Reklama

Existuje Bůh?

hana (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

Milane, můžeš mi odpovědět- cos tím myslel?

"13.1.2012 22:57 - Milan

hezky jsi definoval rozdíl...

Ahoj Hano,podívej se jaký si kdo dává nick,pak zvaž jak asi může vypadat probíhající debata."

Jako, že bych na borce neměla reagovat nebo co? Nepochopila jsem tok tvých myšlenek. Děkuju.

suei (Ne, 15. 1. 2012 - 17:01)

Ono jde o to, že lidé jsou svému osudu předurčeni už tím, do jakých poměrů komu se narodí a jak tedy bude pravděpodobně probíhat jeho vývoj. Záleží na tom, čemu se chce člověk naučit. Někdo je velice senzitivní a zažil už mnoho útrap, proto dokáže chápat bolest jiných lidí a jednat s nimi jinak, než člověk, který musel podstoupit jiné zkoušky a nezná míru utrpení v úplně jiné oblasti života.

Ta míra násilí, bezohlednosti, je dána jednak tvrdou, cynickou kulturou a jejím velice sugestivním tlakem ... a mírou nepochopení ostatních lidí pro bolest jiných lidí.

Žijeme v iluzi, že všechno, co se děje, se musí dít, protože je to přirozená podmínka pro další rozvoj. Musím způsobit bolest sobě nebo jinému, aby se stalo to a tamto. Je v tom ta závislost na bolesti. Díky tomu většina lidí prožívá velice bolestivé životy, jejich duše jsou zvyklé na bolest, proto odcházejí po smrti do bolestivých astrálních sfér, kde je zlo demaskováno a objevuje se ve své reálné podobě.
Tuto realitu si ale my lidi nepřiznáváme. Raději tvrdíme že žijeme ve světě, kde má tato bolest své nutné místo. Podobá se to situaci, kdy se dvě strany tahají o provaz na place a ač je všechno bolí a už jsou unavení, nepřestanou s tím a nepovolí, ač to nemá žádný smysl.

Tahle kultura vsugerovává nulový význam mnoha lidem, kteří nezapadají do současného kultu povrchní cizosti. Malujeme si svět, který nejsme schopni naplnit, místo toho, abychom se podívali do očí realitě.

matouš (Ne, 15. 1. 2012 - 14:01)

Předpokládám, že tu knihu paní spisovatelka rozdává zadarmo na ulicích měst a vesnic celého světa, když si jí bůh vybral. Přece na něčem tak závažným nesmí vydělávat. To by byl hřích!

suei (Ne, 15. 1. 2012 - 14:01)

Možná někdy ... já teď nemám chuť se zase brouzdat peklem

Milan (Ne, 15. 1. 2012 - 14:01)

Ten princip využívání a...Ahoj Suei,ano vystihla jsi to přesně,částečné peklo prožíváme již zde na zemi,je to všechna ta krutost a lhostejnost,mazanost,bezohlednost jak zneužít a využít ostatní ve svůj prospěch. Nebylo by marné kdyby sis to chtěla přečíst,myslím že to velmi dobře chápeš a budeš i naopak přesvědčena jaké pohnutky vedli i věřící lidi do těchto míst. V tomto životě má člověk čas na pochopení,po fyzické smrti je již pozdě neboť duše putuje do té sféry do jaké náleží a vymlouvat se na naivitu,neznalost a nevědomost již nelze protože za života měl každý dost času aby pochopil co pochopit má .

suei (Ne, 15. 1. 2012 - 14:01)

Je to ten nemilosrdný princip života na zemi. Tají se, že tahle planeta je škola, docela normální škola. Drž hubu a uč se. Až budeš svatý tak, že se kvůli tobě dalších dvacet násilníků vyšine, půjdeš na jinou planetu :-D A tam je to lepší.

