Reklama

Gamblerství

Radek (Čt, 4. 8. 2016 - 13:08)

Tragik ma napsano ze po recidive jde hned do lecebny do bohnic. Kdybych byl tvuj asistent tak ho s tebou budu lecit. i honorar ti jako tvůj asistent budu davat bokem. napisu ti na tvuj mejl co tady mas jako hanys.

Radek (Čt, 4. 8. 2016 - 12:08)

Petro prosim chci byt tvůj pacient kam mam prijit a kdy? budu ti pomáhat vest skupinu

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 12:08)

Petro, tu léčbu a důvěru v terapeuty jsi tady pošpinila hlavně Ty.:) TY jsi bohužel lékař ( ač neetický a morálně prohnilý ) a budeš se u nemocných na hazardu nějaký čas bohužel pohybovat. Farmaceutické firmy takové "lékaře" zbožňují a každý měsíc jim dávají pár desítek tisíc za předepsané antidepresiva a k tomu nějaké konference s rauty, večírky, výlety na hory nebo k moři. Pár mých spolužáků z vejšky ve farmacii dělá a je zábavné poslouchat ty story jak doktory odměňují provizemi a úplatky. Když budeš šikovná a otevřeš si vlastní ambulanci ( či se do nějaké upíchneš )a pohrneš do závisláků antidepresiva a utlumováky horem dolem, tak si přijdeš na nějakou Korunu k platu.:)
A tímto bych tuhle trapnou diskuzi s podvodníkem Hanysem ukončil.:)

Petra (Čt, 4. 8. 2016 - 12:08)

No vidíš,tak třeba ani nejsem terapeut a lékař a tak podle mě nezatracuj a nešpiň léčbu,z které aspoň někteří lidé mohou profitovat,tím nikomu nepomůžeš.P

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 11:08)

Dobře Petro. Nebo Hanysy nebo Jano. Nebo možná Tomáši. Měla/měl by jsi zvážit výrobu dalších falešných mejlů. Doporučuji i nějaká ženská jména, neschovávat se jen za chlapy... A také se bude hodit na FB třeba Pavel Nešpor nebo Jana Veselá. Jeden profil je málo! Nikdy nevíš kdy se Ti to jako čestnému člověku a lékaři pod přísahou etického jednání k pacientům může hodit. Budeš bezesporu skvělý terapeut a lékař, předepisovač antidepresiv a oblbováků, ke kterému se budou moci pacienti vždy s důvěrou obrátit se svým tajemstvím.:)

Petra (Čt, 4. 8. 2016 - 11:08)

Nějak nechápu,v čem vidíš ty intriky.Nechtěla jsem tady vystupovat z pozice terapeuta,ptala jsem se tě jako ČLOVĚK ČLOVĚKA,protože jsem pochopila,že máš zkušenosti,které má málokdo a které ani oficiální medicína zatím nevyužívá.A své údaje jsem ti poskytla a i tady už se za nic neskrývám a za vším si stojím.Jsou dobří a špatní doktoři,ve všech oborech,i v té chirurgii,koneckonců jako i v ostatních pracovních oborech.Právě proto se snažím získat co nejvíce informací o tom oboru,než ho začnu dělat na 100% a myslím si,že tak to má být.Tebe jsem neznala,tak jsem byla opatrná,než jsem ti napsala pravdu.A vidíš,úplně jsi to otočil proti mně.Ale nelituju toho,je to pro mě taky poučení.Ale asi nemá smysl už dál něco vysvětlovat.Nikoho tady na foru jsem nechtěla podrazit,natož intrikovat,pokud to snad tady někdo tak pochopil,tak se omlouvám.P

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 11:08)

