Reklama

Gamblerství

Petr Brno (Po, 1. 8. 2016 - 23:08)

Nadávejte mi, to mi nevadí. Jen chci dát návod těm pár promile lidí: Nedokážeš nehrát. Tak se kurva vzpamatuj, vyser se na to že si vybereš v bankomatu 5 či 10 táců půjdeš hrát. Dej si nějaký zpičený tiket za 50 kaček když tomu nemůžeš odolat a běž chrápat. Ráno vstaneš a bud jsi to okotil a vybereš 3-5 stovek nebo jsi to projel. A at či tak je ráno příjemnější než projet třeba 50táců.

Petr Brno (Po, 1. 8. 2016 - 22:08)

Nechci vám tu dávat návod. Jen prostě chci napsat. Jsem ga,bler stejný jako před 2.5 lety. Ale díky tomu že jsem si prostě řekl, něco jako: už se nechci zadlužovat. Chci splácet, nechci jít do mínusu, budu abstinovat nebo hrát za desetikačky.... tak jsem došel do stádia, kdy hraji sázkovky na goly po 40 až 50 korun zaxen krom víkendů. t.j. za měcís prohraji max. 2,500 tisíce. Dluh jde dolů a já sic mám po 2,5 letech stále špoatné svědomí, můj dluh se blíží pomalu k nule.

Petr Brno (Po, 1. 8. 2016 - 22:08)

když to tu čtu, je mi do breku. Je to cca 2,5 roku co jsem byl ve sračkách a uvědomil si,že mě to sežere. měl jsem dvě volby: bud nehrát (pro skutečného gabblera neskutečné.... nesplnitelné..... bokem bych si našel peníze na hru a hrál bych tak jak tak a omlouval si to tím že hraji jen jednou za týden či za dva) nebo skutečně nehrát (prostě svěřit finance někomu komu na mě záleží a kdo mi je nevezme :) prostě karty platební někomu dát z rodiny na hlídání a pin si nechat pro sebe). Můj rekord za den byl 39 tisíc. za měsíc či rok nevím, ale musel to být balík. dva a pul roku sekam "skoro" latinu a prohral jsem jen par desitek tisic za tu dobu.Jsem odchovany automatama. 8 let jsem je hral.

Mirek Brno (Po, 1. 8. 2016 - 17:08)

Tragiku, já sem myslel, že gamblerů ubývá. Po všech těch snižováních počtu heren. Jasný, na netu je hazardu spousta. Ale mne třeba bavilo chodit do společnosti, pokecat v kasinu, v sázkovce s kontakty na domluvené zápasy, na pokeru s lidma. Ne jen sedět u pc jak trubka a čekat na výsledky a sázet a sázet.

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 16:08)

Tak co ,sedíte u automatů , tak nepíšete:-)

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 15:08)

Haloooooooo

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 15:08)

Halooooooo

Gamler (Po, 1. 8. 2016 - 14:08)

Koukam, ze je to zde opravdu na urovni....

Radečku (Po, 1. 8. 2016 - 13:08)

to jsou ty prázdniny.. až zas budeš chodit na základku tak se ti to upraví uvidíš.
A pak až budeš starší a najdeš si holku nebo kluka bude to ještě lepší. (:

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 12:08)

Jeee, už jsem si je vzal, už vás vidím , jste ještě větší kokoti než pred tím:-)
Gambleři jste zmrdi

Radečku (Po, 1. 8. 2016 - 11:08)

Tabletky jsi si měl vzít už před dvěma hodinama.. takhle to nemůžeš flákat :)

Radek (Po, 1. 8. 2016 - 10:08)

Co rto meleš za hovna???
Jste kreténi co tam lezete a hotovo, když nebudete hrat, nebudou herny, picusove!?!!

Tragik (Po, 1. 8. 2016 - 08:08)

Dobré ráno všem.

Mirku.. já znám tak 4 - 5 z různých skupin. Hlavně tedy z bohnic. Počítám ty kteří abstinují cca pět let a víc.

Je to jinak vtipné ty vládní opatření atd která míří uplně mimo. Nedávno jsem poslouchal rozhovor nějakým naším šéfem monitoringu který se tam kasal jak zavedou limity který si může hráč na kasinu nastavit a tak. Mluvil o tom jako by objevili ameriku. Přitom

1. toto na všech lepších internetových kasinech a sazkovkách funguje
2. je to gamblerovi k hovnu.

No nic..

Přeju všem krásný týden, pokud možno střízlivý.

Tragik

Lemog (Po, 1. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 323. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:

http://gambling.my-free-forum.com/

Mirek Brno (Po, 1. 8. 2016 - 00:08)

http://zpravy.idnes.cz/hazard-herni-byznys-regulace-herny-internet-fmx-/domaci.aspx?c=A160731_204230_domaci_jkk

Radek (Ne, 31. 7. 2016 - 23:07)

A jsem Radek, blbec a čuráček!!

Mirek Brno (Ne, 31. 7. 2016 - 23:07)

Lemogu, škoda, že jsi na to nepřišel o pár let dřív co. Finanční situace mohla být jiná. Ale všechno se děje ve správný čas a mělo to tak být.
Taky sem se mohl vyléčit o pár let dřív a ušetřit balík peněz.:) A nebo nevyléčit a teď být v háji nebo mrtvej.:)

Mirek Brno (Ne, 31. 7. 2016 - 23:07)

Znáte osobně někoho kdo byl s gamblem v léčebně a od té doby už nikdy nehrál? Já nikoho, proto se ptám.

Radek (Ne, 31. 7. 2016 - 21:07)

a taky sem Radeček kokotek

Radek (Ne, 31. 7. 2016 - 21:07)

A jsem Radek, blbec a čuráček!!

Reklama

Přidat komentář