Milan (Ne, 15. 1. 2012 - 14:01)

"Varování: Toto dílo...Ahoj Borče,fanatik prosazuje věci násilně což je jen poznání na škodu. Já se snažím spíše mluvit s lidmi rozumně o rozumném přístupu k životu o kterém druhé nemohu sám přesvědčit pokud to ono sami také v sobě tak necítí. Zde nejde o slepé následování jakého si způsobu života,sám víš že náš život je ovlivněn psychickými silami které utvářejí mezilidské vztahy a události s poměry ve kterých společně žijeme.

Možná se tento odkaz nepodaří někomu zobrazit tak ten kdo chce a má zájem si může dát do vyhledávače - Boží Zjevení Pekla M. Baxter .

Pokud tě to Borče nezajímá tak věř,že jsou lidé které to zajímá a nebudou se řídit radami Borce,který nic neví.

suei (Ne, 15. 1. 2012 - 14:01)

Ten princip využívání a pohrdání je v "pekelných" sférách astrálu naprosto běžný. Tohle negativní napadení duchy - "ďábelskými" - v sobě nese základní krutost. Duchové člověka napadnou, od začátku jednali se zlým úmyslem - viděli bezbranného člověka, který jim na to skočí - aby ho obalamutili nějakým nesmyslem. Ten člověk ze začátku neví, na čem je, co je pravda, co ne, je dezintegrovaný šokem a nemá sílu se duchům bránit. Většina jde na psychiatrii. Další variantou je uvěřit tezi duchů a tím se dostat do zotročeného, ale stabilního stavu. Čím víc touhy po moci se k tomuhle napadení váže, tím hůře pak je. Mě šlo naštěstí o lásku. Takže když tu jsem logicky nakonec nedostala, až tak moc mě to nevzalo, protože kvůli jednomu kvítí slunce nesvítí. Horší ale je, když ten někdo uvěří, že to jsou andělé, že má nějaké poslání, nebo že získá velkou moc nad někým. Tomu se pak ego strašně dlouho brání, pochopit, že to není pravda.
Strůjci tohoto neštěstí - duše ovlivněné pekelnými vrstvamu - zaujímají k oběti naprosto cynický a krutý postoj - ale v rámci svých manipulací dokážou působit neuvěřitelně láskyplně atd.
Je to horší, než v bandě feťáků - a v bandě feťáků je to tak hrozný jenom kvůli jejich zmanipulovanosti pekelnými vrsvami.

"peklo" je možné zažívat i na zemi. Není dobrý do toho spadnout po smrti. Nevím, o čem byly ty články, co sem dal Milan - ale jedno je jisté. Na zemi je nutné být dobrým člověkem, být srovnaný s nebem i zemí. Pokud se to tak nestane, tak jakákoliv nemocná duše, prochází po smrti všelijakými překážkami při cestě "domů". Ty překážky si vytvořila sama.

Co si to tak srovnám, co jsem slyšela, co je možné, co říkají ti, co se v tom vyznají ... tak není dobrý být v tomto příliš naivní.

Borec (Ne, 15. 1. 2012 - 13:01)

"Varování: Toto dílo je věnováno slávě Boha Otce, Boha Syna blablabla..."

No pěkně se tu postupně odkopáváš, Milane.
Já nevím, proč se tady vlastně bavím s tak zoufalým a ubohým fanatikem jako je Milan... Možná proto, že si to tu můžou číst i lidi, který jsou na vážkách, jestli se nechat uvrhnout do pohodlného otroctví mysli, nebo zůstat ve svobodě (která je trochu náročnější na rozhodování). Takže vřele všem doporučuju svobodu a plný, samostatný, autentický život bez stupidní náboženské přetvářky!