Petro, ale TY nejsi spousta lidí, TY jsi lékař, terapeut. Někdo ke komu musí mít nemocní ABSOLUTNÍ důvěru. Nepsal jsem, že jsi ze mne tahala informace ze zlého úmyslu. Dělala jsi to pro svou kariéru. A já ničeho nezneužil, jen sem zvěřejnil Tvé intriky a podvody, abych varoval ostatní smrtelně nemocné. Ano, nemocné chorobou s velkým počtem sebevražd a utrpení. Člověk by čekal, že se budeš omlouvat za své podvody, ale ne, to neděláš. Pošpinila jsi svůj obor medicíny. Velmi. Čte to tady spousta gamblerů a sem tam nějaký Tvůj kolega a já píšu pravdu a za nic se neschovávám. Ty možná ani nejsi Petra. Člověk Ti chtěl zdarma a nezištně pomoct. Předat spoustu informacích prospěšných léčení gamblerů. Když už jako lékaři máte tak zoufalé výsledky. Ano, můžeš se jak píšeš schovávat za falešné jméno na FB, v mejlu, dělat ze sebe Hanyse, ale já s podvodníky nekomunikuji. Jsi pro mne a pro ty nemocné jak píše Milan, Mrdka prolhaná a žádný terapeut. Co si pak vážně nemocní mají o těch terapeutech v léčebnách a u vás v Bohnicích zvlášť myslet. A jak jim mají absolutně věřit. Ještě, že už sem z hazardu vyléčenej a nic mi to neříká. Posrat si život zavřením do léčebny, mít to v dokumentaci, shodit se přes svým okolím a léčebně se svěřit do rukou takovému individuu... Ty kráso... díky BOhu, že neeeee.

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 11:08)

Před 4-5 lety, když jsem byl v největších gamblerských sračkách jsem v Brně navštívil 2 ambulantní poradny pro pomoc gamblerům. Jedni byly ty Podané ruce, druzí sídlili někde v Židenicích. Důležité pro ty dvě neziskovky bylo vykázat činnost, proto sem musel vyplňovat různé dotazníky a absolvovat pohovory o ničem. A resumé: přijďte zase za týden.:) Sice vystudovaní psychologové, psychiatři, terapeuti nebo si na ně hráli, ale o hazardu, závislostech, psychice gamblera, pohnutkách gamblera, rizikových situacích a spouštěčích, recidivě, metodách věděli úplné minimum. Půlka lidí na AG o tom věděla mnohem víc než tito "terapeuti". Takže sem ztratil měsíc času a po 2 x dvou návštěvách těchto odborníků jsem jako vystudovaný pedagog, novinář a závislák z 20l praxí již neztrácel čas.
Je smutné, že k tam silně nemocným lidem jsou nasazování takoví amatéři. Byl jsem tenkrát i u nějakého psychiatra, ke kterému chodili gambleři. Poprvé pohovor a pan doktor potvrzoval rčení, že: PSYCHOLOGII A PSYCHIATRII STUDUJÍ PŘEVÁŽNĚ LIDÉ, KTEŘÍ MAJÍ PROBLÉM SE SVOU PSYCHIKOU. Po druhé sem u něj byl na skupině asi 10 lidí. Já, gambler + alkoholici a psychicky nemocní. Ti se podivovali, že někdo může prohrát tolik peněz a nechápali, že hraju a sázím. Ztracený čas v největším gamblerské rauši.
Za cca 2 měsíce začnu 4. rok abstinence. Vyléčil sem se zcela a unikátní metodou, která v CR není rozšířená a ve světě má úspěšnost dost vysokou proti pseudometodám západní medicíny. Celé 3 roky žádné bažení, žádné spravování peněz, žádná omezení. Snažím se poradit těm zatím závislým.
Proto mne včera docela nasralo a zároveň pobavilo nečestné jednání další takové terapeutky. Ano, začne jako pomocník doktora v léčebně a gambleři jí v zoufalé životní chvíli musí důvěřovat zcela. A pak povede skupiny možná časem jako hlavní terapeut. Zařadí se mezi ty "zkušené" jak píše. Ty zkušené, kteří za posledních 25 let nemají úspěšnost léčby ani 5% u gamblerů! Ještě že takové tragédy nemáme na operačních sálech na kardiu. Kdyby jim umíralo 19 pacientů z dvaceti. A ten dvacátý by navíc měl oslabené srdce doživotně.
A vzhůru do ambulancí a léčeben.:)

