Reklama

Existuje Bůh?

Anna (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

Mare, Acharys i Anna se...Čo povie žena, to platí ...

Anna (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

30.8.2012 15:43 -...Len doodpovedám, mám iné povinnosti a život za PC nieje skutočne moja priorita.

Áno,všetci sú Jeho synovia.Tretina sa vzoprela a dve tretiny ostali verné a sledujú, čakajú na výsledok, či ich bratia mali pravdu, ale veria že nie.Neustále svojmu Nebeskému Otcovi ďakujú za všetku dobrotu a lásku, lebo je dobrý/Kto z ľudí sa k nim pripojí aj v čase tiesne,skúšok a ťažkých situácií a období ? Výzva/.

Na nás je, ako to pochopíme a ako sa ku tomu postavíme.Aj samotný POSTOJ je dôležitý, ak niekedy skutočne nepohneš s ničím, ani so sebou.To vnútro naše :)Mnohokrát situáciu nezmeníš, aj keby si veľmi chcel, ale postoj k situácii/k tomu, či onomu/ môžeš zmeniť a tým sa zaradzuješ na jednu zo strán. A jedna je na chválu Boha.
Tretia strana neexistuje.

Anna (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

Mare, Acharys i Anna se...Doodpovedám, už nebudem aj tak môcť chodiť na net, ale aj nerada chodím.Všetko len do času, nič netrvá večne. Nemaj mi za zlé, bola som na skype :)

Anna (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

Aničko, neříkej, že jsi...Nona: Konkrétne sa zmienili, že až za tak vážne to nepovažovali,dávali tomu oveľa dlhší čas, ale že sa roztopí arktický ľadovec v tomto desaťročí a spôsobí ďalšie roztápanie ľadu, a zahrievanie Zeme/bude nechránená/.Tak telkáč mám nefunkčný, u nás len rádio.
Samozrejme že počula, že Zemi hrozí ekolog.katastrófa. Veď to bude už Veľké súženie, ktoré ak by Boh YHWH nezastavil,tak by nikto z ľudí neprežil.

Jehovisté nepat (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

Mare, Acharys i Anna se pořád loučí :))

Návštěvník (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

na otázku:Dielo Božie....
30.8.2012 15:43 - Anna

Bodka za touto diskusiou. .

Hehehe...

Jsem si hned myslel, že se sem vrátíš.
Závislost na internetovém plkání je mnohem těžší než závislost na heroinu.

Mimochodem, pokud by existoval všemocný bůh, pak i ten heroin je "Dielo Božie".

klaris (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

NIKDO NIC

Návštěvník (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

anon: Vidim, ze ses cteni...:-)))

Nevyhnul... nakouk, zívnul, odklik pryč.

Anna (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

Jaké Dielo? Jako způsob...na otázku:Dielo Božie. Všetko na chválu Boha svojím životom, ústami a skutkami, a mnohí priamo aj pri bibl.štúdiu /nielen zasiať, ale pozerať ako vyklíči a rastie, ak je zasiate do pôdy/.

Návštěvník (So, 1. 9. 2012 - 20:09)

Didusovi schází víra,
v...Tvoje rýmy se sem nehodí,
neb sem Didus dávno nechodí.

klaris (So, 1. 9. 2012 - 19:09)

jestli existuje buh, tak to asi neví nikdo, třeba se to dovíme po smrti, zatim si kažřdý muže myslet že existuje třeba pytlík slizu... buh je když se to komu hodí

Warning (So, 1. 9. 2012 - 17:09)

Didusovi schází víra,
v ústech zatracující smrad a samá síra.
Hloupost je mu dobrým darem,
a tak své oběti krmí katolickým škvárem.
Bez netužvanění však nemůže již být,
a svého satanského "evangelia" již nedokáže žít.
Jeho závislost je víc než zjevná,
nešlápněte do tohoto lejna!

Jan@VEDA (So, 1. 9. 2012 - 14:09)

anon: Vidim, ze ses cteni tech pripadu vyhnul, jak se dalo cekat.

Hari Hari

Peta (So, 1. 9. 2012 - 10:09)

Matka Terézia
povedala: "Boh od nás nežiada úspech, ale aby sme to skúsili

pro Nonu (Pá, 31. 8. 2012 - 18:08)

Tobě umřel pes, že lezeš...Nono, tobě umřel milenec, že lezeš na Existuje Bůh? Věříš, že ti bude odpuštěno? Marně se snažíš, nebude.
Nejsi náhodou chorá? Na 100% jsi! Máš za kamaráda feťáka (tardbas). Nenormální jsi hodně, nevadí ti, že taková kreatura klidně řídí auto v těžkých abstinenčních stavech, kdy neví co dělá. No, ti řeknu nono, to není správné, vždyť jsi studovala psychologii. Ale zřejmě špatně. Moc dobře víš, že takové případy se musí hlásit! Takže si rozmysli co píšeš.
Myslíš, že ti bude odpuštěno až ten magor někoho zajede?

31.8. (Pá, 31. 8. 2012 - 14:08)

Prdlajz, bude zataženo,...Já už uzavřela jeden obchod ráno.Mám vyděláno.Alespoň z toho budeme mít zeleninu a květiny do kostela,když už nic...

Návštěvník (Pá, 31. 8. 2012 - 14:08)

Je úplněk. Dnes bude...Prdlajz, bude zataženo, žádný ouplněk.

31.8. (Pá, 31. 8. 2012 - 12:08)

Je úplněk. Dnes bude zabírat úplně všechno...

Návštěvník (Pá, 31. 8. 2012 - 12:08)

priklady zazracne ochrany, vyleceni apod

Pokud se nejedná přímo o podvod, jsou to placebo efekty. Na psychosomatické problémy to skutečně zabírá přímo zázračně :)

Jan@VEDA (Pá, 31. 8. 2012 - 10:08)

anon: Tvuj nazor uz znam. Ted jeste nejake dukazy, ze duchovni zkusenost je totez co trip - priklady zazracne ochrany, vyleceni apod.

Hari Hari

Reklama

Přidat komentář