Reklama

Gamblerství

Lemog (Pá, 22. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 313. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (Čt, 21. 7. 2016 - 23:07)

Nevím jestli na Ostravsku, ale v mém městě jen placení psychologové a i v dalším, držím se svépomocí, což nestačí. Nech zajde na anonymní gamblery (AG), taky tam musím.

Míša (Čt, 21. 7. 2016 - 22:07)

Jsem u svych rodiču uz treti den. Situaci se snažím řešit a hodně se inspiruji vašimi zkušenostmi.
Pořád mám naději,že jednou budeme s mým mužem zase spolu.
Dost jsem pokazila svou touhou mu se vším pomáhat..omlouvala jsem ho a snažila se tutlat jeho recidivu a tím ho nepřimo podporovala v dalšim prohlubování dluhu. V podstatě jsem se stala spoluzávislou. Teď mám z toho hodně psychické problémy.Neumím se s tím srovnat. Pořád mám tendence ho hájit a věřit mu bez důkazů z jeho strany.
Existuje ambulantní pomoc pro rodinné přislušníky na Ostravsku? Děkuji

Radek (Čt, 21. 7. 2016 - 15:07)

jsem datumovka píšu dvakrát jak vzpomínáte

Zkušený troll s mnoha registracemi. Jsem nesmrtelný.

21.7. (Čt, 21. 7. 2016 - 14:07)

Ano,budeme tomu říkat Zkušený dlužník...

21.7. (Čt, 21. 7. 2016 - 14:07)

Ano,budeme tomu říkat Zkušený dlužník...

Tragik (Čt, 21. 7. 2016 - 14:07)

chjo:
Ahoj.. jen tak se tohle nenaučíš. Je spousta rad zde na našem foru zde:

http://gambling.my-free-forum.com/

Tvoje první cesta by měla vést za odborníkem/psychologem.
Co nejdříve je také důležité přestat. K tomu potřebuješ zavést taková opatření aby jsi nemohl k penězům - potažmo někoho kdo by ti alespoň v záčátku pomohl.

Já osobně doporučuju navštěvovat podpůrné skupiny AG. Jsou ve větších městech. Nevím odkud jsi. Minimálně se tam jít podívat.

jde také o to jak dlouho hraješ, kolik v tom máš jak jsi na tom s rodinou atd atd.

Drž se.

Tragik

chjo (Čt, 21. 7. 2016 - 13:07)

Muzu se pridat do debaty?
Mam problem z automaty a uz je to na pokraji fin. likvidace a osobniho zivota.
Musim zacit nehrat, ale nevin jak, koncil jsem uz asi 1000krat
Dik za radu

Tragik (Čt, 21. 7. 2016 - 13:07)

Musím tě opravit Mirku.. tady nezjistíš dluhy ale jen exekuce. To jsou pohledávky které došli už do stadia žaloby atd.

Zkušený dlužník.. a tím jsme my gambleři všichni.. tenhle stav umí oddálit.

Navíc skutečná výše dluhu není rovna té částce v exekuci. Ve výpisech z registru je vše. I to co se daří zrovna splácet.

Tragik

Mirek Brno (Čt, 21. 7. 2016 - 09:07)

Dluhy kohokoliv, už se dají vyjet hned přes net nebo na poště.
http://finance.idnes.cz/vypis-z-evidence-exekuci-kontrola-dluhu-posta-f4v-/viteze.aspx?c=A160711_144359_viteze_kho

Samozřejmě, se tam nedají zjistit dluhy u kamarádů, rodiny, lichvářů.

Tragik (Čt, 21. 7. 2016 - 09:07)

Souhlasím.. plus i když gambler abstinuje jeho partner je vlastně stále v alespoň mírné nejistotě. Hodně podobné vztahu s alkoholikem. S tím rozdílem že u alkoholika se relaps provaří snadněji.

Naprosto ale souhlasím že s aktivním gamblerem žít nebo mít vztah je ohrožující vlastně pro oba.

Já dobporučuju začít výpisem z bankovního a nebankovního registru. Sice nepřijdete na půjčky u kamarádů nebo lichvářů ale nějaký obrázek o situaci to udělá.