Petra (Čt, 4. 8. 2016 - 10:08)

Lemongu,díky,snad jsi aspoň ty pochopil,že to nebyl zlý úmysl,naopak.Spousta lidí zde vystupuje pod přezdívkou,na inetu je to snad běžné,já se zde pouze jednou pod ní obrátila na Mirka,který uvedené informace nabízel,a jemu jsem své údaje "odtajnila",ač jsem nemusela, a on je zneužil.Právě z takových důvodů by si člověk měl dávat na inetu pozor,komu své informace poskytuje a pokud druhého nezná,má být opatrný,a tím se řídím.Nechtěla jsem z něj tahat informace ze zlého úmyslu,jen jsem se zeptala,a bylo na něm,zda odpoví či ne,sama jsem mu napsala,ať tady maily zveřejní,soudný člověk snad pochopí,že jsem to myslela dobře.Facebook i email může mít člověk pod jakýmkoli jménem,ke kterému má vztah,není to průkaz totožnosti,takže na tom nevidím nic zlého,navíc Facebook téměř nepoužívám,založila jsem ho kdysi jen ze zvědavosti,abych věděla,jak taková věc funguje,ale nezaujalo mě to.P

Milan 41 (Čt, 4. 8. 2016 - 09:08)

A pak se svěřte a věřte v léčebně do rukou takové doktorky. To je vostrá komunikace.:)Mohla dostat spoustu informací pro svou budoucí práci kdyby hrála fér Mrdka prolhaná.:)

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 08:08)

Tak jenom na závěr tedy, k tomu vzkazu paní terapeutky: "to,že jsem si zvolila nick jiný než,je moje jméno,není žádný podvod,všichni tu vystupují anonymně. Zveřejním ty mejly.
Petra píše, že je Hanys. Mejl má hanys a na facebooku falešný profil jako Hanys: https://www.facebook.com/hanys.hanys.3?fref=ts
TEdy sofistikovaný, promyšlený podvod. Asi má jako psychiatr problémy se svou identitou a dlouhodobě vystupuje jako chlap.

Ahoj,

píšu ohledně té ayahuascky. Napiš mi víc o sobě a pošli mi ideálně i fotku ať vím kdo jsi. V ČR to není legální, tak musí být opatrní.
Mirek

Ahoj,studuju medicínu a během studia jsem došel k závěru,že západní medicína má velké rezervy,takže mě zajímají i alternativní postupy.Shodou okolností jsem nedávno četl v Reflexu o knize Jiřího Kuchaře,kde o ayahuasce píše a měl jsem a mám v plánu si ji přečíst pro rozšíření obzorů.Včera jsem byl na vaší diskusi poprvé,kvůli gamblerství,a zaujal mě tvůj příspěvek,to,že jsi to zkusil na vlastní kůži.Moc toho zatím o aje nevím,ale chci se zeptat na konkrétní zážitky a zda znáš i někoho dalšího,komu to pomohlo a konkrétně od čeho,a naopak třeba někoho,komu to ublížilo.Není třeba riziko,že člověk sklouzne ke drogám?Možná se ptám blbě,ale jak už jsem psal,zatím o aje toho moc nevím.Hanys
Ahoj,
Potkal sem na rituálech stovky lidi a neznám nikoho komu by to uškodilo. Je třeba samozřejmě jít ke kvalitnímu šamanovi. A ty já znám. Mají plno.
Aja není nic lahodneho a ten proces je tvrdá prace sam se sebou. Proto je závislost vyloučena.

Léčí to širokou škálu problémů a chorob.

Nevím jestli ti něco říká duchovní rozvoj sebe samého.

M.

