30946 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
D, (anonym)
A protože jsem se tady v...Tak z toho individua nemám šanci se vymanit, jak jsem se před chvílí dozvěděla.Mějte se tu krásně.
25. Prosinec 2014 - 3:11
Darwinista (anonym)
Jako pro věřícího v evoluci je pro mě samozřejmostí vyznávat svou víru nejen skrze modlitbu k Matce přírodě, ale s naprosto s tejnou inzenzitou skrze život. Naše náboženské učení tak po věřích požaduje a já měl to životní štěstí, že se mi v mých dvanácti letech dostala do rukou knížka od Darwina "O původu druhu". Přečetl, uvěřil, splynul. A ten můj polodětský věk splynutí s Darwinovým učením je pravou příčinou, proč pravděpodobně bývám ve svém vyznání tolik přímočarý. Má cesta ke štěstí vede přesně kompromisně. Tj. reálný hmotný život prodchnutý vírou v Darwina. Mám rád hmotný život stejně jako každý smrtelník, fyzickou lásku jako každý jiný člověk, mám potřebu zdravé míry pracovní realizace a rád pečuji o své tělo jako každý. To zdůrazňuji proto, abych snad nevyvolával zde na diskuzích nějaké mylné dojmy. Nejsem zvyklí svou víru kázat, nikdy jsem to nedělal (pouze víru nezapírám, to darwinista udělat nesmí), pouze se snažím žít tak, jak považuji za správné.
25. Prosinec 2014 - 11:44
Pravdoláskař (anonym)
Jako pro věřícího v pravdu, lásku a člověka, ktrý je od přirozenosti dobrý je pro mě samozřejmostí vyznávat svou víru nejen skrze modlitbu , ale s naprosto s tejnou inzenzitou skrze život. Naše náboženské učení tak po věřích požaduje a já měl to životní štěstí, že jsem se v životě setkal s mnoha lidmi, kteří byli stjní jako já již od dětství A ten můj polodětský věk splynutí učením o cti, pravdě a lásce je pravou příčinou, proč pravděpodobně bývám ve svém vyznání tolik přímočarý. Má cesta ke štěstí vede přesně kompromisně. Tj. reálný hmotný život prodchnutý vírou v dobro v člověku. Mám rád hmotný život stejně jako každý smrtelník, fyzickou lásku jako každý jiný člověk, mám potřebu zdravé míry pracovní realizace a rád pečuji o své tělo jako každý. To zdůrazňuji proto, abych snad nevyvolával zde na diskuzích nějaké mylné dojmy. Nejsem zvyklí svou víru kázat, nikdy jsem to nedělal (pouze víru nezapírám, to pravdoláskař udělat nesmí), pouze se snažím žít tak, jak považuji za správné.
25. Prosinec 2014 - 12:16
Jak vznikla nap (anonym)
http://casopis.vesmir.cz/clanek/jak-vznikla-hmyzi-kridla Odpoví darwinista RNDr. Josef Chalupský, CSc. "Paleontologové dosud našli jen hmyz buď s jasně vyvinutými křídly, nebo bez nich. Nic mezi tím. Také zde totiž zůstává k nalezení onen “missing link?, chybějící spojovací článek, jako ve vývoji lidském." ---------------------------------------- Přechodové formy tedy zůstaly tím, čím jsou: výplodem Darwinovy fantazie. Přiznává to i anglický paleontolog Derek Ager, ačkoli je sám darwinista: "Při podrobném přezkoumání fosílií, ať už na úrovni řádů nebo druhů, opakovaně nacházíme doklady nikoli postupné evoluce, nýbrž náhlého výskytu." (Derek Ager, Zpráva Britské geologické asociace, sv. 87, s. 133) Známý zastánce evoluční teorie, zoolog Richard Dawkins, učinil zajímavé prohlášení: "Vypadá to, jako by sem byly všechny kambrické druhy vsazeny, jako kdyby neměly žádnou evoluční historii." (Richard Dawkins, Slepý hodinář, 1986, s. 229)
27. Prosinec 2014 - 13:29
jan* (anonym)
bůh existuje a je jím kalousek,teda aspon podle chování:)
27. Prosinec 2014 - 13:33
Darwinista RNDr (anonym)
"Paleontologové dosud našli jen hmyz buď s jasně vyvinutými křídly, nebo bez nich. Nic mezi tím. Také zde totiž zůstává k nalezení onen “missing link?, chybějící spojovací článek, jako ve vývoji lidském."
