Reklama

Gamblerství

.....,Radek,maj (Ne, 31. 7. 2016 - 12:07)

To vše jsem já:):):):):)

Vy gamblersky buzny, jste odpad společnosti!!!!!

..... (Ne, 31. 7. 2016 - 12:07)

Stejně všichni zalezete opět do heren!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lemog (Ne, 31. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 322. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (So, 30. 7. 2016 - 22:07)

Děkuji Mirku, jestli si budu psát o tu proceduru, znamená to že jsem to nezvládl, ale věřím, že to bude dobré. Čas ukáže.

Lemog (So, 30. 7. 2016 - 18:07)

Ahoj Mirek Brno, ahoj všem,

téma co v pripade recidivy. Každý to ma individualne, Ten kdo recidivuje každý mesic, nebo několikrát za mesic /jestli se to da povazovat za recidivu - je to vlastne stále hrani jen chvílema nejsou peníze na hru/, tam je něco spatne. Pokud nefunguji stanovena opatreni a stále je nekde skulinka jak se dostat k penezum, takovy gambler ma jen velmi malou sanci sam to zvladnout. Bud vymysli něco, ze opravdu v okamziku bazeni nebude mit moznost se dostat k penezum, nebo bude tak zodpovedny , ze napr okamzite skoci do studene sprchy a na tu potrebnou chvili se vzpamatuje. Pokud všechny tyto /pro každého individualni/ pokusy selzou, nezbyde nez se uklidit do PL, protože pokud to neudela a stále dal a dal bude gamblit - musí ho zakonite drive nebo později lidove receno jebnout a stejne v tom blazinci skonci.
Ja si v tuto chvili nedokazu představit co by se muselo stat, abych sel hrat. Po vice nez 10 mesicich abstinence je to nepredstavitelne a musel bych byt velmi rozladen. pro takovou situaci mam v zaloze několik lidi, kterym muzu ve slabe chvilce zavolat a popovídat si.
Hospitalizace v PL by pro me zrejme nic neresila. Stykam se stále s lecenymi alkoholiky a vim jak to tam chodi, nedozvedel bych se nic nového, snad pokud by opravdu prisla tezka zivotni rana a byl bych psychicky na dne, snad nejake prasky ale když vim, ze si dokazu sam pomoci nabitim se energii - tak tento styl je urcite lepsi nez všechny antidepresiva.

Mirek Brno (So, 30. 7. 2016 - 18:07)

Davide, pokud chceš zkusit mou cestu vyléčení, napiš mi mejl a já Ti písnu informace o léčení s ayahusckou. Teď v srpnu se dá jet do východních Čech k Ekvádorskému šamanovi. Potřebuješ na 2 procedury po 2100Kč plus za ubytování 2x 150Kč = 4500Kč. Řekneš mu, aby vyčistil Tvé podvědomí a ty programy v hlavě a uvidíš co to s Tebou udělá. Pokud Tě to nastartuje k trvalé abstinenci, tak musíš na sobě pořádně začít pracovat sám. Nevím zda mají ještě nějaká volná místa, je o to docela zájem.

Mirek Brno (So, 30. 7. 2016 - 17:07)

Byl jsem na výletech a teď mrkl ještě na druhé fórum. Zaujalo mne, že tam řešíte ty opatření.
Luk tam píše, že "je jedno, jestli někdo zrecidivuje 100. nebo 10000. den bez gamblu. Následky mohou být v obou případech nedozírné."
V tom si dovolím oponovat. Pokud gambler recidivuje po 27 letech, tak si užil spoustu let života bez stresů a depresí. I pokud byl předlužený, tak se z toho dostal po pěti letech a žil normálním životem. Ale chápu, že je Luk čerstvě po recidivě a už mu otrnulo. A proto recidivy a nového počítání nelituje a zmírnil svá původní řešení recidivy na minimum. Ale tak to bývá u většiny gamblerů.
I ti co se kasají tím, že po recidivě už jdou do léčebny nakonec dají další a další pokusy. S tím, že do léčebny potom a zase potom.
A jak píše Lemog s tím nošením velké sumy. A stejně tak to psala kdysi i Abstinentka: tohle je o silné vůli. O velmi, velmi silné vůli. A tu u obou cítím. Také sem nikdy neměl peníze na příděly a u někoho schované a končilo to průsery. Ale 90% gamblerů musí mít peníze hlídány minimálně první měsíce abstinence.

