Reklama

Existuje Bůh?

V tom případě (Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

bohem tohoto světa je...PAMATUJ SI, TY JOUDO, že tady neni na tvoje kázání nikdo zvědavej. Ten tvůj satan je jen strašidlo, jak držet tupce a zbabělce co nejdál od svobodného uvažování. To, co tu předvádíš se svýma směšnýma pravidlama vycucanýma z prstu, je nabádání druhých k vědomému omezování vlastního rozumu. Tvoje pojetí boha už je čistá obsese.

(Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

Ex 20, 4-5: "Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho... Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit….“

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2012 - 20:09)

Bůh, který by reagoval na...Hehe, máš kříž v nicku - máš kliku, že se tenkrát nepopravovalo oběšením, to bys ten nick měl mnohem ošklivější. To by taky byla na každým kostele i nad každým oltářem šibenice s blimbajícím se viselcem.. fakt nic moc estetického.
Takhle aspoň můžete zírat na elegantně rozepjatého, poklidně relaxujícího atleta.
Neuspokojené ženské, i ti z vás, co jsou gayové, můžete přitom pociťovat takové zvláštní pocity kdesi v hloubi vašich těl... žeby posvátno?

(Ne, 23. 9. 2012 - 20:09)

by mě zajímal ten bůh s...bohem tohoto světa je satan.

Pamatuj si, že buď jsi veden Bohem
a nebo jsi podveden satanem.

Jinou možnost nemáme.

Jestli máš POCIT, že satan neexistuje,
tak jsi byl podveden.

Satan člověka ovládá VŽDY skrze POCITY.

Jestliže člověk věří něčemu jenom proto, aby měl příjemný POCIT, tak byl podveden.

Pyšný postoj je většinou velkým zdrojem příjemných POCITŮ.

Pro některé lidi je zase příjemný POCIT nějaké trápení, smutek, sebelítost... (patří mezi ně i františkáni, katolíci ...)

Pamatuj si. Buď jsi veden Bohem a nebo podveden POCITY.

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2012 - 19:09)

Bůh, který by reagoval na...Ty s křížkem, tvůj biblickej Bůh je jen jeden ze spousty dalších bohů a bohyň, co si jen s nimi lidi zaplnili nebesa i zem. Jo, a taky podsvětí.
I On je jen lidskej výtvor. Až lidstvo vychcípe (neboli naplní se jeho dnové), vychcípou s ním i všichni jeho bozi. Včetně toho biblickýho.
R.I.P.

23.9. (Ne, 23. 9. 2012 - 17:09)

Mě jenom zaráží jedna věc. Proč je na jednom místě tolik lidí s podobnými schopnostmi...

v tom případě (Ne, 23. 9. 2012 - 17:09)

by mě zajímal ten bůh s malým b. ani takovýho sem eště nepotkal.

(Ne, 23. 9. 2012 - 16:09)

Dobrá otázka.Jinak,bůh...Bůh, který by reagoval na kdejaký štěk, by nebyl Bohem, ale bohem.

-"Za co Pa (Ne, 23. 9. 2012 - 16:09)

Dobrá otázka.Jinak,bůh který neodpovi,není bohem. j

nona (Ne, 23. 9. 2012 - 10:09)

Lidi taky odcházeji, přicházejí z práce, jsou nemocní atd

23.9. (Ne, 23. 9. 2012 - 09:09)

Neřešila bych to. Někomu stačí 5 hodin spánku a je ready....

Bůh (Ne, 23. 9. 2012 - 08:09)

Každé ráno mne...V neděli? V 05:56? To přece každej slušnej Bůh ještě spí!
Čert je ten, co nikdy nespí, toho se zeptej! Ten ti to vysvětlí - nebo taky vytmaví!

Pavla (Ne, 23. 9. 2012 - 05:09)

Každé ráno mne napadne-"Za co Pane Bože, za co?" Nikdy neodpoví...

22.9. (So, 22. 9. 2012 - 17:09)

Mit doma urnu neni nic...To si sednete k večeři a vykládáte si?

O. (So, 22. 9. 2012 - 15:09)

Mám jednoho klieta,který...Mit doma urnu neni nic spatneho.
Pokud jste videli film "Meet the parents" tak tchan mel take doma urnu s babickou, ktere se diky nastavajicimu zetovi rozbila a vysypala. A pak je tam zaber jak pribehne kocicka a ten popel zacne jist.

O. (So, 22. 9. 2012 - 15:09)

Tuhle jsem viděl video, jak...Tohle mi pripomnelo jednu policejni historku. Do domu nejmenovaneho podnikatele se vloupali zlodeji a kdyz prisli do obyvaku, videli na zdi velke dvere od trezoru. Vzali vrtacku a vsechno mozne naradi a zkouseli se pres ty dvere do trezoru dostat. No a kdyz se konecne provrtali skrz, zjistili, ze na te zdi byli opravdu jen dvere. Byla to dekorace.

Návštěvník (So, 22. 9. 2012 - 15:09)

A nemá náhodou tak trochu...No...zkusim najít ten odkaz na jůtjůb, bylo to jak ze starých grotesek, prostě boží.

22.9. (So, 22. 9. 2012 - 15:09)

Tuhle jsem viděl video, jak...A nemá náhodou tak trochu velkou fantazii. Jo beranidlo,přetáhnu ho až ho uvidím. Ať se vzpamatuje....

Návštěvník (So, 22. 9. 2012 - 14:09)

To víš a neposlechnou a...Tuhle jsem viděl video, jak se jacísi urňáci neúspěšně dobývali beranidlem skrz dveře a pak zjistili, že se ty dveře otevírají ven a navíc ani nebyly zamčené, stačilo vzít za kliku. Přitom se ještě vlamovali do nesprávnýho bytu, o patro výš...

22.9. (So, 22. 9. 2012 - 13:09)

teda urna doma, to musí být...To víš a neposlechnou a ne...

Reklama

Přidat komentář