Ahoj,

a můžu se zeptat konkrétně na tebe a popis tvých zážitků?Jak jsem pochopil z diskuse na Doktorce,tak jsi "bývalý" gambler a tahle zkušenost tě vyléčila-jak dlouho jsi hrál a jak dlouho od hry abstinuješ,kolik jsi musel podstoupit rituálů?A jak se dostat ke "kvalitnímu"šamanovi?A znáš i případy,které kvůli "nekvalitnímu"šamanovi si zadělaly na problémy?A zeptám se,zda jsi prodělal klasickou léčbu na psychiatrii?

I na vašem fóru se řešilo,že dlouhodobě abstinujících gamblerů po léčbě je málo,takže úspěch klasické léčby nelze vždycky zaručit.

Mám hodně otázek,tak abych taky vysvětlil,proč se ptám.V rámci praxe mám (zatím pod dohledem zkušenějšího)výhledově vést gamblerskou skupinu v klasické léčebně,tak sháním informace o všech možných metodách a jejich úspěších.O duchovní rozvoj se snažím:-),řek bych,že jsem pořád začátečník.Myslím,že duchovní rozvoj je pro léčbu obecně,nejen závislostí, nejdůležitější,ale člověk k tomu musí dozrát,jinak asi spoustu věcí nepochopí,já k tomu taky docházím postupně až zkušenostma.Momentálně v rámci svého vzdělávání se zajímám o metody sebeléčení-Clemens Cuby,R.S.Sharma apod.,pokud znáš,dost mě zaujaly knihy Petra Keltnera,kde se taky zmiňuje o entitách vysávajících energii,o kterých jsi psal.Můžu se zeptat,jak ses ty dostal k těmhle informacím(entity apod),ev.knihy,z kterých čerpáš,či jestli ti pomohlo krom aji v léčbě gamblingu i něco jiného? H.
hele, to je spousta duvernych otázek. na všechny mam odpovedi...a i na spoustu dalších... ale nic o Tobe nevim.:)

takze Ty nejsi gambler, ale budouci terapeut?

pokud se chces dozvědět spoustu informaci pro tvou praxi v budoucnu potrebnych, tak vystup z anonymity a napis mi sve jmeno a co jsi zac...

i na FB jsi schovany jako hanys anonym.
MIrek
Jojo,jsou to důvěrný otázky,ale já tě taky neznám,vím jen,že jsi Mirek,znám tvůj e-mail a asi dle příspěvků na doktorce máš zkušenosti s gambligem.Takže tvoje event.odpovědi budou de facto taky anonymní,když je nemůžu přiřadit ke konkrétní osobě.

Už jsem o sobě nějaký informace psal,gambler nejsem,jsem budoucí terapeut,k vedení skupiny jsem se dostal ne vlastním rozhodnutím,ale zaujalo mě to, a teprve se zaškoluju a hlavně sbírám informace,hledám všemožně,kde se dá(knihovna,internet ap.),chci znát nejen pohled ze strany doktora,ale i z druhý strany,a jak už jsem psal,tak shodou náhod sem o ayahuasce nedávno četl,tak se spojila v tvym příspěvku dvě pro mě momentálně zajímavá temata.A protože jsi navrhoval ,myslim,Davidovi,že mu informace pošleš mailem,tak mě napadlo se taky zeptat,abych měl nějakej konkrétní autentickej pohled na obě temata.

Samozřejmě z tebe odpovědi tahat nechci,pokud nechceš odpovídat,tak to plně chápu.Jen mě zajímalo,jak to vidí někdo,kdo se asi se závislostí srovnal,a co mu pomohlo nejvíc a jakej má názor na event.oficiální léčbu,pokud ji prodělal..A chceš znát jméno-neznám tvoje,nevím,jestli je Mirek tvoje pravý jméno,ale napíšu teda svoje-nejmenuju se Hanys,ale Petra:-).
------------------
MIrek Brno je me prave jmeno a v net diskuzích sem dohledatelnej spoustu let... v Brne sem znama postava na gamblerske scene podle nicku. Nemam problém zavolat Ti na TVuj mobil a pak Ti sdelit spousty informaci, ke kt. se jinak nikdy nedostanes.

