Reklama

Existuje Bůh?

LOL (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

napadený duchy.Ten jeden co..."Tu energii co on ze mě vysaje si v práci nasaju z jiných přeenergetizovaných bláznů."

Saj, nebo budeš vysát - to je zákon divočiny!

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

A čeho znalá, proboha?No tak je vidět, že má ráda fantasy literaturu. Bohužel pokleslého žánru.

BOrec (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Mluvit o "vznešených" ideálech z člověka nedělá vznešenýho. Naopak, kdo žije, myslí a cítí jinak než káže, je pro mě největší pokrytec a ZMRD a nevěřím mu ani nos mezi očima. Važte svý slova, mírněte se s tou záplavou obrovských srdíček, co vám lítají z pusy - poutáte na sebe podezření, že jsou to jen růžový bubliny. Mezi vámi podobnýma to možná nevadí, protože jsou na takový pokrytectví zvyklí, ale vadí to lidem, který se snaží mluvit v souladu s tím, jak žijou.

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Jsi napadený těmi duchy, co...Já když mám doma duchy, tak větrám, zvláště ty nadpřirozený jsou nepříjemní, to teprv větrám!

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 16:01)

Ten ideál lásky a...No Suei,když už píšeš tak zasvěceně o démonech a jejich projevech,tak se nediv, že ti záměrně pokládám otázky tak,aby jsi si uvědomila,že také pěkně přes tebe řádí. Nemůžeš vyučovat něco co sama nemáš prožitý. Představ si,že jsou zde lidé co nechtějí tvé nebo mé či kohokoliv jiného příspěvky číst,vadí jim to a rádi by slyšeli jen to jim vyhovuje a podporuje jejich představu a realitě,ale život je neustálou výzvou a nikoho nenechá se jen tak snadno usadit pohodlně v jeho vlastním přesvědčení,vždy to nějak nabourá a ten člověk je rozladěn,že ztrácí pevnou psychologickou oporu v tom čemu věřil a o čem se domníval že je správné. Tato diskuse je bohužel konfrontační,tak nikdo nemůže počítat s tím,že nebude konfrontován jinými pohledy,názory,znalostmi,přesvědčením,vírou,věděním a poznáním.

matouš (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Čte někdo tu Annu? To se...U Anny stačí číst první a poslední větu, to ostatní je výplň citátů z bible. Navíc její slovenčina je mně špatně srozumitelná. Možná by měla dělat odstavce, v tom jejím chumlu se to špatně čte.

nejsem (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

napadený duchy.Ten jeden co se u mě roztahuje doma v ložnici mě ani tak nesere.Tu energii co on ze mě vysaje si v práci nasaju z jiných přeenergetizovaných bláznů.Já ti znepřijemňuji život?Tak to by mou maličkost zajímalo čím.Tím,že ti píšu pravdu co si o tobě myslím?

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Jsi napadený těmi duchy, co já, proto tě neustále ženou, abys mi znepříjemňoval pobyt tady - to je celý. Ukřivděnost musím cítit přiměřeně. Beru to tak, že jsem to neměla lehký, ale chtěla jsem poznat realitu, což se mi nakonec povedlo.

Ukřivděnost,to (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

na tebe suei

tak to (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

si na omylu.Já zlo cítím z tebe.Pomatenost a povýšenost.Nenávist je hloupý rozmar,který já si nemohu dovolit.To vše co tu popisuješ si celá ty.Ukřivděnost,to se hodí.

Znalá? (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

A čeho znalá, proboha?

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

když tu denně vysypeš ze...To zlo, který cítíš, je tvoje. Zkus to pochopit a vykašlat se na nenávist, ukřivděnost ... tak jak to píšu. Ať si kdo jsi. Netrap se zbytečně.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Tohle je Milane ten náš starý spor o buddhistických mniších, třeba v Číně, Tibetu - já ti říkám, že prát se uměli docela dobře. A nadávat je lidské. Nic se nemá přehánět, ani nadávky, ani svatost, když na to člověk nemá.

Abys mě pochopil Milane, asi máš pocit, že bych se měla okamžitě přeladit na hodnoty svatosti. Ale já přece nejsem svatá!!! Dosud jsem byla v podsvětí, v pekle .... takže směr nahoru je pro mě realita, ne nebe. A moje mystické duchovní ego tímto zůstává úplně v pohodě, protože já vím, že už bezpečně vím, že duchové, astrál, aura a s tím s největší pravděpodobností i posmrtný život je určitě. A tímto se pro mě stává život velkou výzvou - jak to zvládnout na materiální rovině tohle poznání tak, aby člověk byl dobrým člověkem...

Jestli se budu přepínat za Bohem, tak mě zase něco sejme.

to víš (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

když tu denně vysypeš ze sebe tolik prasáren,tak se nediv,že se ti dostává jen otázek.Praštěná seš pořádně i když znalá.Ty si myslíš,že zlo od tebe na nás neflusneš po netu?

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Ten ideál lásky a porozumění je v tomto stavu, jak ho prezentuješ Milane, velice těžko realizovatelný, bez nutného reálního mystického poznání.

Na východě ty pičičundičky z oken nikdy nesundaj, protože věří na démony. Tady se nevěří na nic. Je potřeba si znovu osvěžit staré znalosti reality, v mystice, jak co funguje...

Je tolik krásných knížek o nejrůznějších jevech a nikde se nepíše o skutečné realitě. Já vím, jsem moc půvabná, s těma svejma miláčkama, co jsem poznala ... jakože andělé to fakt nebyli - ale kdo kde si má přečíst, jak to s těma schízama a démonama je?

Láska a milosrdenství, jestli by mě měla zbavit úplně všeho, ve smyslu dravosti, zdravosti, schopnosti se pravdivě vyjádřit ... tak to do toho taky nejdu Milane. To možná tak po tý šedesátce.

suei (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Ahoj Suei,a co nadávky a...Já nevím Milane, já se projevuju nadávkami a vulgaritou. Když mě vytáčí nějaký schízy, tak jsem pak hodně zlá, hlavně když vysvětluju o stošest docela dobrý poznání a jediný, co se mi dostává nazpátek, jsou neustálé otázky.

Já nechci být Milane svatá. Tečka. Nešij furt do mě s nějakým tvým poznáním. Jsi schopen dělat nevědomé zlo jako každý jiný.

A promiň, někdy někomu říct, že je úplně nějakej a ať se probere, je projev milosrdenství.

Já Milane nejsem svatá, tak mě prosimtě nech se vyjadřovat tak, aby se mi zbytečně nezadrhával mozek. Snažím se o formulaci reality, nikoliv duchovního idealismu.

to (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

teda jo.Ze mě se stal ihned po přečtení věřící jako prase.

BOrec (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

ano buch egzistuje staci jen..."ano buch egzistuje staci jen prijmout jezise do sveh srdce ,pak boha budez vydet vsude kolem :) sebe s laskou a radosti"

Teď když jsi nám to tu takhle hezky napsal, tak najednou vidím, že na tom něco určitě bude!

Borec (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Čte někdo tu Annu? To se fak nedá, přijde mi, že je to jen taková její osobní modlitba. Většinou nedávám ani Milana...

Milan (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Jako schizofrenik jsem si...Ahoj Suei,a co nadávky a vulgarita,tím se projevuje kdo? Láska určitě ne. Ta je vzdálena od takového slovního projevu,stačí když si uvědomíš v jakém jsi psychickém rozpoložení když to tebou prochází. Mluvíme o uvědomění,nekritizujeme to,to bychom byli v jiném poli vědomí.

Reklama

Přidat komentář