Reklama

Existuje Bůh?

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Pomoc.

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Datumka má takový cuky, že...A Ty Muslima nechceš? Nemůžu na to přistoupit z náboženského hlediska.Copak napůl Žid,může mít něco s Muslimem.Jestli to nechce dělat pořádně,tak ať to raději nedělá vůbec!

suei (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Buď je to nějaká "síťová" mrcha, nebo úřednice, anebo jí má prostě Ďábel na háku tak, aby ji nutil se chovat zbrkle a tím na sebe přivolávat nejrůznější podezření. Když se člověk chce zbavit schizofrenie, musí mít jasno, co je a není paranoidní a vše poctivě srovnávat s realitou.

suei (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Datumka má takový cuky, že když jednou odpojím internet, tak hned tady hlásá, že "nebylo připojení" atd. Já jí nevěřím ani slovo. A to, že si dělá prdel, je možno vysvětlit dvěma způsoby - za á je cáklá za bé je švihlá.

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Ale,to jen předseda českých Astrologů nemůže pochopit jednu věc.I když mám s tím člověkem dost podobně výrazně postavený horoskop,že ho nechci.Odpovím Ti proč. Ještě je tady moje vůle rozhodovat se a taky ještě to,že momentálně jsem ve stavu,kdy nechci vidět ani jednoho chlapa,natož pak cítit.A Astrolog může být i svobodný,to není vada na kráse.

matouš (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Jakože babičky nemůžou...Můžou, ale trochu úcty by neškodilo. Navíc datumka si tady celou dobu dělá prdel. To jenom ty si myslíš, že ti zapadá do scénáře.

suei (Út, 31. 1. 2012 - 16:01)

Jakože babičky nemůžou být svině jo? Asi to maj v Rodině.

matouš (Út, 31. 1. 2012 - 15:01)

čubko sleduj si co chceš...Nenadávej ji, nedávno psala, že už je babička. To si přece nezaslouží.

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 15:01)

To pochybuju. Taková jako ty...Nebuď naštvaný.Tentokrát se starám,jen a jen o svou Rodinu.

suei (Út, 31. 1. 2012 - 15:01)

To pochybuju. Taková jako ty nemůže dělat nic seriozního. Jedině ten zločin. Na co nestačí právo, na to stačí Bůh. S tím se dá v klidu vyžít. A sám umět v tom zákonu chodit.

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 15:01)

čubko sleduj si co chceš...OMG i zločin je seriózní záležitost!

suei (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

No co.Taky musím chodit do...čubko sleduj si co chceš stejně tě to doběhne. Vesmír je neomylný.

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

A ateistický čůráci nám...To je věčně nasranej technik.

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

Schizofrenici sice nemají...No co.Taky musím chodit do práce.

suei (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

A ateistický čůráci nám o tom píšou poučný články.

suei (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

Schizofrenici sice nemají pravdu v tom, že věří svým hlasům ty koniny - protože zvrhlé duše podléhající celkově pokleslému světu "Ďábla - pokušitele" musí velice rafinovaně balancovat na úrovni toho, čemu je ještě dotyčný ochoten naslouchat. Kdyby se dostaly mimo mísu, ten někdo by prohlédl naprosto zbytečnou mašinérii poslouchání takových podivných existencí.

Jenže to, jaké příběhy schizofrenici docela reálně prožívají a jaké reálné fyzické i psychické, velice podivné proměny a zranění prožívají, to je bohužel už realita.

Už mě to sere. Nějaký dementi si vymyslí nereálný svět bez magnetismu a vnitřního smyslu, o pár set let později najdou neviditelný svět, ale stejně se mystice vysmějou do ksichtu. Proběhnou dvě zrůdná ateistická hnutí - fašismus a komunismus, pak se všechno zlo za dějiny hodí na náboženství a jede se znova?

Jenže tentokrát maj ty kurvy už ty neviditelný světy i trochu technicky zmáklý, jen se ovcím zase zapomnělo říct, že jsou jenom ovce.

Tentokrát ovce békaj - užívám si svůj jediný život!

suei (Út, 31. 1. 2012 - 13:01)

jak zmanipulovat nevěřící ovce docela reálnými elektro-magnetickými vlivy ... to si myslím, že nejrůznější mocipány musí ukrutně zajímat

suei (Út, 31. 1. 2012 - 13:01)

Já mám taky jasno. Magnetický pole, magnetický duše. Dneska má Uzel v článku, že i schízy se vyvíjejí. Že to de víc do techniky. Zajímavý, což :-D Ale ty prasárny jsou furt stejný. A ty principy taky. Ďábel pokušitel je furt stejná svině. Navíc konspirační teorie tvrdí, že nadnárodní mafie se o astrál ráda a vášnivě zajímá. Myslím si, že to není až tak paranoidní. Sice zůstávají na úrovni černé ničivé magie, ale to neva ... všici přece sborově řeknem že je to co hovadina neexistence, bláznivost a nerozum, věřit na nějaký ty duchovní koninky že

naj (Út, 31. 1. 2012 - 11:01)

Nevěřite v Boha?Mate...Tady se to koukam hemží mudrcema

31.1. (Út, 31. 1. 2012 - 06:01)

bůh není nebyl a..."Mějte porozumění jeden pro druhého. Nesmýšlejte vysoko,ale věnujte se všedním službám. Nespoléhejte se na vlastní chytrost"
(Ř12,16)

V tomto případě by byla žena hloupá,kdyby nevyužila ženské lsti.Podle Božího slova,je rozumnost dotazováním na Boží vůli. Není to vlastní logika,ale Boží záměr,který má žena hledat.

Reklama

Přidat komentář