Reklama

Existuje Bůh?

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Čučím na drát!

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Za tou poslední větou bych...To je v prdeli.Ten to stanné právo někde zkopíroval.

Milan (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Milane, je to měsíc a ta...Suei,ty sis nevšimla,že si nezávazně povídáme. Vím,že musíš pochopit realitu a proto se o ní bavíme. Nebavím se o žádné utopii,romantice nebo sentimentu. Když o tom nebudeme mluvit,nebudeš o tom přemýšlet a budeš dál žít zde ve sporech s druhými. Vím,že jsi inteligentní,proto si s tebou o těch věcech píši. Máš o mě trochu zkreslenou představu,a pokud se přestaneš zabývat představou o mě a začneš vnímat podstatu zdělení,pak můžeš dospět k porozumění sebe sama. Pro dnešek už toho na tebe bylo dost a tak se měj zatím hezky a nenech zbytečně někým vyprovokovat,aby ti neuniklo pochopení.

Zvědavec (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Úžasně koukám, jak moc...Protestuji.
Nejsem svině, jsem kanec.

matouš (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Úžasně koukám, jak moc...Za tou poslední větou bych očekával minimálně tři vykřičníky. Místo toho je tam nějaká podivná čárka před J.

suei (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Úžasně koukám, jak moc víš o tom, jak myslím. |Jste svině všichni.

suei (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Milane, je to měsíc a ta věc je živá. Já musím pochopit realitu, abych ji mohla jako vyřešenou poslat po vodě. Pokud mi chceš bránit v tom, abych pochopila realitu, jen říkáš, že se mám znovu zbláznit. Už mi taky naser s tou svou láskou.

Milan (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

Milane, ty jseš jak...Ne Suei,myšlenky jsou zcela reálná záležitost a my se bavíme o jejich existenci ,vlivu a působení. Tyto myšlenky vytváří ego a to ego pořád o něco usiluje nebo je zraňováno,hledá uspokojení a nachází pouze bolest. Takže pokud se chce někdo očistit,pak by měl chápat co jej znečišťuje. A to co jej znečišťuje je jen určitý druh myšlenek,když toto pochopíš,máš vyhráno,protože již víš jak s tím naložit. Vím,že mysl se snaží dál mechanicky opakovat staré vzorce jednání/ svého programu/ a tak ten program klidně můžeme nechat v sobě zemřít,pak se zrodí zcela něco nového co přesahuje naší vžitou představu a tradici.
Pochop,že tvá mysl je neustále zaměstnána tím co se ti kdy stalo,nikdy do ní nevpustíš čerstvý svěží vítr,nenecháš včerejšek zemřít a tak převážně trpíš především jenom ty sama. A dokud takto budeš neustále zaměřena nikdy nepoznáš opravdovou radost ze života,nikdy nebudeš schopna vidět krásu dne,člověka,přírody a nového okamžiku. Člověk je ve skrze zajatcem své vlastní minulosti,proto se diví,že mu štěstí uniká a neví o něm.
Bavíme se zde o rozumném a logickém přístupu k životu,opravdu na tom není nic těžkého. Těžké je to pro toho kdo lpí na mrtvých věcech,na včerejšku,včerejším potěšení a uspokojení a nebo bolesti a zraňování.

suei (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

Jediné moje reálné provinění je ta zamilovanost. Jinak jsem nikomu nikdy nic neudělala. Je to paradoxní, že na takový lidi se nabalují svině jak o závod. Prostě jim to vadí. Já vím, že je to jen nějaký stádium, až se zbavím jekýchkoliv vazeb na svině a naučím se je efektivně rozeznávat od zbytku lidí, tak tohle stádium duchovního vývoje přejde.

suei (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

V takový situaci, reálného psychického týrání, zamaskovaného právní neuhnatelností, je absolutně nemocný modlit se za ty lidi. Já jsem člověk Milane, je normální uznat, že jsou to svině. Říkám, že v takový situaci je lepší poslat svou nenávist radši Bohu, ať to pořeší nějak rozumně, než si hrát na Boha a konat sám.

