Reklama

Gamblerství

Lemog (St, 10. 8. 2016 - 18:08)

Karel Brno

zacni cist tuto diskuzi od zacatku, pripadne aspoň od zacatku tohoto roku. Najdes tady rady, navody (i dnes ti Mirek Brno doporucoval nemit u sebe peníze a protože jsi toto opatreni nedodrzel, jsi ted zase bnez penez), opatreni....Pripadne si stahni knihu od dr. nešpora "uz jsem prohral dost" - tam najdes odpovedi na tve dnesni otázky.
Uz to, ze jsi tady svedci o tom, ze bys se svoji nemoci chtěl něco delat, ze cítíš, ze není něco v poradku. Samozrejme ze další moznosti je hospitalizace v PL na 11 mesicu, tam se dozvíš vse co je popsano i v této diskuzi, budes to mit z první ruky a bezpracne - byt zavreny v blazinci ovšem téměř nikdo nechce, tak zacni vyvíjet iniciativu, jinak při první moznosti, kdy budes mit u sebe peníze jsi zpet v herne a prispoejes další prachy do peněženky majitele herny. Není to tak davno co tady Ales dopadl presne takto, jeden vecer vyhral nejakych 30000 a protože je zavisly , sel druhy den v blahove nadeji ze zase vyhraje a jak to dopadlo je jasne - nelze vyhrat, lze však byti abstinujicim gamblerem

Karel Brno (St, 10. 8. 2016 - 17:08)

Lemogu vadi, vadi, ja proste nevim jak to mam udelat abych nehral, no tedka uz to je jasne, nemam penize, ale to se do abstinence nepocita:-(

Lemog (St, 10. 8. 2016 - 16:08)

Aleš, Fero, Milan,Karel Brno, David - a další, a další, kteří to tady jen ctou a zatím se neodhodlali napsat - budte dalšími, kteří se postavi na odpor této zakerne zavislosti.
Copak vam nevadi ty suprove "stavy" po prohre?
Zacnete vazne ale opravdu vazne podnikat kroky, kterými prozatím alespoň minimalizujete riziko recidivy.

Karel Brno (St, 10. 8. 2016 - 16:08)

At se vam zde dari.

Karel Brno (St, 10. 8. 2016 - 15:08)

No, to jsem si nechal cca 8500kc a dopadlo to jak predpokladas...je mne nic!!!!!
Jak to??? Proooc???
Zasrana hybeska v brne, maji zakaz a stejne am maji 3 bedny!!!!
Nedokazu to

Mirek Brno (St, 10. 8. 2016 - 14:08)

Ale máš poplacené splátky na celý měsíc a nakoupené jídlo ne? Představ si, že by jsi všechno prohrál a musel si někde na tohle půjčovat.

Karel Brno (St, 10. 8. 2016 - 13:08)

Zvladnul jsem to , je poplacene co ma, ale moc me nezbylo:-(
To cloveka zene do herny, ale nejdu!
Uz jsem si zivot znicil dost!!

Mirek Brno (St, 10. 8. 2016 - 11:08)

Protože jak budeš mít u sebe výplatu/peníze, tak se to zkrátka nedá vydržet a ten program v hlavě Tě donutí jít hrát a něco si vyhrát na splátky, dluhy a hlavně točit. A i když vyhraješ, tak budeš chodit znovu dokud neprohraješ. A po prohře budeš ještě víc v depce a finančně ještě víc v háji. Důležitější než někam zase chodit je to opatření s penězma: zařídit si u těch co Ti půjčí, aby Ti už nepůjčili, aby jsi se v bance nedostal k půjčce, aby Ti nikdo nepůjčil a aby jsi výplaty hned dal na splátky.

Mirek Brno (St, 10. 8. 2016 - 11:08)

Ahoj Karle, hlavně dej k někomu peníze a zítra do Brna na AG. Nebo zase ambulantní léčbu. Hlavní je, ale to opatření s penězma. Ať se k nim nemůžeš dostat. Zaplať všechny splátky už teď + si nakup zásoby jídla na měsíc a benzín pokud ještě máš auto a to málo co zbyde k někomu dej ať Ti dává po částech na útratu.

Karel Brno (St, 10. 8. 2016 - 09:08)

Dobry den, uz par dnu ctu diskuzi a hledam silu se pripojit. Jdem gambler a uz asi tisickrat jsem koncil a opet jsem sel na bedny. Dluhy mam obrovske, a pokud udrzim praci tak se daji zaplatit, za cca tp nejhorsi 3roky a potom jeste 5let.
Byl jsem i na ambulatni lecbe, ale nedochodil jsem ji a co hlavne opet sel hrat.
Momentalne nehraji, ale malo cca tyden, tedka jsem dostal vyplatu a naskauje obv. vzorec....pojd neco vygaamblit....mam rakovy strach ze to nezvladnu:-(
Jinak, o vztah jsem prisel, a hadejte proc, gambl.a to ze jsem mel 3prace a snazil se vydelat na dluhy, stekne jsem to potom zase donesl do herny...
Aspon jsem to sem napsal
Pekny den ,preji

Lemog (St, 10. 8. 2016 - 06:08)

Ahoj všem: dnes 332. den bez gamblu

Petr Brno (Út, 9. 8. 2016 - 22:08)

