Reklama

Existuje Bůh?

suei (So, 14. 1. 2012 - 16:01)

V tom pořadu je už zvykem...Exoty jo, ale ne vždycky si z nich někdo dělá srandu. Kolikrát to tam ti exoti konečně osvěží nějakým smyslem. Někdy tam berou lidi na porážku. Černá magie se plíží televizním světem.

14.1. (So, 14. 1. 2012 - 16:01)

Zmetci,čekám návštěvu.Bude seznamovací kancelář...

matouš (So, 14. 1. 2012 - 16:01)

V tom pořadu je už zvykem na konec pozvat nějaké exoty, z kterých si zbytek osazenstva dělá srandu.

suei (So, 14. 1. 2012 - 16:01)

Kdybych to měla psychologicky posuzovat, tak byli ti dva - Menzel a Kraus líní naplňovat svědomí národa celou dobu pořadu, protože tam měli dvě rebelky a snažili se působit intelektuálně a civilizovaně, což se všechno zlomilo, když tam přišla téměř nahá mladá "dívka", s ohledem na její věk nechci psát jak bych to pojmenovala, a tím se všechno podělalo. Protože to Čokovoko docela normálně urazilo a nastěhovaly k tomu fauxpas radši Menzela. Který vsázel na svoji autoritu a celou ji počmáral, což je nemilé každé ženě, mít nějakou fixou počmáraný stehno od nějakýho dědouše. Pokud ten někdo nění mladá rocková hvězda, tak se na nahé tělo podepisuje vždycky jenom při donucení mladé ženy.

Celý to bylo fakt docela zábavný nakonec. Myslím si, že se jim podařilo stvořit větší dílo, než chtěli :-D

Rostislavbezpec (So, 14. 1. 2012 - 15:01)

To bych neřekla, ten pořad...Na Čokovoko nesahat, ty jsou v poho, pomalu se prokousávám k jádru sporu, ale divil bych se, kdyby Čokovoko někdy v poho nebyly:)

suei (So, 14. 1. 2012 - 15:01)

Mě to připadalo jako přes čáru. jakože tam cítím takový ten postoj - je to holka, je blbá, tak to není člověk. Holt holka se dneska musí umět bránit. Ale obecně by mě zajímalo, proč tam berou dohromady takový lidi a proč tam berou takovou holku? Všichni chtějí vidět hezkou holku. Ta holka tam říkala, že je zvědavá, čeho se ještě dočká. To, co jí tam dělali, byla zlomyslnost. Tak mají říct otevřeně, že jim vadí vulgárnost kultury, že toto považují za nekulturní, že je to uráží a že jim vadí navedenost takových mladých husiček. Že je to obchod s bílým masem. Mají mluvit na rovinu, že tu holku nepovažují za jim rovného člověka.
Menzel to projevil tím, že jí fixkou šťoural pod prsy. To je ubohost, svým způsobem, i když celý ten pořad byl jen ubohý pokus toto vyjádřit. Já jsem senzitivec, já to pochopila. Ale radila bych jim všem, aby otevřeli naplno huby. Nebo se bojej fašistů?

Nakonec ten otevřeně nešťastný suchý projev Krause, s těma všema zaplacenejma mindičkama, fakt sexy.... Jako moderátor je dobrej, ale tohle pro něj fakt musí být Prima.

Borec (So, 14. 1. 2012 - 15:01)

Prosím, nedělej ze mě...Aha, promiň... mně bylo hned divný, že jsi podezřele vyrovnaná a nezaujatá :)

matouš (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Ty seš komediantka, teď jsem to prolítl na YouTube, ale žádné obtěžování jsem nezaznamenal. Naopak tam slečna vesele flirtovala, navíc se chlubila, že si nechala zvětšit prsa. Co asi měl Menzel dělat? Zakrývat si oči nebo moralizovat. Taky bych si šáhl:-)

suei (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Ale to je jedno ... to jen že je radost si sem tam pustit televizi :-D Co násilí a mír, láska a nenávist?

