Reklama

Gamblerství

David (Čt, 28. 7. 2016 - 21:07)

Snad to není blud v mé hlavě, ale pořád si říkám jednu věc, když jsem udělal stop a už se znovu nerozjedu, můžu třeba půl roku vystřízlivět a začít znovu i třeba nová vztah a nebudou žádné hádky kvůli minulosti. Mirek mi dal velkou motivaci tím, že mi řekl, že se závislost dá vyléčit a jen doktoři říkají že ne.

David (Čt, 28. 7. 2016 - 21:07)

Ještě mám otázku další. Nerad bych tady říkal, že mi gambl rozbil vztah a všechny moje problémy házel tam, ale myslím si, že hodně tomu dopomohl. Ale měl jsem vztah několik let a samozřejmě nemusím říkat, že byl kvůli nedostatku peněz plný z mé strany lží, přítelkyně to věděla, ale nevěděla co dělat a jak mi pomoct a já se s ní hodněkrát kvůli tomu s ní rozešel, protože jsem už nemohl dál a taky se jí hodněkrát přiznal k hraní a pak znovu zase a zase jen lhal, že už nehraji. Chtěli bychom to zase spolu zkusit, ale bojím se jedné věci a to že už je ten vztah zatížený tak velkou nedůvěrou, že by už prostě nemohl fungovat. A taky se bojím toho, že kdyby se všechno zase posralo, tak jako tomu už bylo několikrát předtím, tak by mi přítelkyně asi nepomohla, ne že by nechtěla, ale pořádně neví vlastně ani jak, je ten typ, co se nechá prostě lehce obelhat, nedá mí žádné ultimátum a ani nůž pod krk prostě jestli mi rozumíte. Především to záleží na mě, ale zkrátka by mě zajímal váš názor na to, jestli prostě "gamblem rozbožený několikrát vztah" má šanci pokračovat. Nejsme spolu už půl roku, tak nevím, co je rozumnější, jestli to tak nechat a nebo jít do toho. Rada?

David (Čt, 28. 7. 2016 - 20:07)

...ten Radek bude asi nějaký začínající gambler... Pamatuji si, že když jsem začínal já, hodně jsem hráči pohrdal, ale vyčkej času Radku...

David (Čt, 28. 7. 2016 - 20:07)

Chci ze zeptat Mirka anebo Tragika či Lemonga resp. někoho, kdo už delší dobu abstinuje... Za jak dlouho jste se po poslední hře dostali tak nějak do normálního života, za jak dlouho jste dokázali normálně fungovat? Předpokládám, že se bude jednat o čas v řádu měsíců? Dík.

Pan Tau (Čt, 28. 7. 2016 - 19:07)

Tragiku neblázni, radek je v přece Thajsku a když je tady noc tak oni tam mají ráno? Raďulo, ty klaune pestrobarevný, jaké tam mají automaty? Pokud ti ještě něco zbylo z kapesného :-))))

Tragik (Čt, 28. 7. 2016 - 17:07)

Já jsem Radku probranej už 9 měsíců. Tebe to ještě čeká.
Tvoje schizofrení, lživé nebo nenávistné posty svědčí o tom, že máš před sebou hodně dlouho cestu. Měl by jsi začít.

Dřž se.

Radek (Čt, 28. 7. 2016 - 16:07)

:-):-):-)
Ja a gambler....

Tragiku prober se!

Tragik (Čt, 28. 7. 2016 - 09:07)

No jo.. jeden gambler vedle druhého to tu jsme. Včetně tebe Radku vid? :)

Jinak tyhle tvoje návaly vzteku ve dvě ráno to k naší nemoci bohužel patří. Když omezíš alkohol dost se to srovná.

Přeji všem krásný den bez hraní.

Tragik

Radek (Čt, 28. 7. 2016 - 02:07)

A najednou jsou zde všichni gambleři z ružoveho fora. Jeden gambler vedle druheho a nikdo nehraje a plácáji se po zádech.
Mam vás úplné u prdele, jste normální banda sráčů která dříve nebo později stejně končí v hernách, ale pochvalou, že teďka už to bylo naposledy se pojede dál.

jepice (St, 27. 7. 2016 - 19:07)

Ahoj vsem...
Musim reagovat na Radkuv prispevek... Delam to kvuli budoucim adeptum na abstinenci... musite vedet, že zavislost prijde kdykoliv nepozorovane...že i kdyz prijde recidiva musite vstat a jit dal...
Ano jsem gambler ktery pije, snazim se a porad nemam vysledky. Bohuzel bojuji s dvema zavislostma. ALE I TAK TO NEVZDAM... vim, ze jednou dosahnu mety Mirka z Brna ...
A Radečku... tebe je mi líto... piš si co chceš, jednou budeš na dně a budeš rád za toto forum...

