Reklama

Existuje Bůh?

suei (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Celej svět jde do mrtě kvůli agresivním hajzlům s mrzáckou duší a jejich "argumentům" to není vidět hehe nic nemáte.

ALE TO UŽ 100 LET NENÍ PRAVDA !!!

A myslím si, že na světě je víc lidí, který chtějí žít jako člověk, protože uznávají duši.

Tak ať už přestane ta vědecká politika esesáků.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

aury kurva už

suei (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Když se dokáže existence auty, jakože ta se dokazovat nemusí, stačí uznat dosud neuznané prokazatelné výsledky, budou muset i ty nejvíc debilní kokoti zase začít poslouchat mudrce. Takže budou muset makat, ale postupem času by to mělo začít být smysluplnější.

Papež ať si nasere.

matouš (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Ale tohle je národ kriplů....A když se dokáže existence aury, tak co se změní? Lidi už nebudou muset chodit do práce a všichni budem pobírat ID?

17.1. (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Ale tohle je národ kriplů....Už je pozdě. Jsme podezřelí i Papežovi.Já za to fakt nemůžu.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Ale tohle je národ kriplů. A dokázat auru by nemělo být problém. Chci, aby to byl vědecký fakt. Aby takoví žebráci jako vy museli ty bezvěrný držky zavřít.

17.1. (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Ježíš vás všechny miluje.A není Pavel tak náhodou trochu žvanil.To proto musel jet až do Prahy?Bože to bude ostuda...

Borec (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Tak začni u sebe, krávovymaštěná. Vlastenec je ten, kdo má svou zemi rád, a nenazývá ji národem kriplů. Táhni už se svou aurou do píči.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Někdy bych si taky přála, aby v prosinci 2012 pochcípali všichni zbytečný lidi.

Borec (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Můj omezený rozum mi...A proč myslíš, že něco muselo vzniknout? Jistě, každá omezená věc musí nějak vzniknout a pak taky nějak zaniknout. Chyba je v tom, že máme tendenci vnímat vesmír jako omezenou věc. Můžeme si říkat, že je nekonečnej, ale přesto o něm přemýšlíme v relacích konečných věcí. Proto máme pocit, že "musel nějak vzniknout".

(Ještě předejít námitce, že vesmír je konečnej: Není konečnej, je nekonečnej. Astronomickej vesmír není celej vesmír.)

Ve skutečnosti každý vznikání a zanikání je jen změna (vlastností). Vznikání a zanikání jsou pojmy pro nás, když si z pragmatických důvodů označujeme části skutečnosti jménama věcí.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Myslím si, že situace kolem aury už je nesnesitelná. To, že ten fenomén nevisí na wikipedii jako prokázaný, zdokumentovaný jev dokázaný historií a senzibily všech světů, je dáno terorismem takových omezených zmrdů. FAŠISTI

suei (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Nemám ráda tyhle unuděný chlapíky typu zvědavec, nebo hmm, který jsou na mě v podstatě závislí, protože je bavím a čtou to, protože to prostě chtějí číst - tzn. chtějí o tom něco vědět. Kvůli takovým kriplům to ale nepíšu. Jenže musím na ně reagovat, protože mě provokují a neustále živí tu marnost. Je to nekonečné kolečko vybavování se s dementama. Ale tohle je bohužel prototyp normálního českého zmrda.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Ale vím to - že je to prostě krvácení zaživa a ještě dobrovolné. Byla to živlená nutnost ve mě. V národu kriplů se těžko dýchá. Ale já jsem vlastenka, tak to chci trošku změnit.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

Zachránil mě smysl pro humor a schopnost skutečně zabavit. Inu, na schizofrenika brilantní výkon. Dělat si šoufky z rozháraného, zkrvaveného vědomí je na zvracení metoda a je jisté, že bastardi bez chápání reality, nemohou nikdy pochopit, co tady píšu.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 19:01)

a doby Sysifos šly do prdele - to je nové motto, čeho chci dosáhnout. Jsem materiál k výrobě raritních šoufků. A chci na tom něco dokázat.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

Jestli jako nějakej bůh...kdyby sis tím byl tak jistý, tak takto nereaguješ, to je jediný, co ti k tomu můžu říct. Hoši, jste zesraný až za ušima, proto se vám to nelíbí. To, že na to nevěříš, neznamená, že se tě to netýká. Věřit na to, umět to se sebou, s energiema a nebýt zesraný z duchů, i když je vnímáš ... no to je ta duchovní cesta. Jsou na to nejrůznější praktiky a taktiky. Je to přirozený duchovní vývoj člověka. Každý, kdo usiluje o skutečné poznání, musí takovými zkouškami procházet. Ten, kdo se to učit nechce, si může usilovat o co jiného chce, když to není zrovna mystická pravda, ty jeho cíle. Přesto však, se ho tyto mystické reality týkají, ať chce, nebo ne, viz ty vaše antidepresíva a depičky. Namlouvej si, že je to jenom reakce imunitního systému. Je to reakce na realitu, kterou omezené vědomí není schopno pobrat.

A jestli nějaký člověk říká, že aura je halucinace, je to prostě stupidní názor. Jediný, co k tomu mohu vždy a nadále podotknouti - stupidní názor. Který odmítám akceptovat, od jakkoliv tituly ověnčeného člověka. I vzdělanec totiž může být jen obyčejný hlupák.

+++ (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

Ježíš vás všechny miluje.

17.1. (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

Pomáhat a chránit.

matouš (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

existuje a pomáhápomáhá a chrání

dedek (Út, 17. 1. 2012 - 18:01)

Jestli jako nějakej bůh...existuje a pomáhá

Reklama

Přidat komentář