suei (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Já jsem to teda neviděl,...To bych neřekla, ten pořad není takto připravovaný. Ta holka byla zaražená a neměla tu drzost co já, aby vstala, tu cuchtu vlevo chytla za pačesy, Menzela nakopla do koulí a spáchala veřejný skandál :-D Kraus si ostentativně vychutnává, když tam dostane nějakou "nuličku", ale tentokrát to nebyla jeho chyba. To posral Menzel, protože se nedal navést duem Čokovoko, které nevydýchaly, že si vedle nich sedla náctka s plastikou prsou v bikinách, chápeš.

matouš (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Když si vezmu, že bych...Já jsem to teda neviděl, ale asi když si na tu nevinou mladou dívenku ti lotři lehali, tak to už bylo ve scénáři, takže jí to dopředu řekli a ona s tím souhlasila.

suei (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Ale čím si mě Kraus fakt získal, tak tím, že nenechá ve svých pořadech probíhávat medvídky. To je plus. Z toho lidem taky může hrábnout. Jestli chceme být chytřejší, měly by se dělat nějaký civilizačně - morální prověrky televizních dramaturgů.

suei (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Když si vezmu, že bych nikdy žádnou schizofrenii nedostala a zůstala uzavřená v tomto světě bez konfrontace svých názorů a životních postojů s okolím, takto pěkně otevřené, tak by mě časem stejně lidi k schizofrenii dovedli.
Myslím si, že člověk s paranormálním nadáním je buď dost silný a nebo schizofrenik v tomto světě. Že vyhnout se to nemůže nikomu.
Jeden ze silných kořenů vzteku, o kterým vím, že to není vina těch duchů, ani moje, je fakt, že "vzdělanost" je stále v ČR posuzována podle klubka starých páprdů v Sysifos. Klubko hadů. Který tu říkají, co "je a není" racionální. To by mě zajímalo, jak dlouho tuhle šaškiádu chce tento národ hrát.
Včera jsem zapla televizi, tam Kraus, nejdřív kecy s Menzelem o tom našem národě a pak si tam všichni lehnou na bezmocnou mladinkou holku v plavkách, aniž by se jí ptali, jestli o to stojí.... Tady máme ten efekt!!!! Všechnu neschopnost těch oslů se pravdivě vyjádřit musí vždycky odskákat nějaká ta rituální oběť - nejlépe panna.

suei (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Lidstvo naštěstí rozhodně..."Vy byste veškerý "násilí" nejradši zakázali, i všechno to, co se mu ve vašich očích jen podobá, i jenom myšlenky na něj. Nechte lidi laskavě trochu dejchat, oni potřebujou svůj vztek, potřebujou vymezovat svoje hranice. "

Copak jde zakázat násilí? Copak jsou pacifisti nebezpečný, když Dalajláma hlásá mír, Gándhí hlásal mír, hipíci chtěli zastavit válku ve Vietnamu? Pacifisti jsou nebezpečný? Kde bereš tyhlé své názory, to mi hlava nebere. Ale to je samozřejmě tím, že jsem "poťapaná".

Milan i já rozumíme násilí a vzteku, ale snažíme se ty sféry opustit. Míra vzteku závisí na psychice, proto cesta k vnitřnímu míru vede skrze samotnou kultivaci myšlení. Když se člověk chce zbavit vzteku, musí tomu přizpůsobit myšlení. Když s tím nikdy nezačne, nikdy se svého vzteku nezbaví, protože nikdy neprohlédne, kde jsou jeho kořeny.

A policejně - náboženský stát nám nehrozí. Policejní určitě, ale náboženský vůbec.

