Reklama

Gamblerství

Lemog (St, 20. 7. 2016 - 10:07)

Zavisly gambler neodejde ani s vyhrou 10000 ani s vyhrou 100000. Pokud ano, druhy den to prohraje. Zavislost nas nuti hrat, dokud nepadneme na dno. Toto musi zjistit a pochopit princip gamblingu kazdy, kdo chce z toho pekelneho vlaku vystoupit. Dokud si gambler mysli, ze bude vyhravat, nema proti hazardu sanci

Nazornr nam tuto jednoduchou rovnici pred par dny zde ukazal Ales, po vyhre 36000 mel blahove myslenky, ze dalsi den opet vyhraje....nevyhral - jak nespravedlive, ze?
Hazard je uzpusoben tak, ze at jiz gambler vyhraje nebo prohraje-obe varianty jsou pro nej spatne - vitezem je vzdy majitel herny.....a na nejvetsi vyhru se parafoxne muze tesit, kdyz gamblerovi vyplaci s usmevem vyhru, protoze vi, ze mu to vsechno vrati a navic prilozi i vsechny sve penize.

Tragik (St, 20. 7. 2016 - 09:07)

To se pleteš Aleši.. většina z nás jsou tu gambleři a ne jen ty.
Většina z nás taky ví že jsme gambleři na celý život.

Zkus spíš odpovědět na otázky

co zde očekáváš?
proč jsi sem přišel?

snažíš se nás tady přesvědčit že je ti jedno že zkončíš v kriminále nebo v márnici.. nebo se snažíš o tom přesvědčit sebe?
Nebo fakt voláš o pomoc? Jak by měla vypadat?

Na světě je spousta například nevyléčitelně nemocných lidí. Rakovina. Vzácné choroby. Dlouhodobě nemocní. Nemocné a pomalu umírající děti.

Ty máš tolik možností s tím něco dělat. Co by dali rodiče těch
dětí za to kdyby jim stačilo tak málo k naději jako nám gamblerům.

Ales (St, 20. 7. 2016 - 09:07)

Všichni jste nejlepší, jen ja gambler.
Jo, dnedka jsem opět byl v herně, vydělal jsem litr a šel to prubnout, prtz litr je na nic, když potřebuji tak 100. Kdybych dokázal odejít, tak ám 8 ,tak mám hovno.
Končím zde

Tragik (St, 20. 7. 2016 - 07:07)

Míšo ahoj,
odchod jsi tedy dotáhla do konce?
Udělala jsi to nejlepší co jsi mohla. Nejen pro sebe ale hlavně pro něj.

Teď musíš byt silná. Řeči se nepočítají. Počítají se činy.

Taky jsem skoro zničil rodinu. Musel jsem opravdu vidět že o ne přijdu. A musel jsem sam přicházet s návrhy na jejich ochranu abych mel alespoň naději na navrat důvěry.

Lemog (St, 20. 7. 2016 - 04:07)

Ahoj všem: dnes 311. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Míša (Út, 19. 7. 2016 - 23:07)

Aleši,prožíváš teď asi něco na chlup podobného,co múj muž.Ja od něj musela odejit včera než se začne léčit v léčebně..moje tvrda strana lasky.

Má naprosto stejné reakce jako ty. Deprese,ale zaroven nechce svou situaci zmenit.
Boj vyhravaji jenom silni!!! A pokud si dokazes aspon trochu priznat,ze neco neni v poradku,kdyz jsi zavital do teto diskuse,tak mas relativne sanci tu silu najit!!

Mirek Brno (Út, 19. 7. 2016 - 21:07)

Aleši, buď jsi tady fakt děláš z lidí srandu a jsi Radek a nebo jsi ufňukanej slaboch. Kvůli obou typům už nemá smysl ztrácet energii.

19.7. (Út, 19. 7. 2016 - 18:07)

Steve,co na ten seznam říkáš jako inženýr ekonomie...

Ales (Út, 19. 7. 2016 - 17:07)

Bikere, dík za povzbuzení, ale asi už to nezvládnu. Nechci nikam do lečebny, nechci, nechci.

