Reklama

Existuje Bůh?

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Já jsem vymaštěná kravka taky, ale baych přežila, nemohla jsem si dovolit být tak hlopuá jako vy. Ta blbá tráva mě taky prohnala. Ale někdy si říkám - co v tak zapraseným prostředí zbývá někdy. Časem chci umět víc, než jen si zapálit. Ty stavy jsou ubohý. Meditace je jiná škola. THC je školka pro blbečky.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Je fascinuje zlo, milujou zlo. Copak je k tomu důvod? Jak se to v těch vašich vymaštěnejch paličkách mohlo urodit?

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Víte, že v našem městě (oni vědí) žili před 300 lety lidi, půlka z nich byla pozabíjená, 7x tudy protáhla armáda, nebylo co žrát, sníh ležel i v létě a blížil se mor? Víte, jak ty lidi proklínali? A v jejich situaci by to bylo jistě pochopitelné, že. Bohužel, k prokletí se vážou démoni, síly nenávisti, ti takové zemřelé, po tom, co třeba spáchali sebevraždu, nenechali odejít.

Mrtví tu mohou být zakleti i třista a více let. Déminu je tu drží. Proto jste tak napadený, ta cháska o který mluvím.

Nebuďte naivní hlupáci.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

To je totiž brutálně ošklivě rozjetá černá magie, s tou plíživou ubohostí, jakou v sobě nese intriku. Jsou to na piču kouzelníčci. Aniž by někdo z nich dokázal jedinou magickou praktiku, či měl paranormální schopnost, začali si s černou magií.

A tuhle sféru ovládá ještě trochu jiný level, než ti po´touchlí ďáblovi zaprodanci, který cloumali se mnou. V černý magii se točí démoni. Síly zla. Ty lidi, co mi to udělali, na sebe přitáhli pozornost démonů. Vynikající nápad. Opravdu.

Jednou jedinkrát jsem si zkusila černou magii. Proklela jsem na střední škole spolužečku, ať zvrací. Odrazilo se to a zvracela jsem já. Když mi došlo, kde je příčina - kála jsem se a za dvacet minut to přešlo.

Jenže - já za á tu magii uměla vůbec vyvolat a nutno říct, že je to velice primitivní a za bé umím se kát. A za cé - už nikdy jsem nic takovýho neudělala. Ani teď se neodvažuju, vyprovokovaná.

Tomu se říká těžce vydřená etika.

Hlupáci a hlupačky. Koketové povrchního rázu. Co ti o to vědí? O těchto věcech se miláčkové nešprýmuje, ani ošklivě nemanipuluje, tady končí postmoderní povrchnost a musíte zpátky do historie, tam ještě k předkům, v dobách, kdy by vás postříleli, jen by vás viděli. Za to, jak vypadáte, jak mluvíte. V dobách, kdy ještě ctili Ducha.

Hledejte v pokání a pokoře.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Já se tě nebojím.Ty se mě bát nemusíš - ty naštěstí nevís o co jde.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Kdybyste jednou viděli auru, chápali byste to. Já jsem z toho tak rozčilená. Já totiž vím, že je to pravda. Posmrtný život existuje. Proč to nechápete? Tohle nesmíte dělat. Jo, můžete si dokázat, jak jste cool postmoderně dokázali, že fotomontáž může způsobit další chizofrenii. Co teď s tím. Napíšeš o tom kačenko diplomku? Prokleješ se tím.

Nebuďte stupidní. Žádejte o odpuštění Boha. Žádejte ho, aby z vás sňal vaše hříchy, proste, skučte, brečte.

Jestli to neuděláte, Pán Bůh s vámi ..... au, ten šok mi zarazil nenávist. Te´d je mi to líto - i za vás. Jste tak hloupí!!!

