30397 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Odpověď na Time, psal jsem ti, že se máš
Stačí se podívat Rakato do minulosti diskuze a tvých příspěvků a i houpacímu koni bude jasné ,kdo jsi a co jsi. A že ti nady někdo napsal, že jsi ostuda tyto diskuze, tak ti ještě velmi lichotí. Ve svých příspěvcí si protiřečíš, masíruješ si EGO, pokud nemáš argumenty ponižuješ a urážíš toho, kde necválá s tebou. Opravdu ostuda a člověk, co by se měl léčit.
1. Březen 2019 - 13:07
Rakata (anonym)
Odpověď na Stačí se podívat Rakato do
Mohl bych ti sice napsat: sleduj a uč se, ale vzhledem k tomu, že vypadáš beznadějně píšu: je to jako s knihou - když se ti nelíbí, nečteš ji, tak nečti ani mě, a budeš v poho.
1. Březen 2019 - 13:57
Rakato (anonym)
Když tak čtu Matouše, kterého jsem citoval, byl Ježíš těžký komunista. Takže by asi nadšeně schválil západní všeobjímající hnutí, hlásající, že máme živit kdejakého povaleče kdekoliv na světě, a pomáhat mu.
1. Březen 2019 - 14:08
mima (anonym)
Odpověď na Asi jsem se špatně vyjádřil
Dobro, zlo, je dobro a zlo...lidé si ho jen podle svých choutek přizpůsobili, podle sebe naohybali, podle svého myšlení zdeformovali....." strašis posledním soudem"... vážně, ty se bojíš posledního soudu, že píšeš o strašení? Pro mě je to informace, jak každá jiná. Školní řád taky straší děti ve škole, zákony které jsou nám daný státem jsou pro Tebe taky strašák? Vždyť to je přirozene, jak se praví " co zasejes, jednou budeš sklízet" ......." Bůh bude soudit podle skutků" ....hladovel jsem, a nedali jste mi jíst.......a tady to máš :-) hledáš Boha, chceš důkaz, chceš se ho dotýkat, chceš ho vidět...... jak můžeš komunikovat s Bohem, jak mu můžeš dát jíst, dát se napít.....? Bůh dál svou část do nás. Nejdříve nám udělal tělo, ale to tělo bez života, bylo jen suchý strom, který stál a nečinil žádné pohyby, žádnou aktivitu, myšlení, byla to mrtvola. Až vdechl jeho dech života do toho těla, pak jsme ožili. Jsme jak vajíčko :-) Skořápka je naše tělo, bílek náš duch a žloutek si zarezervoval pro sebe Bůh. Tam přebývá on. Tam je to tiché volání v každé bytostí po Bohu.......a ty ho pořád hledáš, je tak blízko...
4. Březen 2019 - 8:21
Bible je shit (anonym)
Ježíš s největší pravděpodobností je jen mýtus. A utopistické vize v bibli mohl sestavit jakýkoli jiný pošuk. Prý odpusť druhému, byť by ti udělal cokoli. Nastav druhou tvář, nechej si kadit na hlavu, atd. Ale současně se s tím samotný bůh vůbec neřídí, nejde příkladem, mstí se, topí lidi, hubí celá etnika, vyhrožuje věčným ohněm apod. Prostě bůh psychopat, který se odmítá řídit jakoukoli morálkou a na druhé lidi naloží břemena, co neunesou a pravidla, jež nelze dodržet.
4. Březen 2019 - 11:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ježíš s největší
Ty věříš , že samotný bůh hubí celá etnika. Mně připadá, že se lidé hubí navzájem. Jaký máš návrh - aby přestaly války - souboje o to kdo ovládne zdroje, ničení zdrojů protivníka, zdroje potravin, životní prostředí ? Už to ohrožuje lidstvo. Historie válek ani neví kdo si začal - navrhni jiné řešení než odpuštění . Jsi více jak o 2000 let chytřejší - co navrhuješ?
