Reklama

Existuje Bůh?

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 15:08)

Aničko, tak už si konečně...To skôr byť Jehovistkou :) Majte sa.

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 15:08)

Dnes som zistila, že sa mi...Toto som nepísala ja, len o "prúpiskách", takže tu a nete vôbec končím.Čo bude napísané viac, nebudem to ja. Končím !!!

Hľadajte Boha Jehovu, kým sa ešte dá nájsť. Platí to aj pre mňa. Internet nieje Boží nástroj, ale tiež toto malo byť /možno aj len kôli jednému človeku a samozrejme s rizikom/.

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 15:08)

Dnes som zistila, že sa mi...To som nepísala ja, takže tu už končím !!!

Jan@VEDA (Čt, 30. 8. 2012 - 10:08)

anon: Ja nikoho Bibli nepresvedcuju.
Pokud to nedokazes rozlisit od tripu, tak smula. Dokazovani predpoklada kvalifikaci k pochopeni dukazu. To, ze nekdo neco neuznava, neni relevantni, pokud to nema nicim podlozene.

recenze Dawkinsovy knihy:
http://www.distance.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=6&idc=502&Itemid=66

Hari Hari

8) (Čt, 30. 8. 2012 - 08:08)

Dnes som zistila, že sa mi...teda ty jsi číslo, záchvat smíchu, kam na ty frky chodíš?

30.8. (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

Dnes som zistila, že sa mi...Slibuju,že nebudu už sestavovat žádná vojska. Budu dělat něco rozumnějšího.
Možná mi ten nahoře přece jenom odpustí...

Návštěvník (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

Dnes som zistila, že sa mi nekrúti len prepisovačky, ale aj prsty na rukách .... Boha jeho!
Ty už cvokatíš tak, že máš velkou šanci být prohlášená za blahořečenou!
Možná i kanonizována!
(Kanonizovat neznamená být vystřelená z kanonu... i když, v tvém případě, by to taky nebylo marný!)

30.8. (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

Myslíš, že do Božieho...Je Templář. Alespoň vidíš jak to dopadne,když se Astrolog motá do něčeho takového. A mě se divíš,že to dělat nechci.Já už nevím,jak ty následky mám usměrňovat...

Bláznivá jehovi (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

.

Bláznivá jehovi (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

.

Bláznivá jehovi (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

.

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

Dnes som zistila, že sa mi nekrúti len prepisovačky, ale aj prsty na rukách ....

Návštěvník (Čt, 30. 8. 2012 - 07:08)

Myslíš, že do Božieho Slova zapísali halucináciu?
Samozřejmě, a ne jenom jednu.
Takže bible je houby boží slovo, ledaže by ten tvůj bůh byl vrchní feťák... no to to v tom ráji pak bude vypadat! Woodstock hadr!

30.8. (Čt, 30. 8. 2012 - 06:08)

Aničko,co si myslíš o tom. Jedna žena viděla u mě na dvoře velkého hada. Jsou to samozřejmě vize,kreré člověku mají napomoci,aby určité věci pochopil. A můžu Tě ubezpečit,že moji předci brání majetek ze všech sil.Jen člověk musí naslouchat...

Bláznivá jehovi (Čt, 30. 8. 2012 - 06:08)

.

Bláznivá jehovi (Čt, 30. 8. 2012 - 06:08)

.

Bláznivá jehovi (Čt, 30. 8. 2012 - 06:08)

.

. (Čt, 30. 8. 2012 - 05:08)

Tak scifi: V médiách včera...Aničko, tak už si konečně pořádně zasexuj. A budeš uzdravená. A budeš vidět i to, co nevidíš.

Anna (Čt, 30. 8. 2012 - 02:08)

já taky mohu přísahat na...Prúpisky mám na chodbe ako neuveriteľný talizman, a prvú som vyhodila. Keď pribudla druhá, potom tretia, tak mi do spevu nebolo.

Keď mi môj prvý chlapec, prvá láska rozprával, že vídaval jazdca bez hlavy a v izbe mu lietal žiariaci kosouhlá disk, že na dom im udrel žiarivý šíp/a búrka nebola, ani blesk/-a nechal aj dieru/ukázal mi/, tak som myslela, že chodím s duševne chorým človekom. Dnes viem z vlastných skúseností, že neklamal, len vtedy som jednak neverila v nadprirodzené, ani Boha.
A ešte k tomu lietajúcemu kobercu: viditeľné prúpisky niesú lietajúci koberec. Lenže, ak sa ti po tomto to naozaj stane, tak ti to nebude nikto veriť, a halucinácia to nebude.
Myslíš, že do Božieho Slova zapísali halucináciu? Mám na mysli Zjavenie Jána. Tak to skutočne by boli ostatní veriaci aj kňazi ako duševne nemocní podľa Teba?

Ak sa jedného dňa zobudíš pri zemetrasení, alebo takom prívale dažďa a vody,že sa bude evakuovať a presúvať inde ak inde ešte bude, tak to halucinácia nebude a spomenieš si na Annu, ako ja na prvú lásku, že neklamala.

Aničko, (Čt, 30. 8. 2012 - 01:08)

Matouši, tá kaplička i tá...já taky mohu přísahat na to, že jsem fakt natuti létal na kouzelným koberci, přestože ostatní říkali, že jsem se jen válel po zemi a blbě se tlemil.
Koukám, že ty umíš perfektjě halucinovat i bez rulíku a durmanu. Jo, taková víra je taky pěkně hustá droga, vidim že se na ní dá hezky ulítávat.
Tak ať se ti průpisky krásně kroutějí!

Reklama

Přidat komentář