Reklama

Existuje Bůh?

Nouri (Ne, 29. 1. 2012 - 07:01)

Suei zajímalo by mne.když jsi tak pošáhnutá,jestli se bojíš těch duchů?Jestli nechlastáš nebo nepožíváš omamné látky.Co máma a títa?Ty jsou zdraví?

Cornelius Ball (Ne, 29. 1. 2012 - 00:01)

"17.3.2004 13:26 - Abdullah

As salaam Aleykum!
O existenci BOHA nepochybujte, vy bando nevěřících ďaurů.
Až nad Evropou zavlaje vítězně zelená vlajka Islámu, podřežemě nevěřícím hrdla, zneuctíme jejich dcery a ženy a ti, kdož přijmou naši víru budou pracovat ku větší slávě proroka Mohammeda v solných dolech a ropných polích na Středním východě.
"ALLAH AKHBAR"!"

Tak takovejch jako Ty sem za posledních pár let poslal k tomu vašemu Alláhovi nejmíň tisícovku. A to počítám jen svoje killy ne mých kolegů.""Pod křížem se bijme dál....

Milan (So, 28. 1. 2012 - 20:01)

Ahoj Borče,možná by tě...Zde je ona adresa onoho svědectví.
http://www.jesus.sk/svedectvi/Stala-jsem-u-brany-nebe-a-pekla

Milan (So, 28. 1. 2012 - 20:01)

Sám v životě tak trochu...Ahoj Borče,možná by tě zajímal výzkum různých stavů vědomí při kterém z ateisty se stal do jisté míry člověkem jenž poznal. Tento profesor Stanislav Grof,začínal s výzkumem LSD a k jakým závěrům dospěli se dozvíš v následujícím videu.

http://www.youtube.com/watch?v=g25Xd2TKu34

Pro ostatní je zde zajímavá zpověď jedné katolické ženy,která byla přesvědčena,že je dobrou věřící a po zásahu bleskem ji v době klinické smrti čekalo nemilé překvapení,měla dojem,že když byla dotázána na desatero,že tím nějak projde a jak to vše dopadlo si můžete přečíst zde na tomto odkazu.
http://www.youtube.com/watch?v=g25Xd2TKu34

28.1. (So, 28. 1. 2012 - 19:01)

Suei,brát Internet jako zábavu? Jsi cvok!

I love You MDMA (So, 28. 1. 2012 - 19:01)

Žijeme jen jednou, proč tedy žít celý život V OMYLU??? Nevěřme v boha, BERME DROGY!!!!!

Hmm (So, 28. 1. 2012 - 18:01)

Ostatně, ani školou bych...Z diskuze:
...Zkus si říct ve škole astrál a příjde ňákej zmrďáckej tatínek...
...Z kolika škol tě už vyhodili?...
...Z jedný. Stejně bych šla sama...
...A říkat dětem o podstatě surrealismu bez astrálu se mi nechce. mluvit dětem o šamanech bez astrálu se mi nechce...

Jejda, tak tys Suei bejvala učitelka?
No potěškoště...
Ale leccos se tím vysvětluje... teda tvým žáčkem bych fakt bejt nechtěl.
Kdybysem byl věřící, tak se za tě budu modlit. Za tvý uzdravení.
Takhle mi nezbejvá, než v to doufat...

Suei ty (So, 28. 1. 2012 - 18:01)

máš dost velkej problém.Ten astrál nikomu nedokážeš.To co vidíš sám a víc očí s tebou ne ti nikdo neuvěří.Třeba já,vidím ducha,v noci cestuju jak jatá a nikomu to necpu,protože by mi nikdo nevěřil.Nemám důkazy.Zatím kolem mne jen poletuje asi jen pár těch duchů.Chtějí mneo bjímat a já se bráním.Jenže co na tom je pravda a co na tom jsem si vymyslela?

suei (So, 28. 1. 2012 - 18:01)

Kdyby se mi náhodou povedlo, že bude moje víra funkční, asi se tady nebudu ometat. Prosila bych jen, abyste tady o mě nepsali konspirace, jak někde vraždím malý děti. Při psychóze jsem byla schopná vystudovat VŠ. Teď se mi povedlo za měsíc vypráskat duchy a spustit autočistící program v hlavě, který se projevuje znatelně i fyzicky - doslova mi z hlavy odtéká kanálky /fyzickými/ hnus /fyzický/, který se tam držel celý dlouhý roky - kvůli psychotické energetické konstrukci v hlavě. Kéž by to zajímalo nějaký psychiatry a neurobiology, aniž by mě chtěloi nadrogovat a zavřít. Nehodlám nikoho vraždit a když jsem vydržela v psychóze pod těžkým nátlakem nikomu ani nerozbít držku, tak je to teď málo pravděpodobný.

matouš (So, 28. 1. 2012 - 18:01)

:-))

Dneska se tady člověk i zasměje.

suei (So, 28. 1. 2012 - 17:01)

Tak jo. Jdu si dokazovat, že moje víra je funkční. Jen jsem chtěla celým procesem internetové zábavy poznamenat, že by se už s těma duchama mělo něco dělat. Protože ne každý, koho napadnou duchové, už jsou od začátku východní mudrci a dle ostatních nemají při vnitřním boji právo na vztek. A počet schizoidů poroste.

