Reklama

Existuje Bůh?

Jehovisté nepat (Ne, 19. 8. 2012 - 16:08)

.

Jehovisté nepat (Ne, 19. 8. 2012 - 16:08)

.

Jehovisté nepat (Ne, 19. 8. 2012 - 16:08)

.

Jehovisté nepat (Ne, 19. 8. 2012 - 16:08)

Starších zboru?
Nechci být sprostý, ale jdi do prdele.

Jehovisté nepat (Ne, 19. 8. 2012 - 16:08)

Starších zboru?
Nechci být sprostý, ale jdi do prdele.

Bible Kralická (Ne, 19. 8. 2012 - 16:08)

Jest-li kdo z vás zkormoucený?
Modli se.
Pakli jest kdo mysli dobré?
Prozpěvuj.
Stůně-li kdo z vás?
Zavolej starších zboru, ať se modlí... A modlitba víry uzdraví neduživého, a pozdvihne ho Pán.

Mnoho může modlitba spravedlivého opravdová.

Anna (Út, 14. 8. 2012 - 23:08)

zkus to...Ďakujem, nahliadla som už skôr.

Anno (Út, 14. 8. 2012 - 22:08)

Marku, ďakujem, nepochybujem...zkus to tady:
http://www.krestanske-diskuse.cz/

Bible Kralická (Út, 14. 8. 2012 - 09:08)

Doufej v Hospodina celým srdcem svým, na rozumnost pak svou nespoléhej.
Na všech cestách svých snaž se jej poznávati, a On spravovati bude stezky tvé.

Povede tě Hospodin ustavičně...
I budeš jako zahrada svlažená, a jako pramen vod, jehož vody nevysychají.

Bible Kralická (Út, 14. 8. 2012 - 09:08)

.Říká blázen v srdci svém: Není Boha.

Jestliže na rozumnost zavoláš; Tehdy porozumíš, a známosti Boží nabudeš; Nebo Hospodin dává moudrost.

Bible Kralick (Út, 14. 8. 2012 - 08:08)

Doufej v Hospodina celým srdcem svým

Doufej v Hospodina celým srdcem svým, na rozumnost pak svou nespoléhej.
Na všech cestách svých snaž se jej poznávati, a On spravovati bude stezky tvé.

ty (Pá, 10. 8. 2012 - 21:08)

Klidně si věř na evoluci a...už běž taky někam s těma kecama.

Marek (Pá, 10. 8. 2012 - 21:08)

pokud potřebujete někoho, s...Klidně si věř na evoluci a neotravuj.

Ano (Pá, 10. 8. 2012 - 20:08)

pokud potřebujete někoho, s kým si budete jen tak hrát na "lásku" a "vztah", tak bůh je pro vás asi ta nejméně ostudná volba.

Marek (Pá, 10. 8. 2012 - 20:08)

Anno píšeš: Podľa slov samotného JK - Lukáš 4:8 = koho uctievať, a komu preukazovať svätú službu...

V tom problém neni. To děláte správně.

Napiš mi, kdo je pro Tebe Ježíš Kristus.

Ježíš se jich zeptal: "A za koho mě pokládáte vy?" Šimon Petr mu odpověděl: "Ty jsi Spasitel!"
Ježíš mu tedy řekl: "Blaze tobě, Šimone, synu Jonášův, protože toto ti nezjevilo tělo a krev, ale můj Otec, který je v nebesích.

Ježíš řekl: „Já jsem ta cesta, pravda i život.Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

Římanům, 8. kapitola

Nyní však není žádného odsouzení pro ty, kteří jsou v Kristu Ježíši, neboť zákon Ducha, který vede k životu, osvobodil tě od zákona hříchu a smrti.
Bůh učinil to, co bylo zákonu nemožné pro lidskou slabost: Jako oběť za hřích poslal svého Syna v těle, jako má hříšný člověk, aby na lidském těle odsoudil hřích, a aby tak spravedlnost požadovaná zákonem byla naplněna v nás, kteří se neřídíme svou vůlí, nýbrž vůlí Ducha.

Je-li však ve vás Kristus, pak vaše tělo sice podléhá smrti, protože jste zhřešili, ale Duch dává život, protože jste ospravedlněni.