Třeba na AG Brno nedám dopustit. Jsou tam lidi, co tam chodí x let. Po x letech nehraní splatili dluhy a dnes dokonce už mají i spořící účet, šetří. Spousta z nich (těch mladých) se oženila (když jsem byl ve sračkách tak jsem si nedokázal ani představit že budu mít vztah.... skrz toho že nemám ani peníze na to pozvat holku na rande, nedej bože mít rodinu a mít dítě). Přestal jsem tam chodit protože 1) co mi to mohlo dát tak to mi dalo, t.j. že jsem viděl lidi co jsou 10krát víc v prdeli než já a proto jsem se rozhodl že jen proto že mám depky, tak dnes veče nepromrdám výplatu 2) protože naopak jsem měl obavy že když já dlužím x tisíc a někdo miliony, že bych jednoho dne si mohl říct, že jsem ještě v pohodě a že ještě můžu hrát...protože ještě nejsem v tzv. hajzlu. Tak jsem přestal chodit. ALE POZOR: je to hodně obohacující zkušenost a mi pomohla

Petr Brno (Út, 9. 8. 2016 - 22:08)

Jasný Petře, bojuješ jak...Děkuji :)
Já jsem prostě dejme tomu 9 až 10 let hrál automaty. Tam nešlo prostě kontrolovaně hrát. Šel jsem s tisícovkou že jako víc dnes neprohraji a pak jsem né že šel, ale doslova bežěl vybírat do automatu po 5ti tisících a více. Tak jsem chtěl přestat hrát. Vydržel jsem měsíc a pak bác a 10 tisíc behěm týdne. Ono je jedno kolik peněz prohraješ, vždy se to odvíjí od příjmu. Je jedno jestli tisíc nebo 100 tisíc. Tak jsem našel způsob jak občas zrecidivovat, ale za kafe či několik káv. Dal jsem si tiket na zápasy co se hrají v době kdy jsou sázkovky zavřené. A pak jsem sledoval zápasy. A nedařilo se. Tak jsem šel prostě spát. Jsem gambler stále. A člověk bude pořád, hrající nebo ne. Ale dokázal jsem jedno: prostě nejít do herny na maty. Ráno jsem vstal a zkontroloval tiket a zjistil že jsem z 50ti kč vydělal 100 a nebo 50 kč projel. A měl jsem dobrý pocit i špatný pocit. Špatný v tom že jsem neměl hrát. A dobrý v tom, že už nelikviduji druhé (lidi kolem sebe). A tož tak no. Je to krůček dál. k tomu, abych si uvědomil jedno: kurva má to cenu strácet čas hledáním zápasů na vsazení, sledováním utkání atd. ? Pamatuji se, že jsem když jsem přestal hrát automaty, že jsem zkoušel cokoliv, třeba sportku . Obešel jsem pár trafik a nakonec jsem dal za tisíc či dva tisíce sportku. Dnes mě to neláká. Vlastně ani ty automaty už. Automaty, sportky, losy, nic mě už neláká a ani nevzruší (ani reklama v tv že někdo vyhrál miliony). Už mě baví jen ty sázky po 20 až 50 kč. A to jak kdy. Veřím že přijde čas kdy si raději zajdu n KURNA KVALITNÍ JÍDLO NEŽ NĚKDE VRÁŽET PENÍZE.

Mirek Brno (Út, 9. 8. 2016 - 21:08)

Ahoj Davide, tak hlavně na ty AG konečně zajeď. Výplata se blíží a bude hrozit recidiva.
S tou Ájou: ten ekvádorský šaman myslím odlétá v půlce října a nevím pak kdy se vrátí a zda má teď ještě vůbec nějaké volné termíny. I ti další, slabší šamani co to dělají jsou pak vesměs na půl roku od listopadu v Amazonii. Jeden den si myslím, že bude asi málo. Viděl bych Tě minimálně na ty dva + spousta individuální práce s vůli a odolností na spouštěče.
Každopádně minimálně na ty AG začni jezdit. Držet se jen silou vůle a sebeléčbou a mít tlaky z dluhů je extremně náročné na psychiku.

David (Út, 9. 8. 2016 - 19:08)

Ahoj Mirku, mám v plánu AG Brno a s tou Ájou jsem se ještě nerozmyslel. Hledal jsem informace o ní na internetu a hodně mě to láká. Kdybych zkusil jen jeden den, určitě by to bylo zajímavé a doufám že by mi to i pomohlo.

Milan (Út, 9. 8. 2016 - 17:08)

Jak dlouho negamblis?

BIKER (Út, 9. 8. 2016 - 16:08)

Jo a to je to co zady rozesralo celou diskuzi.

Milan (Út, 9. 8. 2016 - 15:08)

Zase je to tady plný radka a podobného ksindlu! nevěřím, že ty urážky píše jen jeden nemocný jedinec.

BIKER (Út, 9. 8. 2016 - 15:08)

Ahoj vsem,
po delsi dobe jsem opet nakouknul.
Jak se mate a doufam ,ze vsichni bez gamblu.

AZ

Radek (Út, 9. 8. 2016 - 12:08)

Hovno. Hovno, abstinovat nejde.
Jsem na tom stejne

Reklama

Přidat komentář