27. Prosinec 2014 - 13:48
Realista (anonym)
"Paleontologové dosud... Přechodové formy tedy zůstaly tím, čím jsou: výplodem Darwinovy fantazie.
27. Prosinec 2014 - 17:15
mamut (anonym)
Dotaz - když se každý rok o Vánocích narodí Ježíšek, to už jich je 2014 (myslím těch Ježíšků)? A nehádají se pak v nebíčku, kdo je ten pravý ?
27. Prosinec 2014 - 17:31
mamut (anonym)
Dotaz - když se každý rok...Já sem trochu popletenej....
27. Prosinec 2014 - 21:28
Touha (anonym)
Dotaz - když se každý rok...Nehádaj, je jich o vánocích potřeba rok od roku víc, Mamute
27. Prosinec 2014 - 21:33
LordLongbottom (anonym)
Dotaz - když se každý rok...Mamute,nejsi ty z čtvrohor,pleistocénu,to už máš ale namále...
28. Prosinec 2014 - 2:33
D (anonym)
Přechodové formy tedy...Ty se asi domnivas, ze sam nejsi prechodova forma.
28. Prosinec 2014 - 2:48
D (anonym)
Jinak zde jsou informace o soucasnem stavu vyzkumu evoluce hmyzich kridel: http://en.wikipedia.org/wiki/Insect_wing#Evolution
28. Prosinec 2014 - 3:02
LordLongBottom (anonym)
Co by na tuhle otázku asi řekl Sokratres.Kolik je ježíšků,jestli se rodí o Vánocích pokaždý další jeden.Zřejmě by začal svoji proslulou řeč,která by měla posluchači dokázat jak moc se mýlí ve svých soudech,No,ale to ještě nevládl dominik duka a sokrates nemusel polknout ten bolehlav.
28. Prosinec 2014 - 11:38
LordLongBottom (anonym)
Sokrates tvrdil,že většina lidí má problémy,protože nedokáže správně používat svůj "nejdůležitější úd",takovej kec,já pd používám docela často,dokonece nedávno jsem měl místo skoro psychicky jako uministrování,pro to ta přezdívka bootom myšleno psychicky.
28. Prosinec 2014 - 11:45
LordLongBttm (anonym)
O vánocích jsem navštívil kosteli dva,tam jsem se modlil,meditoval ,kontemploval a celkem řekl sto zdrávasů a sto otčenášů.Ani nevíta o kolik méně nyní beru anxiolitik.Opravdu jsem uvěřil,že jen víra svatá katlická dává smysl tomu co žijeme.Eghrt tak to jsem se zakuckal.
28. Prosinec 2014 - 11:48
- (anonym)
O vánocích jsem navštívil...Tada už přispívat nebudu,protože mě to ani nenechá zalžit vlastní pseudotéma.Eghart.
28. Prosinec 2014 - 11:59
Pavel (anonym)
Cílem není psát na cizí témata,když si nemůžete založit svoje,pak si akprát sprzníte charakter jako např.dneska já před chvíli.Dám si jméno LordLongBottom což představuje Nějakého Doryana Greye nebo spíš Oscara Wiala,ale ten to psal asi podle sebe,co má něco dlouhého a LGBT je v tom zkratka GLhnutí a Bottom navíc znamená pasivní poloha v gay sexu.Tak s váma jsem skončil přátelé,takhle tedy dál už ne....
28. Prosinec 2014 - 12:05
Pavel (anonym)
Cílem není psát na cizí...Zapoměl jsem na Egharta(Eckharta) což je zase nějaký germánský kněz 13.století,nacistům prý nvyhovoval vůbec a to mě zase těší.ALe kdo chdí pravidelně do kostela ,měl by mít dveře otevřené jak do walhaly tak do Betléma.
28. Prosinec 2014 - 12:11
Realista (anonym)
Jinak zde jsou informace o...Na stránkách darwinistů http://en.wikipedia.org/wiki/Insect_wing#Evolution jsou znovu zopakována slova darwinisty RNDr. Josefa Chalupského, CSc.: "Paleontologové dosud našli jen hmyz buď s jasně vyvinutými křídly, nebo bez nich. Nic mezi tím. Také zde totiž zůstává k nalezení onen “missing link?, chybějící spojovací článek, jako ve vývoji lidském." http://casopis.vesmir.cz/clanek/jak-vznikla-hmyzi-kridla (Nepleť si bujnou fantazii darwinistů osvobozenou od nutnosti svoje brebentění jakkoli dokázat s realitou, vědou a fakty.)
