Reklama

Existuje Bůh?

dedek (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

As salaam Aleykum!O...smrt neveřícím Saracénům

dedek (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

As salaam Aleykum!O...pane vy jste daur

17.1. (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

Ostatně to chtěl ukázat i...Jo i na Moravě jsou kouzelníci.Představ si,že lejou vodu do vína.
Tebe postavit ze kazatelnu,to by byl zážitek...

matouš (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

Ostatně to chtěl ukázat i Ježíš, když dělal z vody víno. Jenomže ti rapli si mysleli, že je kouzelník, což ho asi dost skličovalo.

Hmm (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

A jak to tedy je. Existuje...Jestli jako nějakej bůh existuje?
Pro ty, co v něj věří, tak jo. Objektivně dokázaný ale bůh není a ani být nemůže.
Ty, co na něj nevěří můžou být v klidu, pro ně neexistuje a tak nad nima nemá žádnou moc.
To samý platí pro satanáše. Ty, co na něj věří, můžou z toho strachu v extrémním případě až zhebnout. Což je pro ně fakt peklo.
Ty co na něj nevěří z něj můžou mít prču. Stejný je to se strašidlama, hejkalama duchama a ptákovinama jako astrál a stěhování duší. Ty co na to věří, tak pro ně je to drsná skutečnost, ze který jim může v těžkých případech až jebnout.
Mě mužou bejt ukradený a šumafuk, neb na ně nevěřím.
Toť vše.

matouš (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

A jak to tedy je. Existuje...Můj omezený rozum mi říká, že z ničeho něco vzniknout nemůže. To znamená, že ani my tady nejsme. Takže vše je jen iluze.

17.1. (Út, 17. 1. 2012 - 17:01)

A jak to tedy je. Existuje Bůh,nebo ne?

Hmm (Út, 17. 1. 2012 - 17:01)

no vida že nějaký účinky...Hehe, Suei, jak tak znám Zvědavce:
Aura, od aurum neboli zlato. Má to bejt zlatavá zář kolem člověka, jak si jí tak někteří halucinujou.
Alumina, od aluminium, nejspíš nějaká náhražková aura, asi ze zlatě eloxovanýho hliníku. Taky se to leskne...
Mám takový neurčitý pocit, že si z tebe zvědavec dělal normální prču neboli šoufky.
Ono jseš totiž přímo ideální materiál na výrobu prvotřídních šoufků přímo exportní kvality.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 16:01)

no vida že nějaký účinky to má. I naprostý lamy to chápou, i kdyby nechtěly, to se nechápat nedá.
S tím hliníkem nevím o co jde, důležité je, aby se magnetické pole klidně a konejšivě vlnilo.
Energie vyšších světů blaženosti jsou extaticky klidné a konejšivé. Plné silného živého sebedůvěrného světla. Tak za tím jít.

Zvědavec (Út, 17. 1. 2012 - 00:01)

Já vycházím z vlastní...Jejdanánku, teda takhle zakřivit časoprostor by snad nedokázala ani supermasivní černá díra, no teda...
S tím astrálem jseš taky prudce roztomilá, což o to.
Ale bližším zkoumáním aury jsem zjistil, že ani ta aura už dneska není to, co bejvala, většinou už je to jen ersatz alumina, holt zlato je už zas nedostatkový. Hliníková alumina je aspoň mnohem lehčí. Ale taky je v ohrožení, sběrači/zloději kovů se v dnešní době nezastaví před ničím.
Takže proto už se aura prakticky u nikoho nevyskytuje. Nanejvejš tak umělohmotná náhražka, a to už přeci jen není ono.
Takže dobrou noc, ať se ti elektromagnetický pole krásně a konejšivě vlní!