David (So, 30. 7. 2016 - 17:07)

Dík Mirku, vážím si tvé podpory, je to pro mě důležité vědět, že se toho dá zbavit. Ona myšlenka, že se to nedá vyléčit a jen abstinovat je hodně neuspokojivá...

Mirek Brno (So, 30. 7. 2016 - 17:07)

Zdravím všechny a Abstinentku a Jepici zvlášť.
Davide, v tomhle Ti nemůžu radit. Naciť si sám jak to cítíš a rozhodni se. Teď je pro Tebe důležitá jedna věc: výplatu rozeslat na dluhy, a nechat si peníze na život u někoho kdo Ti bude dávat po částech na jídlo a další náklady.
Teď už nesmíš hrát.

BIKER (So, 30. 7. 2016 - 10:07)

Zdravim bojovniky,
jak se mate a doufam ,ze bez gamblu.
Milane, to je presne to co tady odrovnalo tuhle diskuzi, magori jako radek, tecka...atd
AZ

Lemog (So, 30. 7. 2016 - 06:07)

Ahoj všem: dnes 321. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Milan (So, 30. 7. 2016 - 00:07)

Ze te to tečko baví. I když třeba nejsingambler tak jsi tady ze všech lidi nejvíc nemocný zoufalec.kdyby jsi mel partnerku mohl jsi čas trávit s ni. Svěr nám svůj problém. Co te trápí nešťastný clovicku v depresích?

..... (Pá, 29. 7. 2016 - 15:07)

Kazd Dalsi je nasobkem dvo....kazsy hleda ,co :-)
A hrajetr si na vylecene a hovno!!!!

..... (Pá, 29. 7. 2016 - 15:07)

Najdi 3 stejne znaky a mas vyhru:-):-):-):-)

..... (Pá, 29. 7. 2016 - 15:07)

Zdravim bandu vyjebanech hracu automatu, ???(•?•)(~_^)?'?'?(~_^)~_~???~_~^?^^.^(?o?)~_~(?(?)?)~_~(?o?)???(?o?)?'?'?(?o?)(•?•)(~_^)(?????)??????(?o?)?3?^_^?3?~_~^?^(?o?)^_^????'?'?(?????)(´?`)(?????)(´?`)(´?`)(•?•)(´?`)?'?'?(?o?)

Radek (Pá, 29. 7. 2016 - 14:07)

Gambleri, jste verbez a spodina spolecnosti!!!
Nikdo by s vama nemel zustat , jsem rakovina.
Info pro tebe Davide

David (Pá, 29. 7. 2016 - 14:07)

Dík za info, asi bude lepší nový start s někým jiným. Co říkáš ty Mirku?

Tragik (Pá, 29. 7. 2016 - 06:07)

No a k tomu vztahu..

Samozřejmě že to je pro vztah hrozná rána. Troufám si tvrdit že horší než jiná ženská. Tady si musíte oba dát pro a proti. Ona musí vědět do čeho přesně jde. Měla by vědět něco o té nemoci atd. Celkem bych asi doporučil spolu navštívit AG a psychologa. Ptáš li se tedy jestli má vztah šanci tak má. Ale je potřeba na tom vědomě pracovat.

Samozřejmě že je i řešení začít uplně novej život a možná je to pro oba to nejlepší. To musíte ale vědět vy.

Tragik (Pá, 29. 7. 2016 - 06:07)

Davide.. k tvojí otázce.

Jednak to je asi individuální a jednak nevím co je "normální život"
Pro mě se zmenilo skoro všechno. Nemám takový život jak když jsem hrál a dokonce ani jako před gamblením.

Pokud se ptáš na to kdy ti bude líp tak u mě byli kritické tak první čtyři měsíce. Pak se začalo vše zlepšovat.. vztahy atd. Došlo taky k tomu že se mě vyčistila hlava a zjitil jsem že si například některé věci špatně pamatuju, že jsem si v mnoha případech překroutil ralitu atd atd.

Lemog (Pá, 29. 7. 2016 - 05:07)

Ahoj všem: dnes 320. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Reklama

Přidat komentář