Reklama

Gamblerství

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 21:08)

Sem si vzpomněl na jeden z mých mnoha příběhů s kontrolovaným hraním.:) Půjčil sem si v bance 900 tisíc s tím, že budu sázet na sport a dodržovat bankroll managment. Že nedám do hry nikdy víc než 2% banku denně = 18k. A že mi stačí vyhrát si měsíčně 100 litrů čistýho na přilepšení k podnikání. Tzn. udělat 500% zisk z denní točky. NO a jak to dopadlo?:) Za tři dny byla půlka banku progamblená a zbytek šel brzo za kamarády do kanálu.:)

Lemog (St, 3. 8. 2016 - 21:08)

Ahoj Petr Brno,

jak jsem psal jiz drive - diky za otevrenost a další sdileny odud gamblera.
Po vlastní zkusenosti i po sdilenych zkusenostach dalších gambleru a alkoholiku nesoudim ostatní , klteri se snazi a davaji sem i jinde komentare, kterými motivuji nebo varuji podobne nemocne jako jsou oni sami.
Drtiva většina gambleru by to tak jako ty , Petre, nedokazala. I mezi alkoholiky se vyskytuji jedinci, kteří po leceni nepiji a dokazi si dat "kontrolůovane" napr. u prilezitosti nejake oslavy, sklenku vina a tim konci a dalo by se rict, ze se kontrolovane napiji a dal uz svoji nemoc mají pod kontrolou.
Jestli to tady cte nejaky gambler a zkusi kontrolovane hrat, je to jeho další zkouska a jen málokomu se to muze povest. Vetsina prophraje další spoustu penez nez prijde na to, ze musí trvale abstinovat, ze jina cesta není.
I ja jsem to samozrejme zkousel, mel jsem stanoveno co udelam v pripade takove a makove vyhry, prohry, napr. každých 15 min. jsem si nastavoval na mobilu budik abych mel aspoň nejaky pojem o case a třeba me to přinutilo jit se na chvili projit a další a další opatreni, která mela napomoci kontrolovanému hrani. U me to nefunguje, musim 100% abstinovat, kazda vyhra nebo prohra me vždy vratila zpet do toho kolotoce a otupila smysly natolik, ze i po několika výhrách za sebou, kdy jsem si myslel ze uz jsem na to vyzral, prisla obrovska rana ve forme prohry všech vyher a ještě další balik penez jsem nechal v herne na nove auto majitele herny.

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 20:08)

Jasný Petře, bojuješ jak umíš a o to jde. Jsi silnej a bojuješ s tím a časem třeba budeš abstinovat. Nic nepěkného o Tobě tady snad nikdy nikdo nepsal, jen se TI snaží lidi poradit. Čte to tady spousta závislých a každý si tady můžeš najít co potřebuje. Lemog i Tragik mají s tím kontrolovaným hraním pravdu a to TY dobře víš. Ale všechno se děje v pravý čas.

Petr Brno (St, 3. 8. 2016 - 20:08)

Lemogu a Mirku Brno, děkuji za reakci...
Dnes jsem měl obavy sem jít, co si zase počtu o sobě nepěkného.
Souhlasím že hrát kontrolovaně se nedá. Ale já jsem prostě měl období kdy jsem nehrál, pak zase hrál a prohrával během chvíle moc peněz. Tak jsem si před 2,5 lety řekl něco jako stop (v té době jsem byl s dluhama asi na svém rekordu) a od té doby jsem měl šnůru kdy jsem hrál a nehrál. A když už jsem hrál (stres z práce a daší výmluvy) tak jsem si dal tiket za pár korun a mazal domů. A ráno jsem se probudil a měl radost, že jsem nešel do herny. A takhle to praktikuji dodnes. Jsem nemocný a vím to, ale nechci za rok být dalších 100 či 200 tisíc v mínusu či víc. To fakt už ne. A navíc, mám rodinu a musím se starat. Takže asi tak. Prostě válčím jak umím. To že to aspon takto zvládám je proto, že už fakt potřebuji vlastní bydlení a to přes hypotéku, takže potřebuji co nejvíc splatit...

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 20:08)

Máš to na mejlu. Nerozšiřuj ten mejl dál. Pokud překonáš strach a pohodlnost, tak sem zvědavej na výsledky.

David (St, 3. 8. 2016 - 18:08)

Ahoj Mirku, neměl jsem recidivu, ale i tka mi prosím pošli email o hayahuasce. Děkuji moc. [email protected]

Tragik (St, 3. 8. 2016 - 14:08)

to je dobře Radku.. nehraj!
Sexuální orientace nehraje roli. Prostě nehraj.

Radek (St, 3. 8. 2016 - 14:08)

Jojo, uz nikdy nebudu hrá, už nikdy. Ne ,už ne:):):):):)
Buzny jste!!!!

Milan (St, 3. 8. 2016 - 14:08)

Se te liány nějak bojite.:)

Tragik (St, 3. 8. 2016 - 11:08)

to už jsi jednou psal.. tak potřebuješ no.. to není ostuda. :)

Radek (St, 3. 8. 2016 - 11:08)

:):):):):):):)
A , že já potřebuji tabletky:):):):):)
Pánové ,vám už nepomúže nic, jste banda sráčú!!!!

Tragik (St, 3. 8. 2016 - 11:08)

Mirku..nechám si projít hlavou kam všechny věci plavou.

