Reklama

Existuje Bůh?

suei (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

To nebyla platonická láska...Máš pravdu, nevím co to bylo. Beru to tak, že jsem si ho podvědomě vybrala na všech těch psychologických vytáčkách. Tzn. skrze nepřítele poznat svět. Byl to křesťanský cit lásce k nepříteli dovedený do dokonalosti. A velkou roli tam hrála iluze. Neschopnost vidět realitu, i když se druhá strana vážně snaží.

matouš (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

Poslal jsem své přítelkyni...Jo? A půjdeš na test DNA?

Pepajr (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

Poslal jsem své přítelkyni http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=4.

matouš (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

To nebyla platonická láska...Proč myslíš? Já jsem byl nesčíselněkrát platonicky zamilován.

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

Milane, jsem svým způsobem...To nebyla platonická láska ,stejně jako to není teď.

suei (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

Samo sebou jsem taky přišla o práci, během schízy. Děkuju vám, všem sviním, dělat dneska učitelku to se fakt nedá.

suei (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

Milane, jsem svým způsobem oběť i viník všeho toho, co se mi stalo. Faktem je, že jsem vystudovala se schizofrenií. Pak se moje iluze rozpustila v realitě a vydala jsem se k exorcistovi. Žila jsem v domnění, že muž, do kterého jsem byla platonicky zailovaná, je šaman, který umí astrálně cestovat. Realita ukázala, že to tak není. Exorcista mi vše vysvětlil, já si sehnala práci a po třech měsících jsem měla pocit, že je vše OK a začínám novou etapu svého života. Jenže jsem udělala jednu jedinou chybu - zapomněla jsem si na vlastní oči a uši připomenout, co je má platonická láska z minulosti zač.

Po třech měsících usilovné duchovní snahy a přemítání se náhle objevila zmanipulovaná fotografie na internetu, na věřejném serveru, na které je má dotyčná platonická láska z minulosti vyhublá a bledá, jako by v tomto roce neviděla slunce.

Jistě chápeš, co to se mnou udělalo - fotomontáž skutečně vydařená. Odpustila jsem duchům a celý ten kolotoč začal znova. Oni ti duchové totiž věděli, že to nějaký idiot udělá ... o tom to je. Takže ještě pár stupidních výkřiků datumky a dílo zkázy bylo dokonáno.

K 1.1. jsem sebrala nutnou odvahu a zavolala své dávné platonické lásce. Pžipomenula jsem si, kdo to je a jasně srovnaná s realitou s tím od té doby velice efektivně bojuju, protože už toho mám dost.

Po měsíci uzdravování mi vyplouvá ta fotomontáž jako jasně daná sviňárna nějakých konkrétních sviní a vím, odkad vítr vane. Nechávám to na Bohu.

suei (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

Ne Suei,každý to vnímáme...Milane, já se s tím musím rvát, já. Tak vím, co umím a neumím. A jestli jsem ve svém blahosrdenství a milosti někam dospěla, tak tam, že tam, kde vidím v druhých a myslím si, že celkem oprávněně, nefalšované svině, tam to nechávám Bohu.

Protože já sama bych byla určitě krutější soudce než Bůh. Já bych křehoučkou blondýnečku v afektu chytla za pačesy a omlátila jí ksicht o zeď. Myslíš že to by udělal Bůh? Když vidí blboučkou navedenou pusinku a ví, že to ta pinda neudělala s tak otevřeně krutým úmyslem a jen si chtěla něco zkusit? Nebo myslíš, že kdybych si sehnala bouchačku a oddělala bastarda, že by to byl Boží plán. Když vidí viz něco podobného jako s blondýnečkou.

Chápeš? Toho jsem dosáhla. Že to nechám Bohu. To je vrchol mýho blahosrdenství.

Co se týká vyhánění duchů, tak mi věř Milane, že krom modliteb, meditací a tichého mírového vidění taky musíš zapojit i analytickou část mozku, napojenou na racionální rozum, jestli chceš žít.

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 14:02)

Komedie je tragédie,která se stala někomu jinému.(Chares Chaplin)
Slibuji zdejším novinářům,že se jim představíme oba.Až přijde čas.