16.1. (Po, 16. 1. 2012 - 16:01)

Milane,Ty jsi pobožný? Já myslela,že ne. Na fotce vypadáš jako čistokrevný Astrolog...

suei (Po, 16. 1. 2012 - 15:01)

to se musí chápat celostně, tyhle vědy :-D

suei (Po, 16. 1. 2012 - 14:01)

Je to tak, Milan je fak...To pochybuju. U tebe by to vyžadovalo skutečný pád na dno a u Milana závažnou poruchu mozku... ale určitě jste se už trochu vyladili, ač se to nezdá.
:-)

suei (Po, 16. 1. 2012 - 14:01)

Já vycházím z vlastní zkušenosti - hádala jsem se na internetu asi 2 roky a za tu dobu jsem stihla dost zakřivit časoprostor těch, co se mnou přišli do styku. Určitě po všem zavládl stud, tím jsem si jistá.

A taky jsem se přitom stihla dozvědět dost věcí a mnoho skutečně nechápavých bytostí naučila slovo "astrál".

Rostislavbezpec (Po, 16. 1. 2012 - 13:01)

Milane, nedramatizuj to tak..."Hádání na internetu vede k vyseparování nesmyslů z hlavy v konfrontaci s ostatními. Je to jednoduché - objekty zakřivují časoprostor, vše se utváří vztahem. Je mylné si myslet, že někdo zůstane názorově neotřesen." - to si děláš kozy?:) To nemůžeš myslet vážně, pokud ano, tak je to naivita nejvyššího kalibru:)

hana (Po, 16. 1. 2012 - 10:01)

Ahoj Hano,je to prosté,když...Milane, děkuju za odpověď. Vím, co znamená slovo borec, ale i tak děkuju.

Borec (Po, 16. 1. 2012 - 01:01)

Je to tak, Milan je fak dobrej psycholog, úplně mě tu rozklíčoval, že si připadám jako nahatej. Už mě taky napadlo, jestli si nedám přezdívku "Nejlepší", to by se mi tu určitě všichni klaněli až k zemi, ale už jsem holt ten borec.

Pravdu má samozřejmě i suei, počkejte, za chvilku ze mě bude náboženskej fanatik a z Milana bude hnusnej materialista. Prostě si jen postupně vyměníme životní postoje a budeme se hádat dál. Já budu strojený pán poklidně vyznávající tradiční křesťanské správné nadčasové civilizované hodnoty, a Milan bude sprostý ignorant, pokoušející se zbořit všechno, v co jen může hodnotně a láskyplně vychovaný člověk věřit.

suei (Ne, 15. 1. 2012 - 22:01)

Milane, nedramatizuj to tak :-) Podle mě se borec pojmenoval borec, protože je mu jedno, co si kdo pod tím pojmem představuje. Je to takový cynismus jakože trochu. Mě to nevadí. Podle mě se ten člověk tady hádá o svůj postoj, který stejně vymizí. To znám. Tyhle postoje. Hádání na internetu vede k vyseparování nesmyslů z hlavy v konfrontaci s ostatními. Je to jednoduché - objekty zakřivují časoprostor, vše se utváří vztahem. Je mylné si myslet, že někdo zůstane názorově neotřesen.

Milan (Ne, 15. 1. 2012 - 22:01)

Milane, můžeš mi...Ahoj Hano,je to prosté,když si dá někdo kupříkladu nick borec,pak chce takto na druhé působit,ale kdyby byl někdo skutečný borec pak nemá potřebu se takto označovat,někomu cokoliv dokazovat a ani dělat podobný dojem na druhé. Takto se označuje člověk ,který jím rozhodně není a podle toho také vede diskusi. Borec je podle mne člověk s jasným životním přehledem,jen tak jej nic nerozhází,v případě potřeby pomůže v rámci svých možností,nedá se snadno zastrašit a zastává se slabších aniž by na to jakkoliv upozorňoval a nebo se tím měl potřebu chlubit.Ví přesně co dělá i proč to dělá,i když mu druzí nerozumí.

tak (Ne, 15. 1. 2012 - 20:01)

pošahaná suei a fanatik Milan to je dvojka.Suei ty seš fakt máklá.Duchem posedlá seš asi jen ty,páč tohle už se nedá.Píšeš takový kunďárny,že člověk neví,jestli tě má litovat a nebo se ti smát.Tyhle výplody nemůžou být z hlavy normálně uvažujícího člověka.Co kdyby tě tu četla omladina?Takový žvásty jak od tebe tak i od pobožnýho počůránka Milana.

Reklama

Přidat komentář