Reklama

Existuje Bůh?

EZO TV (Pá, 20. 1. 2012 - 02:01)

Dala jsem si práci a 2x volala na Ezo TV. Jednou v pátek večer když tam jsou asi od půlnoci ty soutěže za pěníze a pak ještě jednou abych se zeptala. Jednou jsem se dovolala paní Marcele a zeptala se na otázku, celkový čas za hovor od vytočení čísla až po položení otázky je 11 minut!!!! čili jsem za otázku měla platit 770kč(70 kč za minutu). Po druhé jsem nechtěla čekat a tak jsem po uvítací znělce a kecech na prodloužení hovoru (cca 3 min) se nechala připojit mimo studiu, oni to nazývají "okamžité spojení" kde mě asi 3x přepojovali na někoho jiného. Po 9 minutách jsem se dovolala neprofesionální kartářce, snad byla i opilá a dočkala se jakžtakž nějaké souvislé odpovědi. Nicméně za první hovor jsem neplatila 770kč tak jak jsem měla ale 890kč....nevím proč a za druhý 9 minut dlouhý jsem měla platit 630kč. Nicméně jsem platila 930,- když jsem volala svůj dotaz na ezo tv co to je za drzost atd tak mi bylo řečeno, že za rychlo připojení! (které trvalo přes 3 minuty) se účtuje automatický příplatek 300Kč!!!! Což nikde na obrazovce nebylo napsaný. Docela by mě zajímalo zda má někdo podobné zkušenosti? Uvažuji o tom, že je dám k soudu?! Ostatní varuji: NEVOLAT DO EZO TV A NECHODIT K LIDEM CO TAM ÚČINKUJÍ!

!!!!!!!!!!!!!!!!

EZO TV (Pá, 20. 1. 2012 - 02:01)

Dala jsem si práci a 2x volala na Ezo TV. Jednou v pátek večer když tam jsou asi od půlnoci ty soutěže za pěníze a pak ještě jednou abych se zeptala. Jednou jsem se dovolala paní Marcele a zeptala se na otázku, celkový čas za hovor od vytočení čísla až po položení otázky je 11 minut!!!! čili jsem za otázku měla platit 770kč(70 kč za minutu). Po druhé jsem nechtěla čekat a tak jsem po uvítací znělce a kecech na prodloužení hovoru (cca 3 min) se nechala připojit mimo studiu, oni to nazývají "okamžité spojení" kde mě asi 3x přepojovali na někoho jiného. Po 9 minutách jsem se dovolala neprofesionální kartářce, snad byla i opilá a dočkala se jakžtakž nějaké souvislé odpovědi. Nicméně za první hovor jsem neplatila 770kč tak jak jsem měla ale 890kč....nevím proč a za druhý 9 minut dlouhý jsem měla platit 630kč. Nicméně jsem platila 930,- když jsem volala svůj dotaz na ezo tv co to je za drzost atd tak mi bylo řečeno, že za rychlo připojení! (které trvalo přes 3 minuty) se účtuje automatický příplatek 300Kč!!!! Což nikde na obrazovce nebylo napsaný. Docela by mě zajímalo zda má někdo podobné zkušenosti? Uvažuji o tom, že je dám k soudu?! Ostatní varuji: NEVOLAT DO EZO TV A NECHODIT K LIDEM CO TAM ÚČINKUJÍ!

hospodský (Čt, 19. 1. 2012 - 23:01)

Jo, Hano. Už je to všechno. Zavíráme.

hana (Čt, 19. 1. 2012 - 22:01)

Já si myslím, že Suei by...o tom nepochybuju :-)

Rostislavbezpec (Čt, 19. 1. 2012 - 22:01)

copak, už žádné další...Já si myslím, že Suei by ještě něco, co se týče zakřivení časoprostoru, vymyslela..:)

hana (Čt, 19. 1. 2012 - 20:01)

copak, už žádné další příspěvky? Už bylo vážně řečeno (napsáno) všechno? Tomu se nějak nechce věřit.