28. Prosinec 2014 - 12:17
Pavel (anonym)
Letošní Vánoce jsemsi skvěl užil.Zakoupil jsem živého kapra a protože jsem viděl v jídelním lístu jedné luxusní restaurace jídlo Ryb Eye a stálo to asi 500kč.Takovou lahůdku jsem si nemohl nechat ujít.Proto jsem koupil větší počet rybích hlav,a oči jsem obalil v trojobalu a na oleji v troubě usmažil dozlatova,podával jsem na párátku s vánočním salátem.Pak šel na půlnoční do kostela.
28. Prosinec 2014 - 12:44
Ekhart (anonym)
Největší darwinistický kongres se koná každoročně v amrice a svoláváje tam Wren Bufet.Potom občas příjede někdo jako David Duke do Prahy a také svolává kongresy,existují i školy pro darwinisty známé jsou v Bělorusku. Geofrey Goldbloom byl nejblíže křéžení druhl,takhle nějak probíhala evluce.
28. Prosinec 2014 - 12:54
D (anonym)
Na stránkách darwinistů...> Nepleť si bujnou fantazii darwinistů osvobozenou od nutnosti svoje brebentění jakkoli dokázat s realitou, vědou a fakty. Ja jsem zde uvedl relevantni material o soucasnem stavu vyzkumu evoluce hmyzich kridel. Ty, "Realisto", jsi zde pouze zopakoval naprosto irelevantni citat "darwinisty Chalupskeho" , ktery jsem ja predtim opravnene ignoroval, a navic jsi tento citat lzive prirkl mnou uvedenemu pramenu, kde se tento citat vubec nevyskytuje. Pokud pak jde o vec evoluce hmyzich kridel jako takovou, ptam se ja tebe: Co to u TEBE jsou "jasne vyvinuta kridla"? Co takova predni kridla dnesnich kobylek, ktera jim neumoznuji letat? A druha otazka: Pokud se schopnost letani u hmyzu vyvinula nekdy pred 350 miliony lety, v jakem prostredi a v jakem materialu se mely uchovat fosilie prvnich predstavitelu letajiciho hmyzu a jejich blizkych, jeste ne zcela letajicich, predku? Vzdyt takove prvni jehlicnate stromy, v jejichz smule (jantaru) se obcas zachytil a dochoval do soucasnosti pozdejsi hmyz, se vyvinuly az v pozdnim karbonu, nekolik desitek milionu let po prvnim letajicim hmyzu. Pokud se za techto okolnosti domnivas, ze je-li dnes obtizne az nemozne najit fosilie blizkych evolucnich predku prvniho letajiciho hmyzu, je to dukaz, ze tito predkove vubec neexistovali, jsi z lacineho kraje, ty kreacionisticky tmari. Jsi jasnym dokladem toho, ze spanek rozumu plodi monstra :p
28. Prosinec 2014 - 13:45
D (anonym)
Největší darwinistický...> Největší darwinistický kongres se koná každoročně v amrice a svoláváje tam Wren Bufet.Potom občas příjede někdo jako David Duke do Prahy a také svolává kongresy,existují i školy pro darwinisty známé jsou v Bělorusku. Ty se vyjadrujes o moderni evolucni biologii jako o nejakem pavedeckem obskurnim spolku. Pavedecti a obskurni vsak jsou ve skutecnosti naopak kreacioniste, zatimco evolucni biologie je vedecka a mainstreamova disciplina. Hovorit v dnesni dobe o darwinismu krome toho nema valny vyznam. Darwin byl pouze jednim se zakladatelu vedecke evolucni biologie, tento obor je vsak dneska uplne jinde, nez byl pred nejakymi 150 lety. Mluvit o soucasnych vedeckych evolucnich biolozich jako o darwinistech je to same, jako hovorit napriklad o soucasnych vyvojarich, vyrobcich a uzivatelich elektrickych osvetlovacich teles jako o "edisonistech". Naprosto ujete.
