Reklama

Gamblerství

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Aleš totiž čekal že mu někdo řekně ať si třikrát deně vezme nějakou tabletku a za 14 dnů je to ok.

Ono to tak nění Aleši. Hodně štěstí a vrať se když pochopíš budeš opravdu chtít. Chtít znamená něco pro to dělat. Něco objetovat. třeba to ego a tak.

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Alesi, nebylo tezke odhadnout, jak tvoje vcerejsi nadseni z vyhry skonci. Moje prognóza ze včerejška 15.59h se naplnila - s tim tlucenim do hlavy - to ještě prijde, neboj.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Seru na vsechno a hlavne na tuhle diskuzi!!!!

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 16:07)

Jasne.milion korun vydelam a ....

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 15:07)

Aleši, a ty jsi cekal, ze v tom krasnem prostředí, které jsme my všichni gambleri zaplatili ze svých penez, na tebe cekaji s otevrenym trezorem - a tady mas vem si co uneses?

Vzpamatuj se a volej do Bohnic, to je tvoje jedina sance, protože jestliže to ted hned neudelas, první tisícovku, kterou budes mit priste v ruce nahazes do automatu. V Bohnicích se uklidnis, uklidíš na cas před taxikarem a v klidu s chladnou hlavou zacnes premyslet nad splatkama, na které si vyděláš praci.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 15:07)

Pica a su na nule.

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

to je divný že to nevyšlo Aleši...dyť přece dávaj.

Ales (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

Z 17 tis jsem udelal 36tis a dneska pad na 5tis:-(
Poca,ze ja se na to nevysral.curak

Mirek Brno (Pá, 15. 7. 2016 - 12:07)

Ahoj, dneska mám 996. den bez gamblu. Když už tady zaznělo od pár lidí, že se dali na práci na sobě a s tím spojený duchovní a osobní rozvoj, tak podle jednoho nejmenovaného výkladu znamená číslovka 996: oproštění se od hmotných statků, zvláště pokud jste trpěli posedlostí a hamižností po majetku jako gambleři. Bezpracné a rychlé zisky. Tato číselná řada vás žádá, abyste se jej vzdali a oprostili se od něj. Je to také vzkaz, že něco, co jste prodali nebo ztratili, bude brzy nahrazeno čímsi lepším. Buďte otevření novým věcem, a ty předčí vaše očekávání, neboť jste na toto povýšení připraveni.
Číslovka 999. pak: Dokončení. Toto je konec důležité fáze vašeho osobního nebo celkového života. A také znamená: "Dejte se do ještě intenzivnější práce pro sebe i pro druhé a buďte ještě lepší než jste teď.
Je to už nějaký čas, co si svůj život, realitu tvořím. Podle šamanů a senzibilů mám už brzo více pomáhat lidem jako šaman, mág, čaroděj, léčitel, duchovní učitel nebo průvodce. Co z toho si vyberu a jestli se do této oblasti nakonec vrhnu více, to záleží na mě. Držím všem abstinujícím palce, aby se snadno drželi a všem co o tom uvažují, aby co nejdříve změnili svůj život k lepšímu.

Tragik (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

Drž se Biku v Bikeparku :o)

15.7. (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

Aleši,doufám,že jsi šel hledat práci a né lelky...

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 10:07)

Ahoj davide,
Uz zacatkem unora jsi psal, ze jdes na ( nevim presne ) ale bylo to vic nez 100% na ag v brne. Zde na doktorce snad nebude vadit kdyz te trochu postouchnu v teto verzi zocelovaci diskuze.
Mel bys tam konecne jit a byt prikladem pro dalsi, kteri navstivi toto forum s prosbou o radu.
Muzes byt ty v cele s Bikerem (jste tady jiz nekolik mesicu) zakladatel dalsi generace diskuteru na doktorce.