Rostislavbezpec (Ne, 15. 1. 2012 - 13:01)

Dobrý den přátelé,jistě...Milane, já to vím. V pekle jsou kotle:)

Milan (Ne, 15. 1. 2012 - 13:01)

...Celý odkaz se nezobrazuje kopírováním,tak jej zkusím napsat ručně. http://www.spiritlessons.com/Documents/a divine revelation of hell/Czech Bozi Zjeveni Pekla.pdf

Milan (Ne, 15. 1. 2012 - 12:01)

Zde je...http://www.spiritlessons.com/Documents/a_divine_revelation_of_hell/Czech_Bozi_Zjeveni_Pekla.pdf

Milan (Ne, 15. 1. 2012 - 12:01)

Dobrý den přátelé,jistě...Zde je odkaz.
http://www.spiritlessons.com/Documents/a_divine_revelation_of_hell/Czech_Bozi_Zjeveni_Pekla.pdf

Milan (Ne, 15. 1. 2012 - 12:01)

Dobrý den přátelé,jistě mnoho z vás by rádo vědělo jak to asi může vypadat v pekle. Zde dávám odkaz na jedno svědectví. Úsudek si jistě dovedete udělat sami. Kdo bude mít trpělivost to dočíst do konce uvidí příčiny tohoto stavu. Proto se říká,že lidský život je směsicí obou polarit a k čemu se člověk přikloní to bude jeho osudem.
Ti co si nevědomě myslí,že v pekle se sejdou se svými přáteli a budou si vzájemně užívat radovánek,budou asi nemile překvapeni,dozvědí se o tom jak satan je obelhává když jim slibuje moc a slávu,dovědí se o tom jak je mistrně využívá,jak jimi pohrdá a jak mu budou složit jako zdroj jeho zvrácené zábavy. Přeji všem aby si z toho vzali to nejlepší,aby pochopili jakou a čí kdo hru hraje a mohli tak svobodně rozhodnout jaký osud si zvolí. Mnozí z vás budou nepříjemně šokováni,ale lepší je být šokován než se dostat do takové pasti.

14.1. (So, 14. 1. 2012 - 17:01)

Tenhle je asi nejelpší:)...Neutahuj si ze mě,jo. Jsem z lontu,no a?

suei (So, 14. 1. 2012 - 17:01)

Celá ta show byla uhozená. Ale daná dáma z Čokovoko tam docela jasně dala najevo, že vedle něčeho takovýho sedět nebude. %Cokovoko byly iniciátorkami tý "šikany" dané mladé. :-D Prostě to byla přehlídka mužského šovinismu a špatné kultury dohromady. No ale co taky člověk má čekat od televize. Já svým kritickým okem zaznamenávám během 10 minut reklam mnoho vyloženě eticky zvrácených reklam atp. Podle mě je to záměrná demoralizace, protože vydávat tohle za hodnoty může jen šílenec. To je jasný, že se pak v jubilejní show může objevit celkově tak ubohý program, který se stal zajímavým jen díky neschopnosti dále hrát pokrytecké hry... v úplném rozkladu vychází pravda najevo.
To musí člověk vidět, když tyhle věci nevidí, tak je to s ním špatný. Je to taky tím, že televizi zapínám jenom zřídka a vždycky když to zapnu, nestačím se divit.

14.1. (So, 14. 1. 2012 - 17:01)

Pak poreferuj, jestli se ti...Jaké zoufalce? Tentokrát jde o blaho podniku.

Rostislavbezpec (So, 14. 1. 2012 - 17:01)

Tak abych nebyl nařčen, že tady dávám jen nekulturní odkazy, tady je jeden kulturní Smolík:) http://www.youtube.com/watch?v=HwMQeSLETuU

matouš (So, 14. 1. 2012 - 17:01)

Tenhle je asi nejelpší:)...Ano, tyhle dvě dámy s brněnským akcentem opravdu nemají právo někomu vytýkat nedostatek kulturnosti :-)

Rostislavbezpec (So, 14. 1. 2012 - 17:01)

Tenhle je asi nejelpší:) http://www.youtube.com/watch?v=sU2-uOJXoEw

A ještě tenhle doporučuji http://www.youtube.com/watch?v=T1XVNcA7rjg&feature=related

Reklama

Přidat komentář