28. Prosinec 2014 - 13:53
Ten "Reali (anonym)
má poněkud legrační představy o důkazním břemenu. Myslí si, že pokud dnes nelze najít předky prvního létajícího hmyzu, je to samo o sobě důkazem, že tito nikdy neexistovali, a nějaký pámbíček stvořil první létající hmyz z bláta a hlíny. Naopak to, že nelze nalézt ani jakékoli stopy podobného stvořitelského aktu, ho vůbec nevzrušuje. Nevzrušuje ho ani to, že evoluční biologie má bezpočet jiných fosilních i genetických důkazů evoluce v živé přírodě, zatímco kreacionisté nemají ani jediný důkaz "kriminální scény" jakéhokoli konkrétního stvořitelského aktu - nedokážou ukázat a precizně vědecky či forenzně doložit žádnou konkrétní lokalitu a žádný konkrétní okamžik jakékoli podobné události. Náš "Realista" v tom ovšem bohorovně odmítá vidět cokoli závadného - důkazní břemeno je v jeho představách pouze pro jeho odpůrce, nikoli pro něj samotného. Jakmile evoluční biologie není schopna cokoli zdokumentovat, je podle "Realisty" možné ji automaticky odepsat, aniž kreacionisté předtím spolehlivě prokážou byť jen jediný případ božího stvoření jakékoli konkrétní formy života. Směšné.
28. Prosinec 2014 - 14:26
HankaVáclav (anonym)
Pořád vejrám na tu první otázku ve vlákně. "Myslíte,že existuje Bůj a jak by se dal najít." Já bych jí dal vidle a nakázal jí ať ho jde hledat přehazováním hnoje na valník,třeba ho tam najde,nebo ji odvezl doprostřed maďarské pusty s destilašním zařízením na výrobu pitné vody se vzduchu a manuální klikou jako alternátorem elektřiny.Pokud by byla tělnatá jak odhaduju,měla by šanci,až by přešla tu pustu odpovědět si na tu otázku sama.
28. Prosinec 2014 - 15:15
D (anonym)
guae tandem mens avida...Sorry, ale co je to za blbost? Nemohl bys to vyjadrit v nejakem jazyce, ktery jakz takz ovladas? Takhle nelze ani poznat, co ses tou palatinskou pavetou domnival rict...
28. Prosinec 2014 - 17:10
Péťa (anonym)
Pořád vejrám na tu první...Ty jsi kus blba,viď?
28. Prosinec 2014 - 17:25
Realista (anonym)
> Největší...Ty jsi neuvedl relevantní materiál o současném stavu výzkumu evoluce hmyzích křídel, ale pouze čirou fantazii darwinistů. A co se týká tvé první otázky, tak se nejedná o křídla ale o tzv. kožovité krytky (viz Wiki), a díky speciálním ploškám na těchto krytkách dovedou kobylky vydávat hlasité zvuky, dobře známé cvrčení. Pod tím má kobylka velká blanitá křídla, díky nimž může létat i na poměrně velké vzdálenosti. A co se týká tvé druhé otázky, tak odpověď najdeš na stránkách http://en.wikipedia.org/wiki/Insect_wing#Evolution Píšeš: "darwinisté mají bezpočet jiných fosilních důkazů evoluce" To je jenom falešný pocit mnoha laiků. Darwinisté sami přiznávají na stránkách http://natura.baf.cz/natura/1995/6/9506-2.html "Historie většiny fosilních nálezů má dva charakteristické znaky, které odporují gradualismu: 1. Stáze. Většina druhů během svého trvání na Zemi nevykazuje žádné změny směřující k určitému vývojovému stupni. Objevují se ve fosilních nálezech téměř ve stejné podobě, v jaké v nich mizejí. Morfologické změny jsou obvykle omezené a nesměrované. 2. Náhlý výskyt. Nový druh nevzniká v určité oblasti postupně, trvalou přeměnou svých předků. Objevuje se náhle a již plně zformovaný." Paleontolog Derek Ager, ačkoli je sám darwinista, říká: "Při podrobném přezkoumání fosílií, ať už na úrovni řádů nebo druhů, opakovaně nacházíme doklady nikoli postupné evoluce, nýbrž náhlého výskytu." (Derek Ager, Zpráva Britské geologické asociace, sv. 87, s. 133) Darwinista RNDr. Josef Chalupský, CSc. říká : "Paleontologové dosud našli jen hmyz buď s jasně vyvinutými křídly, nebo bez nich. Nic mezi tím. Také zde totiž zůstává k nalezení onen “missing link?, chybějící spojovací článek, jako ve vývoji lidském." http://casopis.vesmir.cz/clanek/jak-vznikla-hmyzi-kridla
28. Prosinec 2014 - 17:43
tento + posledn (anonym)
Příkladem evoluce jsou...Pane Píčo ! Neprodukujte pod mým nickem ! :-( Sardanapal !
28. Prosinec 2014 - 18:14

Stránky

Přidat komentář