Je smutne, když v tak vazne nemoci, zavislosti bude delat terapeuta někdo z donuceni, kdo navíc vystupuje pod falesnym jmenem, nickem, mejlem i facebookem. Nechapu, ze terapeutka tolik lze a podvadi.
MIrek
Není to z donucení,to jsi špatně pochopil,ale ne vlastním rozhodnutím=neplánovala jsem,že budu někdy pracovat na závislostech.Ale od doby,kdy jsem se začala zabývat(jak ty říkáš)duchovním rozvojem,stávají se mi hodně často"náhody",které mě někam posouvají,sama se často ptám,kam a proč mě to vede,a práce na závislostech je jedna z nich,a jsem tomu ráda,že mám možnost se téhle práci věnovat,proto se jí taky intenzivně v poslední době zabývám.A k těm podvodům-falešný jméno jsem nikde neuváděla,jen nick a ten si můžu zvolit dle libosti,ne?:-)Na diskuse jinak chodím minimálně, facebook téměř nepoužívám a co se týče internetu,tak se snažím být opatrná,i co se telefonů týče,nikdy nevíš,kdo je na druhé straně,však ty jsi byl taky opatrný a nechces odpovídat jen tak někomu:-)Tak jestli jsem tě zklamala,je mi to líto,ale nebyl v tom zlý úmysl,spíš opatrnost.P.

napis mi na sebe telefon a ja cinknu a overim si zda jsi vůbec petra

proc používáš falesne jmeno i FB dlouhodobe? https://www.facebook.com/hanys.hanys.3?fref=ts

A prestan lhat a podvádět lidi. Ty duchovno. Terapeut musí byt cestny clovek, moralne a eticky zodpovedny. Pacienti této tezke a často smrtelne zavislosti mu musí extremne důvěřovat. Stacilo představit se jmenem jako terapeutka a požádat o zodpovezeni otázek. Dostalo by se TI odpovedi na vse.
------------------------
Takže asi tak k těm "nepřesným" informacím.:) Až někdo slečnu terapeutku v léčebně potkáte na skupině, tak se jí zeptejte, proč podvádí lidi.

Tragik (Čt, 4. 8. 2016 - 07:08)

Ahoj všem.. zdravím a zároveň se loučím.
Minimálně na nějakou dobu.

Viz: http://gambling.my-free-forum.com/t4p575-gamblerstvi-2016#681

Ať to nemusím psát dvakrát :)

Přeju všem ať se jim daří vědomě abstinovat.

Tragik

Lemog (Čt, 4. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 326. den bez gamblu

Petro, zvolila jsi mirne receno velmi nestastny způsob ziskani informaci. Kdyby chtěl po me někdo nejake informace a ja se snazil nezjistne vyjit vstric a nakonec by se pod falešnou identitou vyklubal "začínající terapeut", byl bych přinejmenším rozhorcen podobne jako Mirek Brno. Jsme na anonymnim foru, měli bychom si sdilet informace pravdive
Timto se ti petro podaril pravy opak toho, co jsi zrejme , doufam v dobře vire, chtěla dosáhnout. Tak pro priste zadne radkovani a v prvním mailu s pravdou ven, pokud jiz ti bylo neprijemne to napsat sem

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Petra (Čt, 4. 8. 2016 - 04:08)

Chci jen uvést na pravou míru příspěvek Mirka.Byla jsem zde poprvé,tuto diskusi neznala.Mirek nabízel informace,které mě zaujaly.Jsem začátečník získávající praxi pod vedením zkušených,každý nějak začínal a začínají tak i všichni ve zdravotnictví,nepovedu SAMA žádnou skupinu,to teprve pokud se osvědčím a získám zkušenosti.Nepřišla jsem "vytěžit"informace,spíše se dozvědět o této nemoci něco i z druhé strany,nejen to,co nás učí ve škole,ale i to,co prožívají závislí,a případně na toto forum odkázat i ostatní,kteří nemají možnost účastnit se AG.Nevěděla jsem,co je Mirek zač,proto jsem byla opatrná a své údaje mu sdělila až ve 3 e-mailu.Vše dělám s dobrým úmyslem,to,že jsem si zvolila nick jiný než,je moje jméno,není žádný podvod,všichni tu vystupují anonymně,(též i název AG o něčem svědčí)a není pravda,že jsem tento obor dělat NECHTĚLA,jen jsem původně měla v úmyslu se věnovat něčemu jinému,to se ale po zkušenostech s tímto oborem změnilo.Teď se vzdělávám,abych mohla tuto práci dělat zodpovědně a co nejlépe.Píšu to proto,abyste šmahem nezatratili všechny terapeuty,klasickou léčbu a celé zdravotnictví poté,co dostanete nepřesné informace.Toť asi vše.

