Reklama

Existuje Bůh?

možná (Pá, 22. 6. 2012 - 21:06)

Možná, je možná, a...pak si nestěžuj, že ti lidi nerozumí.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Každá ne. Uváděla jsi...Zdielam presvedčenie, že práve ty patríš všade. A bola by som rada Jehovistom :)

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Každá ne. Uváděla jsi...Genialitu oslavujú na iných, až po ich smrti. Za života tí ľudia len utekajú, od toho sú geniálni :)

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Jsi nemocná Anno. Pracuješ?...No, zdravie zatiaľ ako sa dá. Trošku hypertenzia. Aj práca, ktorá musí byť práve taká,aká je--- Nie, niesom člen na invalidnom. Ja, ak niečo píšem, tak to je tak...

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

by použití entru pomohlo...Možná, je možná, a možná to má byť práve tak.:)

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anna: Nevim, jak zijete, ale...Jan, ako žijem ? No, ako cudzí usadlík, a Niekto sa o mňa s láskou stará, navzdory všetkému... A klesli mi ruky, lebo... budem musieť sa s niečím popasovať, preto-nabrať síl...--- Viem, že na genialitu Einsteina má málokto, ja určite nie. A som napokon aj rada, lebo každá genialita býva zneužitá /viď Hirošima a Nagasaki/, alebo zatiahnutá do tmy. --- Popozerám.

možná (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Enter- treba odseknúť.. a...by použití entru pomohlo nejen tobě v utříbení myšlenek, ale hlavně ostatním. Je velice těžké sledovat tok tvých myšlenek. Jestli chceš, aby tě druzí chápali, měla by ses snažit proto dělat víc, než jen psát bez "ladu a skladu". Není náhodou, že tě na to lidé opakovaně upozorňují- zatím marně.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Vohnot průpisku není...Vymodelované ako soška - nemožné i s rôzneho materiálu, nielen plast.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

I já jsem geniální :) taky...Enter- treba odseknúť.. a tak geniálne, pretože to len do času ako všetko, i toto vám nepriateľné moje písanie.

Boryš (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Pochybuješ o prúpiskách?...Vohnot průpisku není žádnej zázrak. To i náš slavnej prezident umí, nejen vohnout průpisku, ale vohnout i drahý státnický pero, a ještě k tomu v přímým přenosu a zůstat i potom všom prezidentem. Tomu se říká zázrak a ne nějakejm vohnutejm průpiskám. Jesli se ti pánbůh vyžívá ve vohejbání blbejch průpisek, tak je to chudomyslnej žabař a né pánbůh hodnej toho jména.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Myslím, že Anna má hlavně...Nona, to je v Biblii. A videla som to osobne, keď som NECHCELA zvestovať /niečo ako Ján v Zjavení/ - a hlas povedal po mojom navrátení - TO TI NEBUDE TÝCH ĽUDÍ ĽÚTO ? --- ja neklamem, i keď si to každý z vás myslí a je presvedčený. Je to m oja nejedna osobná skúsenosť.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Ukaž je svému psychiatrovi. Ukazovala som katolíčke, priateľke.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anna: Nevim, jak zijete, ale...Odstavce nelze psát, jsem ráda, že napíšu tohle. Mne nikdo neukazoval prácu s PC. A nieje môj. Len tak náhodou som sa k tomuto dostala, a divím sa, že až tak ďaleko.--- i to je geniálne, že sama, a že vôbec. Hmmm? A malý priestor k pridaniu názoru, akosi to inak prenesie, asi tak. Tak, to nieje geniálne, že vôbec ?

nona (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Myslím, že Anna má hlavně těžký život a víra jí pomáhá. Jen pořád to vyhrožování katastrofami mi vadí

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anno, těch přikladů jsi tu...Pochybuješ o prúpiskách? Neklamala som. Zažila som viacej, jednu som vyhodila- mysliac si, že náhoda. Nieje. Takže, ak si myslíš, že vymýšľam, tak si myslí čo chceš. Mám ich odložené.

Jan@VEDA (Pá, 22. 6. 2012 - 20:06)

Anna: Nevim, jak zijete, ale vidim vas psany projev, a ten o genialite ala Einstein nevypovida. Zkuste treba zacit pouzivat odstavce. To vam muze pomoci utridit myslenky.

> A to praktické bhakti- to mi pripomenulo ahinshu, ku ktorej sa chcel priblížiť M.K.Ghándhi.---
Bhakti ahinsu (= minimalizaci nasili) automaticky zahrnuje jako vedlejsi produkt. Postaveni bhakti je z hmotneho hlediska nepochopitelne. Existuje ale jeji popis napr. v Narada bhakti sutre:

http://www.omjai.org/Narada+Bhakti+Sutras

Gandhi sice cetl Bhagavadgitu apod., ale do duchovna michal politiku a vysledkem byl mismas.

> Ján, prajem Ti veľa Božieho požehnania na tvojej ceste, po ktorej ty kráčaš, s nadobudnutým presvedčením, že je správna a požehnaná.

Dekuji a opetuji.

Hari Hari

> Existence Boha nebo bohů dosud nebyla prokázána.

Prehledl/a jste muj odkaz na zjeveni Sivy:

http://innervoice.sulekha.com/blog/post/2007/07/lord-shiva-rescued-lady-martin-s-husband-in-afghanistan.htm

Hari Hari

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 19:06)

Zase jdeš na to špatně...A je neznámy priateľ radšej zaostávať v osobnom prejave ako zaspať na vavrínoch. Takže, pred nami je počiatok tiesnivých bolestí, ktoré prídu na túto Zem. Potom vypukne Veľké súženie.--- A ak by som o tom pochybovala, tak to ani nenapíšem. To nesúvisí so mnou, sú to biblické predpovede. PRAVDA TO JE, AKO ŽE NEBO JE NEBOM A ZEM ZEMOU.---

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 19:06)

Śkoda, že sa nepredstavíš...A hlavne- NEPREŹIL. Krásne leto prajem ti, samozrejme bez nemocí.

Anna (Pá, 22. 6. 2012 - 19:06)

Zase jdeš na to špatně...Śkoda, že sa nepredstavíš aspoň menom. Viem, že takto sa Ti uľavuje. Dopraj si na mne, uľaví sa Ti.--- Vieš, ak niekto počuje, tak zabudne. Ak niekto vidí- nezabudne, a ak PREŽIJE - pochopí. Je to čínske príslovie.--- Inak,môj otec, ako dieťa umieral na ulici so zápalom pľúc ako chudobný. A potom v nemocnici ležal mesiac v kóme. Videl sa zvrchu-lékarov a sestričky ako vôkol neho podskakujú-zachraňujú. Myslíš, že tiež schizofrénia? --- Buď rád, skutočne rád, že si nikdy nič nepočul, ani nevidel. / lístoček sa bez vetra nepohne/

Existuje Bůh? (Pá, 22. 6. 2012 - 19:06)

Existence Boha nebo bohů dosud nebyla prokázána.
Takže nejspíš není.

Reklama

Přidat komentář