Reklama

Existuje Bůh?

suei (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Jenže to chce celkové paradigma myšlení - což se nelíbí svinským pořádkům a jejich hejskům

suei (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

To chce čas. Teď mám pocit, že exploduju. To není konstruktivní. Ježišmarjá, já si pro sebe musím přeskupit spoustu věcí. Ale co je mi platný, když vím, že aura je, duše je a že se v životě člověk musí chovat podle božích zákonů, aby měl klid v duši ... když tě společnost nutí se v davu bezvěrných lidí chovat jako svině, aby člověk přežil.

Jsem nešťastná a pořádně. Jenže to není jen moje vina. S touhle vírou, kdy jsem to nepotřebovala nikomu dokazovat a sama za sebe se chovala slušně, jsem to nikam nedotáhla. Ale zjistila jsem naprosto přesně hranici, kde se láme, tváří v tvář povrchním cynickým reklamkářům, který uvádějí tuhle civilizaci svou cynickou tmou do pekla.

Jenže jsem proti těmhle bastardům bezmocná. A já, ač věřící, jsem taky člověk a nenávidím tuhle nízkost, která je závislá na přístupu k transcendentním otázkám života.

Mezitím by aura už měla být dávno uznaná jako exaktní jev. Neděje se to. Jsou snad věřící povinni držet hubu v takových situacích. Mile se povznášet, když se vraždí a svět se uvádí do záhuby?

Borec (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

(no spíš než o ateismu bych měl mluvit o tíhnutí k materialismu - ateista jsem každopádně)

Borec (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Sám v životě tak trochu kolísám mezi ateismem a různýma lehčíma animistickýma formama pověrčivosti. Čím jsem starší, tím víc spěju k ateismu, ale pořád jsem ochoten nechat se od vesmíru mile překvapit, že jsou na světě neprobádaný síly, který jsou klíčem k duchovní moci.
Rozhodně ale nehodlám poslouchat žvásty bez důkazu, nabádající k přetvářce, ponížení a dobrovolnému duševnímu otroctví.

Nouri (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Datumko chlupy každé ženě na bradě nerostou.Máš v sobě asi nějaký ten hormon ala chlap navíc.Moje žena má bradu jak prdelku hebkou.

Nouri (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Kde je Bůh?V diskuzi o Bohu vidím zoufalé výkřiky sobecké husy,co si na všechny a všechno stěžuje.Poslechni hlasy a ukonči to,když jsi tak nespokojená.Nikdy jsem neviděl člověka co se zabývá astrálem,že by byl tak vzteklý a umanutý sobeček.

Borec (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Ostatně, ani školou bych...Nějak se ti nepodařilo odůvodnit, k čemu ti ty duchové a ufoni jsou. Působíš jako zuřivá hromádka neštěstí, pořád na někoho nadáváš nebo si na něco ztěžuješ. Čekáš od společnosti nějaký ospravedlnění, jako by sis stěžovala na nespravedlnost, že věříš na něco, na co ostatní ne. Milá zlatá, tvoje víra je tvá vlastní volba. Jestli umíš dokázat, že dává smysl, tak nebudeš od ostatních žádat, aby ji přijali taky.

28.1. (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Čím to je,že mi na bradě rostou chlupy?Tím,že je každá ženská svým způsobem čarodějnice,nebo evolucí a genetikou?

suei (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Ostatně, ani školou bych neprolezla, kdybych psala o podstatě surrealismu se slovem astrál. O tom to je a to se mi nelíbí.

suei (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

To jako, že vstoupím do...Z jedný. Stejně bych šla sama. Zažila jsem tu reálnou bezmoc. Víš, ve škole na tobě leží ústava. A říkat dětem o podstatě surrealismu bez astrálu se mi nechce. mluvit dětem o šamanech bez astrálu se mi nechce. Ale když to řekneš, někdo si stěžovat bude. O TOM NEPOCHYBUJ. Nasrat bejby. Ať se ty fakani poučujou sami.

matouš (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Teď jsem na souseda z okna zařval astrál a on mi odpověděl jenom ahoj. Blázen. V pondělí musím do nějaké školy!

matouš (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Jsi jako ten šaman v Tv....To snad ne!? Ty televize už fakt neví jak si zvýšit sledovanost!!

matouš (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Zkus si říct ve škole...To jako, že vstoupím do budovy školy, řeknu astrál a objeví se zmrďák? Z kolika škol tě už vyhodili?

28.1. (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Jsi jako ten šaman v Tv. Když se ho ptali,jak jsou jeho děti vlastně staré,nevěděl. Jen jako důkaz přinesl dvě pupeční šňůry.

suei (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Zkus si říct ve škole astrál a příjde ňákej zmrďáckej tatínek.

suei (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Víra mě dovedla až do přítomnosti. Já nechci život přežívat, chci se v něčem realizovat, ale všechno, co by mi přišlo smysluplný, je zakázaný (/vychovávat děti kreativitou a vztahem k transcendentní pravdě) a cokoliv jinýho mi přijde na hovno a zbytečný, protože to první je zakázaný.

suei (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Tyhle výhody - být senzitivec - bych vám přála zažít v dospívání na vlastní kůži. Nemiluju lidi, abych jim chtěla pomáhat. Proč léčit lidi, aby je společnost mohla zase mučit. Vždyť jsou to ovce. To chce změnu systému, takovou hodně velkou.

suei (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Už sis dlouho nevzala...Ještě nikdy jsem si nevzala prášek. Když myslím na realitu, neberu si prášek nikdy. Ani na spaní si neberu prášek. Proto nemám poruchy spánku.

"Pokud tomu opravdu věříš, ber to tak, že máš nad námi ostatními výhodu (že žijeme v omylu), a prostě ji využij ke svýmu užitku a štěstí."

Já bez vás do nebe ani do pekla nepůjdu, můj život záleží na vás, takže jo - chci, aby se v budoucích letech začalo brutálně měnit. Neboj, už je na tohle téma x nadnárodních konferencí. Vážně se zvažuje nutnost skloubit naše poznání s duchovními principy.

Nouri (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Suei ty si fakt dej tu palici léčit,nebo někomu ještě něco uděláš.Poslední dobou schyzofrenici útočí i na malé děti.Podle nadávek jakými tu děti častuješ jsi hodně jim nebezpečná.To,že seš šáhlá si tu už sama kolikrát psala a když ti to někdo flákne do ksichtu tak se sereš.Myslíš,žes sežrala šalamounovo hovno a ono to spíš bude hovno od Franty Kaplana od nás.Ten je denně nalitej a vidí všude duchy.

BOrec (So, 28. 1. 2012 - 15:01)

Už sis dlouho nevzala prášek, suei, mlátí to s tebou slušně.
Nikdo ti nezakazuje věřit na duši, na astrál, na auru i na UFO. Nepotřebuješ přece, aby se na to věřilo oficiálně. Nebo jo? Pokud tomu opravdu věříš, ber to tak, že máš nad námi ostatními výhodu (že žijeme v omylu), a prostě ji využij ke svýmu užitku a štěstí. To je nejlepší způsob, jak můžeš ukázat, že máš pravdu. Zatím to ale vypadá, že ti ta víra moc užitku nepřináší... :)

Reklama

Přidat komentář