Lemog (Út, 19. 7. 2016 - 15:07)

Aleši, není pravda , ze nikoho nemas. V Cesku, at tady nadáváme na to nebo ono, jsou stále k dispozici socialni pracovnici, kteří pomahaji lidem a absolutni nouzi.
Myslim, ze třeba i v podane ruce nebo Aklubu by ti jiste pomohli obvolat lecebny a zamluvit termin nastupu. V zacatku jak jsi tady zacal psat to vypadalo, ze nejsi uplny pitomec, to jen ted v tech depresích se utapi i ten zbytek zdravého mozku. V lecebne se das dohromady a vratis se jako jiny clovek, tam ti jiste taky pomohou socialni pracovnici s nejnutnejsim obvolat, zaridit apod.

BIKER (Út, 19. 7. 2016 - 15:07)

Alesi, to je normalni, ja si to pamatuju, jestw kdyz jsem hral a byl tam ten stav po gamblu, to byl jen zmar a beznadej.
Staci opravdu vydrzet treba tyden a na vse se budes divat jinak.
Ja jau taky financne v prd.., ale tim ze jsem utnul gambl a makam, tak pomale jdu kupredu.
Mam taky cetelem atd, ale kdyz s nima komunikujes, da se hodne ukecat,odlozit a pomale zacit platit.
Vysrat na vse semuzes treba za tyden, pokud to nepujde
Tvoje volba

Ales (Út, 19. 7. 2016 - 15:07)

Nemám na to, su v koncích, nemám nikoho kdo by mně pomohl, nemá to cenu
jo , jak píšeš , nechci , nechci , seru na všechno!!!
už nereagovat a hotovo

Tragik (Út, 19. 7. 2016 - 14:07)

Tak hlavně asi nechceš. Jinak by jsi něco dělal. Je to takhle pohodlnější vid?

1. Potřebuješ blízkou osobu. Nejlepe někoho z rodiny. Svěřit se mu a předat spravu financi. Nemůžeš nyní disponovat s hotovostí.

2. Domluvit si léčení.

V tvém případě je to přeci to nejlepší. Uklidíš se z ulice a budeš mít tři měsíce na to si všechno srovnat.
Uplně se zničit můžeš i pak. Takhle si dáš fér šanci.

Tragik

Ales (Út, 19. 7. 2016 - 13:07)

Opet gambl, litr ,nemuzu si pomoct

Tragik (Út, 19. 7. 2016 - 10:07)

Mirku to je parádní číslo :)

Já jen 265... to je něco přes čtvrtinu jen.
Na druhou stranu tohle není závod.. to by bylo sakra gamblerský uvažování :)

Aleši.... tak co?
Pořád vlastní soukromé peklo? Už se dneska pokusíš něco změnit?

Lemog (Út, 19. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 310. den bez gamblu

Tak to je nadhera - ctyrmistne číslo :-)

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Mirek Brno (Út, 19. 7. 2016 - 00:07)

1000. a jedu na dalších 20 tisíc ještě:)

18.7. (Po, 18. 7. 2016 - 18:07)

Dik za radu.....Láska k penězům je kořenem všeho zla.
A etické na tom není nic.
Máš možnost i od nich získat číslo účtu,
buď vkládat v bance,nebo převádět peníze ze svého.
Nebuď hloupý,většinou řeší peníze celý život a
také tím žijí. Já chápu,že peníze k životu patří,
prevencí je spíš SE CHRÁNIT...

Ales (Po, 18. 7. 2016 - 18:07)

Dik za radu.....

Mirek Brno (Po, 18. 7. 2016 - 16:07)

Aleši, jen jsi vážně nemocnej a v depresích jako všichni závislí gambleři. Dostal jsi tady spoustu rad, co máš dělat a kam jít v Brně. Tak přestaň fňukat a dělat ze sebe slabocha a uplakánka. A začni makat a nebo běž žít na ulici jako bezdomovec a hledat jídlo u popelnic.

Reklama

Přidat komentář