Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (So, 8. 9. 2012 - 13:09)

"Pán vyjaví úmysly...Peto, když už nějaký text odněkud bezduše kopíruješ, tak ho aspoň přeformátuj. Ty tvrdý konce, co tam zůstávaj vprostřed řádků, to fakt vypadá blbě.

. (So, 8. 9. 2012 - 13:09)

ááách

Návštěvník (So, 8. 9. 2012 - 13:09)

Promiňte panstvo, nemáte...Fajn, mám tu perfektní vysokotlaký espreso.
Takové, co na ní rovnou vytvoří tu skvostnou, tmavobílou pěnu...
Dodej kávu, čerstvě namelem a uděláme si tu pravou lenošivou siestu: Voňavý, po čertech dobrý, přímo božský nápoj - takový malý, leč překrásný dotek ráje!

Bílek (So, 8. 9. 2012 - 10:09)

Promiňte panstvo, nemáte někdo chuť na dobrou brazilskou kávu?

Návštěvník (So, 8. 9. 2012 - 09:09)

Já jsem měla na mysli...Pěkný vztah... to jo.
Ale pěkný vztah s holkou/ženou bez sexu je jak lihuprosté víno. Taky snad jazyk potěší, ale něco podstatnýho tomu chybí.

A život? Ten je hlavně o sexu, kolem něj se všechno točí. Bez něj bysme vyhynuli.

Peta (So, 8. 9. 2012 - 08:09)

V bohu pohroužený Péťo,...Chudáčku,tys asi nezažil moc lásky v životě. Je mi tě upřimně líto :-(

Lída (So, 8. 9. 2012 - 08:09)

Lído, nejsem žádný...Já jsem měla na mysli pěkný vztah s holkou/ženou.
Život není jenom o sexu.

Návštěvník (So, 8. 9. 2012 - 07:09)

Inhalátore, ty jseš...Lído, nejsem žádný štěně,
souložím já každodenně!

(Taky jsem chtěl na tě udělat rým, ale ke slovu Lída se mi furt vnucuje "bída", takže radši nee.)

Návštěvník (So, 8. 9. 2012 - 07:09)

Ale bůh tě za tvou zpupnost potrestá, to máš jistý.

Pchááá!
To asi sotva, když žádný bůh nejni.

Lída (So, 8. 9. 2012 - 07:09)

Inhalátore, ty jseš nervák, to je hrozný.
Najdi si holku.

Dana (So, 8. 9. 2012 - 00:09)

Snažím se pochopit, proč...Mimochodem máš problémy pochopit jednoduchou otázku. Být Tebou, o tom, kdo nechápe zadání, bych pomlčela:

7.9.2012 21:40 - Dana

Dano, tak to nebylo...

A co podle tebe není přízemní?

7.9.2012 22:23 - Anihilátor

A co podle tebe není...

Dano, ptáš se, co je na úklidu přízemního. No všechno, protože většinou lezeš po čtyřech po podlaze s hadrem v ruce.
Ale tady na stránce se bavíme o vznešenějších věcech, protože téma je "Existuje bůh?"
Je zcela zřejmé, že maturitu ze slohové práce bys nedala, protože bys nepochopila zadání, jako i tady je nechápeš. Zřejmě nechápeš mnoho věcí, když si tady děláš reklamu pro svůj byznys.
Ale bůh tě za tvou zpupnost potrestá, to máš jistý.

Dana (So, 8. 9. 2012 - 00:09)

Snažím se pochopit, proč...Myslíš, že pokud Bůh existuje, shledává úklid přízemním?

Anihilátor (Pá, 7. 9. 2012 - 23:09)

Snažím se pochopit, proč lidi na stránce "Existuje bůh?" nabízejí čisticí prostředky a kosmetiku, a nedaří se mi to. Vždyť kdo by si něco koupil od nezorientované osoby, která nechápe
a) téma,
b) že tady jde o diskusi.
Někde je místo pro duchovno, jinde zase pro pochybné kšeftíky.
Dano, Lído, zbloudilé ženy, tady se prodávají a kupují myšlenky, ne kosmetické lži.

Lída (Pá, 7. 9. 2012 - 22:09)

Ahojky, já jsem velice spokojená s kosmetikou Oriflame. Zatím jsem s ní neměla sebe menší problémy. Mám plno akcí. Například při nákupu za 250,- máte jeden výrobek (libovolný dle vás za nákupní ceny - což je cena levnější než v katalogu). Při nákupu nad 350,- Zázračný kelímek jen za 45,-! Jsem z Brna. V případě zájmu mě kontaktujte :) [email protected] Je možné se domluvit na poslání poštou - Ta by byla při nákupu za 350,- ZDARMA jinak si beru 35 korunek.
Vzorky a katalog zdarma :) Jen férové jednání :))

Dana (Pá, 7. 9. 2012 - 22:09)

Dano, ptáš se, co je na...Já si myslím, že né.

Tomáš (Pá, 7. 9. 2012 - 22:09)

Tomáš pravdu, že adresu...To neznám, ale znám tel. číslo na paní Danu BUAHOVOU, KTERÁ NABÍZÍ MYCÍ PROSTŘEDKY ZA NÍZKÉ CENY.

Anihilátor (Pá, 7. 9. 2012 - 22:09)

A co podle tebe není...Dano, ptáš se, co je na úklidu přízemního. No všechno, protože většinou lezeš po čtyřech po podlaze s hadrem v ruce.
Ale tady na stránce se bavíme o vznešenějších věcech, protože téma je "Existuje bůh?"
Je zcela zřejmé, že maturitu ze slohové práce bys nedala, protože bys nepochopila zadání, jako i tady je nechápeš. Zřejmě nechápeš mnoho věcí, když si tady děláš reklamu pro svůj byznys.
Ale bůh tě za tvou zpupnost potrestá, to máš jistý.

MG (Pá, 7. 9. 2012 - 22:09)

lidé nebláznete, již 2012...Tomáš pravdu, že adresu nezná nikdo.
Neznáte někdo adresu ?

Kamil (Pá, 7. 9. 2012 - 21:09)

lidé nebláznete, již 2012 let jste se dostali pod jakousi pitomost, buh? už jej nekto videl, protože, mužete se ptat kolikoho, adresu nezná nikdo, tak neblbnete s tím dedkem vousatým...

Dana (Pá, 7. 9. 2012 - 21:09)

Dano, tak to nebylo...A co podle tebe není přízemní?

Reklama

Přidat komentář