Arpáte (Út, 17. 1. 2012 - 23:01)

Je to vohovně zdrovna sem sy...to sys teda pomoh

Arpát (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

ahoj arpat aco ty jagse mas...Je to vohovně zdrovna sem sy stěžoval na naší romáckí dyskusi.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

Nic nikdo nemusí dokazovat nikomu. Každý musí žít to, co musí žít. Já tohle všechno píšu pro lidi, který nic dokazovat zrovna nepotřebují - pro schizofreniky. Zdravý debílek si neumí představit zkušenosti průniku realit reálně. Ale schizofrenik ví, co to je. Nepochybuj. A ten schizofrenik by mohl být případně oblbnut něčím podobným. Co je čarodějnic s duchama, který se tím živí. Myslí si, že na ně mluví andělé nebo sám Bůh. Dělaj o tom přednášky, tahaj lidi do dalších dimenzí údajně, vydělávaj na tom, žijou ve věčných bolestech, jsou navedený. Některý se živí jako věštkyně s anděly, chlastaj.

Byla jsem na přednášce jedné mystičky, věřila jsem jí, že to, co říká, myslí vážně. Ale jestli na ní něco mluvilo, tak určitě ne Bůh.

Já to nepíšu pro nějaký jelimany, který o tom potřebujou něco dokazovat. Najděte si to sami hoši, tady žádný páky nefungujou. Když se osel vzepře, musí se počkat. Já jedu kolem na kole, mě to nepálí.

Mělo by se pochopit, že astrál je zasviněný mnoha špatnými vlivy a skutečný mystik jde bez duchů.

matouš (Út, 17. 1. 2012 - 22:01)

ahoj arpat aco ty jagse mas more?

Borec (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

Taky chodíš na diskuzi...Ahj já sem Arpát a gdo sy ti? ;-)

Rostislavbezpec (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

Tady máte muziku na uklidnění: http://www.youtube.com/watch?v=JxB-Uw_S-lk

Borec (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

duše vždycky znamenala...Tak třeba křesťanská duše se pokud vím chová dost odlišně. My samozřejmě používáme spíš pojmy jako "vědomí", "osobní identita" nebo prostě "já" - ty jsou zbavený svých vágních mýtických souvislostí. Pokud o takový věci pak někdo chce cokoli dalšího tvrdit, musí to umět dokázat.

matouš (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

mindžo di už do prdeleTaky chodíš na diskuzi romského etnika? Suei má schizofrenii a snaží se ji zvládnout bez léků. Ta agresivita je pochopitelná.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

duše vždycky znamenala duši. A ta lítá a je po smrti už od dob šamanů.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

Vymyslete si bastardi pro tu vaší psychiku jiný termín, než duše. Ten termín je zabraný náboženstvím a vírou.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

to vskutku nemáte

BOrec (Út, 17. 1. 2012 - 21:01)

Obecně jsem přesvědčená,...Já sem kupříkladu nejspíš jedním z těch tvých hajzlů a kriplů. A můžu ti říct, že je mi úplně volný, co tady meleš za píčoviny. Ve skutečnosti by se mi docela líbilo, kdyby něco z toho byla i pravda, aspoň by byl svět zas o něco pestřejší. Ale plácání zuřivé sprosté schizofreničky mě asi nepřiměje, abych se tim začal nějak vážnějc zabejvat. Víš, rozumný lidi vyžadujou rozumný argumenty, a ne ubezpečování na diskusích ve stylu "já sem to viděla, já sem to zažila, přečtěte si Denikena" apod. Takových tlachalů je plnej internet, a každej si plácá jinou "očividnou pravdu".

Třeba ta tvoje "duše". Ani nevíš, o čem meleš, nemáš v hlavě žádnou definici, asociuješ si jí se spoustou povídaček a neuvědomuješ si to, je ti to úplně buřt. Já docela věřim, že každej z nás má duši, ale z toho nevyplejtvá, že ta duše může někde lítat nebo že bude existovat i po smrti atd. Bohužel tvoje myšlení zcela postrádá analytickou stránku, všechno ti vyplývá ze všeho a je ti úplně jedno, že se ty věci navzájem logicky vylučujou - vyfiltruješ si z toho, co se ti líbí.
S takovýma lidma my rozumně uvažující nemáme o čem diskutovat.

suei (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Propustka z pekla začíná pochopením, takže nikoho v pekle se podplatit nedá

suei (Út, 17. 1. 2012 - 20:01)

Obecně jsem přesvědčená, že celý problém mé "šikany" na internetu je dán tím, že píšu o věcech, které působí jako rozpálená škvára na hajzly, proto proti mě musí jít. Jen svině totiž neuznává duši. Je to pohodlná filosofie, záminka, pro život svině. No, tak pro takový je hoši to peklo. Já vím, že je. Ale není to na věky. Žádný věčný zatracení neexistuje.

Reklama

Přidat komentář