4. Březen 2019 - 12:17
Cože? (anonym)
Co to je za blbost? Proč my měl ten, kdo kritizuje biblické shity, vymýšlet řešení pro mezinárodní konflikty? Tím ať se zabývají politici. Mě zajímá praktická denní využitelnost náboženské literatury jako je korán, bible, atd., a ta je nulová. Jsou to zavádějící texty, které nic neřeší. A mezinárodní vztahy upravuje mezinárodní právo. To není můj džob. Starám se o sebe. Starej se taky o sebe a bude ti fajn. Čím více budeš strkat rypák do cizích věcí, tím budeš jen otravná/ý.
4. Březen 2019 - 12:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty věříš , že samotný bůh
Copak bůh, ten si je potom roztřídí, ale lidi ve jménu božím na ně, ať zvítězíme a bůh nám v tom pomáhej a podobné další kecy. Takže náboženství je jasně agresívní a to jakékoliv známé bez vyjímek a nebýt jeho, je zde klid a ráj. Je to jen další varianta ohlupování a ovládání lidí na stejné úrovni jako nacismus. A všichni náboženští potentáti mají ruce od krve a na svědomí miliony mrtvých.
4. Březen 2019 - 12:50
mima (anonym)
Odpověď na Co to je za blbost? Proč my
Jen pro zajímavost. Malý človíček, který přišel na svět, je v rukou svých rodičů a ti z něho dělají člověka, je to rodina, která modeluje každé dítě. A pak ono dle toho se bude chovat ve společnosti. Neni to politika, ani to nemá nic společného s politickou. Počátek to má u stolů v kuchyni. Pokud tam nefunguje mír, dítě ho nemůže dál předat. Je to jak štafeta.....pokud by jsme doma, vychovali děti k úctě k člověku, milovat svého bližního jak sebe saméhoy což je přikázání Boží a od toho se odvíjí další přikázání, tak ani politiku, tanky, bomby, meče, zbraň...... nepotřebujeme.
4. Březen 2019 - 14:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jen pro zajímavost. Malý
Jo a potom přijde škola, parta, nedej bože náboženství a je z něj zloděj, který jde večer k faráři na zpověď a dostane odpuštění a druhý den nanovo. Nebo hurá do armády, tam je fláterník pomaže a hurá do boje. A rodina se může stavět tak akorát na hlavu.
4. Březen 2019 - 15:02
Návštěvník (anonym)
Nazývat prastaré písemné artefakty sahající až do doby starých Sumerů shity nesvědčí o tvé inteligenci, připomíná to ničení prastarých artefaktů muslimskými fanatiky. Dnes už se to tak nebere - pokud vím tak v současnosti křesťané bombardovali křesťany v zájmu muslimů - humanitární bombardování. Jinak z nového zákona se mně líbí - komu se nechce pracovat ať nejí - tím by se měli řídit neziskovky
4. Březen 2019 - 16:39
Rakato (anonym)
Odpověď na Dobro, zlo, je dobro a zlo..
Opět kážeš. A nic z toho nemůžeš dokázat. Když ti tvá víra pomáhá se životem, s pánembohem, věř si klidně i na Špagetové monstrum.
4. Březen 2019 - 17:16
Rakato (anonym)
Odpověď na Ty věříš , že samotný bůh
Bůh nebo víra dnes (kromě fanatiků) nemají s válkami nic společného. Jejich příčinou je přirozená agresivita, která umožnila evolučně vznik prostředí lépe přizpůsobeným živočišným druhům, a která je proto geneticky zakódovaná i v nás. Její podstatou je ovládnutím většího množství přírodních zdrojů a snaha proto se více množit. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V dějinách se to projevuje jako snaha získat další území, porobit si okolní národy, získat jakoukoliv převahu. Můžeme se bavit o ekonomických příčinách válek, politických, náboženských, kulturních, ale podstata naší nesnášenlivosti je v každém z nás daná geneticky. A protože je naší nedílnou součástí, pomůže od válek buď genetická manipulace s naším genomem, nebo naše vymření. (Na výchovu nebo ideologii bych jako na řešení moc nesázel, protože v minulosti to s mírumilovným národem vždy špatně dopadlo. Chceš-li mír, připravuj se na válku.
