Reklama

Existuje Bůh?

(°o°) (Pá, 27. 7. 2012 - 08:07)

Ač hlásáš blbosťata,...No, aspoň nejste vepři :-)

Dáša (Čt, 26. 7. 2012 - 21:07)

Ač hlásáš blbosťata, příti se s tebou zde nehodlám.

neznaboh (Čt, 26. 7. 2012 - 21:07)

Darwinova evoluční teorie...Ač Dášo hlásáš blbosťata, příti se s tebou zde nehodlám.
Pomni však děvo lepá, že existuje vlákno Evoluce versus kreace, kde si můžeš darwinit a inteligentně dyzajnovat do áleluja.

Jak jsi napsala: Bůh existuje, pro ty co v něj věří... tak to je i názor můj. Až nebude nikdo, kdo by v něj věřil, nebude ani boha.
Naopak, nevěřit v nějakého objektivně existujícího boha zas takový průšvih nejni. Bez téhle zátěže se mi žije naprosto fajn - juchůůů!

Dáša (Čt, 26. 7. 2012 - 20:07)

Náhodou mě se ta umělá...Darwinova evoluční teorie existuje pro ty, co v ní věří. Je to jejich láska, spravedlnost a touha.

Dáša (Čt, 26. 7. 2012 - 19:07)

Bůh existuje , pro ty co v něj věří.Bůh je láska, spravedlnost ,touha.Pokud člověk věří má naději,přestane věřit ,nechce se mu žít!!!!!!!

nona (Čt, 26. 7. 2012 - 17:07)

Je jen otázka, jestli to...tak tohle je přesné, boduješ

26.7. (Čt, 26. 7. 2012 - 17:07)

Náhodou mě se ta umělá ženská líbí. Ke mě chodí jeden chlap a dokáže opravit cokoliv a taky mlčí. Má to jeden háček,musím mu zaplatit...

Peta (Čt, 26. 7. 2012 - 16:07)

Důkaz pro darwinovu teorii -...Broučku,a co láska? - ta existuje? Asi ne,jelikož neni možné ji nahmatat,dotknout se ji... Ty nahe ženské, to je pud, neni to láska

neznaboh (Čt, 26. 7. 2012 - 16:07)

Důkaz pro darwinovu teorii - toto vzniklo úplně samo... hele, přitroublíku, diskusní vlákno o evoluci nebo kreacionismu je jinde. Tady jseš O.T.

Tady se diskutuje o tom, jestli existuje pánbůh nebo ne.
Máš vo ňom nějaký důkaz? Nemáš, co?

Důkaz pro darwi (Čt, 26. 7. 2012 - 16:07)

http://www.stream.cz/uservideo/528342-skoro-dokonaly-robot-humanoid

Návštěvník (Út, 24. 7. 2012 - 11:07)

V sobě Ho N I K D Y ...Je jen otázka, jestli to tvé Ho vůbec existuje. Jestli sis ho jen nevyhalucinovala ve svých "nejhorších chvílích".

Ale jestli Ti víra pomáhá, je to jen dobře. Pokud ovšem na ní začneš být závislá, skončí to stejně špatně, jako jakákoliv jiná závislost.
Víra je jako morfium, dobrý sluha, ale špatný pán!

Zájemci o tuto (Út, 24. 7. 2012 - 00:07)

Podívejte se na přednášky paní Ivy Adamcové a pak posuďte sami.
http://www.youtube.com/results?search_query=iva+adamcov%C3%A1&oq=iva+adamcov%C3%A1&gs_l=youtube.12..0.5613.10885.0.13689.12.10.0.2.2.0.174.956.7j3.10.0...0.0...1ac.puUWzx65ZpY