Lemog (Čt, 21. 7. 2016 - 07:07)

Datumacku, ty vubec netusis, jak se gambler umi pretvarovat, vymyslet konspiracni verohodne teorie. Proto kazda partnerka aktivniho gamblera pro sebe a taky pro nej, musi pokud chce v klidu zit, odejit. Aspon do doby, nez gambler zacne na sobe pracovat a vyvijet aktivity, ktere povedou k jeho 100% abstinenci. A to i za cenu, ze pujde treba na ubytovnu, protoze ty nervy, ktere zaziva s aktivnim gamblerem, se nedaji penezi vycislit

21.7. (Čt, 21. 7. 2016 - 06:07)

Míšo,rodina je základ Státu a útok na rodinu a její funkce je samozřejmě útokem na Stát.

Jsou ale situace,kdy jiné východisko není. Pokud se rozhodneš i pro rozvod,možné to je.Jen Tě nebude čekat asi nic jednoduchého,hlavně asi po finanční stránce.Podle toho,co jsi psala jsi zvyklá žít z mála a šetřit. Neměl by to být myslím problém.Přikláním se i k názoru,že nemusíš o všem vědět...

Lemog (Čt, 21. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 312. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Lemog (St, 20. 7. 2016 - 10:07)

Zavisly gambler neodejde ani s vyhrou 10000 ani s vyhrou 100000. Pokud ano, druhy den to prohraje. Zavislost nas nuti hrat, dokud nepadneme na dno. Toto musi zjistit a pochopit princip gamblingu kazdy, kdo chce z toho pekelneho vlaku vystoupit. Dokud si gambler mysli, ze bude vyhravat, nema proti hazardu sanci

Nazornr nam tuto jednoduchou rovnici pred par dny zde ukazal Ales, po vyhre 36000 mel blahove myslenky, ze dalsi den opet vyhraje....nevyhral - jak nespravedlive, ze?
Hazard je uzpusoben tak, ze at jiz gambler vyhraje nebo prohraje-obe varianty jsou pro nej spatne - vitezem je vzdy majitel herny.....a na nejvetsi vyhru se parafoxne muze tesit, kdyz gamblerovi vyplaci s usmevem vyhru, protoze vi, ze mu to vsechno vrati a navic prilozi i vsechny sve penize.

Tragik (St, 20. 7. 2016 - 09:07)

To se pleteš Aleši.. většina z nás jsou tu gambleři a ne jen ty.
Většina z nás taky ví že jsme gambleři na celý život.

Zkus spíš odpovědět na otázky

co zde očekáváš?
proč jsi sem přišel?

snažíš se nás tady přesvědčit že je ti jedno že zkončíš v kriminále nebo v márnici.. nebo se snažíš o tom přesvědčit sebe?
Nebo fakt voláš o pomoc? Jak by měla vypadat?

Na světě je spousta například nevyléčitelně nemocných lidí. Rakovina. Vzácné choroby. Dlouhodobě nemocní. Nemocné a pomalu umírající děti.

Ty máš tolik možností s tím něco dělat. Co by dali rodiče těch
dětí za to kdyby jim stačilo tak málo k naději jako nám gamblerům.

Ales (St, 20. 7. 2016 - 09:07)

Všichni jste nejlepší, jen ja gambler.
Jo, dnedka jsem opět byl v herně, vydělal jsem litr a šel to prubnout, prtz litr je na nic, když potřebuji tak 100. Kdybych dokázal odejít, tak ám 8 ,tak mám hovno.
Končím zde

Tragik (St, 20. 7. 2016 - 07:07)

Míšo ahoj,
odchod jsi tedy dotáhla do konce?
Udělala jsi to nejlepší co jsi mohla. Nejen pro sebe ale hlavně pro něj.

Teď musíš byt silná. Řeči se nepočítají. Počítají se činy.

Taky jsem skoro zničil rodinu. Musel jsem opravdu vidět že o ne přijdu. A musel jsem sam přicházet s návrhy na jejich ochranu abych mel alespoň naději na navrat důvěry.

Lemog (St, 20. 7. 2016 - 04:07)

Ahoj všem: dnes 311. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Míša (Út, 19. 7. 2016 - 23:07)

Aleši,prožíváš teď asi něco na chlup podobného,co múj muž.Ja od něj musela odejit včera než se začne léčit v léčebně..moje tvrda strana lasky.

Má naprosto stejné reakce jako ty. Deprese,ale zaroven nechce svou situaci zmenit.
Boj vyhravaji jenom silni!!! A pokud si dokazes aspon trochu priznat,ze neco neni v poradku,kdyz jsi zavital do teto diskuse,tak mas relativne sanci tu silu najit!!

Reklama

Přidat komentář