Bylo by dobre sdilet zde sve kroky, vedouci k trvale abstinenci. Radek vam to tady chvilema pokali ale tady to nevafi, tady se s tim pocita

BIKER (Pá, 15. 7. 2016 - 10:07)

Ahoj Davide,
Jako clovek to zde musi brat s rezervou...
Jinak jdem taky neci nabehal po hernach a opravdu jsem se hooodne malo bavil z jinejma lidma, treba u rulety me prislo, ze ti lidi hodne mluvi, ale u beden fakt ne, aspon tak jsem to zazil ja.
Debata o ton ,zde nekdo pise behem hrani....musim rict, ze to by mne asi opravdu nenapadlo, ja kdyz gamblil tak jsem ani nevedel co je za den, nebo noc, nebo vsechno!!!!
Uzivej patek, nam prislo nove kolo do bikeparku a jdu je testovat, pokud to bude cajk, majitel bude objednavat 5 ks......nenu to lepsi nez behat po hernach Alesi.....
Mej te se

Lemog (Pá, 15. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 306. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (Čt, 14. 7. 2016 - 23:07)

Mirku, já vlastně chodil jen do takových těch zaplivaných heren, tak možná i proto jsem se s nikým neseznámil. Asi je to ještě o to horší, pokud tam člověk má nějaké přátelské pouto. Je to tak nelogické prohrávat tolik peněz, člověk má z toho velký zmatek v hlavě, rozháže mu to různé životní hodnoty.

Mirek Brno (Čt, 14. 7. 2016 - 22:07)

Ahoj Davide, jako štamgast v sázkovkách, kasinech, pokerových hernách, tam poznáš spousty lidí, s některýma se i stýkáš mimo gambl. Při sázení sedíš ve sportbaru hodiny a pokecáš, seznámíš se se spoustou lidí. Radíte si, fandíte. Na pokeru zase promarníš stovky, tisíce hodin sezením u stolu s lidmi a kecáte o všem možném. I když sem chodil třeba na VLT do Bonveru a měl tam vše zadarmo, tak tam posedíš, popiješ, pokecáš. Samozřejmě, když sem občas hrál v nějaké zaplivané herně, tak sem tam byl sám nebo s kámošem a neseznamuješ se tam s kdekým. Chodil sem, ale do jedné herny za kámoškou barmankou a seděl na baru a tam se seznámil taky se štamgastama hráčema. No a to všechno je pryč a vůbec mi to nechybí.

David (Čt, 14. 7. 2016 - 22:07)

Ahoj Bikere, je pěkné, že si pamatuješ, že jsem z jihu Moravy. Kdybych si spočítal ten čas, co jsem strávil v hernách, tak je to fakt jen kousek do Brna. Ano, psal jsem docela rozumně a to se mi vymstilo a připadal jsem si, že jsem nad věcí a to byl omyl. Aleši, ze 17t nahrát 60t? Anebo dlaší fake? Toto se mi nějak nezdá kurva... Ale jestli je to real, tak je to zajimavé sledovat, jak člověku z toho mrdá. Něco podobného jako u mě, ale naštěstí to zní jen v mé halvě a o konkrétních hrách tu nepíšu. Jen chci napsat Mirkovi z Brna, že ten jeho příběh je pro mě zajímavý v tom, že on se setkal s tolika gamblerama. Já jsem za těch skoro 10 let hraní skoro s nikým při hře nemluvil a vždycky to byla taková ta atmosféra, že k tomu ani nebyla šance, že nikdo z těch lidí neměl chuť se s nikým bavit. A jak tu píšeš Mirku o tom čipu pod kůži, to by bylo něco. Člověk by zašel k psychologovi, ten by ho vyšetřil a pokud by zjistil, že má problém, tak by mu dla čip. Při vstupu do herny by člověk zapípal a nebyl by tam vpuštěn. Stejně jako když někdo zapípá u poklady:-) Je to hudba budoucnosti, ale asi to nikdy neprojde, ti druzí by krachli. Zaručeně.

Lemog (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

Každý to bude mit jinak. Treby ty Tragiku, jak jsem pochopil z tvého komentare , v nejake vyherni linii jsi pokracoval dokud to slo.

Ja jsem cilene v urcite fazi vyher prerusoval hru a teoreticky by tedy byl prostor pro napsani komentare sem - v době mobilu a pripojeni k internetu.
Zanechal bych debaty na toto téma at nenavadime další nestatstniky :-)

Tragik (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

Netvrdím že nejde nic napsat. Třeba sms se lží že jsem jinde atd atd. Jen tvrdím že gambler uprostřed hraní. To zdůrazńuji.. uprostřed hraní.

Dokonce po výhře kdy si všichni myslíme že DNES je ten den že jsme na to přišli.

Bude mít myšlenky na to psát někam na forum.
Tomu nevěřím.
Mýlit se mohu.

Tragik

14.7. - psychou (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

jsi v pořádku jinak vid?

Reklama

Přidat komentář