Jitka (So, 21. 7. 2012 - 23:07)

ja bych spis rekla najit ho v...V sobě Ho N I K D Y nenajdeš. Předně musíš vůbec CHTÍT Ho hledat. Jen ten kdo hledá a na správných místech, najde. A pokud chceš, počítat s tím, že je ve skrytu a že hledání bude nějaký čas trvat. U mě to trvalo 5let. Až když jsem se dostala do manž.krize, která ale skončila pro mě i děcka dobře. Manžel se k nám vrátil.
V nejhorších chvílích mě On-Bůh potěšoval, když jsem ho "z posledních sil" volala. Začni např. číst Bibli-od Ev.Jana, stačí 1 verš denně a časem uvidíš...přeji odvahu a vytrvalost. Jitka

Zvědavec (So, 21. 7. 2012 - 22:07)

Ad: Zemi pak ovládnou vysoce inteligentní a děsně rychlí hlemýždí mutanti s mohutnou svalnatou nohou. Ti se pak budou modlit ke Šneku Nebeskému...

:-) :-) :-) !!!

Ano. A nezvratným důkazem existence Boha bude zjištěný výskyt jeho četných zázračných vyobrazení v samém Vesmíru - totiž Spirální Galaxie!

(I když hlemýždí název bude znít jinak - šneci nejsou savci a tak jim pojem mléka bude poněkud cizí...)

Mám tu teď jednoho mladého nadějného umělce; poprosím ho, aby mi ten svět hlemýždích mutantů namaloval - ale až ráno, teď už je pozdě, teď mu o něm mohu akorát tak vyprávět.

Dobrou noc!

Návštěvník (So, 21. 7. 2012 - 17:07)

mamut
... neexistuje !!!

No to bude asi tím, že už vyhynul.
S mamutama ovšem zahynula i mamutí víra ve Velkou Mamutici.

Až vyhyne lidstvo, bude to stejný. Zahynou i bohové, které si stvořili. Přestože mají být nesmrtelní.

Zemi pak ovládnou vysoce inteligentní a děsně rychlí hlemýždí mutanti s mohutnou svalnatou nohou. Ti se pak budou modlit ke Šneku Nebeskému.

Bůh existuje. Ale jen do té doby, dokud bude existovat aspoň jeden člověk, co na něj bude věřit.

mamut (Čt, 19. 7. 2012 - 13:07)

... neexistuje !!!

Peta (Čt, 19. 7. 2012 - 12:07)

Někteří kněží jsou fakt prasata,no Ježíš říka-běda vám, z koho vzejde pohoršení.... , a na jiném místě říka - dělejte,co vám říkají,ale nedělějte podle jejich skutků. Takže nechme je,at nesoudime,vždyt už mají svou ,,odměnu v nebi,,. Zaměřme se každý ne sebe - Ježiš však prišiel, aby ukázal, že
nasledovanie Boha nespočíva v pravidlách, ale v poznávaní jeho samého a v
nachádzaní pokoja v jeho Otcovi!Aj dnes nám treba pripomínať, že Ježiš nám chce
dať odpočinok. Chce, aby sme mu odovzdali svoje "neusporiadané" srdce a dovolili
mu, aby sa o nás staral. Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo nám daroval ako
dar svätú omšu. Ježiš nás každý deň pozýva k svojmu stolu, kde nás sýti svojím
slovom a živí nás svojím telom a krvou. Každý deň nás žiada, aby sme mu spolu s
obetnými darmi, chlebom a vínom, ponúkli aj svoje starosti a trápenia. Kde
nájdete lepšie miesto na zloženie svojho bremena ako obetný oltár?Kedy si
naposledy naozaj odpočíval pri svätej omši? Skús to! Počas čítaní len v tichosti
seď, zavri oči a nechaj sa zaplavovať slovami.

Plán zotročení (Pá, 13. 7. 2012 - 18:07)

http://www.youtube.com/watch?v=rOCwfsiskQQ&feature=related

Dozor (Ne, 8. 7. 2012 - 17:07)

Lidépotřebujeme,jinak lidmi přestáváme být a stáváme se hovádky,mám hlad,znáte e-adresu někoho,kdo mi přiveze dobré jídlo?Dík.

ahoj (Ne, 8. 7. 2012 - 11:07)

Lidé

Reklama

Přidat komentář