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

"Vstaň,vezmi chlapce a pečuj o něj,já z něho učiním velký národ."
(1M21,18)

Chvilku bude klid. Bude dělat těhotenský test. Pa

Milan (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Nevěř v mladou generaci. To...Ne Suei,každý to vnímáme a chápeme trochu jinak. Jde o to,že v každém člověku je dobro a zlo a jakou stránku v nich podporujeme tak je rozvíjíme,takže když jsi již předem přesvědčená,že jsou naprosto zkažení,pak aniž bys to věděla,to v nich mentálně podporuješ. Což nevíš,že každá myšlenka má svou energii a působí i když ty to sama nevidíš. V tomto směru ti chybí naprostá znalost těchto základních věcí. Mysl je tvůrčí a to obsahem který v sobě má,pozitivní pozitivně,negativní negativně.

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

A nebo,že by druhé těhotenství? Ty jsi kanec!

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Jsi prostě lapen, z toho se nevyvlečeš!Jsem se tak rozčílila,že jsem přehodila čísla...

suei (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Věřím tomu, že školství by pomohl testosteron. Ne jen na místě ministra a ředitelů škol.

suei (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Ale jistá naděje je Milane. Třeba se jednou pod vlivem životní praxe obalím kůží hodnou terminátora a půjdu harantům dělat Igora Hnízdo.

2.1. (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Žena si přála být rovna Bohu a Bůh je to trošku splnil.Léčba neplodnosti je plně v rukou ženy a ne nějakého parchanta,který si myslí,že sežral všechnu moudrost světa.Karma v tomto případě je ,,trestem,,protože žena nezvládla v minulém životě roli Matky.A má se tomu teď věnovat naplno a ne dělat pšondu ještě nerozvedému chlapovi,který ani neví co vlastně chce!

suei (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Nevěř v mladou generaci. To není formelína. Co chceš učit mladou generaci? Chceš jim lhát do ksichtu, říkat jim o červeném čtverečku, že je to modrý obláček? Oni to vidí, tu verbež dospělou. Těch pár, co vidí auru atd., snad si sami najdou zdroje, aby pochopili.

suei (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Suei,chápu tvé...Jak mám s lidma mluvit? Takhle to nestačí? nebo mám mluvit takhle s reálnými lidmi? Víš, co by mi ty svině udělaly? Já nejsem Ježíšek.

suei (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Suei,vím,že je to..."Když se budeš věnovat vznešeným a ušlechtilým ideálům pak tě ti zlí duchové přestanou napadat a ty sama zjistíš,že odpadnou protože oni nesnášejí vyšší vibrace protože jsou nízcí."

To vůbec nefunguje Milane. Ti duchové jsou schopní ti o vznešených ideálech bájit až by ses divil. Co funguje, je rozbití emoční a ideové vazby na ně a fatální pochopení situace, které vede k rozhodnutí se už nikdy nenechat obalamutit nějakými duchy. nebavit se s nimi.

Kdybych v situaci, kdy mi banda živých i mrtvých sviní podrazila nohy, se měla přemáhat do vznešených ideálů, uhnala bych si i něco horšího. Já musím žít tady a ne v nebi.

Milan (St, 1. 2. 2012 - 13:02)

Navíc, jaká vládne mezi...Suei,chápu tvé rozhořčení a tvou beznaděj,ale o to jim vždy šlo a jde,rozvrátit,zkazit a zničit lidskou společnost. Oni nechtějí inteligentní lidi,protože by to byl konec jejich vlivu a moci. Právě proto se tomu musíš vzepřít a nikoliv nadávat na poměry nebo je schvalovat,je třeba energicky a pokud možno neúnavně o tom s těmi kdo nejsou ještě tak vnitřně zkaženi mluvit,aby pochopili a věř že v mladé generaci ta síla je jen ji umět podnítit. Nevěřím,že mladí lidé chtějí žít v těchto podmínkách a proto rebelují,mají v sobě zmatek a pak se nechávají ovlivnit okolnostmi a událostmi které na ně působí. Oni potřebují správný impuls,musí zde být někdo kdo jim ukáže že mají právo na sebeučení a vytvořit si takový svět ve kterém chtějí žít,že nemusí být loutky společnosti, která k nim vlastně žádný vztah,kromě toho jak je využít a zneužít,nemá.

Reklama

Přidat komentář