Kristus řekl:

»Amen, amen, pravím tobě, nenarodíli se kdo znovu, nemůže spatřit království Boží.
Co se narodilo z těla, je tělo, co se narodilo z Ducha, je duch.«

»Ti se nenarodili, jen jako se rodí lidé, jako děti pozemských otců, nýbrž se narodili z Boha.« [Jan 1:13]

»Kdo je narozen z Boha, nedopouští se hříchu, protože Boží símě v něm zůstává; ba ani nemůže hřešit, protože se narodil z Boha.« [1. Janův 3:9]
»...co se narodilo z Ducha, je duch.
»Amen, amen, pravím tobě, nenarodíli se kdo znovu, nemůže spatřit království Boží.

»Každý, kdo zachází dále a nezůstává v učení Kristově, nemá Boha; kdo zůstává v učení Kristově, má i Otce i Syna.« [2. Janův 1, 9]

»Bůh totiž neposlal svého Syna na svět, aby svět odsoudil, ale aby svět byl skrze Něho spasen.
Kdo v Něj věří, není souzen, ale kdo nevěří, je již odsouzen.«
(Věřit znamená, příjmout to, že Kristus vzal na sebe trest, který patřil Tobě.)

Pro mého Boha (Pá, 10. 8. 2012 - 19:08)

Já tě pořád miluju Bože copak to nechápeš? Nechci tě ztratit Bože. Polepším se slibuji :-****

Existuje Bůh? (Pá, 10. 8. 2012 - 18:08)

Ne neexistuje Bůh.

Anna (Pá, 10. 8. 2012 - 17:08)

Anno, než Ti odpovim, tak mi...Marek, podľa SZ Izaiáša 42:1-8 "Hľa môj sluha, ktorého pevne držím. Môj vyvolený, ktorého moja duša schválila. Vložil som doňho svojho ducha. Vynesie právo národom..., ako zmluvu ľudu, ako sveto národom...Izaiáš 53:3-... Bol opovrhovaný a ľudia sa mu vyhýbali... A bolo to, akoby sa pred nami skrývala niečia tvár... Bol vedený ako ovca na zabitie... SZ uvádza, že aj večný otec okrem Veľkňaz... .
/Tak z NZ tu zaznelo mnoho./

Podľa slov samotného JK - Lukáš 4:8 = koho uctievať, a komu preukazovať svätú službu...Lukáš 4:7 "Dám ti všetku moc a ich slávu, lebo mi bola daná, a dám ju komu
chcem...= stačí akt uctievania".

DVAJA BRATIA= komu? OTCOVI.

A viem, že bola zmienka /myslím Mare/, že Neb. Otec si to praje, že JK.

Príklad na sebe samom uviedol sám JK, už len tým, čo povedal.

Snažiť sa ísť cestou lásky/tak to tu už zaznelo/, tak nikto nič nepokazí a láska si ho nájde, myslím si./Ján má pravdu/. Na uliciach Biblie nepoznajú /tiež pravda/...Tak, každý robme, čo môžme. A ak niečo môžme, tak to robme:)

Ján 3:34
"Lebo ten,koho vyslal Boh, hovorí Božie slová,lebo nedáva ducha podľa miery. Otec miluje Syna a dal všetko do jeho rúk.Kto prejavuje vieru v Syna, má večný život, kto neposlúcha Syna, neuvidí život, ale Boží hnev zostáva na ňom." /poslúchať Božieho Syna= šiel príkladom/

Otázka: „Kdo je (Pá, 10. 8. 2012 - 11:08)

Ježíš vyšel se svými učedníky do vesnic u Césareje Filipovy. Cestou se ptal svých učedníků: "Za koho mě lidé pokládají?" Řekli mu: "Za Jana Křtitele, jiní za Eliáše, jiní za jednoho z proroků." Zeptal se jich: "A za koho mě pokládáte vy?" Petr mu odpověděl: "Ty jsi Mesiáš!" (Mk 8,27-29)

Marek (Čt, 9. 8. 2012 - 20:08)

Anno, než Ti odpovim, tak mi napiš, kdo je pro Tebe Ježíš Kristus.

Reklama

Přidat komentář