Reklama

Existuje Bůh?

Když už zatopit (Čt, 2. 8. 2012 - 19:08)

A NONĚ ZATOPÍ AŽ JI Z TOHO...
tak prosím pěkně až v zimě...

(°+°) (Čt, 2. 8. 2012 - 19:08)

...Nalejvaj se pupence,
nalejvaj se mraky,
a já nejsem pupenec,
ani mrak,
nalejvám se taky.

Nalejváš se pivíčkem,
sázíš do něj rumy,
a to já se nalejvám
čajíčkem,
každej holt jak umí!

K čajíčku si přidáme
místo cukru hašiš,
pivem se tak nezděláš,
i s rumem,
ať se jak chceš snažíš...

EXISTUJE (Čt, 2. 8. 2012 - 19:08)

A NONĚ ZATOPÍ AŽ JI Z TOHO BUDE ZLE!

Zvědavec (Čt, 2. 8. 2012 - 19:08)

"Na planetě život...Dovolil bych si pro diskusi na toto téma doporučit jiný prostor, totiž diskusní fórum Evoluce nebo kreace, které se zde též vyskytuje.

Otázka evoluce se totiž nijak nedotýká existence či neexistence boží. Bůh, jsa všemocný, si mohl evoluci sám zvolit jako svůj pracovní nástroj bez ohledu na to, co si jeho lidští vyznavači o tom jednou budou myslet.
Skoro to vypadá, že bůh musí skákat tak, jak mu to lidští vykladači jeho vůle předepíší :-)

(-_-) (Čt, 2. 8. 2012 - 19:08)

trá-la-la-la,trá-la-la-la
la-la-la-la la-la-la la-la-la
trá-la-la-la,trá-la-la-la
la-la-la-la la-la-la la-la-la

(°ů°) (Čt, 2. 8. 2012 - 19:08)

...dobrá piecka na zimu,na...niema každy perinu, perinu...

(-_-) (Čt, 2. 8. 2012 - 19:08)

...dobrá piecka na zimu,na zimu...

(°ö°) (Čt, 2. 8. 2012 - 18:08)

Tancuj tancuj vykrůcaj...Len tu piecku nezrúcaj nezrúcaj!

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2012 - 17:08)

Myslím,že je dobře,že...Nojo, bez tohohle prefixu by se Maďarům špatně vysílalo...

(°o°) (Čt, 2. 8. 2012 - 17:08)

Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj...

2.8. (Čt, 2. 8. 2012 - 16:08)

Myslím,že je dobře,že existuje HA.

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2012 - 15:08)

Mimochodem, jak postupně vznikalo sexualní rozmnožování ?

Co je ti do toho?
Hele, nebuď zvědavej, až vyrosteš, tak ti to někdo starší a zkušenější rád vysvětlí.

)°o°( (Čt, 2. 8. 2012 - 15:08)

"Na planetě život vykvasil a postupně dospěl ke svýmu vrcholu."
__________________________________________

Nepleť si darwinovu evoluční teorii se sexem.

Mimochodem, jak postupně vznikalo sexualní rozmnožování ?

neznaboh (Čt, 2. 8. 2012 - 00:08)

Zase majetek. Změn už styl...jo, je dobrý mít názor :-)))

neznaboh (Čt, 2. 8. 2012 - 00:08)

Zdar neznabože, já to tu...Tobě, Borče, pohádku na dobrou noc až jindy. Musim pracovat, a ne se tu jen zbůhdarma flákat.
Si to užij ještě líp, než to vůbec jde!

neznaboh (Čt, 2. 8. 2012 - 00:08)