4. Březen 2019 - 17:30
Rakato (anonym)
Odpověď na Jen pro zajímavost. Malý
Dobrá řeč a určitě je to užitečný návod, nicméně znám několik rodin, kteří poctivou a morální vychovou vychovali lumpa, narkomana a kriminálníka. Kromě toho, zapomínáš na to, že utváření človíčka pokračuje i v jeho dospělosti, a když mu jako dospělému střelí v lebeni, může z něho být druhý Stalin nebo Hitler. Takže stoprocentní recept na mír to není.
4. Březen 2019 - 17:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Bůh nebo víra dnes (kromě
nevidím, že by původní obyvatelé Evropy se přemnožovali, ti světlí určitě ne. Za to nahrabat si peníze to ano. Třeba Soros podporoval různé aktivity např. Radio B92 ( úloha ve vzpourách proti Miloševiči).
4. Březen 2019 - 18:09
Návštěvník (anonym)
V současnosti není prostor pro válku. Válka měla smysl v době, kdy šlo nějaké území trvale dobýt a mít z toho benefit. To dnes není možné. Třeba Evropa je tak ekonomicky propojená, že státy proti sobě válčit nebudou. A změnila se i mentalita mladé generace. Mladí muži jsou schopni leda hrát hru na počítači, ale reálně jít bojovat proti nějakému jinému státu nikdo nepůjde. Války probíhají leda v zaostalých muslimských zemích. Tamní obyvatelé mají v hlavách středověk. Západní populace je ale už někde jinde.
4. Březen 2019 - 18:17
Rakato (anonym)
Ještě v předminulém století se Evropané množili jako králíci, protože antikoncepce nebyla a církev podporovala množení. Ale byla tady regulace - války a nemoci. ................................................................. Např. ve 14. století podlo moru za oběť třetina Evropanů, o stejný počet poklesl počet obyvatelstva za Třicetileté války. Že máme nízkou porodnost? I dnes jsme v Evropě přemnožení - všude kam se podíváš chaloupky a města, dálnice a trati, továrny a přehrady. Ještě za Keltů tu byly všude pralesy a plno zvěře. A to málo přírody, co nám zbylo, dostává zabrat kvůli znečištění a novým stavbám. --------------------------------------------------------------------------------- Osobně byl viděl ideální počet Evropanů tak na dvě stě miliónů (dnes 741 mil.).
4. Březen 2019 - 18:29
Návštěvník (anonym)
?????Války probíhají leda v zaostalých muslimských zemích????? Jako když třeba USA, Izrael bombarduje Irák ?
4. Březen 2019 - 18:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ještě v předminulém století
Vidět můžeš maximálně imigranty
4. Březen 2019 - 18:32
Rakato (anonym)
Odpověď na V současnosti není prostor
Válka ale dnes zdaleka nemusí začít vědomně, proto, že někdo chce zabrat např. Gibraltar nebo Slezsko. Stačí špatné vyhodnocení radarových odrazů a jsme v hajzlu. Např. v roce 1983: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1187820-pred-29-lety-mohla-zacit-treti-svetova-valka-omylem --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hodně pravděpodobná je válka, která začně sice vědomě, ale zpočátku v ní nepůjde o zabírání území - to když se do ochrany pákistanského atomového arzenálu infiltrují islámští radikálové, nebo když to Irán vypustí na Izrael. Protože dnes už ani Američané nevěří, že Irán nevyvíjí atomové zbraně. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pozn.: Z války s muslimy, kteří se nastěhovali a nastěhují do Evropy, strach nemám. Ti to v Evropě převezmou demokraticky po gottwaldovsku.
