Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (So, 15. 9. 2012 - 09:09)

Po každé se jít přes...06:35? V sobotu touhle dobou máš chrnět, nebo se krásně milovat, ale rozhodně ne brouzdat po pochybných internetových plkodiskusích.
Polepši se!

15.9. (So, 15. 9. 2012 - 06:09)

Po každé se jít přes mrtvoly nemá.To je můj názor na věc.A řešíme,jestli Existuje Bůh? A né nějaké vnitřní záležitosti jedno nejmenovaného podniku...

neznaboh (Pá, 14. 9. 2012 - 20:09)

Vyměním ty obludy za...Máš pravdu, Datumko, ale máš tam překlep.
Jistě jsi chtěla napsat:
Vyměním ty bludy za svobodu!

Ať je líp!

14.9. (Pá, 14. 9. 2012 - 20:09)

Vyměním ty obludy za svobodu!

Návštěvník (Čt, 13. 9. 2012 - 20:09)

Ty se do toho nepleť! To je...Klid, Borče, je to něco mezi praštěncem a trollem.
Nedráždit, nekrmit, ignorovat.

13.9. (Čt, 13. 9. 2012 - 19:09)

Táhni už jednou provždy do...Ty se do toho nepleť! To je mezi ním a mnou. A jelikož pár žen zaměstnávám,tak udělat to třeba moje hospodyně,tak jí vyrazím!

Borec (Čt, 13. 9. 2012 - 18:09)

Neblázni,nemůžeš někoho...Táhni už jednou provždy do píče, idiote. Nikdo tu na tvůj dementní generátor náhodných hlodů není zvědavej.

13.9. (Čt, 13. 9. 2012 - 17:09)

Stírače stírají !!!Jméno Ti neřeknu,i když to byl anonym.Tak se velice dobře dá zpětně zjistit,kdo, kdy ,kde.Z jakého PC i z jakého telefonu...

Jméno (Čt, 13. 9. 2012 - 17:09)

Neblázni,nemůžeš někoho...Stírače stírají !!!

13.9. (Čt, 13. 9. 2012 - 17:09)

Hlupáčku. Odpovědnost za...Neblázni,nemůžeš někoho vyhodit za nějaký dopis.Kromě toho by na holou potřebovali oba,však víš....

neznaboh (Čt, 13. 9. 2012 - 17:09)

Radujte se v Bohu vždycky,...To je citát nějaké příručky PŠM?

neznaboh (Čt, 13. 9. 2012 - 17:09)

To co bylo stvořeno k Jeho...
Tak ono se to v zrcadle nezobrazí... Oh, ty studnice moudrosti, jsi to TY, co víš víc než sám bůh?

Ze svých výšin nebeských jsi pravil: "Vysvětlovat ti to nebudu."
Toť řeč jak hlahol zvonu.

Oh, jsem zdrcen... asi budu brečet... smíchy...

Návod na věčno (Čt, 13. 9. 2012 - 16:09)

Radujte se v Bohu vždycky, znovu říkám radujte se. Netrapte se žádnou starostí, ale v každé modlitbě a prosbě děkujte a předkládejte své žádosti Bohu, a pokoj Boží, převyšující každé pomyšlení, bude střežit srdce i mysl vaši.
Přemýšlejte o všem co je pravdivé, čestné, spravedlivé, čisté, cokoli je hodné lásky, co má dobrou pověst, co se považuje za cnost a co sklízí pochvalu a Bůh pokoje bude s vámi.

Borec (Čt, 13. 9. 2012 - 16:09)

Lidé věří v evoluci,...Hlupáčku. Odpovědnost za svůj život máš právě ve svém životě, a nikde jinde. Krutá pravda pro slabochy je to, že žádný návod na věčnou blaženost neexistuje.

Je s podivem, že ač máme feudální vykořisťovací systém dávno za sebou, tak spousta lidí ze sebe pořád dobrovolně dělá nevolníky a otroky.

Tina (Čt, 13. 9. 2012 - 15:09)

Omlouvám se,netušila...Inka to napsala jak si to myslím i já.

13.9. (Čt, 13. 9. 2012 - 15:09)

No jo,kolektivní myšlení.Možná mají někteří jedinci tendenci se namáčet do nějakého průseru...

(Čt, 13. 9. 2012 - 15:09)

To co bylo stvořeno k Jeho obrazu v zrcadle neuvidíš, ty Šmoulo. :-)))
Vysvětlovat ti to nebudu.

neznaboh (Čt, 13. 9. 2012 - 14:09)

by Bůh nemohl spáchat?co konkrétně by Bůh nemohl spáchat?

Ehm... jak bych to řekl...
No zkus se podívat do zrcadla... fakt si myslíš, že to co v něm vidíš, bylo skutečně stvořeno k obrazu božímu?
Takže alternativa: buď je to pouhá pohádka, nebo je bůh fakt neuvěřitelný fušer.

Je ovšem ještě další možnost - to co vidíš, je fakt obraz Boží, protože každý si tvoří boha podle sebe.
(I biblický bůh má tolik lidských vlastností, že se dá podle něj docela dobře zrekonstruovat osobnostní profil náčelníka starověkého pasteveckého
národa/kmene.)

(Čt, 13. 9. 2012 - 14:09)

Lidé věří v evoluci, protože to je jednodušší.
Myslí si, že se tím vyhnou zodpovědnosti za vlastní život a svoje chování.

Ich - Inka...ne (Čt, 13. 9. 2012 - 13:09)

ich píše:...Omlouvám se,netušila jsem,že tu už někdo pod nickem ICH píše.:-)
Můj názor je,že exisuje pouze tvořivá energie,která však nemá vědomí.Tak jako elekřina neřeší má-li svítit,či zabíjet,tak ani tato energie neřeší to,co jí my lidé, přisuzujeme.
Lidé věří,protože to je jednodušší.Nemusí převzít zodpovědnost za vlastní život,...vždyť bůh to tak chce...
Představa,že po životě plném utrpení a bídy mne čeká ráj,je krásný sen,ale pro jistotu se spoléhat nebudu a prožiji svůj život naplno.
Ostatně jestli bůh navzdory mým názorům opravdu existuje,tak nás ateisy určitě miluje,...nic po něm nechceme.:-))

Reklama

Přidat komentář