Nouri (So, 28. 1. 2012 - 17:01)

Ty svině jedna podlá...Ty seš fakt na palici ty kravko.Co to tu plácáš za slátaniny?Ty seš už fakt nebezpečná.Měli by tě zavřít.

Borec (So, 28. 1. 2012 - 17:01)

"který jsou klíčem k...Ano, Nastěnko. Moc přijde až tehdy, kdy už ti tvoje vysněná víra bude splývat s realitou. Pak budeš přesvědčená, že jsi bůh, zatímco budeš zavřená v měkký místnosti a z úst ti potečou sliny.

Milióny lidí už se nachytaly na primitivní pastičku "věř, abys pochopil". A milióny dalších se nejspíš eště nachytaj.

Borec (So, 28. 1. 2012 - 17:01)

To chce čas. Teď mám...Opakuju: jestli ti tvoje víra neumí pomoct, je to jen nefunkční blud. Kdybys měla smysluplnej kontakt s nějakou záhadnou mocí, dokázala by ses díky ní trochu povznést a nedostala ses do neštěstí, ze kterýho obviňuješ druhý.

Co ty vůbec víš, co jsem zkoušel? Podle tebe jsme všichni nechutný nízký materialisti, který neví, co je cit, záměrně likvidujou všechny zmínky o astrálu atd., tak si v tom zůstávej.
Jsem teoreticky přístupnej jakýmukoli poznání, ale ke všemu přistupuju kriticky. Tomu přístupu můžu jen děkovat, že jsem neupadnul do podobných bludů jako mnozí v této diskusi, včetně tebe.

suei (So, 28. 1. 2012 - 17:01)

"který jsou klíčem k duchovní moci."

blbečku ivánku, až by řekl kouzelný dědeček. Moc přichází až za hodně dlouho.

suei (So, 28. 1. 2012 - 17:01)

Kde je Bůh?V diskuzi o Bohu...Ty svině jedna podlá napadená. Mě už žádný duchové nedostanou. Ale tvoje krutost se ještě bude muset podívat vesmíru do očí.

suei (So, 28. 1. 2012 - 17:01)

Duchové jsou mi k ničemu a posílám je do prdele. Ale jsou. A o to jde. Že to je realita. A já jako médium mám zájem, aby se to začalo řešit. Protože ty dámy a pánové s depičkama nejsou náhoda.

Je zajímavý, že když se s duchama nebavíš, fakt odejdou.

UFO mi jsou k tomu, abych doufala, že tu jsou k něčemu, co přesahuje mozky vůdců.

suei (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Sám v životě tak trochu...jéje, pán by chtěl být mile překvapen od vesmíru. Aby tě vánek boží odnesl na obláčku, jo? Se musíš hochu trochu snažit. Kolik ti je? Co není do dvaceti, už většinou nebývá vůbec.

suei (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

Jenže to chce celkové paradigma myšlení - což se nelíbí svinským pořádkům a jejich hejskům

suei (So, 28. 1. 2012 - 16:01)

To chce čas. Teď mám pocit, že exploduju. To není konstruktivní. Ježišmarjá, já si pro sebe musím přeskupit spoustu věcí. Ale co je mi platný, když vím, že aura je, duše je a že se v životě člověk musí chovat podle božích zákonů, aby měl klid v duši ... když tě společnost nutí se v davu bezvěrných lidí chovat jako svině, aby člověk přežil.

Jsem nešťastná a pořádně. Jenže to není jen moje vina. S touhle vírou, kdy jsem to nepotřebovala nikomu dokazovat a sama za sebe se chovala slušně, jsem to nikam nedotáhla. Ale zjistila jsem naprosto přesně hranici, kde se láme, tváří v tvář povrchním cynickým reklamkářům, který uvádějí tuhle civilizaci svou cynickou tmou do pekla.

Jenže jsem proti těmhle bastardům bezmocná. A já, ač věřící, jsem taky člověk a nenávidím tuhle nízkost, která je závislá na přístupu k transcendentním otázkám života.

Mezitím by aura už měla být dávno uznaná jako exaktní jev. Neděje se to. Jsou snad věřící povinni držet hubu v takových situacích. Mile se povznášet, když se vraždí a svět se uvádí do záhuby?

Reklama

Přidat komentář