4. Březen 2019 - 18:42
4.3. (anonym)
Mě zajímá praktická denní využitelnost náboženské literatury,člověče to není vůbec špatný.
4. Březen 2019 - 18:50
Návštěvník (anonym)
Jo, jsme přemnožení. Chci jít do přírody a mít klid a všude vrčí pily nebo traktory a nebo jde někdo se psem proti mně. A jedna vesnice navazuje často na druhou, ani není hranice. Lidí je více než hmyzu...
4. Březen 2019 - 21:13
?? (anonym)
Odpověď na Válka ale dnes zdaleka nemusí
Mám dotaz. Izrael bombardoval jaderné elektrárny v Iráku a v Sýrii. Zajímalo by mně proč to dělal? Atomovku jde vyrobit i bez jaderné elektrárny - takže to nemohla být obrana.
5. Březen 2019 - 10:37
Rakato (anonym)
Odpověď na Mám dotaz.
Souhlas. Klasická atomovka není jediné nebezpečí, plynoucí z radioaktivních materiálů. Svinstvo je i tzv. špinavá bomba s neobohaceným uranem, která zamořuje skoro navěky. Írán vyrábí obohacený uran na klasickou atomovku už roky dodnes (naivní Američané kontinuální výrobu připustili nedávno a proto zrušili smlouvu), ale centrifugami to rychleji nejde. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jenže, atomové elektrárny v oblastech, zamořenými třeba ne rovnou teroristy, ale primitivním agresivním islámem, jsou nebezpečné vždycky. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sám se divím, že se odpalovacího zařízení v Pákistánu, který je zvlášť promořen fanatismem, už dávno nezmocnili islámští teroristé. Írán je stejně vážná hrozba, na východě máme nevyzpytatelného Kima... Jenže proč si kazit život takovými starostmi? Doporučuji ti proto urychleně se podívat na film „Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil nedělat si starosti a mít rád bombu“.
5. Březen 2019 - 12:39
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na nevidím, že by původní
Sorose, toho chcípáka dědka, úchyla a rasistu už dávno měli někde zahrabat na poušti nebo hodit do plamenů ... Debil kterýho není rovno!
5. Březen 2019 - 17:32
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Mám dotaz.
Írán chce holt být na pozici Pákistánu , či Indie . Nukleární mocnost s velkým hlasem ... A jinak co se týká nějaké špinavé bomby , tak Írán by jí už dávno vlastnil , nebo spíš vlastní ...
5. Březen 2019 - 17:42
Rakato (anonym)
Odpověď na Írán chce holt být na pozici
Každý může mít špinavou bombu, i ty. O to je svět "zajímavější". A to se ani nebavíme o nechtěných průserech, které mohou nastat, jako jsou ty lidské (únik smrtícího viru z laboratoře, zdivočelé nanoroboty, vláda umělé inteligence) nebo přírodní (asteroid, supervulkán v Yellowstonu, přehrazení Golfského proudu tektonicky v Atlantském hřbetu, mocná erupce na Slunci). Ale pravda, měli jsme štěstí, že šáha neporazil nějaký větší fanatik než Chomejní, Irán agresivně jen řeční.
5. Březen 2019 - 18:10
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Každý může mít špinavou bombu
Našich patnáct tisíc "vysekaných" let je prostě pouhou kapkou v moři událostí , které se na naší Matičce Zemi mohly udát ...
5. Březen 2019 - 18:21
5.3. (anonym)
Hra teprve začala...
5. Březen 2019 - 18:54
?? (anonym)
Odpověď na Írán chce holt být na pozici
Já ale nepíši o Íránu - ptám se proč Izrael bombardoval elektrárny v Iráku a Sýrii. O Íránu nepadlo ani slovo.
5. Březen 2019 - 19:34

Stránky

Přidat komentář