Reklama

Gamblerství

Lemog (Út, 9. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 331. den bez gamblu

Mirek Brno (Po, 8. 8. 2016 - 22:08)

Davide a co dál máš vymyšleno? Ta Ája byla jen zvědavost nebo tam pojedeš? Aby to nedopadlo jak s tím AG odkládáním do nekonečna. Bude výplata, tlak naroste a bude těžší odolat.

David (Po, 8. 8. 2016 - 21:08)

Zdravím všechny, u mě vše OK. Bojujeme dál.

Milan (Po, 8. 8. 2016 - 18:08)

Tak jak dlouho abstinujete?

Radek (Po, 8. 8. 2016 - 09:08)

Jinak Aleš je v herně, kde jinde by byl..

Radek (Po, 8. 8. 2016 - 09:08)

všichni jsou u beden a to bylo hrdinu, růžové forum zavirovane a pokud ne, tak se začíná od začátku a nic se neděje!!!!!??

Lemog (Po, 8. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 330. den bez gamblu

7.8. (Ne, 7. 8. 2016 - 07:08)

Aleši,jak jsi na tom?

Lemog (Ne, 7. 8. 2016 - 05:08)

Ahoj všem: dnes 329. den bez gamblu

Lemog (So, 6. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 328. den bez gamblu

Petra (Pá, 5. 8. 2016 - 13:08)

Mirku,moc díky za odpovědi a další odkazy,projdu si to a pokud budu mít nejasnosti,zas bych se zeptala,ráda se poučím od zkušeného.P

Lemog (Pá, 5. 8. 2016 - 04:08)

Ahoj všem: dnes 327. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

Super Mirku, jsem moc rád, že od tebe slyším tolik pozitivních informací, ještě jednou děkuji.

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 20:08)

Kdysi sem tady LEmogovi dával nějaké informace o holotropním dýchání. Aby jsi si rozšířil vědomí a dostal se do potřebného stavu změněného vědomí, tak u doktora v Opavě strávíš za 1800Kč asi 6h. Asi hodinu dýcháš jak utrženej, zrychleně a je to docela makačka překysličit se. Ležíš se zavázanýma očima na zemi a dýcháš a dýcháš. Do toho stavu se mi nepodařilo dostat. Doktor Hrabánek je přímý žák Stanislava Grofa v USA a dělá to i jinde po ČR. Já sem to byl zkusit kvůli zážitkům a byl jsem zklamán. Pak po mne ještě chtěl kreslit mandalu.:) Celej den v háji, za cestu autem 2k a 4h na cestách + těch 1800Kč. Ale doktor mi říkal, že se mu tím podařilo pár gamblerů vyléčit. Při áje lehneš, zklidníš se a jede to samo.

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 19:08)

Petro, zapomněl sem ještě na metody SRT a třeba hypnózy, ale ani tyhle dvě nevyčistí ty programy v hlavě.
KLidně bych si mohl beztresně zahrát. Peníze na to mám a v kasinu na pokecu za kámošem sem byl a dokonce mi dávali peníze na poker a chtěli mne zlákat a v tom kasinu mi dřív půjčovali statisíce.:) Ale mě už to fakt nic neříká a není chuť gamblit. TZn., nic mi to neříká a sem definitivně vyléčený a jak sem psal neplatí pro mne žádné medicínské poučky. Stejně tak sem pil alkohol vždy jen, abych se dostal do nálady a ten už také asi 3 roky nepiju. Není důvod cpát do těla něco co mu neprospívá. Bavit se dokážu i bez alkoholu. Nepiju kafe, nekouřím. Teď mi teda na rituálu při šamanském zasvěcení dával šaman cigaretu z pravého tabáku ať kouřím a pracuji v těle s tabákem a usazuji energie co mi foukl do temenní čakry v těle. První cigáro po spoustě let. Navíc z čistého šamanského tabáku, který je asi 10x silnější než ti humus co je v cigaretách a hlavně bez stovek těch chemických sajrajtů, které způsobují neukojitelnou závislost na cigaretě. Nikdy sem nekouřil, za život snad celkem asi 20 cigaret.:)
Neznám žádného gamblera co bych ho na áje potkal. Mají z toho vesměs strach.:)
Znám nějaké silné alkoholiky, kteří od áji už nikdy nepily řadu let a alkohol se jim zprotivil.
Navíc se jim zlepšilo zdraví, posílily vnitřní orgány. Pročistila lymfa a krev. Ája navíc vylepšuje paměť a otevírá některé skryté talenty.
NA youtube najdeš spousty materiálů o áje. JInak řečené liána duší, smrti. Některé jsou tedy dost mimo.
https://www.youtube.com/watch?v=YqKDQPNRGSk

https://www.youtube.com/watch?v=bx484zhK2ms

https://www.youtube.com/watch?v=3lnJ0uvbSK8

Zážitky lidí co byli v PEru jsou popsané tady:
http://infinite-life.eu/cs/zazitky-z-expedic

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 19:08)

