Reklama

Existuje Bůh?

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

jo, Anihilátore milej...Píšeš: jo, Anihilátore milej zlatej, do džezvy bych si cukr nepřidával, protože káva má být černá jako noc, hořká jako zrada a vonět jak roztoužená milenka.
---
Ještě mi napiš, z čeho je džezva a budu ti říkat Reskátore. (Ikdyž jak víme, bez cukru v džezvě pořádné turecké kafe neuděláš. Až si našetříš na dovolenou v Malé Asii, pochopíš.)
Že bys byl inteligent, se kterým stojí zato pokecat?
Na druhou stranu, stran tvého charakteru, nějak moc propadáš svým kávočajovým vášním. Začni uvažovat o zeleném čaji a čaji maté, jsou zdravější než ty tvoje silné utrejchy.
A hlavně běž už na obhlídku, jinak tě jako hlídače brzo vyrazí.

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

Píšeš: Křesťané říkají, že svého boha si nevybíráš.
A tomu jako musím věřit? Jen proto, že to říkají?

Bůh je lidský výtvor, ne naopak. Podle sebe si ho lidi tvoří - a proto tolik bohů(a bohyň, samozřejmě!) s tolika roztomilými i méně roztomilými lidskými vlastnostmi.

Bůh a to kterýkoliv, existuje tak dlouho, a pouze tak dlouho, pokud v něj někdo věří.

Když už bych měl mít svého boha, rozhodně by to nebyl můj pastýř - to si raději vyhalucinuji něco vlídnějšího.

nona (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

tak jsem si vždycky myslela, že káva má být sladká jako láska

A. (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

jo, Anihilátore milej...jdu si dát šálek Tchiba.

A. (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

jo, Anihilátore milej...hezky jsi to napsal. Skoro jsem se zasnil :-)

. (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

aaaach

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

Píšeš: A fakt dobrý...jo, Anihilátore milej zlatej, do džezvy bych si cukr nepřidával, protože káva má být černá jako noc, hořká jako zrada a vonět jak roztoužená milenka.
A beztak bych tady nemohl džezvu používat, ty si nechám na doma.
Tady mám mizerný erární překapávač a bezvadný, načerno získaný vysokotlaký espreso - první pomoc proti zaspání. A crema je při 2,5Atp taková, jakou se z džezvy podaří strhnout málokdy.

Ale dlouhodobá zábrana proti spánku a duševní zpruha je přeci jenom dobrý čaj - šálek plný božské vůně a úchvatné trpkosti.
Černý i zelený, všech odstínů a ras, občas i lapsang jako příčmuch - ale bergamot ne, to už zase raději to kafe :-))) Dal by sis, co? ..co to tu máme...
Lehký, jemný Junan, z co nejkulatější porcelánové konvice v jemném, půlkulatém šálku, tak právě do dlaně... neříkej, že ne!

Al Jazeera (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

Ali a. Jzra píše: Bůh...Skopové možná není zvěřina, ale ovce a hlavně berani jsou zvířátka, ne?
A navíc, když Bůh vše stvořil, včetně, zvěře i skopového, tak to musí mít i rád. Jinak by byl sám proti sobě.

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 22:09)

Labužník jeden!...Píšeš: Fakt je pánbůh našim pastýřem... a my máme jako být jeho ovcemi? Tak to teda ne!
----
Křesťané říkají, že svého boha si nevybíráš. To je, jako by si tvůj pes chtěl vybrat nového pána. Také mu to zatrhneš.
Ježíš tě vidí!

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Bůh miluje všechnu možnou...Ali a. Jzra píše: Bůh miluje všechnu možnou zvěř, nejen skopovou :-)
-----------
Jsi jen zmatený odpadlík, jdoucí po špatné cestě, a o bohu nic nevíš.
a) Proč tě nazývám zmateným? Protože skopové není zvěřina.
b) Proč tě nazývám odpadlíkem? Protože bůh nemiluje jako oběť nic z polní zvěře, ale pouze býky, ovce, kozly, holuby a hrdličky. (3. Mojžíšova 1:3, 5, 10, 14; 23:10–18; 4. Mojžíšova 15:1–7; 28:7)
Ale má rád i moučné oběti, tak mu můžeš něco ukuchtit.

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Bůh miluje všechnu možnou...Labužník jeden!
Předpokládám, že to vše miluje v úpravě po čertech dobré a ďábelsky lahodné, chuti přímo božské!!

Tak proto On si hlídá každou, i tu nejzatoulanější ovečku... konečně jaký je vztah pastýře k jeho stádu? Ovečky ostříhat, vydojit, podříznout, stáhnout z kůže, zkonzumovat...
Pak je taky jasné, proč pastýř tak děsně moc nemá rád vlky. Je to jeho přímá konkurence.

Fakt je pánbůh našim pastýřem... a my máme jako být jeho ovcemi?

Tak to teda ne!

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Kurňa, Anihilátore, teda...Píšeš: A fakt dobrý espreso, třeba z tý brazilský kávy, by sis nedal?
Je přímo božský!
---
Ty víš kulový o dobré brazilské kávě. Podle toho, cos dosud napsal, znáš sotva Santos, a o Daterra Buena Vista nebo Bobolinku jsi ani neslyšel.
Kontrolní otázka: Z jakého materiálu je džezva. Dává se do ní jen kafe a voda, nebo ještě něco?
Tak se předveď. Pokud správně odpovíš, budu ti říkat Reskátore, pokud špatně, tak Malý Bezvýznamný Bobši.

Ali a. Jzra (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

On má bůh rád skopové?Bůh miluje všechnu možnou zvěř, nejen skopovou :-)

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Darvinova ewolucja jest coś...Píšeš: Darvinova ewolucja jest coś niemożliwego poczekaniu.
---
Eh, Poláku, slovanský bratře, všude píšete svoje hloupé dvojité vé, ale do Darwina je nedáš.
Evoluce není pro jednoduché lidi. Nevím, jak na tom jsi, ale tuším, že nic moc.

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Buh vas vsecky miluje, owecky...On má bůh rád skopové?

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Píšeš: Anihilátore, nick...Kurňa, Anihilátore, teda tohle, týýý brďo, nejseš ty přímo pánbůh?

Nojo, ale tím by byla zodpovězena základní otázka celé této diskuse: Existuje Bůh?

A fakt dobrý espreso, třeba z tý brazilský kávy, by sis nedal?
Je přímo božský!

Ali al Jazeera (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Buh vas vsecky miluje, owecky jedny.

Anihilátor (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Dobře, zde je můj nick:...Píšeš: Anihilátore, nick poctivě zadávám, ale Doktorka mi ho odmítá zobrazovat, asi že je ten nick poněkud neslušný :-)
---
Moje diagnóza: Celková dezorientace, snaha exhibovat za každou cenu, neurčitý pocit nespokojenosti, neuspokojené umělecké ambice.
Neboj, to mají skoro všicni (já ale ne). :)

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 21:09)

Darvinova ewolucja jest coś...Chodz do ...

Návštěvník (Po, 10. 9. 2012 - 20:09)

Darvinova ewolucja jest coś niemożliwego poczekaniu.

Reklama

Přidat komentář