Lemog (St, 27. 7. 2016 - 18:07)

fortuno,

ze jsi tady prisel je pro tebe jen dobre, zrejme si uvedomujes , ze mas problem.
Na touhu dostat zpet prohrane penize velmi rychle zapomen a venuj svoji energii na ziskavani informaci, jak s nemoci zvanou gamblerstvi bojovat. Jak tady spravne pise abstinentka - lze se opet postavit a zprima pohlednout sve zavislosti do oci a vyjasnit si, kdo bude v dalsim prubehu zivota panem tela.
Dokud neprijdes na to, ze se neda vyhravat / z jakych penez jsou ty kasina tak pekne zarizeny a z jakych penez ma obsluha herny vyplatu a v neposledni rade krasna auta majitelu heren?/, budes dale sve penize cpat majiteli herny a pri destruktivni krivce nasich proher se velmi brzy muzes dostat do dluhu a resit existencni potize.
Nevahej a zvol variantu - UZ NIKDY ZADNY HAZARD, jinak budes casem prave pred detmi tim looserem

Abstinentka (St, 27. 7. 2016 - 16:07)

Radku
Nepisu protoze by me tvuj nazor rozhodil ci urazil. Bohuzel (pro me bohudik) v herne uz jsem nesedela pomulu 7 mesicu od te doby co jsem sem zacala prispivat.
Komentuji to jen proto, aby ti co chteji abstinovat, meli nadeji ze to lze. Nemam vyhrano, gamblerem budu cely zivot ale jsem abstinujici gambler a ti co jste touto nemoci take postizeni, verte lze to. Zarnym prikladem je treba Mirek Brno - muj velky vzor, Lemog a Tragik kteri se snazi pomoci ostatnim. Prestoze nas boj neni vubec lehky a nasledky jsou.
Seberte tedy zbytky sil a zacnete. Stale je krasne na svete a bez gamblu se da super zit!
Absinenci zdar

Tragik (St, 27. 7. 2016 - 13:07)

"já jsem ten špatnej , co razí tvrdě nehrát!!!"

Tak to je joke roku 2016!!.
No nic.

Fortuno, pokud se cheš dětem dívat do očí tak hlavně přestaň hrát a zajdi si za odborníkem na závislosti. To co prožíváš je hráčský blud a blábol.

Luboši.. jak je?

lzes radecku (St, 27. 7. 2016 - 13:07)

Kazdy si snadno vylistujevime? ;)

Radek (St, 27. 7. 2016 - 13:07)

a jsem opět zpět:-)
no , podíval jsem se na růžové forum a tam se opět plácají po zádech, hahhaha, jak jsem říkal. jepice chlastá a gamblí , luk ten teploušek začal sázet a oba se drží okolo ramen a bude to dobrý , začneme znovu!!!!jak říkám , je to zamozvaná léčba lemoga , jo a ještě další do party, abstinentka, ta už dávno nepíše, protože je taky zpět v hernách, biker tady napíše jen když zrovna nesedí v herně a hraje si na vyléčeného!
tak nový , tak to zde chodí a já jsem ten špatnej , co razí tvrdě nehrát!!!

fortuna (St, 27. 7. 2016 - 12:07)

ahoj,chvili to ctu,rozhodl jsem se zapojit.Nedluzim krome hypoteky ani korunu,ale prohral jsem za 5 let cca 1 mil Kc,auto za 300 tis

strasne to chcu zpet,ale mam velky strach abych nesel nize.Nicmene ta touha dostat zpet,aby se clovek necitil jak looser a mohl se podivat detem do oci......

Tragik (St, 27. 7. 2016 - 11:07)

Luboši.. co taky čekat. Udělal jsi dobře.
Teď tu trpělivost jak jsem říkal.

Tragik

BIKER (St, 27. 7. 2016 - 11:07)

Ahij vsem,
tak po delsi dobe opet meknul a zdravim nove bojovniky proti gamblu, jen tak dale.
Ja jsem po 2 mes. utrpel velky test...nejake vydelane penize jsem nesl na ucet , aby se zaplatily prvni platby a snad to bude stacit na novy zacate.
No, penize u sebe ,ve meste herny, byl to velky test a prislo take bazeni, proste je to ludra za nase zavislost....zvladnul jsem to,ale muaim rict, ze jsem dneska uplne rozhozenej, jeste ,ze uz jsem zpet a vsechno v cajku,
AZ

Lemog (St, 27. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 318. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

..... (St, 27. 7. 2016 - 02:07)

Ještě aby to dopadalo, jste verbeš a odpad společnosti. Hnusti, posraní gambleři a budete si stěžovat? za to jak ničíte životy druhých by vás mělo trefit!!!!

Reklama

Přidat komentář