Reklama

Existuje Bůh?

Suei (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

Tam ať si zajedou ty svině....můžeš tady ve zkratce objasnit co se prihodilo? Nejak ztracim prehled.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

První, kdo vyrostl v názorové svobodě, je moje generace. Ti předtím jsou prostě komouši. Vážně jsme nezažili komunismus. Právem.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

Tam ať si zajedou ty svině. Říkám, že jsem vyrůstala mezi sviněma, je těžký se v tom zorientovat. A i když mě to stálo schizofrenii, jsem ráda - mohlo mě to taky stát duši. Ty zaprodanci Ďábla zjistí až po msrti, kam patří. Až jim zmznou bezvěrecký úsměvy. Já jsem nebyla schopná celý roky pochopit to svinstvo, který jsem cítila. Bože. No teď to můj už dospělý rozum chápe. Každý senzitivec, se musí prodrat velice brutálním bojem, svým způsobem, v téhle shnilé kultuře, kde vládnou mladý bolševici (generace revoluce sametové)

3.2. (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

Zajeď si do Vranova.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

I když už trochu naznačil, že prasata by jednoduše neměly mít vedoucí funkce.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

Já žiju. Ač jsem podle nich už neměla - věřím, že to byla snaha mě dohnat k sebevraždě, nebo něco podobnýho. No, tak jo. Vesmír tohle vidí. A nechal mě žít. Co udělá s těma chcípákama netuším.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

Nevím, kde berou tak ubohý červi, jako je ta bandička shnilých lidí, právo hrát si na Boha.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

Jo, jen by mě zajímalo, jestli je někdo schopen reálně pobrat, co píšu. Realita je, že pokud se dneska staneš schizofrenikem a nechceš se dát zpracovat na vygumovaný prase, musíš se reálně rvát s bandou sviní.

Víš, ta fotomontáž, kterou na mě ty prasata zamířily, to není náhodný čin. Je to zločin. Ale nedá se to prívně uhnat, protože nevím který ateistický soudce by byl schopen pochopit moji situaci.

Jen musím věřit, že universální pravidla s těmhle sviněma zatočí.

Rostislavbezpec (Pá, 3. 2. 2012 - 15:02)

Do jak úžasně...Se nějak rozepisuješ..:)

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 14:02)

Kdyby se něco takového stalo mužskému, tak jedině v případě velice výjimečně chápavých zstupců toho druhu ... hoši k psycholožce a nejdřív pro prášky

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 11:02)

Kdyby nějaký z těch mladinkých pusinek začala schizofrenie /statisticky to vzhledem k věku a oboru různých Eviček není až tak nepravděpodobné/ ... tak holčičiky nejdřív musíte být hodný a usilovat o to lepší ve vás a pak rychle k exorcistovi. Pokud se toho vážně chcete zbavit.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 11:02)

K jejich obraně můžu říci jen toliko - Ďábel jako archetyp v mém městě sedí na náměstí. A Ďábel vychytrale manipuluje s lidskou ubohostí a hloupostí tak, aby se dařilo jeho plánům. Vidět astrální realitu těch lidí, asi bych je nevydržela nenávidět a okamžitě bych se začala modlit k Bohu za jejich spásu. To mě právě štve, jak se skutečná realita neřeší. Tyhle napadený lidi si pak vezmou prášeček a budou dalším lidem mrvit životy dál. Už jsem si zvykla opovrhovat.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 11:02)

Říkám si, asi karma. Plus apokalyptická společnost unuděných sviní. Inu - pohromy na vás, to jediný vám ty nestydatý čumáky vymáchá.

suei (Pá, 3. 2. 2012 - 11:02)

Do jak úžasně neuvěřitelné situace se může schizofrenik dostat, můžu popsat. Protože jsem byla dlouhé roky zamilovaná do muže s tyranskými sklony, tak když mi začala schizofrenie, byla jsem absolutně bezmocná a nevěděla co s tím. Bála jsem se mu zavolat, byl v zahraničí a všichni, kdo by mohli vědět, kde je, jsou moc zlomyslní na to, abych se s nima nebála mluvit. Protože jsem ale potřebovala žít a nechtěla jsem skončit jako utlumená troska, otevřeně jsem mluvila na internetu o tom, co mi je. Dlužno říci, že tenkrát jsem věřila písničce duchů. Byla jsem tak zvyklá na tyranii od toho muže, že když přišel Ďábel, divila jsem se, jak je něžný.

Co však udělalo okolí - podle všelijakých trapných náznaků jsem rozpoznala, že asi vědí, o koho jde na tom netu. Nikdo však se mnou nemluvil. Vydrželo to téměř 3 roky! Po tu dobu jsem si myslela - kdyby přece věděli, že to není pravda, tak mi to řeknou. To, že nikdo nic neříká, dokazuje, že duchové říkají pravdu.

No to jsem se zase sekla. Ne jen, že jsem žádný z těch sviní nestála za to, aby mi řekli pravdu, ještě na mě po tom, co jsem se už skoro vyléčila, udělají takovou prasárnu. Věřím, že s tím má co do činění i onen muž, co jsem ho tak milovala, říkám, že pro nic za nic, v doslovném znění.

Jen aby si schizofrenici nedělali iluze, že žijí mezi lidmi. Možná mají větší štěstí na své okolí. Ale řekla bych, že je to všude stejný. Musíte mít sílu, nebo spoustu prášků.

suei (Čt, 2. 2. 2012 - 12:02)

Ten feministický dodatek o ministrech a ředitelích jsi přehlédl, že? Na tom není nic feministickýho, feminismus neusiluje o vymýcení mužského stavu, v současnosti už spíš za jeho zachování ... situace se trošku obrátila. Původní feministky si neuvědomily, proti jak křehoučký struktuře jdou jak tank...

No, já se z toho vzteku vzpamatovávám. To byla teda lekce od života - sice nechápu, proč nějaká osoba má chuť mě přivádět do tak nuzných stavů, když jsem jí nic neudělala - ale nechávám to Bohu. To je jediný rozumný, co člověk může udělat. Neumím si představit, že by taková mrcha měla žít šťastný spokojený život - doufám, že to Bůh nedopustí, ono je to ostatně proti přírodním zákonům.

Ale já na dobrý život ještě naděje mám - jenom se musím zbavit toho vzteku. Jojo, naštěstí na to mám školu života, už jsem vzteku musela překonat vážně hodně. A když už člověk nemá hlavu obalenou zamilovaností, ani schizofrenií, může konečně vidět ty existence tak jak jsou.

Předpokládám, že až se vzpamatuju, pochopím, jak ubohé duše to jsou a že přilévat do jejich nízkosti ještě víc sraček není žádoucí.

2.2. (Čt, 2. 2. 2012 - 07:02)

Já se z toho nějak nemůžu po včerejšku vzpamatovat...

Rostislavbezpec (St, 1. 2. 2012 - 21:02)

Úžasně koukám, jak moc...Do školství víc testosteronu? To je od Tebe jakou ufofeminstky poměrně nečekaný:)

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

No co člověk, to originál...

1.2. (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Taky ses rozhodla ke sběru...Stále překvapují. Jsem za to vděčná.

matouš (St, 1. 2. 2012 - 17:02)

Čučím na drát!Taky ses rozhodla ke sběru železa a barevných kovů?

Reklama

Přidat komentář