30265 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Steve
Steve
Jehovisto, nešiř tady ty svoje naučený a přepsaný bludy protože tomu tak vůbec není. Navíc v Bibli je psáno co hrozí tomu, který by změnil jen jedno písmenko. Doufám že znáš onen verš. Taky že znáš verše o Falešném prorokovi.
14. Leden 2015 - 17:07
Obrázek uživatele Steve
Steve
Taky nám tady vysvětli proč nevěříte v Peklo (neboli zavržení). To je taky úsměvné proč v něj nevěříte :-D
14. Leden 2015 - 17:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Kdo jsi (anonym)
Taky nám tady vysvětli...Steve ty jsi muslim nebo hinduista?
14. Leden 2015 - 17:55
Touha (anonym)
Přestaň blbnout.Jsi to...takže dobrý skutek pro dnešní den navrhuješ jaký? Zatím je tu dnes akorát temno
14. Leden 2015 - 18:34
Obrázek uživatele Steve
Steve
Steve ty jsi muslim nebo...Dej pokoj z takovejma vírama :o)))
14. Leden 2015 - 22:02
OleG Gunar Gany (anonym)
Taky nám tady vysvětli...Peklo je vzřejmě v jiné dimenzi,Jako v jiné dimenzi jsou i Plejáďané,kteří se vyskytuj na orbitu kolem Země.
15. Leden 2015 - 12:47
Pavel Každodení (anonym)
Díky ti Bože za jídlo které jíme. Díy ti Bože,že je svět tak sladký. Díky ti Bože za ptactvo,které zpívá. Díky ti Bože za všechno.
15. Leden 2015 - 12:54
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ámen
15. Leden 2015 - 13:39
Pederast Sir Fr (anonym)
Někdy by si měl člověk taky od toho internetu,ďáblovy bedínky odpočinout,že jo.
15. Leden 2015 - 14:04
Touha (anonym)
Židovská...Voni maj´ už na Moravě eura, milostivá?
15. Leden 2015 - 14:13
Dick Francis Sl (anonym)
Všichni moji favoriti a ganymedy jsem zajistil úplatky a pašiliky,nejvíce ,ale můj King James miloval svéhoj earla Buckhingama.
15. Leden 2015 - 16:45
Don Gaspar de G (anonym)
Nemá rád od té doby templáře,ale ti se dočkali slávy až po Lady Fuckingham,Lady Gaga,Radio Gugu a ustanovení Sirem Johna Eltona Johna Lenona
15. Leden 2015 - 18:04
Obrázek uživatele Steve
Steve
Taky zvláštní že jim tam roste chleba na polích :-D Že jsem ho tam nikdy nikde neviděl! "jenž dáváš chlebu vyrůst ze země."
15. Leden 2015 - 18:07
sardanapal (anonym)
Proto tě Bůh miluje , že Tě navštěvuje ! Ano to potom všichni krpatí , nedonošení ,poznamenaní , nemocní , týraní a především ženatí borci musí být zajisté v sedmém nebi ! :-)
15. Leden 2015 - 18:19
Modleme se za m (anonym)
Bože, ty jsi zdroj dokonalého pokoje. Prosíme tě za mír pro celý svět, pro všechny národy a pro celé lidstvo. Dej nám sílu překonávat zlo dobrem, odpouštět a šířit pokoj, abychom se směli nazývat Tvými dětmi a svět aby se proměnil ve Tvé království míru a pokoje. Amen
15. Leden 2015 - 21:54
Pravidelná přip (anonym)
Schválně se znovu podívejte na nadpis. Tahle diskuse se jmenuje "Existuje Bůh?" Nikoli "Bůh existuje a je to ten křesťanský, takže sem pojďme házet výňatky z bible a další slátaniny původem ze středověku!"