Tu planetu někdo dělal a...Bys napřed Pavle musil dokázat, že nějakej ten pámbů jahvatej fakt natutěmoutě existuje a že zrovna on tu naší zeměgulu zplácal do tý podoby, v jaký se vyskytuje.
Nojo.
Fajn by bylo koukat, jak to modeluje z prachoplynovýho disku, co se zformoval potý, co naše protoslunce blaflo jak vodíková puma a odfouklo většinu gravitačně nasyslenýho materiálu dopryč. Jestlipak si ten pánbůh přitom nepřipálil fousy? Asi ne, protože zrovna špekuloval nad kosmologickou konstantou, aby mu vyšel aspoň trochu inflační vesmír, když už to s tou počáteční gravitací kapánek přehnal. Vona ta počáteční singularita totiž víc než naplňovala kritéria černý ďury a málem se mu to celý zhroutilo dřív, než mohlo vůbec něco začít. Fakt ten pánbůh musel mít hlavu v pejru, a jediný, co tomu zabránilo bylo to, že v tý době ještě pejr nebyl stvořenej.
Nakonec toho měl tolik, že se na celou tu galaxii, co se v ní vyskytovalo to naše slunce, zvysoka vybod a nechal jí svýmu osudu, ať se vyvíjí sama, beztak je jen jedna z mnoha dalších megamiliard.
A tak došlo k tomu, že na tý nejtuctovatější planetě vykvasil život, který postupnou evolucí dospěl ke svýmu vrcholu, kterým seš Ty, Pavel z Čech.
Průser je jen jeden. Čas plyne furt dál, a proto z jakéhokoliv vrcholu vede jen jediná cesta - cesta dolů.
Tak si drž klobouk, až pojedeš z kopce vdůl - a bacha, jsou tam ostrá šutriska
co je tam čert jaký zanechal, abysis nedejpánbůh třeba bibli nenatrh!
Hezkou dobrou noc, a ať se tě fakt něco fajnýho zdá!

Blbé náledí (St, 1. 8. 2012 - 23:08)

http://www.stream.cz/bestof2011/545612-blbe-naledi

Borec (St, 1. 8. 2012 - 21:08)

Zdar neznabože, já to tu poslední dobou skoro nesleduju, ale ta Jendova myšlenka o dokazování svatosti mě prostě dost pobavila. Takhle oficiálně si ulehčovat hledání pravdy, to je slušná nestydatost. Použijeme "vědeckou metodu" na ověření svatosti textů, a jsme za vodou - máme hromadu axiomů, kterým můžeme bezmezně věřit, protože jsou prostě svaté!

Jendovedo, nic neříkající moudra o tom, že věci nejsou takové, jakými se zdají, můžeš napasovat na každý náboženství, o kterým chceš začít tvrdit, že je aktuální.
Poslední odstavec reaguje nevím na co. Zkus odpovídat v souvislostech.

Pavel z Čech (St, 1. 8. 2012 - 20:08)

Dlabu na nějakýho boha...Tu planetu někdo dělal a udělal ji dobře, abychom měli co jíst a měli radost s té krásné přírody, která je kolem nás. Takže k němu máme mýt úctu. My se chováme jako kdyby ta planeta patřila nám. Je zajímavé, že kdyby někdo lidem sebral dům, auto a řekl by já si to užiju, protože to není ničí, tak by se to nikomu nelíbilo. Nebo když podnájemníci dělají bordel v nějakém domě, tak je majitel vyhodí, aby mu nedemolovali jeho majetek. Ale, že mi lidé demolujeme něčí majetek planetu zemi, tak to většině nevadí. Říkají si ono to ničí není, tak já si z toho utrhnu co nejvíc, abych měl co nejvíc nějakého majetku na této planetě. Přitom si hrají na to že tato planeta nemá majitele. Ani majiteli nepoděkují, za to, že mohou bezplatně využívat všechny zdroje na této planetě.
Někteří se chovají jako nesmrtelní, ale stejně na ně doléhá smrt a nic z veškerého majetku si při smrti sebou neberou. Vzájemná úcta k sobě navzájem a přátelství je v dnešní době považováno za slabost. I ti nejsilnější jednou zestárnou a potřebují, aby je někdo měl rád. Ale když celý život kvůli majetku druhým ubližovali, tak se jí těžko dočkají. Pak se obracejí k Bohu a většinou už bývá pozdě, protože nelitují toho jak druhým ublížili.

neznaboh (St, 1. 8. 2012 - 19:08)

Je zajímavé, že spousta...Dlabu na nějakýho boha (taky kterýho, že?) a nejakou lásku k němu. Tu je potřebí obrátit k lidem.

Reklama

Přidat komentář