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 02:08)

Kdyby se představila jako Petra, začínající terapeutka, dostalo by se jí ode mne odpovědí na ty desítky otázek. Pacienti této extrémně těžké choroby/závislosti musí terapeutovi absolutně důvěřovat a on musí být čestný a férový člověk. Morálně a eticky na výši, dbající tajemství o citlivých informací nemocného. Kde to jsme, když začínající terapeutka v malém českém rybníčku, mající vést nemocné gamblery, lže o svém jméně a vytváří si falešné mejly, profily, facebooky. Kdysi se uvádělo, že každý rok spáchá sebevraždu přes 600 gamblerů. Nedivím se, když v léčebně svěří svůj osud takovým "odborníkům".

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 02:08)

Musím se podělit o špatnou zkušenost odsud. Hanys 1999 chtěl informace o áje a velké spoustě dalších zákulisních věcí o gamblerech... Vytěžit informace. Představoval se jako Hanys, student medicíny, na facebooku má profil Hanys.hanys, mejl má [email protected].... pak psal, že: jsem budoucí terapeut, k vedení skupiny jsem se dostal ne vlastním rozhodnutím. A pak z něj vylezlo, že lže a jmenuje se Petra a na oddělení závislostí na hazardu dělat nechtěl. Nic se ode mne nedozvěděl.
Kde to do prdele jsme, když u tak vážné nemoci ke gamblerům přiřadí podvodnici? Která nemá dost slušnosti vystupovat alespoň pod svým křestním jménem, mejlem a nefalšovat profil na FB?? Už takhle má české zdravotnictví dlouhodobou tragickou úspěšnost v léčbě závislosti na hazardu ani ne 10% směšných. S takovými amatéry jsem se kdysi setkal v Brně v poradně Podané ruce - pomoc gamblerům. Tři mladá telata po vejšce, která o této závislosti nevěděla vůbec nic a jen inkasovala výplatu za zmatlanou práci. A zdržovala gamblery od skutečné léčby. Ty voe, kde to jsme. A ještě psala, že: V rámci praxe mám (zatím pod dohledem zkušenějšího)výhledově vést gamblerskou skupinu v klasické léčebně.
Podvodník co o hazardu neví vůbec nic, tuto oblast dostal příkazem, povede v léčebně skupinu... Jaký to bude asi mít výsledek pro ty těžce nemocné, když je povede takový amatér, neznalec, lhář a podvodník? A ještě píše "terapeut", že se věnuje duchovnímu rozvoji. Asi zatím nenačetl, že duchovno je hlavně o ctnostech srdce, poctivosti, pravdě. A ještě to zkouší na šamana a mága, který si ji dokáže načíst na dálku, poštelovat její osud na dálku v rovině příčin a kdybych nedržel etiku, tak ji i přes astrál na dálku zabít nebo zhoršit její zdraví. Takže tento trouba toho moc neví ani o duchovnu a světech a principech co nás obklopují a jasnovidci a šamani jsou v nich jako doma. A ptá se na banální otázky.
Držím palce těm zoufale nemocným, kteří se v léčebně dostanou takovému člověku do rukou a vloží do něj své naděje.