15. Leden 2015 - 22:04
Touha (anonym)
Schválně se znovu...No jo, křestané si nějak vydedukovakli, že když Bůh, tak Biblický. Ale oni se tak dokážou hádat a urážet mezi sebou, že jsou v tomto vlastně jedineční
15. Leden 2015 - 22:18
Pavel-večrní mo (anonym)
Díky ti Bože za jídlo které jíme. Díky ti Bože,že je svět tak sladký. Díky ti Bože za ptactvo,které zpívá. Díky ti Bože za všechno.
15. Leden 2015 - 23:24
Pavlíku (anonym)
Díky ti Bože za jídlo...To se chystáš sem tuhle modlitbu nakopírovat dycky v noci před nájezdem na ledničku, aby sis vyčistil svědomí? Tak se pomodli zas před sraním a na doktorku to už ani nedávej. Dík
16. Leden 2015 - 0:47
Pavel (anonym)
Před spaním se hlavně třeba umýt. A před spaním se hodí modlitba. Já nevím o co se snažíš ,mě od víry neodradíš. Zlé síly v sobě zapudím k Bohu se pomodlím.
16. Leden 2015 - 1:45
Pavel (anonym)
Abych se vyhnul nepříjemnost s štikou sumcem a porybným pytláků ,řádící v těchto vídách neupřímným psaním z kterého podezírají věecny okolo,anož by počítali ,že někdo může mít vícero osobností,tak sem ten otčenáš nedám,kdo chce si ho najde.
16. Leden 2015 - 8:33
Těšení (anonym)
Koukám, že ta chemizovaná strava dělá s lidma divy. Už ani neví co píšou a čí jsou. To se máme ještě na co těšit.
16. Leden 2015 - 10:02
Brano otvírá sa (anonym)
Mě to sem holt taky táhne.Přestižní téma Existuje Bůh,žádného buzika nenechá chladným.
16. Leden 2015 - 10:30
Pavel (anonym)
Bůh je pro všechny společný,nebo není?!Nám v tom nejasno.Ale věda ta je společná pro všechny,takže děvečka nevěsta ďáblva je věda.
16. Leden 2015 - 11:05
Pavel (anonym)
Díky děvečce vědy můžeme i marnit čas na těcht stránkách,díky děvečce církve můžeme život neužitečné kazatele a donekonečna restauraovat často historicky nehodnotné,ničím nevýznamné typově stejné stavby. Díky děvečce kapitalismu nás mohou pást jako ovce bez šance z toho někdy vyklouznout. Naštěstí tu je ještě osobní víra,která tohle všechno umožňuje přestát a z blbostí se vyzout.
16. Leden 2015 - 11:10
Bible (anonym)
Proč si někteří lidé myslí že vymysleli a udělali vesmír a že jsou nesmrtelní? Přitom se skládají z atomů, které někdo jiný musel vymyslet a naprogramovat. Nikdo z lidí to ale neudělal. Dnešní věda jasně dokazuje, že celý vesmír je programově řízen a ten program musel někdo vymyslet a uskutečnit, aby to takhle mohlo fungovat. Jenže pro některé je lepší se spoléhat na náhodu, než uznat že je někdo chytřejší než mi lidé. Různé knihy radí jak máme žít, ale celkově řeší jen malé procento problémů, které všude zažíváme. Jedině Bible vychází z podstaty nás lidí a dává nám stoprocentní rady pro náš život. Je to z toho důvodu, že ji nechal sepsat tvůrce nás lidí, který ví co je pro nás nejlepší. Je to stejné, jako výrobce aut dá návod jak s tím autem máme zacházet, abychom ho mohli používat a špatným používáním to auto nezničili. Ti co Bibli nerozumí, tak ji většinou nenávidí. Na jedné straně z ní mají strach, protože porušují většinu morálních hodnot a na základě Bible by byli odsouzeni jako darebáci. A kdyby nechtěli být tak posouzeni tak by museli změnit své chování a jednání což se jim nechce, protože jsou sobecký a chtějí mýt jen svoje výhody na