Milane, dost pochybuju, jestli vůbec rozumíš člověku z masa a kostí.

suei (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

Mě nepomohla Bible ani Ježíš, mě pomohlo to, že Lobsang Rampa v 60. letech napsal, jak je to s tím astrálem a aurou a kde je toho podstata. Taky mi pomohlo, že mystici vždycky tvrdili, že sílu je nutné hledat ve vlastní podstatě napojení na Absolutno, Boha atd. Tyhle ideály, co píšeš, jsou jasný každýmu, kdo má všech pět pohromadě a trochu chápe principy neviditelného světa. Jenže - realizace takových hezkých ideálů je velice těžká v životě. A vypisováním precizního ideálu se s tím nehne.

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

A nejsem štír, jen ho mám...Jdi se bodnout.To je jenom Ego.

suei (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

Milane, ty jseš jak biblický automat. To, že o všem otevřeně píšu, je projev toho, co tady píšeš jako ideál, akorát uskutečňovaný v praxi. Milane, to pozlátko, který píšeš, je nutný zabudovat do tý reálný špíny. Nikomu špinavýmu tím, co píšeš, nepomůžeš. Je to biblický automat.

Milan (St, 1. 2. 2012 - 16:02)

Jsem přesvědčená, že...Suei,to není otázka jenom víry,ta vede k poznání,porozumění a pochopení. Láska je také to když vidíš,že druhý svým zaměřením ničí nejenom sebe,ale také druhé a ty mu to pomůžeš pochopit. Nejsi přitom zaměřena na svůj vlastní omezený citový nebo materiální prospěch,ale varuješ druhé před příčinami neblahých následků. Neoplácíš zlo zlem,neboť v lásce nejsi ničím osobně dotčen,na nikoho neútočíš,nikoho nezraňuješ a ani jej neodsuzuješ,proto pro protivníka není co by zasáhl. Asi mi teď nerozumíš,vím že to není snadné,ale co je zasaženo je pouze ego a přesto,že se ho druzí snaží zasáhnout nezůstáváš k druhým lhostejná.

suei (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

A nejsem štír, jen ho mám v hororoskopu v nebezpečných konstelacích.

suei (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

Jsem přesvědčená, že jsem ceou záležitost přežila díky své astrologické konstelaci. Štír projde nejhorším bahnem, ale ta chuť se mstít a rychle zabíjet je tady překonatelná jenom s pevnou vírou. Myslím si Milane, že mě v tý lásce podceňuješ.

suei (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

Aby se člověk mohl zbavit své nenávisti, musí si jí být nejdřív vědom. Já myslím nejdřív na sebe, pak na ostatní.

suei (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

Já nevím, já si připadám svatá už tím, že za takovou dokazatelnou hyperkruťárnu se nemám chuť mstít. A jestli budu předstírat, že je miluju, když je nemiluju ... na co. Já sama jsem dostala neuvěřitelnou čočku, abych prolomila vlastní prokletí. A já pro ty lidi nic neznamenám, už mi to jednou ukázali. Oni taky nestojí o nějakou moji lásku. Jestli to může něčím dobře dopadnout, tak svatou lhostejností.

Prostě nejsem světec. Ani trošku, jenom zčásti. A tyhle ideály co mi tady popisuješ, mě dovedly do pekla.

Milan (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

Milane, já se s tím musím...Suei,to vše co popisuješ je odrazem tvého nitra. Víš,že člověka nezabíjíš a nebo mu neubližuješ jen fyzicky,je to vždy když propadneš svému hněvu ve tvém srdci. Zabíjíš druhé pouhým gestem,nadávkou či urážkou - zabíjíš přátelství,porozumění a lásku,a místo abys to těm lidem odpustila a tak prolamovala jejich prokletí,tak sama ještě přiléváš olej do ohně,poskvrňuješ se a sytíš se ošklivostí. Rozuměj,nemusíš to dělat navenek,to se děje ve tvém srdci a to je to co vábí zlé duchy. Já sice na to mohu poukázat,ale jsi to právě ty kdo by to měl pochopit a když nato prostě nestačíš,tak můžeš požádat Krista o pomoc,ale pro tebe je to jen Ježíšek a tak v sobě znevažuješ to nejlepší,co by tě mohlo potkat. Všechno záleží jen na tvém vztahu k druhým a na tvém pochopení.

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 15:02)

Proč myslíš? Já jsem byl...Já samozřejmě taky. Ostatní to ale mohou vidět jinak.

Reklama

Přidat komentář