Vy materialisti zase nechejte svobodně dýchat lidi, který se chtějí násilí vzdát. Je to naše právo. Nemáme povinnost vyznávat staré, kurevsky staré hodnoty stojící na rodové krvi místních bohů.

hana (So, 14. 1. 2012 - 14:01)

Ahoj Borče,nepsal jsem ,že...Milane, desatero je v podstatě dobrá věc. Nebo alespoň dobrý nápad. Ale nikdo ho nedokáže dodržovat. Pokud je člověk, tak něco určitě porušuje- porušil. Nechci diskutovat o tom, jestli je to skutečně zákon boží nebo vymyšlen lidmi.

hana (So, 14. 1. 2012 - 13:01)

Ahoj Hano,podívej se jaký...možná by neškodilo, kdybys byl víc koinkrétní. nějak nerozumím- a to nejsem blond :-))

hana (So, 14. 1. 2012 - 13:01)

Náboženství je zkrátka...Radku, umíš taky napsat něco jiného? Když už chceš, abysme se nad něčím zamysleli, mohl bys začít u sebe. Pleteš dohromady víru v Boha a náboženství, církve. Bůh nikomu nevyhrožuje peklem a už vůbec od nikoho nechce žádný peníze. Na co by mu asi byly? To vše chtějí církve- tedy lidé. V tom máš pravdu, ale nauč se rozlišovat, o kom (o čem) vlastně píšeš a na koho (na co) nadáváš.

hana (So, 14. 1. 2012 - 13:01)

Náboženství je zkrátka...Prosím, nedělej ze mě křesťanku. Jen ti odpovídám na tvoje otázky a dávám svoje.

Milan (So, 14. 1. 2012 - 10:01)

Lidstvo naštěstí rozhodně...Ahoj Borče,nepsal jsem ,že násilí pochází od vládců. Ano máš pravdu,že je bytostnou součástí každého z nás,ale tito vládcové jej v nás ještě více probouzí,podporují a rozvíjejí místo toho aby rozvíjeli inteligentní přístup k životu a to už je zcela něco jiného. Podívej se na to jak to vše vzniká,když chodíme do školy jsme vyučováni občanské výchově ve které je rozvíjena láska k vlasti a té skupině lidí,která v této údajné vlasti žije. Zřetel je brán pouze na tuto skupinu lidí jako kdyby v jiných částech světa lidé ani nežili,ale i oni jsou vychováváni tímto způsobem,těmito tisíciletými tradicemi kvůli kterým bylo tolik válek a lidského utrpení. Inteligentní přístup k životu na tyto fakta poukazuje neboť v sobě zahrnuje všeobecná lidská práva na život v míru a bezpečí,která jsou vyjádřena výstižně v desateru a která v podtextu vybízí člověka aby zanechal tohoto primitivního způsobu jednání,které pak vede k násilnému způsobu života a jehož si výslednicí a zároveň i obětí.

Radek (So, 14. 1. 2012 - 10:01)

Náboženství je zkrátka největší sbírka hovadin, které kdy kdo vyprávěl. Zamyslete se na tím. Náboženství skutečně přesvědčilo lidi, že existuje neviditelný mužík, co žije na obloze a sleduje vše, co děláte, každou minutu každého dne.
A ten neviditelný mužík má speciální seznam deseti věcí, které nemáte dělat. A když uděláte nějakou z těch deseti věcí, má speciální místo, plné ohně, kouře , pálení, mučení a trýzně, kam vás pošle žít, trpět, hořet, dusit se, řvát a plakat, a to až do konce všeho času.
Ale miluje vás. Miluje Vás. Miluje vás a potřebuje PRACHY!
Vždycky potřebuje prachy. Je všemocný, bezchybný, vševědoucí, moudrý, a nějak si zkrátka nemůže poradit s penězi. NÁBOŽENSTVÍ spolkne miliardy dolarů neplatí žádné daně a vždycky potřebují ještě o trochu víc.
Takže rozhodně žádný týpek jménem bůh neexistuje a jestli ano, ať se teď hned propadnu???...a pořad nic,vidíte :-)

Reklama

Přidat komentář