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 21:08)

Sem si vzpomněl na jeden z mých mnoha příběhů s kontrolovaným hraním.:) Půjčil sem si v bance 900 tisíc s tím, že budu sázet na sport a dodržovat bankroll managment. Že nedám do hry nikdy víc než 2% banku denně = 18k. A že mi stačí vyhrát si měsíčně 100 litrů čistýho na přilepšení k podnikání. Tzn. udělat 500% zisk z denní točky. NO a jak to dopadlo?:) Za tři dny byla půlka banku progamblená a zbytek šel brzo za kamarády do kanálu.:)

Lemog (St, 3. 8. 2016 - 21:08)

Ahoj Petr Brno,

jak jsem psal jiz drive - diky za otevrenost a další sdileny odud gamblera.
Po vlastní zkusenosti i po sdilenych zkusenostach dalších gambleru a alkoholiku nesoudim ostatní , klteri se snazi a davaji sem i jinde komentare, kterými motivuji nebo varuji podobne nemocne jako jsou oni sami.
Drtiva většina gambleru by to tak jako ty , Petre, nedokazala. I mezi alkoholiky se vyskytuji jedinci, kteří po leceni nepiji a dokazi si dat "kontrolůovane" napr. u prilezitosti nejake oslavy, sklenku vina a tim konci a dalo by se rict, ze se kontrolovane napiji a dal uz svoji nemoc mají pod kontrolou.
Jestli to tady cte nejaky gambler a zkusi kontrolovane hrat, je to jeho další zkouska a jen málokomu se to muze povest. Vetsina prophraje další spoustu penez nez prijde na to, ze musí trvale abstinovat, ze jina cesta není.
I ja jsem to samozrejme zkousel, mel jsem stanoveno co udelam v pripade takove a makove vyhry, prohry, napr. každých 15 min. jsem si nastavoval na mobilu budik abych mel aspoň nejaky pojem o case a třeba me to přinutilo jit se na chvili projit a další a další opatreni, která mela napomoci kontrolovanému hrani. U me to nefunguje, musim 100% abstinovat, kazda vyhra nebo prohra me vždy vratila zpet do toho kolotoce a otupila smysly natolik, ze i po několika výhrách za sebou, kdy jsem si myslel ze uz jsem na to vyzral, prisla obrovska rana ve forme prohry všech vyher a ještě další balik penez jsem nechal v herne na nove auto majitele herny.

Mirek Brno (St, 3. 8. 2016 - 20:08)

Jasný Petře, bojuješ jak umíš a o to jde. Jsi silnej a bojuješ s tím a časem třeba budeš abstinovat. Nic nepěkného o Tobě tady snad nikdy nikdo nepsal, jen se TI snaží lidi poradit. Čte to tady spousta závislých a každý si tady můžeš najít co potřebuje. Lemog i Tragik mají s tím kontrolovaným hraním pravdu a to TY dobře víš. Ale všechno se děje v pravý čas.

Petr Brno (St, 3. 8. 2016 - 20:08)

Lemogu a Mirku Brno, děkuji za reakci...
Dnes jsem měl obavy sem jít, co si zase počtu o sobě nepěkného.
Souhlasím že hrát kontrolovaně se nedá. Ale já jsem prostě měl období kdy jsem nehrál, pak zase hrál a prohrával během chvíle moc peněz. Tak jsem si před 2,5 lety řekl něco jako stop (v té době jsem byl s dluhama asi na svém rekordu) a od té doby jsem měl šnůru kdy jsem hrál a nehrál. A když už jsem hrál (stres z práce a daší výmluvy) tak jsem si dal tiket za pár korun a mazal domů. A ráno jsem se probudil a měl radost, že jsem nešel do herny. A takhle to praktikuji dodnes. Jsem nemocný a vím to, ale nechci za rok být dalších 100 či 200 tisíc v mínusu či víc. To fakt už ne. A navíc, mám rodinu a musím se starat. Takže asi tak. Prostě válčím jak umím. To že to aspon takto zvládám je proto, že už fakt potřebuji vlastní bydlení a to přes hypotéku, takže potřebuji co nejvíc splatit...

Reklama

Přidat komentář