30110 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ibrahim Mohamed (anonym)
Osobní víra ještě neznamená příslušnost k církvi. Ani nevíte na co nadávat,je z vás cítit jen nějaká nespokojenost nebo co.
16. Leden 2015 - 13:01
Ibrahim Mohamed (anonym)
Jste jen křesťanští vyobcovanci z církve,odpadlíci.
16. Leden 2015 - 13:03
Pavel (anonym)
Požehnej nám Pane,za tyto dary,které dostáváme,za tvou štědrost,skrz Krista,náš pane,Amen.
16. Leden 2015 - 13:07
. (anonym)
Málo se modlíme, příliš mnoho žvaníme. Zkusme to změnit.
16. Leden 2015 - 13:11
Kokůtku? (anonym)
Požehnej nám Pane,za tyto...Můžeš si prosímtě s těma kecama zalýzt třeba na diskusi "modlitby" nebo založit si nějakou vlastní? Tady se bavíme, jestli vůbec bůh existuje. Děkuji!
16. Leden 2015 - 13:14
Pavel (anonym)
Omluv pane tyto zabloudilé jedince ,co dělají na diskusi o Bohu jen drahoty,ale vroucně touží poznat Boha,dej jim sílu najít k tobě cestu ,modlím se za ně,Amen
16. Leden 2015 - 13:34
Pavel (anonym)
Přejte si a bude vám přáno. Dej a bude ti dáno. Daruj a budeš obdarován.´ Ó Pane,dej slabým na duchu sílu,aby zaklepali na tvoje dveře. Modlím se za všechny tápající ve víře,ať najdou svůj maják v bouři pochyb. Ámen.
16. Leden 2015 - 13:47
Pavel (anonym)
Jsou asi 4 druhy křesťanské lásky.Ke svým bližním mám lásku Agapé,je to láska i k zbloudilcům.Srandapale nevadí,jsi přesto vítán mezi křesťany,máš šanci se ještě napravit a zachránit svou duši. Přeji ti a usilovnou snahu změnit svou duši.
16. Leden 2015 - 14:03
Pavel (anonym)
Místo kdydání nesmyslného hnoje na křesťany a křesťanství ,nad kterým zůstává rozum stát,by si měl uvědmit svoji existenci a svůj věk a to že tu neni náhodnou jak boží hovádko.
16. Leden 2015 - 14:13
Pavel (anonym)
Jsem zdejší,takže vím,že tady píš hanlivě a nesmyslně nenávistně o Bohu sadrnapal na 99%. Kdo je z Boha miluj esvého bratra. Takže zřejmě nejsi z Boha a si si z opice.
16. Leden 2015 - 14:47
sardanapal (anonym)
Jinak téma diskuse je " existuje Bůh ? " . Nikde se nepíše , že má být toho , nebo onoho vyznání . Tak si z toho vem za svý a zklidni hormon ! :-)
16. Leden 2015 - 14:55
Obrázek uživatele Steve
Steve
Smát by se tomu neměl, protože 100% jistotu nemá ...
16. Leden 2015 - 15:39
Pavel (anonym)
Jinak téma diskuse je "...Té,a diskuse ,že je jaké?!Jako to myslíš,že se budu řídit písmenky,které někdo napsal před 12ti lety?!Si spad z višně ne?!Tíma si určuju sám a tázku taky.Nepoučuj.
17. Leden 2015 - 0:38
Pavel (anonym)
A i kdyby si dal nick Sára,Ráchel,Libuše,Hagar,já si otázky dávám sám.
17. Leden 2015 - 0:45
haha (anonym)
Pavle , uklidni se, ať ti...to je opravdu vtipné, Pavlik s prasklými tangami u kolen
17. Leden 2015 - 9:18
Pavel (anonym)
To je tedy vidět,jak je potřeba vás tady zkultivovat.Gramatika správně,ale ten obsah.Vulgární slova,citoslovce,jak u zvířátek.
