Reklama

Existuje Bůh?

. (Po, 10. 9. 2012 - 20:09)

Najlepiej jest mówić do siebie :-)))

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 20:09)

Píšeš: Anihilátore, nick...Dobře, zde je můj nick:
" "
A hele, on se nezobrazuje ani v textu...
Hleďme hleďme...

Že by na Doktorce fungovaly tagy?

No, všechno je možné... :-)

10.9. (Po, 10. 9. 2012 - 20:09)

Ahoj, jenom jsem Vám chtěla...Lído mě by zase zajímalo,proč prodáváš ty zázraky za nižší cenu,než jsou v katalogu. Je to divný...

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 19:09)

Anihilátore, nick poctivě...Píšeš: Anihilátore, nick poctivě zadávám, ale Doktorka mi ho odmítá zobrazovat, asi že je ten nick poněkud neslušný :-)
----
Jsi jen ztracená duše, které nevyhovuje zdejší svět. Napiš svůj nick do textu, ať mohu posoudit, zda sis to vymyslel, nebo jsi skutečně na Doktorku příliš ordinérní.
Obojí ti cti nepřidá, starý pardále.

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 18:09)

Píšeš: Nojo, ale nebejt...Anihilátore, nick poctivě zadávám, ale Doktorka mi ho odmítá zobrazovat, asi že je ten nick poněkud neslušný :-)

Náhrobní kámen... nojo, tak třeba:

Žil jak žil
snad moh žít líp
a co kdyby?
Stejně by chcíp...

A vypadám snad, že by mi bylo něco svaté?

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 17:09)

básník nebo kritik?Možná kombinace obého... Bátik nebo krisník, vyber si :-)

nona (Po, 10. 9. 2012 - 17:09)

Nojo, ale nebejt jí,...básník nebo kritik?

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 17:09)

Nojo, ale nebejt jí,...Píšeš: Nojo, ale nebejt jí, nedozvěděli bychom se o kouzelném kelímku!
---
Čí ty jsi? Zapomínáš uvést nick, ale opodeldok si pamatuješ. Vypadáš na starý ročník. Takoví už mají složený i nápis pro svůj hřbitovní kámen. V boha věříš, nebo ti není nic svaté?

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 13:09)

Trapná Lída zase píše:...Nojo, ale nebejt jí, nedozvěděli bychom se o kouzelném kelímku!
- -
Zas ti chlapče klouby chrastí?
Potírej je šnečí mastí!

(i když starý dobrý Opodeldok by byl možná lepší volbou :-)))

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 13:09)

Ahoj, jenom jsem Vám chtěla...Trapná Lída zase píše: Ahoj, jenom jsem Vám chtěla říct, že dělám v Oriflamu a nabízím o něco nižší ceny ...
---
Změn téma, jinak nás unudíš k smrti. To, že nemůžeš nic prodat a ze zoufalství chodíš už i sem, by neměli odnášet nevinní.

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 12:09)

Bílku, píšeš: Proto by mě docela zajímalo, která rostlinka má na svědomí vznik něčeho, jako je islám.
---
Podle mě islám vznikl na kátu (Catha Edulis Forsk), ale bohužel u něj nezůstal. Proč? Pak by totiž islám nebyl agresivní a nesnášenlivý, protože kdo propadne kátu celý den jen sedí a tupě hledí před sebe. (Dá se říct, že kát učinil ze současného Jemenu stát flegmošů a tupců, protože Jemenci celý den nedělají nic jiného, než shánějí kát, nebo peníze na něj.)

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 12:09)

Zázračný kemílek je...Extrakt ze šneka na bolavé klouby?
?????
Nojo, hlemejždi, kloubů nemaje, nemohou trpět jejich bolestivostí!
Takže pokud nás zázračný kelímek změní ve šneky, fakt nás už klouby bolet nebudou...
Geniálně vymyšleno!

Lída (Po, 10. 9. 2012 - 12:09)

Zázračný kemílek je elixír z hlemýždě na bolavé klouby.

Zázračný kelíme (Po, 10. 9. 2012 - 11:09)

Mít v kelímku trusu kus,
to by byla bída...
Ve zlato ho promění!
Kdo?
No přece Lída!

hana (Po, 10. 9. 2012 - 10:09)

Ahoj, jenom jsem Vám chtěla...Nákupní cena je menší než z katalogu- to by mě nenapadlo :-)
Jak funguje zázračný kelímek? Říká se: nemožné na počkání, zázraky do tří dnů. Za jak dlouho se projeví tvůj zázrak a v čem?

nona (Po, 10. 9. 2012 - 09:09)

Zázračný kelímek jen za...To je fakt. tak nám Lído, popiš ty zázraky, ať je můžem vyhodnotit. Nedávno jsme tady řešili živou vodu

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 09:09)

Ahoj, jenom jsem Vám chtěla...Zázračný kelímek jen za 45...

a já si myslel, že je to kšeftění v diskusi o Bohu zcela mimo mísu :-)

Ale když je ten kelímek ZÁZRAČNÝ, tak to je holt jiný kafe.

Lída (Po, 10. 9. 2012 - 07:09)

Ahoj, jenom jsem Vám chtěla říct, že dělám v Oriflamu a nabízím o něco nižší ceny než jsou v katalogu. Mám plno akcí. Například při nákupu za 250,- máte jeden výrobek (libovolný dle vás za nákupní ceny - což je cena levnější než v katalogu). Při nákupu nad 350,- Zázračný kelímek jen za 45,-! Jsem z Brna. V případě zájmu mě kontaktujte :) [email protected] Je možné se domluvit na poslání poštou - Ta by byla při nákupu za 350,- ZDARMA jinak si beru 35 korunek.
Vzorky a katalog zdarma. Jen férové jednání. Děkuji.

Návštěvník (Ne, 9. 9. 2012 - 21:09)

jako i my odpustime nasim vynnikum...

vynnik je bezvadný slovo, to budu používat :-)))

apollo25 (Ne, 9. 9. 2012 - 20:09)

Otce nas jenz jsi na nebesich ,posvet sve jmeno tve, prijd kralovstvi tve , bud vule tva jak v nebi tak i na zemi ,chleb vezdejsi dej nam dnes ,odpust nam jako i my odpustime nasim vynnikum a neuved nas v pokuseni ale zbav nas od vseho zleho AMEN

Reklama

Přidat komentář