Poraďte se s tou částí ve vás, která vás ze strachu ke mě přímo nepustila ... ta totiž zná pravdu, jak to se životem v tom vesmíru chodí.

matouš (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Já se tě nebojím.I když, kdybych byl tvůj soused, tak bych se trošičku bál:-)

matouš (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Pro Krista Pána. To je v...Já se tě nebojím.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 20:02)

Pro Krista Pána. To je v píči. To, že se mnou nikdo nemlvil, je projev toho, že jsou z toho všichni zesraný až za ušima. Kdyby se mě nebáli, tak by se mnou mluvili. Je v tom strachu, až mě to sere. Teď to chápu. No to je k posrání.

To, že se toho bojí, je projev toho, že tomu na podprahové úrovni věří !!!!

Vy lamy blbý tupý !!!!

Jo, je to pravda do prdele už. To jsou reálný mrtvý duchové, ty schízy. Astrál je magnetický prostor kolem nás, ale nad vším jsou ještě vyšší světy, světy příčin. Nejnovější všelijaké vědecké výzkumy naznačují, že vesmír je strukturovaný. Věřící vždy věřili na vnitřní smysl. A ten existuje!!!

Astrálně cestovat je možné, několikrát jsem to vědomě dokázala. Ale prostě nejsem na to dost dobrá - nejsem na to dost dobrá duše. Já naivka pitomá se všemi těmi ideály a vysoce vymakanou mystickou etikou, nemám na to - ještě ne!

Co si sakra myslíte, vy jste úplně šílený. Víte, co jste si na sebe nabalili? Jste blázni, úplný blázni.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 19:02)

To jsou ty mysticky nevzdělaný holčičky ...

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 19:02)

Jenom opravdu hloupá čubka si něco začne se schizofrenikem, aniž by pochopila, že už tím dala nožku ďáblovi do oka.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 19:02)

Ovládej se, jsi horší ve...Jsem ženská. Moje vyjadřování slovně je mírnější, jen musím dát do projevu nutnou míru reality

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 19:02)

Apokalyptická společnost vymrdaných bestií moje město. Duchovní růst raketově nastartován, jenom vyrůst tady vydá za hodně. Váš duchovní růst je mírně řečeno zabržděn. Nic nechápou, tyhle lidi. Až mi přejde ten nervový otřes, bude stačit se jenom dívat, aby měl člověk pocit zadostiučinění. Teď budou pusinky nucený o tom astrálu přemýšlet. Kolem takových kurev se zlí duchové motaj neustále. Tak holky ... teď se snažte :-D

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 19:02)

ještě mě ta čubka přátelsky zdravila u odhajoby diplomky. Bože, to je špína.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 19:02)

Já nic dělat nemusím, bože ... tohle stačí nechat toku času.

suei (Ne, 5. 2. 2012 - 19:02)

Tak jsem prozkoumala, kamarádky Evičky. Mi jebne. Sbírka vymaštěných kund, ateistických blonďatých čubek, všeobecně známých děvek... který se nestyděj brát do držky slovo "astrální", aniž by ty čubky tušily, co to znamená.

Takový svině by měl vymrdat Ďábel. Jenže ten paradoxně má rád čistý lidi. Ty pokouší za života. Tyhle nemusí, to jsou jeho čubky za života i po smrti.

Pusinky. Doplatíte na to.

5.2. (Ne, 5. 2. 2012 - 18:02)

Dobromila Rettigova take s...Třeba také uměla vařit kolektivní Karmu.

matouš (Ne, 5. 2. 2012 - 17:02)

Už tady dlouho nebyl Marek, že by se z něj stal darwinista a bibli roztrhal a snědl?

matouš (Ne, 5. 2. 2012 - 17:02)

Dobromila Rettigova take s...Podivejme se na to!

Hromnice (Ne, 5. 2. 2012 - 17:02)

Suei,jen pro Tebe...

Jste...Dobromila Rettigova take s oblibou rikala : "Vraz do toho 6 vajec"

Reklama

Přidat komentář