17. Leden 2015 - 10:58
Haha (anonym)
Pavliku, ty jseš jak Ned Flanders ne? Když se praštíš kladívkem do prstu tak řekneš svým dětem: Poděkujme našemu Jehovovi za další krásný den. A když někde zatroubí vlak, řekneš: To zní jako Gabrielova trubka, víte co to znamená děti? A oni nadšeně odpoví: Hurá, hurá, Boží království.
17. Leden 2015 - 12:10
Pavel (anonym)
Pavliku, ty jseš jak Ned...Někdy je potřeba se opřít o něco pevného a tím víra je a insporace je v Bibli.Dřív jsem se ji taky bál otevřít,ale pro internetofily je dostupná i na internetu.
17. Leden 2015 - 23:21
D (anonym)
Někdy je potřeba se opřít...Vira je tak pevna, jak sverepe si odmitas pripoustet skutecnosti, ktere ji zpochybnuji az ad absurdum. A pokud jde o bibli, v ni se lze spolehnout jen na nekolik malo informaci, ktere jsou spolehlive dolozeny v na ni nezavislych historickych pramenech (napr. existence rimskeho cisare Tiberia).
17. Leden 2015 - 23:51
koniáš (anonym)
věřte,že bůh je,církev živí už 2000 let a dobře.
18. Leden 2015 - 0:29
D (anonym)
věřte,že bůh je,církev...A jini bohove, kteri si - podle svych vyznavacu - tez kladou narok na jedinost a universalnost, zase po podobne dlouhou dobu "zivi" jine nabozenske komunity, kulty a organisace. A to jeste nemluvim o tom, ze nejaka diachronni identita "cirkve" je jen iluze. Vyznavaci boha, jehoz ma byt Jezis Kristus "jednorozenym synem", nebyli nikdy jednotni, a jejich doktriny, kultovni praktiky a organisace se za dva tisice let zmenily k nepoznani, a meni se i nadale.
18. Leden 2015 - 0:43
Pavel (anonym)
A jini bohove, kteri si -...Já tvůj názor nesdílím,podle mě církev sehrála víceméně pozitivní roli a jestli někdo čekal,že je všespásná a že zabrání tomu ,aby se něco stalo ,tak evidentně ne.Tolik pevně věřících zřejmě nebylo a není ani dnes a naopak mnozí nevěřící se třeba ukázali spravedlivější.
18. Leden 2015 - 0:51
D (anonym)
Já tvůj názor...A jaky muj nazor vlastne nesdilis? Prijde mi, ze reagujes na neco uplne jineho, nez co jsem tu napsal.
18. Leden 2015 - 0:56
Pavel (anonym)
A jaky muj nazor vlastne...To se ptáš ty mě?Já jsem jenom řadový člověk co se ptá a nalézá Bibli,něčemu nerozumím.
18. Leden 2015 - 1:38
D (anonym)
To se ptáš ty mě?Já jsem...Ja o voze, ty o koze. Tak fajn :D
18. Leden 2015 - 1:41
sardanapal (anonym)
To se ptáš ty mě?Já jsem...Pavlíku , tohle je pro tebe ! https://www.youtube.com/watch?v=6l-2QQffCmY
18. Leden 2015 - 3:19
D (anonym)
Opravdu podivné existence...A co je to "rozumna diskuse o neexistenci boha", mily jmenovce? Ateiste, pokud vim, spolu o neexistenci boha prilis nediskutuji.
18. Leden 2015 - 10:56
Obrázek uživatele merry39
merry39
Prej,že tady nejde...Vida nejednou debata existuje ! Datumko , ty v tom máš nějaký prsty !
29. Leden 2015 - 18:23
merry39
A já myslela,že se...Morava nikdy věřit nepřestane dědictví otců zachovej nám Pane !
29. Leden 2015 - 18:34
merry39
Ok .tak to zas rozjedem ....
23. Květen 2015 - 19:45

Stránky

Přidat komentář