Davide, ideálně dva dny po sobě. A navíc ušetříš peníze a čas za cestování. Ty dvě opakování můžou hodně šikovnému jedinci stačit a nastartovat práci na sobě. Uvidíš, co v sobě uvidíš a jak s Tebou šaman popracuje. Je třeba mu říct, aby se zaměřil na zbavení Tě závislosti na hazardu. Posílí Ti vůli v solární čakře a pokud budeš mít na sobě nějakou přivtělenou, třeba i magickou entitu co ovládá Tvou vůli a nutí Tě k té neustálé destrukci u automatů, tak ji odsekne. A vyčistí Ti ty destrukční programy z hlavy. Na diagnostice ráno Ti pak řekne co je třeba dělat a jak na sobě pracovat. Někdo zažívá stav blízký opilosti, kdy se motá a zvrací ze sebe ty zárodky nemocí a čistí si tělo. Ale zvládají to ženské, staré ženské a pro silného chlapa je to sranda.
Když sem přijel z Peru, kde sem jich dal 5, tak sem měl dluhy něco přes milion. Díky áje sem daleko lépe zvládal splácení dluhů, nebyl sem pod takovým psychickým tlakem. Nedělal sem žádná opatření s penězi a tak, protože hazard už byl z mé hlavy vymazán. Lidi kolem mne, co mne znali jako těžkého závisláka to nechápali a čekali kdy zklamu. A do toho sem 4 měsíce po návratu začal stavět dům. Místo snižování dluhů sem dával peníze do baráku a ještě více se zadlužil. Úplně bez dluhů a i splacený dům mám asi rok.

Petra (Čt, 4. 8. 2016 - 19:08)

Jen ještě malá odbočka k předchozímu-v anonymitě jsem chtěla zůstat i kvůli takovým lidem,jako je Radek,kteří informace z inetu zneužívají a svoji životní frustraci si "léčí" tím,že se snaží ublížit jiným.Víc už se k tomu nechci vracet.
Mirku,vážím si toho,že jsi dokázal "překousnout"negativní emoce vůči mě a odpověděl jsi mi na moje dotazy,za to moc dík.Poslední dva řádky tvého příspěvku jsou přesným vystižením důvodu,proč jsem tady a myslím,že jsem našla to,co jsem hledala,i díky tobě.Díky za náměty a odkaz na "studijní" materiál,určitě si to vše důkladně projdu a možná se pak ještě zeptám na něco dalšího.Zatím bych měla ještě dvě otázky:my se učili,že neexistuje "vyléčenej"gambler,ale pouze gambler abstinující.Ty o sobě píšeš jako o vyléčeném,znamená to,že tato metoda dokázala to,že můžeš "beztrestně" si občas zahrát,aniž by hrozilo sklouznutí do recidivy nebo musíš bezpodmínečně dodržovat abstinenci?A druhý dotaz-píšeš,že neznáš gamblery,kterým by tato metoda pomohla-tzn.že jim nepomohla nebo že neznáš žádného gamblera,který ji podstoupil?Předem moc díky za event.odpovědi a ještě jednou děkuji za inspiraci.Doufám,že třeba i díky této diskuzi dokážu někdy v budoucnu pomoct i někomu z vašich řad,snahu mám:-)P.

David (Čt, 4. 8. 2016 - 18:08)

Jestli se můžu zeptat Mirku, doporučuješ Áju opakovat 2x. Je lepší to udělat hned po sobě (ve dvou dnech) anebo opakovat po delším čase? Dík za odpověď.

David (Čt, 4. 8. 2016 - 18:08)

Děkuji Mirku za email.

Mirek Brno (Čt, 4. 8. 2016 - 14:08)

Petro, aby jsi nemyslela, že jsem po odkrytí Tvých hrátek zlej, máš možnost ptát se mne tady na to, co Tě zajímá v oblasti léčby téhle nemoci.
Hrál sem asi 20 let, abstinuji ty 3 roky. Počet rituálů závisí na každém individuálně, Mě stačilo 5 v Peru. Ale tady v ČR jsme narazil na lepší a schopnější šamany než byli ti v Peru. Sám doporučuji 2 ceremonie ( ta první je spíš čistící ) a pak rozjet duchovní práci sám na sobě neustále.
Šaman během rituálu vyčistí co může, ale má na to omezený čas.
TAké sem byl materialista, nevěřící ve světy a energie kolem nás, ale když to vidíš živě a uvidíš třeba duchy, minulé životy, zažiješ neuvěřitelné věci, tak Ti nezbude než uvěřit.
O áje píše zajímavě CHobot tady: http://infinite-life.eu/cs/ayahuasca
Kvalitní šamany, kt bych doporučil znám v ČR jen dva z té asi desítky co tady střídavě dělají rituály.
Nekvalitní šaman může samozřejmě i ublížit.
Na psychiatrii sem nebyl a své nepřínosné zkušenosti se západní medicínou a neziskovkami sem zde dnes popsal.
Entity co lidi sají, sají jejich emoce, strachy...na jejich vidění je třeba být jasnovidný nebo mít rozšířené vědomí.
Dost terapeutů Áju vyzkouší, aby věděli co umí.
Kdo nikdy nesexoval také nemůže rozumovat o sexu.:)
Znám dost Ájou vyléčených alkoholiků, feťáků, lidí závislých na prášcích, gamblery nee.
Díky větší práci se šamanismem znám ty procesy na jemněhmotné úrovni a jak se s tím pracuje v astrálu. Tam se vše tvoří a v hmotném světě zhmotňuje.
Na slušné úrovni je holotropní dýchání, tam jdeš také do sebe. Nicméně Áju a práci šamana, vyčištění podvědomí, nevědomí, vědomí, odsekání těch destrukčních programů, jejich přeprogramování a výmazy žádná jiná metoda, ani regresní terapie, konstelace neumí.
V historii této diskuze najde každý schopný terapeut spousty materiálů, zážitky gamblerů, krizové situace předcházející recidivě, vyvolávače, spouštěče. úplně jiné informace než se učí v rámci oboru na medině. praxi a ne teorii.

Reklama

Přidat komentář