úkor druhých. Další nechtějí studovat Bibli, protože jim nic neříká a nebo si myslí, že ji nepochopí. Je zajímavé, že nejvíc zesměšňují Bibli lidé, kteří ji za celí život ani jednou nepřečetli a snaží se využít něčí názory, které Bibli znevěrohodnocují. Sami nejsou schopni ji prostudovat a spoléhají se na tzv. vědecké autority, které většinou sledují jiné cíle než porozumět Bibli a zneužívají svoji autoritu ke svému prospěchu. V dnešní době lidé nechtějí moc přemýšlet a nechávají to na druhých a vymlouvají se "Vždyť to říkali v televizi". Jeden známí my řekl, "Přemýšlet to je náročný, z toho mě bolí hlava". Takže když v televizi řeknou " To je váš nepřítel toho bijte", tak většina lidí půjde a bude ty lidi bít aniž si ověří, že to je pravda. Bible nás ale učí, abychom rozlišovali co je dobro a zlo. Abychom nedělali zlo i kdyby nám to nařídil sám Král. Proto Bůh Jehova vyslal svého Syna Ježíše Krista, aby nám lidem prakticky ukázal, jak se máme k sobě chovat. Ježíš svým jednáním ukázal bez moci peněz a bez používání násilí jakou má moc osobní příklad. Takovou přirozenou autoritu neměl žádný člověk na zemi před ním ani po něm. Uskutečnění jeho hesla "Milujte své nepřátele" v praxi v Božím Království bude znamenat mír na celé naší planetě. Ti co se hlásí ke křesťanství by neměli podporovat, ani se zúčastňovat žádných válek, jinak popírají učení Ježíše Krista a stávají se jeho odpůrci.
16. Leden 2015 - 11:50
mima (anonym)
Včera jsem se snažila našemu hafanovi vysvětlit jak k nám přišel. Koukal na mě jak puk. Pravděpodobně je to dost pro psi svět složité, tak jsem začala školení v jiném oboru. Vysvětlovala jsem mu, jak to funguje u nás lidí, když se narodíme, neumíme chodit, mluvit ( štěkat :-) ) ale pokud dovršíme určitého věku, chodíme do školy , učíme se psát a číst....Položila jsem mu otázku zdali by to nechtěl zkusit, naučit se číst a psát. Odpověď mi byla odchod k misce s granulemi. Trochu mi dělá starostí. Chtěla bych, aby šel s dobou, vědou, aby konečně pochopil člověka. Jenže on nic nechápe z člověčiny. Žije si svůj psi život a můj pořád nechápe. Možná potřebuje nějaký důkaz na úrovní psího světa, jenže já se snažím. Lezu po čtyřech, štěkám a pořád můj svět je mu vzdálený. Jsem tady a on mě jako člověká nevníma. Nejde se mnou mýt nádobí, neutře podlahu ani do práce nechce chodit...
16. Leden 2015 - 12:09
:-/ (anonym)
Proč si někteří lidé...Co na to říct... jako slohová práce osmiletého školáčka křesťanské školy je to docela dobrý...
16. Leden 2015 - 12:12
D (anonym)
Včera jsem se snažila...> Možná potřebuje nějaký důkaz na úrovní psího světa, jenže já se snažím. Lezu po čtyřech, štěkám a pořád můj svět je mu vzdálený. Jsem tady a on mě jako člověká nevníma. Nejde se mnou mýt nádobí, neutře podlahu ani do práce nechce chodit... Takze primitivni krestanske pohadky o bohu jsou vlastne nadrazeny kritickemu mysleni podobne, jako je lidske chapani nadrazene chapani psimu :/
16. Leden 2015 - 12:29
Pavel (anonym)
Před obědem je hlavně se třeba pomodlit. Já nevím o co se snažíš ,mě od víry neodradíš. Zlé síly v sobě zapudím k Bohu se pomodlím. Otče náš. Zdrávas. Modlitba před obědem.
16. Leden 2015 - 12:59

Stránky

Přidat komentář