluvi, ale u beden fakt ne, aspon tak jsem to zazil ja.
Debata o ton ,zde nekdo pise behem hrani....musim rict, ze to by mne asi opravdu nenapadlo, ja kdyz gamblil tak jsem ani nevedel co je za den, nebo noc, nebo vsechno!!!!
Uzivej patek, nam prislo nove kolo do bikeparku a jdu je testovat, pokud to bude cajk, majitel bude objednavat 5 ks......nenu to lepsi nez behat po hernach Alesi.....
Mej te se

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 306. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (Čt, 14. 7. 2016 - 23:07)

Mirku, já vlastně chodil jen do takových těch zaplivaných heren, tak možná i proto jsem se s nikým neseznámil. Asi je to ještě o to horší, pokud tam člověk má nějaké přátelské pouto. Je to tak nelogické prohrávat tolik peněz, člověk má z toho velký zmatek v hlavě, rozháže mu to různé životní hodnoty.

Reklama

Přidat komentář