Radku... ahooooj :)

Radek (St, 3. 8. 2016 - 10:08)

:):):):):):):)
A , že já potřebuji tabletky:):):):):)
Pánové ,vám už nepomúže nic, jste banda sráčú!!!!

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 09:08)

Tragiku, tak schválně.:) Napiš mi mejl, pošlu Ti bližší informace a pak sem po absolvování napíšeš resumé.:) Jen to chce šamanovi říct, že se má kromě jiného zaměřit na definitivní odstranění závislosti na hazardu a definitivně vymazat ten program z podvědomí. Gambleři mají často přes solární centrum napojenou i nějakou entitu, která z toho utrpení saje energii a libuje si tom.

Tragik (St, 3. 8. 2016 - 06:08)

Dobré střízlivé ráno..

Mirku, když to tak popisuješ tak bych si ten "trip" dal taky. Jak jsem několikrát psal, jsem skeptický ke všem "zázračným metodám" ale zní to jako zajímavý zážitek :)

Lemog (St, 3. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 325. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 00:08)

Obecné informace o rituálu s Ájou můžu napsat i tady. 3 dny před a 3 dny po se drží dietní strava a celibát. V den rituálu pak cca ve 21h vypiješ necelé decy vývaru z lijány. Rozšíří se Ti vědomí a čistí se Ti tělo. Někdo vidí ty své programy, někdo minulé životy, někdo vyletí z těla a astrálně cestuje, někdo vidí svou budoucnost, někdo vidí ty vzorce co dělá špatně a proč se točí pořád v zažitých stereotypech, někomu se aktivují nějaké schopnosti, talenty. Člověk si může s těmi programy hazardními a závislostí hrát a vymazat je z hlavy, když na to má sílu. Nejdůležitější je, ale očista u šamana, který Ti ty programy čistí, mění, čistí Ti tělo od zárodků nemocí. Dost lidí mívá různé rodové zanesení, prokletí třeba v ženské linii. Kdy se třeba v rodu opakuje rakovina atd. Dost lidí během rituálu ze sebe zvrací ty zárodky nemocí, programy. Proces trvá 1-6h. Pak se spí. Druhý den ráno Ti šaman řekne co v Tobě viděl. Jaké orgány máš oslabené, jaké rizika nemocí do budoucna, něco z Tvé budoucnosti co jasnovidně vidí atd. Může se stát, že někomu hodně zanesenému je jen špatně a nevidí nic, ale účel to stejně splní a šaman mu hodně pomůže. Doporučuji minimálně 2 opakování a pak se podle výsledků rozhodnout jak dál postupovat na své cestě abstinence. Na áje nevzniká závislost na rozdíl od drog, antidepresiv. Já sem měl tedy s ní jen samé hezké zážitky. Protože platí, že každému Ája cca z 85% ukáže to co je v něm.

hanys 1999 (Út, 2. 8. 2016 - 23:08)

Davide, pokud chceš zkusit...Mirku,prosím,mám zájem o info o té ayahuasce,napiš,jak to probíhá[email protected]

Mirek Brno (Út, 2. 8. 2016 - 11:08)

1014.
Petře, tady Ti nikdo nadávat nebude. Musíš mít hodně silnou vůli, když to tak dlouho dokážeš vydržet za ty 2000 měsíčně. Znám takových hráčů víc. Prohráli balík a už roky prohrávají nějakou maximální částku měsíčně. Samozřejmě, že i tak jim jsou ty peníze líto a mohli by za ně koupit něco jiného a hlavně netrávit ty spousty hodin hazardem.
Já sem patřil vždy mezi tu skupinu co gamblila skoro za všechny peníze, ke kterým se dostala a prohrávala všechno. Hrát za kontrolované, malé sumy pro mne nebyl adrenalin.

Lemog (Út, 2. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 324. den bez gamblu

Ahoj Petr Brno,
vzpominam si, ze jsi tady na jare psal, ze uz nehraješ vůbec. Zrejme se situace zmenila a ty jsi opet najel na svůj systém sazek za par desetkorun. Na jare tady byla dobra parta, nekteri zustali, nekteri odesli na jiné forum, nekteri se odmlceli a uspesne abstinuji, nekteri se odmlceli a zrejme dal gambli.
Ja ti Petre nadavat a kritizovat nebudu, i tvůj pribeh je autenticky osud gamblera a takto podany slusnou formou muze byt varovanim pro ostatní, ze zbavit se zavislosti na hazardu je opravdu velmi tezke. Ze by bylo lepsi nehrat vůbec a za ty 2000-3000 prohrane mesicne napr naplnit lednicku nebo koupit něco pritelkyni a detem - to vis , ale........zavislost je potvora.
Zavisly gambler by nemel "kontrolovane prohravat" - muze se to zvrtnout. Pokud ty mas to "stesti" a jsi jedinecny v tom, ze to dokazes ukočírovat /a 2,5 roku uz je dost dlouha doba/, gratuluji......nicmene zavisly gambler by nemel hrat vůbec, 99,9% gambleru to nedokaze a je v mziku zpet v tom pekelnem kolotoci.
Za me tedy pisu, ze jsem rad, ze tady sdilis svůj gamblersky život, urcite ale nedoporucuji ostatním aby to zkouseli, trvala a s 100% abstinence je jedina cesta pro aktivni gamblery.

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Reklama

Přidat komentář